Skocz do zawartości

Ktos moze mi to wytlumaczyc?


Mam_Swoj_Świat

Rekomendowane odpowiedzi

ostatnio zwiazalam sie ze sporo starszym od siebie mezczyzna, po rozwodzie, jest on bardzo wierzacy,twierdzi ze zwiazek ze mna to grzech, ale mimo tego jestesmy razem...zamieszkalam z nim,ale odkad jestem u niego co noc nękaja mnie same zle sny:( ostatnio snil mi sie Sad Ostateczny...w snie czekalam z nim na skazanie, to bylo straszne :( z czasem jednak zapomnialam o tym sie, ale nawiedzila mnie zmora, dusila mnie mowiec przy tym,ze mam wracac do domu bo jesli jej nie poslucham to nawiedzi mnie znowu... moze to glupie, ale wystraszylam sie jej i posluchalam i wrocilam do domu,do rodzicow... jednak kocham go,chce z nim byc,ale boje sie ze zaczna sie powtarzac te sny i strasznie sie boje...moze ktos mi doradzic???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam 25,a on 45 :wesoly_na:

 

to za duza różnica nie może się udać ty zauroczona on druga młodość przy tobie przezywa pomyśl co będzie za lat 20 albo młoda wdówka albo pielęgniarka a dzieci....kiedy kto wychowa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm sama nie wiem, ciezko mi jest teraz z tego wyplątac. to za daleko zaszlo juz....teraz wydaje mi sie,ze chce go mimo wszystko, nie mysle o tym co bedzie za 20 lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cyganicha
ostatnio zwiazalam sie ze sporo starszym od siebie mezczyzna, ... odkad jestem u niego co noc nękaja mnie same zle sny:( ... nawiedzila mnie zmora, dusila mnie mowiec przy tym,ze mam wracac do domu bo jesli jej nie poslucham to nawiedzi mnie znowu... moze to glupie, ale wystraszylam sie jej i posluchalam i wrocilam do domu... jednak kocham go,chce z nim byc,ale boje sie ze zaczna sie powtarzac te sny i strasznie sie boje...moze ktos mi doradzic???

 

Witaj,wg mnie to wszystko spowodowane jest przez podświadome Twoje leki i obawy. Stad zmora, takie sny itd. Dopóki sama nie uspokoisz się wewnętrznie, dopóki nie odnajdziesz harmonii w sobie, tak długo tego typu sny będą powracały. Mogą się nasilać. Tylko spokój i poukładanie spaw w realu oraz odnalezienie właśnie tej harmonii, uzyskanie pewności, podjęcie decyzji czego właściwie chcesz i szczera rozmowa z partnerem oczyści sytuację. Sny koszmarne odejdą w niepamięć. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...