Skocz do zawartości

prosze o pomoc w znaczeniu tego snu


zdravkov

Rekomendowane odpowiedzi

rostałem sie z dziewczyna jakis tam czas temu ....miałem rozne sny a tu nagle dzie pojwail mi sie sen jak jestem razem z nia i sie pzrytulamy i całujemy i nagle widzialem na w 3 osobie jak by z boku delikatnie ja caluje w usta a potem namietnie sie calujemy co to moze znaczyc ......jak bedzie czytal pan kaffka to wiecej moich snow zan ktora bardzo dobzre umie opisac znazcenie ten czlowiek jest naprawde wielki w tym pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to bylo mieszakani chyba pol mrok .....jakby blask swiec cieplo naprawde bylo chyba nawet jak bysmy byli nadzy nieiwem nei pamietam ale pomieszczenai nie wiem pokoj ...w mieszkaniu a czemu mnie zdziwila intesywnosc bo to bylo jak zadawnych dobrych czasow...milo jak ktos jest dobry tzreba to rozglaszac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kaffka udalo mi sie umowic z nia znaczy ona odpisala na spotkanei i sama chce sie umowic na piwko hehe moze jednak to cos innego ?????albo poporostu koniec jedno z dwoch ale z tego wiem ze ona sama sie w tym wacha czy nei wrocic ...w rozmowie wynikolo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki kaffka rozumiem cie naprawde pomogles mi ...w duzej mierze ...wiem co mowiles wczesniej dzieki jeszcze raz ..i rozumiem co do mnie piszesz ........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kaffka nie ma problemu ja jestem czlowiek ugodowy hehe.... widze z e tylko Ty odpowiadasz na moje posty wiec jak bede ial jakies problemy zwiazane z snami to bede sie kierowal bezposrednio do Ciebie hehe nic dzieki jeszcze raz milego wieczoru i jeszcze lepszej nocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...