Skocz do zawartości

Proszę o pomoc, czy dobrze myśle...


weasel

Rekomendowane odpowiedzi

1.Śmierć – dzieciństwo i młodość;

2.Sprawiedliwość – wiek dojrzały;

3.Rydwan – jesień życia;

4.Kapłanka. – podświadomość, czyli lęki, kompleksy, blokady, często nie uświadamiane;

5.Księżyc – świadomość, czyli aspiracje, dążenia, cele, moralność, etyka, sfera samorealizacji;

6.Sąd. – nadświadomość, czyli ukryte talenty, zdolności, a także duchowi opiekunowie;

7.Pustelnik. – misja, czyli zadanie do wykonania, z jakim człowiek przyszedł na świat;

8.Pustelnik. – „dary”, czyli potencjał umożliwiający i ułatwiający wykonanie misji;

9.Kapłanka - Karma - kim byłam?

10.Cesarz - co robiłam?

11.Kapłanka - jak mam to odpracować?

12.Księżyc. – Karta Harmonii Psychicznej;

13.Śmierć. – to, jak człowiek postrzega siebie;

14.Mag. – to jak człowieka postrzegają inni.

15.Mag - sposób odpracowania karmy

17.Głupiec- punkt komfortu karmy

18.Sprawiedliwość - jak pracować z misją na obecne wcielenie?

 

INTERPRETACJA:

1.Śmierć – dzieciństwo i młodość;

Okres ciągłych wewnętrznych zmian i transformacji, jednak nie są one, ani szybkie, ani łatwe. Umiejętność odcinania się od przeszłości i czerpania z niej wiedzy. Ciągłe rozstania z osobami ważnymi w życiu, nietrwałość relacji, pewnego rodzaju chłód uczuciowy. Stany głębokiego przewartościowania sfery emocjonalno-materialnej. Chęć bycia niezależnym finansowo Możliwe operacje, pojawiające się stany depresyjne, ciągła chorowitość od drobnych infekcji do poważnych chorób.

 

2.Sprawiedliwość – wiek dojrzały;

Okres podejmowania ważnych decyzji życiowych , ale w miarę obiektywnych i słusznych. Pewnego rodzaju zbieranie owoców pracy z poprzedniego etapu życia. Czas, w którym trzeba będzie skupić się na sformalizowaniu prawnym pewnych kwestii. Ogólnie jest to czas równowagi i wewnętrznego spokoju, partnerstwa i spełnienia zawodowego, odpowiedniej wiedzy i kompetencji, rozwój kariery. To również uspokojenie stanu zdrowia, wycieszenia chorób.

 

3.Rydwan – jesień życia;

Nowe poczucie kierunku życia, poszukiwanie nowej drogi do osiągnięcia satysfakcji i spełnienia, pełna kontrola nad własnym życiem, bycie ambitnym i pełnym wiary we własne możliwości. Rozpoczęcie kolejnego etapu życia. Dynamiczny okres wiążący się z kolejnymi awansami na szczeblu kariery zawodowej, jak również wyjazdami służbowymi. Odnowienie uczuć. Pełnia zdrowia. Zaufanie do siebie i wewnętrznej siły życia. Konieczność zwiększenia aktywności życiowej.

 

4.Kapłanka. – podświadomość, czyli lęki, kompleksy, blokady, często nie uświadamiane;

Ogromna intuicja i introwertyczny sposób życia. Znerwicowanie, kompleksy i bierność. Uciekanie w świat duchowy, gonitwa myśli, która uniemożliwia zrelaksowanie i wyciszenie. Podwyższona samoświadomość, fantazja i twórczość, zrozumienie dla przesłania snów, głębokie duchowe doświadczenia.

 

5.Księżyc – świadomość, czyli aspiracje, dążenia, cele, moralność, etyka, sfera samorealizacji;

Leki, niepewność, podróż w podświadomość, intuicja, iluzje, fantazja, romantyzm, smutek, dobry kontakt z podświadomością

 

6.Sąd. – nadświadomość, czyli ukryte talenty, zdolności, a także duchowi opiekunowie;

Duchowymi opiekunami są siły wyższe, które w tej karcie mają wyjątkowo dużą siłę i znaczenie. Karta ta mówi, że mam duże możliwości rozwoju duchowego, potrafię dostosować się do zmieniających się warunków i czerpać z nich wiedzę. Jestem osobą obdarzoną dużą empatią i ambicją względem poszerzania swoich horyzontów myślowych oraz chęci zdobywania wiedzy.

 

7.Pustelnik. – misja, czyli zadanie do wykonania, z jakim człowiek przyszedł na świat;

Samodzielne poszerzanie swojej mądrości życiowej, bycie „drogowskazem” dla innych.

 

8.Pustelnik. – „dary”, czyli potencjał umożliwiający i ułatwiający wykonanie misji;

Drzemie we mnie dokładnie taki potencjał jaki powinien, aby wykonać swoją misję. Wystarczy go odnaleźć i rozbudzić go.

 

9.Kapłanka - Karma - kim byłam?

W poprzednim wcieleniu również byłam kobietą. Moja dusza jest już stara i doświadczona. Byłam osobą, która w jakiś sposób pomagała innym lecząc ich duszę, ciało, bądź obie te kwestie. Bardzo tez prawdopodobne, że już we wcześniejszym wcieleniu miałam kontakt z ezoteryką i medycyną naturalną.

 

10.Cesarz - co robiłam?

Świadczy o tym, że w poprzednim Wieleniu byłam osobą dobrze sytuowaną, której zdanie liczyło się w opinii społecznej, Być może w związku z jakimiś zdarzeniami losowymi sytuacja materialna pogorszyła się od koniec życia, które przebiegało już bardziej skromnie.

 

11.Kapłanka - jak mam to odpracować?

Wygląda na to, że na powrót mam się stać ową Kapłanką z poprzedniego wcielenia.

 

12.Księżyc. – Karta Harmonii Psychicznej;

Harmonia osiągana przez rozwój i korzystanie z intuicji, twórczej wyobraźni i fantazji. To także życie w otoczeniu pięknymi przedmiotami, dbając o czystość i estetykę tego co mnie otacza.

 

13.Śmierć. – to, jak człowiek postrzega siebie;

Postrzegam siebie jako osobę zdolną do ciągłych zmian i posiadającą umiejętność dopasowania to zmiennych kolei losu. Nie boję się wyzwań, wychodząc z nich zwycięsko. Chociaż drowie nie zawsze przy tym przypisuje.

 

14.Mag. – to jak człowieka postrzegają inni.

Ludzie postrzegają mnie jako osobę komunikatywną, o silnej osobowości i dużej wiedzy. Inni uważają również, że mam dużo dobrych pomysłów, dlatego zwracają się o radę.

 

15.Mag - sposób odpracowania karmy

Mimo, że mam już zdobyte pewne umiejętności, to powinnam je poszerzać. Mam być aktywna i twórcza w działaniu.

 

17.Głupiec- punkt komfortu karmy

Duża otwartość na postrzeganie świata, jak również na wiedzę i życie.

 

18.Sprawiedliwość - jak pracować z misją na obecne wcielenie?

Muszę żyć w zgodzie z różnymi prawami, w harmonii i równowadze sfer życiowych.

 

Każda najmniejsza sugestia z Waszej strony, pozwoli mi na obiektywniejszy osąd i naukę.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...