Skocz do zawartości

kim byłam w poprzednim wcieleniu :)


anais_33

Rekomendowane odpowiedzi

pustelnik rycerz buław cesarzowa suma diabeł

wisielec kochankowie księzyc

księzyc kapłanka

sad

 

wysoko urodzoną osobą z uzależnieniami :)) poszukującą swoją drogę do szczęścia ..

 

na co umarłam w poprzednim wcieleniu - rydwan - nagle w jakimś wypadku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pustelnik rycerz buław cesarzowa suma diabeł

osobą wysoko urodzoną, kobieta najprawdopodobniej, która zdecydowała się wyrwać z jarzma bogactw i luksusu i zdecydowała się wieść pustelnicze życie walcząc z pokusami życia doczesnego

 

rydwan - wypadek, możliwe, że spadłaś z konia

Edytowane przez Erza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pustelnik rycerz buław cesarzowa suma diabeł

osobą wysoko urodzoną, kobieta najprawdopodobniej, która zdecydowała się wyrwać z jarzma bogactw i luksusu i zdecydowała się wieść pustelnicze życie walcząc z pokusami życia doczesnego

 

rydwan - wypadek, możliwe, że spadłaś z konia

 

 

wiesz że z tym koniem to możesz mieć rację ostatnio zapisałam się na naukę i jazdy i już na pierwszej lekcji instruktora do mnie że jest w szoku że tak sobie radzę taj jakbym wcześniej już jeżdziła :) ale jak na zrazie nie wrócę do nauki mam poważne problemy z kregosłupem :((( to też teraz nagle wyszło :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne

kim byłam w poprzednim wcieleniu :)

 

pustelnik rycerz buław cesarzowa suma diabeł

wisielec kochankowie księzyc

księzyc kapłanka

sad

 

Wg mnie w poprzednim wcieleniu już jako dziecko byłaś bardzo uduchowiona w porównaniu z rówieśnikami i to mogło rownież przebijać w tym życiu, gdzie mogłaś odczuwać, że jesteś z lekka inna, wycofana nieco też. Następnie ewoluowało Twoje wnętrze dzięki ważnym wydarzeniom w Twoim życiu, dzięki którym odkryłaś siebie, swoją radość z czerpania życia, uczuć, a wszelkie te doświadczenia sprawiały, że stawałaś się coraz bardziej świadomą siebie kobietą, która z wielkim zaangażowaniem mogła pragnąć i dążyć do poznania siebie, zbierania coraz to nowych doświadczeń, które mogły Cię wzbogacać również duchowo :) Diabeł w tym przypadku to pokonywanie barier, łamanie swoich blokad wewnętrznych, walka ze sobą o siebie. Może byłaś waleczną kobietą, która w ostatecznym rozrachunku wywalczyła sobie szczęście jakiego pragnęła :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kim byłam w poprzednim wcieleniu :)

 

pustelnik rycerz buław cesarzowa suma diabeł

wisielec kochankowie księzyc

księzyc kapłanka

sad

 

Wg mnie w poprzednim wcieleniu już jako dziecko byłaś bardzo uduchowiona w porównaniu z rówieśnikami i to mogło rownież przebijać w tym życiu, gdzie mogłaś odczuwać, że jesteś z lekka inna, wycofana nieco też. Następnie ewoluowało Twoje wnętrze dzięki ważnym wydarzeniom w Twoim życiu, dzięki którym odkryłaś siebie, swoją radość z czerpania życia, uczuć, a wszelkie te doświadczenia sprawiały, że stawałaś się coraz bardziej świadomą siebie kobietą, która z wielkim zaangażowaniem mogła pragnąć i dążyć do poznania siebie, zbierania coraz to nowych doświadczeń, które mogły Cię wzbogacać również duchowo :) Diabeł w tym przypadku to pokonywanie barier, łamanie swoich blokad wewnętrznych, walka ze sobą o siebie. Może byłaś waleczną kobietą, która w ostatecznym rozrachunku wywalczyła sobie szczęście jakiego pragnęła :)))

 

a ten rydwan jak widzisz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne
a ten rydwan jak widzisz ?

 

właśnie miałam się dziwić o jaki rydwan chodzi :lol:

a tu znalazł się :)

 

na co umarłam w poprzednim wcieleniu - rydwan

jako, że wyżej był rycerz buław, a więc osoba odważna, dzielna to całkiem możliwe, że na koniu. Z pewnością w trakcie podróży, przemieszczania się szybkiego jak ta ówczesne czasu. Mógłby to być również powóz albo dosłownie Rydwan :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

pustelnik rycerz buław cesarzowa suma diabeł

wisielec kochankowie księzyc

księzyc kapłanka

sad

 

moim zdaniem bylas artystka albo kobieta bardzo zamozna, prowadzaca wlasny biznes ,slawna i wykorzorzystujaca swoja pozycje do niecnych celow ale bylas inteligentna wiec wiedzialas jak to wykorzystac i potrafilas oczarowac wszystkich swoja osoba ale moglas manipulowac ludzmi i to moze byc Twoja karma moglas miec rodzine i ale uwielbialas byc w centrum zainteresowania i blyszczec taka gwiazda bylas jesli nie na wieksza skale to przynajmniej wsrod znajomych i rodziny

 

na co umarłam w poprzednim wcieleniu - rydwan - nagle w jakimś wypadku

 

zgadzam sie jakas nagla niespodziewana smierc w ruchu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...