Jump to content

Wiatr


Wenus5254

Recommended Posts

Witam serdecznie. Jestem tutaj ponieważ muszę się dowiedzieć czy możliwe jest władanie a raczej manipulacja powietrzem? Od małego bawiłam się że władam powietrzem, ćwiczyłam dzień w dzień ale od pewnego czasu nie uznaje to jako zabawy . Gdy rozszerzam dłoń z całej siły mogę zwiększyć siłę wiatru natomiast gdy zamykam dłoń wiatr się uspokaja. Chyba potrafię to tylko z delikatnym lub średnim wiatrem. Chciałam się zapytać czy to możliwe czy po prostu sobie to ubzdurałam. Szukałam już w różnych źródłach ale nigdzie nie znalazłam czego co przypominałoby moją sytuację. Pozostała też 2 sprawa - a mianowicie przepowiadanie przyszłości, czasami potrafię przeczuć kto bęzie pytany kiedy będzie kartkówka ( Mam 15 lat) i prawie nigdy nie mylę się co do osób które dopiero poznałam. I kolejny raz się pytam czy to wszystko możliwe. Bardzo was przepraszam że tak młoda osoba wypowiada się tutaj ale po prostu już nie wiem gdzie mam szukać ;)

 

Mój znak zodiaku to strzelec

Link to comment
Share on other sites

Wszystko zalezy jak to rozwijalas. Sa dobre strony i zle. Równiez czesto ludzie majacy klopot z bytami (pewnymi istotami) na poczatku dostaja od nich takie 'dary' by kupic czlowieka. Kazdy przypadek jest inny.

Edited by tos
Link to comment
Share on other sites

edytuj wpis przez zaawansowanma edycje wtedy bedzie ok. , bo forum ma problemy techniczne i za 1 razem nie widac tresci tekstu.

Edited by tos
Link to comment
Share on other sites

forum ma problemy techniczne na własną prośbę, bo administracja ma wszystko w d.

 

-----------------------------------------

 

Wenus5254, wszystko ładnie, zastanawiasz się nad rzeczami niezwykłymi, na krawędzi prawdopodobieństwa i tak dalej, nie ma w tym nic dziwnego, każdy pewnie kiedyś się nad tym zastanawia, ale zaintrygowało mnie końcowe stwierdzenie:

Mój znak zodiaku to strzelec

czemu sądzisz, że znak zodiaku może mieć jakiekolwiek znaczenie w tym przypadku? Jeśli jakiekolwiek zjawiska parapsychiczne w ogóle istnieją to raczej bardzo wątpliwe, żeby łatwość ich osiągnięcia wiązałaby się z określonym znakiem zodiaku.

 

A czy istnieją? Nie odpowiem Ci na to pytanie, bo po prostu nie wiem.

Z tego co wymieniłaś już bardziej prawdopodobne mi się wydaje przewidzenie rzeczy na kartkówce, niż manipulacja wielkimi masami powietrza za pomocą umysłu.

 

Co nie znaczy, że nie pociąga mnie ta idea - lubię filmy science-fiction gdzie są np. ludzie z takimi umiejętnościami. A tak nawiasem mówiąc to ciekawe, że na wielu filmach zdolności parapsychiczne stają się problemem, bo człowiek często nie umie nad nimi zapanować, nie umie ich "wyłączyć" - więc przemyśl to, że być może fakt, że ludzie zwykle nie manipulują powietrzem na wielką skalę, jest dla nas zbawienny. Inaczej dawno mielibyśmy pewnie zalew huraganów.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...