Jump to content

pies liżący mnie po twarzy, garnki


shegreta

Recommended Posts

Witam! Dwa sny, ale chciałabym wiedzieć, czy jest tam jakiś przekaz.

1. Idę ulicą mojego miasta i mijam sklepik - chyba. Niewielkie pomieszczenie w każdym bądź razie. Jest tam młoda kobieta i mężczyzna, który tak, jakby czekał na mnie, że wejdę, ale zamiary nie do końca miał szczere. Zaczyna mnie uwodzić, ale ja się bronię. On używa siły i pojawia się pies - czarny, średnio duży kundel. Nagle ten pies zaczyna lizać mnie po twarzy, co jest dla mnie wstrętne. Nie chce tego, ale ten mężczyzna mnie trzyma. Pomyślałam, że teraz to już chyba tylko na przetrwanie. ten pies jest groźny, choć nie gryzie, tylko mnie liże po tej twarzy. W pewnym momencie i pies i mężczyzna są tak jakby na mnie, choć nie czuję ich siły. W pewnym momencie robi się dość perwersyjnie, bo widzę jak mężczyzna wyciąga członka, który jest nabrzmiały i fioletowy. Kobieta jakby cały czas z boku.Nagle w drzwiach tego sklepu pojawia się mężczyzna, który słyszy moje wołanie o pomoc. Gdy informuje wszystkich, że dzwoni na policję, mężczyzna mnie uwalnia. Wtedy się ubieram (choć wcześniej nie rozbierałam się przecież) i uciekam. Generalnie wspomnieniem złym tego snu jest ten liżący pies.

2. Wsiadam do windy, która jest dość szeroka jak na windy. Są tam już jacyś ludzie. Drzwi mają się zamykać a ja w ostatnim momencie widzę swojego partnera, który już nie zdąża. Drzwi mu się przed nosem zamykają, a ja widzę w ostatniej chwili grymas bólu na jego twarzy. Ale cóż - drzwi się zamknęły. jadę 2 piętra w górę, wysiadam i zaczynam biegać po tym budynku i go szukać, głośno krzycząc. Ale go nie znajduję.

3. I jeszcze taki lajcik: pamiętam, z dzisiejszego snu garnki - komplet takich emaliowanych, kolorowych. Tylko tyle.

 

Będę bardzo, bardzo wdzięczna.

Link to comment
Share on other sites

1. Sen ma najwyraźnej kontekst seksualny. Czasami nasze skrywane potrzeby seksualne objawiają sie w snach, które mogą wydawać się dziwne. Pies to symbol agresji, a język ma powiązania z erotyką. Pojawienie się tego psa podbija intencje seksualne mężczyzny, wskazując na ich agresywną stronę. Twoja nagość (bo ubierałaś się) także wskazuje na erotyczny charakter snu.

Możliwe też, że sen nie mówi o skrywanych potrzebach, ale jest wspomnieniem faktycznego zdarzenia, jeżeli byłaś np. molestowana.

2. Nagłe zmiany w sferze uczuciowej. Drzwi zamknęły się przed Twoim partnerem, a więc są dla niego niedostępne, dotyczą tylko Ciebie i przez to was dzielą. Może to oznaczać faktyczne ochłodzenie waszych uczuć lub oddalenie się od siebie. Budynki symbolizują nasze życie. Jeśli nie możesz w nim odnaleźć swojego faceta, to raczej nie jest dobry znak.

3. Nie napisałaś nic więcej o tych garnkach (czy były puste czy pełne?), ale generalnie symbol odnosi się do zaspokajania podstawowych potrzeb życiowych. W szerszym znaczeniu garnki i naczynia odnoszą się do pierwiatka kobiecego, emocjonalności, uczuć.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...