Jump to content

Bardzo proszę o interpretacje snów z moim znajomym.


wikk011

Recommended Posts

Nie wiem co mam robić ponieważ od jakiegoś czasu śni mi się mój najlepszy kolega.Łączyła nas tylko przyjaźń ale ostatnio nawet coś więcej i zastanawialiśmy się nad związkiem.Po ostatnim wyjeździe dużo sie pozmieniało on nie chce mnie znać, nie odzywa się do mnie , nie chce mnie widzieć.Cały czas śni mi się on mówiący że mnie kocha i chce być ze mną.Bardzo często śni mi się że jestem w ciąży, że mam dziecko i to właśnie z nim.W snach mówi że mnie kocha ale w rzeczywistości nie chce mnie znać...Jak mogę odbierać te sny??

Link to comment
Share on other sites

Witaj,

Sen prawdopodobnie oznacza, że chłopakowi faktycznie na Tobie nie zależy. Jeśli ktoś nas kocha, to w śnie objawia się to innymi symbolami. Ciąża może świadczyć o Twoich marzeniach i planach związanych z nim. Możliwe też, że coś w Tobie dojrzewa - może myśl o zakończeniu tej znajomości?

Edited by Ysabell
Link to comment
Share on other sites

Bardzo dziękuje za interpretacje snu..

Jeżeli chodzi o zakończenie znajomości to będzie bardzo ciężko bo widujemy się kilka razy w tygodniu i razem z innymi przyjaciółmi tworzymy paczkę...więc zakończenie znajomości nie wchodzi w grę...Jakie są symbole w śnie oznaczające uczucie osoby na której nam zależy??

Edited by wikk011
Link to comment
Share on other sites

Symbole w śnie, które mówią o tym, że ktoś nas kocha, to np. pojawienie się kwiatów (szczególnie czerwonych), symbol serca, przemiana kobiety w mężczyznę i odwrotnie, a nawet kiedy mężczyzna... bije kobietę. Jest ich sporo, ale zawsze należy je interpretować zależnie od kontekstu snu i sytuacji życiowej śniącego.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...