Jump to content

Być okradzionym w pociągu...


Tiofrean

Recommended Posts

Cyganicho, byłabym wdzięczna, jeśli spojrzałabyś na ten sen swoim fachowym oczkiem...

 

Otóż śniło mi się, że jechałam pociągiem. Nie wiem, jak to się stało, bo nie znam momentu, ale zostałam okradziona. Ze wszystkiego, co było mi potrzebne. Wiem, że w oddzielnej kieszonce portfela schowałam większą sumę pieniędzy i pozostała ona nieruszona, resztę portfela, torebki i kurtki wyczyszczono z dóbr materialnych. Ukradziono mi też laptopa, na którym miałam dane potrzebne do pracy, w którą jestem bardzo zaangażowana w świecie realnym. Cały sen przedstawiał się dosyć mgliście, mgliście też go dziś rano pamiętałam. Wiem, że potrzebowałam tylko coś (nie pamiętam co to było, ale związane właśnie z tym laptopem i pracą), co chciałam odzyskać, reszta była mi zupełnie niepotrzebna... We śnie zaczęłam szlochać i tak bardzo płakałam, że się obudziłam. Co ważne, płakałam nad utratą tego czegoś, bo to wykluczało mnie z dalszej pracy w obecnym miejscu, nie przez utratę reszty rzeczy i pieniędzy.

Piszę, ponieważ rzadko mam sny, które przeżywam tak emocjonalnie, a mój sennik pozostaje przy tej interpretacji bezradny.

 

Z góry dziękuję :)

Link to comment
Share on other sites

Guest cyganicha

Tiofrean postaram się coś podpowiedzieć ;) Może trafnie :)

 

Czy nie jest czasem tak,że osoba z bliskiego Twojego otoczenia jakby żerowała na Tobie, 'wykradała' coś Tobie w realu. To też tak jakbyś Ty się uginała pod jej wpływem, zmieniała swoje zdanie, czuła,ze pozostajesz bezsilna na wpływy tej osoby i może zrobić dużo wbrew Twojej woli. A jednak nie masz siły zaprotestować, nie masz tej siły przebicia/odwagi.

A Ty tego wszystkiego w realnej codzienności nie dostrzegasz.Ten sen związany jest bezpośrednio z osobą z Twojej pracy.Poza tym sama praca bardzo dużo Ciebie pochłania, bardzo dużo siebie w nią inwestujesz.Powinnaś jednak przyjrzeć się czemuś wyraźniej. Codzienność jest inna niż Ty ją odbierasz. zacznij patrzeć teraz inaczej. Stań z boku wszystkiego,postaraj sie i oceń sytuację. Być może uda się Tobie dostrzec nowe inne obrazy dotąd przez Ciebie niezauważalne.Mówiąc brutalnie, może się zdarzyć i tak, iż osoba ta z pola zawodowego może chcieć Cię najzwyczajniej wygryźć z pracy. Powodować nią może zazdrość/konkurencja/chęć zwycięstwa/tzw wyścig szczurów.czytam Twój sen jako ostrzeżenie dla Ciebie. W żadnym razie nie mam zamiaru Ciebie straszyć.Proszę jednak byś zachowała czujność i była ostrożna.Pozdrawiam i powodzenia :)

Edited by cyganicha
pusty post
Link to comment
Share on other sites

Dziękuję Ci bardzo, Kochana!

Faktycznie, to co napisałaś jest prawdą. Z tym, że w moim życiu sa dwie takie osoby. Jedna manipuluje mną a ja nie mam siły się temu ciągle przeciwstawiać, druga jest powodem mojego zaangażowania w coś, co nie przynosi mi korzyści materialnych (jedynie satysfakcję i zdrowie psychiczne, bo to mój lek na depresję)

Chciałam napisać, że nie ma nikogo jako konkurencji dla mnie w tym momencie, bo jestem freelacerem na stanowisku, na które nie mają nikogo jako zastępstwo. Ale olśniło mnie! Niedawno zmieniło się stanowisko rangą ważniejsze od mojego i nowa osoba na nim ma swoje 3 grosze. A ponieważ ja w pewien sposób jej podlegam, to będę musiała się podporządkować i "grać" pod jej pomysły... Więc się zgadza!

 

Chylę czoła! I dziękuję jeszcze raz :) Jeśli kiedyś będziesz chciała, moje karty chętnie Ci pomogą, więc pukaj śmiało :)

Edited by Tiofrean
post widmo
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...