Jump to content

prośba o interpretację snu z Maryją i Jezusem


Stahoo

Recommended Posts

Witam

Długo zwlekałem z podzieleniem się pewnymi snami które śniły mi się gdy byłem dzieckiem. Zrobiły one na mnie tak duże wrażenie, że nadal są one żywe w mojej świadomości, dlatego chciałbym się dowiedzieć co one mogą oznaczać.

Pierwszy sen:

Szedłem ulicą z mamą i starszą siostrą było ciemno, rozmawialiśmy, nagle moja siostra powiedziała do mnie ty zawsze kłamiesz a ja patrząc na niebo palcem wskazałem gwiazdę i powiedziałem „a teraz też kłamię?”. W naszym kierunku leciała gwiazda robiła się coraz większa, wraz z wielkością była coraz wyraźniejsza i w końcu zaczęła mieć kształt postaci, wreszcie się okazało, że to Maryja ale taka jakby zbudowana ze święcącego obrysu (tak jak napisy reklamowe na ścianach zbudowane ze świetlówek) kolor obrysu był biały. Wylądowała ona na ścianie sklepu (konkretnie na tej ścianie był napis ze świetlówek „MAŁGOŚKA” pamiętam, bo to była nazwa sklepu która faktycznie istniała, tak jak i ten sklep i ulica), wtedy jej postać przesłonił mi stojący przede mną samochód, więc podskoczyłem i patrzyłem dalej. Ze wspomnianego napisu utworzyła się postać Maryi z dzieciątkiem na rękach i to dzieciątko zaczęło rosnąć. Kiedy urosło do postaci dorosłego człowieka, okazało się, że to Jezus (też zbudowany ze świetlówek jak Maryja ), odwrócił się on do Maryi przodem, wyciągnął przed siebie kielich a drugą ręką z kielicha wyjął opłatek (ciało Chrystusa) i tak je prezentując Maryi uklęknął przed nią na jedno kolano schylając ku dołowi głowę ( to wyglądało tak jak by jej w ten sposób oddał cześć). W tym momencie dopiero (po wcześniejszym podskoku) wylądowałem na ziemi i obudziłem się ze zdrętwiałą nogą i szalenie mocno bijącym sercem.

Do dziś mi się wydaje, że ten sen już wcześniej mi się śnił kilka razy.

Drugi sen śnił mi się krótko po tym pierwszym:

Mój ojciec z mamą, siostrą i ze mną byliśmy u znajomych na wsi. Kiedy przyjechaliśmy do nich weszliśmy do pokoju, a tam znajdował się duży stół z białym obrusem, (nie pamiętam czy coś na nim było) rodzice spytali się dlaczego ten stół tak wygląda, a znajomi odparli, że czekają na kolędę. Postanowiliśmy brać udział w kolędzie. Nagle otworzyły się drzwi pokoju i wszedł Jezus ubrany w szaty a na nich miał założoną fioletową stułę, trzymał przed sobą kielich, a z kielicha wyjął opłatek (ciało Chrystusa) i tak je prezentując, obszedł stół dookoła i wyszedł (w ogóle się nie zatrzymał tylko wszedł obszedł stół i wyszedł). Za nim podążali apostołowie też w szatach (nie pamiętam kolorów) było ich dwunastu, patrząc na nich jak za nim idą powiedziałem do ojca który stał obok mnie, „ patrz nawet Judasz idzie”, i się obudziłem (wokół stołu oni nie szli powoli, raczej powiedziałbym, że szli tak jakby się śpieszyli).

Od tych snów mogło minąć ponad dwadzieścia lat, ale wrażenie jakie one na mnie wywarły jest nadal żywe, dlatego proszę o próbę zinterpretowania tych snów.

Link to comment
Share on other sites

Witaj ten sen może mówić, o tym, że jesteś z natury bardzo dobrym człowiekiem i znajdujesz się pod opieką Maryi i Jezusa. Są przy tobie w trudnościach i wspierają cię. Chronią cię także od tego co złe. Ten sen może mówić także, o tym abyś nie wierzył osobom, które mówią o tobie kłamstwa, bo dowiedzą się prędzej czy później jaka jest prawda, jaki jesteś naprawdę. I jak masz chwilę zwątpienia zapytaj swoje sumienie czy robisz wszystko dobrze i porozmawiaj ze świętymi.

Pozdrawiam Serdecznie!!

P.S oczywiście mogę się mylić, bo to są bardzo wyjątkowe sny...

Edited by sikorka11
pusty post
Link to comment
Share on other sites

Ten sen może mówić także, o tym abyś nie wierzył osobom, które mówią o tobie kłamstwa, bo dowiedzą się prędzej czy później jaka jest prawda, jaki jesteś naprawdę.

 

Witam ale tego zdania nie rozumiem, takie jest troszeczkę zawiłe ale ogólnie myślę, że twoja interpretacja jest trafna, ale o tym napiszę tobie na pw.

Link to comment
Share on other sites

Dzięki sikorka11 właśnie wysłałem ci maila dlaczego zgadzam się z twoją interpretacją, też czuję, że te sny są wyjątkowe.

Daj znać czy mail doszedł pozdrawiam.

Edited by Stahoo
pusty post
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...