Jump to content

karpie


madrascbr

Recommended Posts

witam proszę o interpretacje snu .Uciekający karp na kiju (nie wędce) z żyłką i dużym haczyku z podwójnym grotem przez to nie mógł się uwolnić .W momencie kiedy ja próbuje go odczepić drugi mały gryzie mnie w palec .Gdy już odczepiłem to mój młodszy syn wypuszcza go do czystej rzeki (woda bardzo czysta , aż widać dno ) po chwili karp wraca i wynurza pysk i robi tak jak delfiny (jakby dziękował ) robi to dwukrotnie odpływa i wraca...z góry dziękuje za interpretacje i pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Sen może oznaczać, że jakieś treści ukryte w głebinach duchowych ujawniły się u Ciebie ostatnio lub właśnie się ujawniają. Te treści są ujawniane dość brutalnie, może jakieś niedawne zdarzenie (np. z związane z Twoim dzieckiem?) wyłoniło je na światło dzienne. Podwójny hak i kij mogą świadczyć o tym, że starasz się je wydobyći zależy Ci na tym. Generalnie jest to związane z poszukiwaniem prawdy o sobie i swoich uczuciach. Delfin to wyższe ja, ważne przesłanie, wskazówki.

Czego konkretnie może dotyczyć ten sen? Nie ma co do tego wielu wskazówek, ale może to być związane z macierzyństwem. Może dzięki niemu dojrzewasz i dowiadujesz się czegoś o sobie?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...