Jump to content

ojciec


eufrozyna

Recommended Posts

Jakiś czas temu przyśnił mi się taki sen. Byłam z koleżankami w kawiarni. Gdy wychodziłyśmy, zauważyłam, że na ławce obok mnie leży szalik. Wzięłam ten szalik, żeby go oddać. Pojechałam z koleżanką taksówką do domu, a raczej nie do domu, tylko miejsca, w którym wydawało mi się, że mieszkam. Po drodze powiedziałam koleżance, że ma oddać szalik Beacie (to moja stara koleżanka z liceum), bo ja nie chcę jej widzieć. A ona mi powiedziała, że jeśli chcę go zwrócić, to sama mam to zrobić. Dojechałyśmy na miejsce i zaraz trzeba było ruszyć dalej. Musiałam zdążyć na jakiś pociąg. Pakowałam się w pośpiechu. Pakował się też taki chłopak, którego znam z widzenia i biegł za mną na dworzec. Okazało się, że dworzec to tak naprawdę jakaś obora, albo chlewnia. Wbiegłam tam, a jakaś kobieta oblała mnie i byłam cała w robakach. Ten chłopak, który biegł za mną stał za mną ale nie zwracałam na niego uwagi. Zauważyłam, że w jednej z zagród stoi chłopak z mojej pracy. Podeszłam do niego i zaczęłam krzyczeć, że ma zdjąć ze mnie te robaki. A on cofnął się z obrzydzeniem i powiedział, że to obrzydliwe, że to są przecież robaki. Obok niego pojawił się mój ojciec, a za mną stał cały czas ten chłopak, który za mną przybiegł. Podeszłam do ojca i prosiłam go, żeby zdjął ze mnie te robaki, ale on tylko patrzył na mnie i się nie odzywał.

Ojciec w ogóle mi się często śni i nic nie mówi, tylko się patrzy. Kiedyś, np. śniło mi się, że pielę ogródek, a na rabatkach chodzi kwoka z pisklętami. Ojciec stał nade mną i się patrzył. Nie pamiętam całego tego snu, ale wiem, że śnił mi się wtedy też ten kolega z pracy.

Martwią mnie te sny z ojcem.

Co to może oznaczać? Proszę o pomoc.

Link to comment
Share on other sites

Guest cyganicha

Sen jest dla Ciebie ostrzeżeniem przed nieprzyjemnościami.Czy obecnie w Twoim otoczeniu jest chłopak, którym jesteś szczególnie zainteresowana?

Link to comment
Share on other sites

Guest cyganicha

Ty nie mogłaś, może mi się uda zamieścić Twoją odp jaką przesłałaś mi przez pw:

 

nie wiem dlaczego nie widać moich wpisów w tym temacie, tylko puste posty, usunąć ich też nie mogę.

W każdym bądź razie nie jestem nikim szczególnie zainteresowana. Tylko ten chłopak z pracy... trudno to sprecyzować. Wydaje mi się ciekawy, ale nie wiem co do końca o nim myśleć.

Pozdrawiam

 

Sen jest ostrzeżeniem bys była uważna i ostrożna przed jakimś znajomym z pracy. Nie wdawaj się w żadne bliskie relacje, nie wchodź w żadne układy, bliższe znajomości z kolegą z pracy. Kolega ze snu może być ale nie musi symbolicznym przedstawieniem innej osoby z Twojego otoczenia. Bądź ostrożna, by przez mężczyznę nie mieć problemów, których mógłby on Tobie sporo dostarczyć. Sen się sni,powtarza, bo go nie rozumiesz, nie rozumiesz sytuacji i nic nie robisz w kierunku wprowadzenia jakichkolwiek zmian. Sen moze się nasilać tak długo dopóki czegoś nie zmienisz w swoim postępowaniu. Powodzenia i ostrożności zycze.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...