Skocz do zawartości

Noc pelna snow


AprilGoodwill

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj, Cyganicho!

Ciesze sie, ze jestes i odpowiadasz. Jak zwykle przychodze z prosba.

 

Sny byly dwa, ale kolorowe i obszerne. Dzis w nocy, w domu rodzinnym, tuz przed wyjazdem do Warszawy:

 

1. Bylam na wycieczce w gorach. Chodzilam z moja kuzynka, z ktora bardzo dawno sie nie widzialam.

Widzialysmy stado wielkich łosi, z ktorych jeden zamienil sie w mezczyzne, ktory zaczal nas gonic.

Ucieklysmy po stromej gorze i schronilysmy sie w drewnianym domku.

W domku nie bylo nikogo, wiec sie rozpakowalysmy...

Nagle przyszli jacys ludzie, ktorzy powiedzieli nam, ze musimy im odstapic ten domek.

Zaczelysmy sie pakowac i zauwazylam, ze nie mamy plecakow, tylko takie walizki na kolkach (w gorach takie walizki??)

W pewnym momencie wyszlam przed domek i zobaczylam, ze przed domkiem rozciaga sie morze, w ktorym plywaja delfiny/wieloryby, a nad horyzontem zachodzilo slonce.

 

Obudzilam sie i zasnelam znow:

2. Widzialam kobiete z trojka dzieci. Dzieci w roznym wieku, takie zlobkowo-przedszkolne, mowiace.

Ich mama kapala sie z nimi w marmurowej wielkiej wannie, w wielkiej lazience.

Poprosila mnie, zebym zbadala dzieciom zeby.

(Nie wydawalo mi sie to dziwne, w koncu jestem lekarzem...)

Najmlodsze z dzieci wyszlo z wanny, podeszlo do mnie i otworzylo buzie.

Zeby mialo ladne, niektore z wypelnieniami, ale zdrowe. Powiedzialam mamie dziecka, ze wszystko ok i sie obudzilam.

 

Bardzo dziekuje za interpretacje.

Nie wiem, czy juz zyczylam, ale najwyzej sie powtorze - duzo szczescia w Nowym Roku, spelnienia planow i marzen!

I kolorowych pieknych snow!

Pozdrowienia,

April

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cyganicha

Witaj April :***

Fajnie, że jesteś :)

 

U Ciebie w realu jest teraz oki. Tak jak jest dajesz radę i ogólnie jesteś zadowolona. Spokój i harmonia jest w Tobie. Jesteś w momencie, w którym wszystko co pragniesz możesz osiągnąć. Oczywiście mówię o rzeczach realnych ;) Ale masz potencjał i możliwości obecnie. Dobry czas dla Ciebie.

Jednak w tym wszystkim może pojawić się przy Tobie nieszczery mężczyzna. Nie będzie miał on czystych uczuciowo intencji.Przesłanie snu jest takie, byś nie angażowała się w tą znajomość, nie dawała sie w żaden sposób ograniczać. Żyj pełna piersią i nie ulegnij. On albo zaraz się pojawi albo już jest...

Ty przeszłaś do nowego dobrego etapu dla Ciebie. Spróbuj na razie nic nie zmieniać. jest bardzo dobrze. Czas na kolejne zmiany uczuciowe pozytywne dla Ciebie przed Tobą. Ale jeszcze nie dzisiaj. Odetchnij jeszcze ;)

 

Dziękuję ślicznie i Tobie również raz jeszcze życzę wszystkiego co najlepsze i najpiękniejsze na każdy dzień Nowego Roku i następne :)

Pozdrawiam cieplutko :***

Edytowane przez cyganicha
pusty post
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyganicho!

 

Dzieki, jest dokladnie jak napisalas! =D

Jesli chodzi o faceta, to mam nadzieje, ze to moj eks. Jesli tak, to mam to juz za soba.

Jesli nie, bede uwazac. Na razie z powodu nauki sprawy damsko-meskie u mnie nie wystepuja. ;)

 

Pozdrowienia i podziekowania! <3

April

Edytowane przez AprilGoodwill
pusty post
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...