Skocz do zawartości

pies liżący mnie po twarzy, garnki


shegreta

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Dwa sny, ale chciałabym wiedzieć, czy jest tam jakiś przekaz.

1. Idę ulicą mojego miasta i mijam sklepik - chyba. Niewielkie pomieszczenie w każdym bądź razie. Jest tam młoda kobieta i mężczyzna, który tak, jakby czekał na mnie, że wejdę, ale zamiary nie do końca miał szczere. Zaczyna mnie uwodzić, ale ja się bronię. On używa siły i pojawia się pies - czarny, średnio duży kundel. Nagle ten pies zaczyna lizać mnie po twarzy, co jest dla mnie wstrętne. Nie chce tego, ale ten mężczyzna mnie trzyma. Pomyślałam, że teraz to już chyba tylko na przetrwanie. ten pies jest groźny, choć nie gryzie, tylko mnie liże po tej twarzy. W pewnym momencie i pies i mężczyzna są tak jakby na mnie, choć nie czuję ich siły. W pewnym momencie robi się dość perwersyjnie, bo widzę jak mężczyzna wyciąga członka, który jest nabrzmiały i fioletowy. Kobieta jakby cały czas z boku.Nagle w drzwiach tego sklepu pojawia się mężczyzna, który słyszy moje wołanie o pomoc. Gdy informuje wszystkich, że dzwoni na policję, mężczyzna mnie uwalnia. Wtedy się ubieram (choć wcześniej nie rozbierałam się przecież) i uciekam. Generalnie wspomnieniem złym tego snu jest ten liżący pies.

2. Wsiadam do windy, która jest dość szeroka jak na windy. Są tam już jacyś ludzie. Drzwi mają się zamykać a ja w ostatnim momencie widzę swojego partnera, który już nie zdąża. Drzwi mu się przed nosem zamykają, a ja widzę w ostatniej chwili grymas bólu na jego twarzy. Ale cóż - drzwi się zamknęły. jadę 2 piętra w górę, wysiadam i zaczynam biegać po tym budynku i go szukać, głośno krzycząc. Ale go nie znajduję.

3. I jeszcze taki lajcik: pamiętam, z dzisiejszego snu garnki - komplet takich emaliowanych, kolorowych. Tylko tyle.

 

Będę bardzo, bardzo wdzięczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Sen ma najwyraźnej kontekst seksualny. Czasami nasze skrywane potrzeby seksualne objawiają sie w snach, które mogą wydawać się dziwne. Pies to symbol agresji, a język ma powiązania z erotyką. Pojawienie się tego psa podbija intencje seksualne mężczyzny, wskazując na ich agresywną stronę. Twoja nagość (bo ubierałaś się) także wskazuje na erotyczny charakter snu.

Możliwe też, że sen nie mówi o skrywanych potrzebach, ale jest wspomnieniem faktycznego zdarzenia, jeżeli byłaś np. molestowana.

2. Nagłe zmiany w sferze uczuciowej. Drzwi zamknęły się przed Twoim partnerem, a więc są dla niego niedostępne, dotyczą tylko Ciebie i przez to was dzielą. Może to oznaczać faktyczne ochłodzenie waszych uczuć lub oddalenie się od siebie. Budynki symbolizują nasze życie. Jeśli nie możesz w nim odnaleźć swojego faceta, to raczej nie jest dobry znak.

3. Nie napisałaś nic więcej o tych garnkach (czy były puste czy pełne?), ale generalnie symbol odnosi się do zaspokajania podstawowych potrzeb życiowych. W szerszym znaczeniu garnki i naczynia odnoszą się do pierwiatka kobiecego, emocjonalności, uczuć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...