Jump to content

Pożar


pawel116

Recommended Posts

Witaj cyganicho, od dłuższego czasu jakoś nie mogę się z Tobą skontaktować przez forum:bezradny: Wszystkie moje poprzednie sny poszły w niepamięć, nikt ich nie zinterpretował. Ale widzę, że na nowo zaczęłaś udzielać interpretacji, więc ja również proszę o interpretację mojego dzisiejszego snu.

 

Śniło mi się, że znajdowałem się w innym mieście, widziałem ogromny pożar. Okazało się, że płonie jakaś hala. Było strasznie dużo czarnego dymu, ludzie panikowali. Widziałem wozy strażackie, które podjeżdżały i ustawiały się w celu rozpoczęcia akcji gaśniczej. Gdy z wężów polała się woda, strażacy powiedzieli, że pożaru nie da się ugasić. Zdziwiłem się i jednocześnie wystraszyłem. Ogień nie reagował na wodę i środki gaśnicze, w powietrze cały czas unosiły się kłęby czarnego dymu. Postanowiłem odejść z tego miejsca, żeby oszczędzić sobie nerwów. Udałem się na stację, akurat jechał pociąg, ale jakaś kobieta powiedziała, że nie wolno mi tam iść, ponieważ pożaru jeszcze nie ugaszono. Nie wiedziałem o co jej chodzi. Mimo wszystko poszedłem tam gdzie planowałem. Za jakiś czas wróciłem i zobaczyłem, że znad hali unosi się biały dym połączony z parą. Pomyślałem sobie, że pożar jednak dało radę ugasić.

 

Pozdrawiam :)

Edited by pawel116
Link to comment
Share on other sites

Guest cyganicha

Witaj Pawle :)

Na forum od jakiegoś czasu nie pisałam interpretacji jak zauważyłeś.

Jestem, interpretuję ale tak jak zawsze zaznaczam -w miarę wolnego czasu.

 

Z pewnych względów nie powiem dosłownie czego dotyczy ta interpretacja, jednak kłopot, bardzo duży, poważny kłopot, który może całkowicie zniszczyć coś ważnego w Twoim życiu. Jakieś ważne dla Ciebie miejsce, jakiś etap całkowicie zamknąć. Nikt nie jest w stanie temu wszystkiemu zapobiec, Ty sam nie dasz rady. I być może własnie dlatego w pewnym momencie, widząc swoją bezsilność postanowisz się wycofać. Całkowicie ta sprawa przestanie mieć dla Ciebie znaczenie. Zamkniesz jakiś etap ważny dla Ciebie. Rozpoczniesz coś nowego, nową drogę w innym miejscu... Jednak sentyment spowoduje, że całkowicie nie bedziesz potrafił zamknąć za sobą drzwi przeszłości. Nowe informacje zdobędziesz, wiadomości niespodziewane dla Ciebie. Trudna sytuacja, która wywoła szereg zmain w Twoim zyciu, już bez Ciebie, bez Twojego udziału, zostanie pozytywnie rozwiązana. Dotyczy całkiem przyziemnych spraw... Pozdrawiam i powodzenia ;)

Link to comment
Share on other sites

Bardzo Ci dziękuję za tę interpretację :) Zastanawiam się tylko czy aby nie ma to związku z sytuacją opisaną w tym wątku: http://www.ezoforum.pl/interpetacje-rozkladow/61975-czy-moja-matka-pojdzie-do-pracy.html Wątek umieściłem wczoraj i dość dużo o nim myślałem, kobieta w śnie mogła reprezentować moją matkę... I przy okazji życzę wszystkiego dobrego w Nowym Roku 2012 :)

Pozdrawiam.

Edited by pawel116
Link to comment
Share on other sites

Guest cyganicha

Bardzo proszę i dziękuję za życzenia. Dla Ciebie także wszystkiego co najlepsze :)

Wskazany przez Ciebie wątek może być powiązany z tym snem.Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...