Skocz do zawartości

Własna śmierć


evelynxf

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Tej nocy, to jest 10.01 miałam bardzo dziwny sen. Na wstępie zaznaczę, że już kilka razy śniło mi się, że umarłam, ale w tym wypadku całość i moje odczucia podczas snu były zupełnie inne. Otóż na początku rozmawiałam z jakimiś znajomymi i zdałam sobie sprawę, że nie mogę tego robić, bo przecież umarłam i nie mogę już uczestniczyć w świecie żywych. Całość toczyła się na długiej, szerokiej ścieżce, niebo było mocno zachmurzone, ogólnie atmosfera miejsca była bardzo posępna. Kiedy wszyscy znajomi zniknęli, coś w mojej głowie mi powiedziało: 'No to teraz będziesz chodziła tyle razy tą ścieżką, tam i z powrotem rzecz jasna, do czasu kiedy nadejdzie faktycznie dzień Twojej śmierci'. I musiałam chodzić tą ścieżką, zaznaczam, że było mi bardzo ciężko i kiedy zaczęło się ściemniać, bardzo się przestraszyłam tego mroku, bo nikogo w pobliżu nie widziałam. Pamiętam jeszcze, że podczas tej mojej wędrówki tam i z powrotem, mówiłam sama do siebie: 'Po co ja to zrobiłam, przecież życie jest takie piękne, zawsze można znaleźć wyjście z sytuacji'. Doskonale wiedziałam, że nic nie mogę już zmienić, ale najbardziej irytował i zarazem przerażał mnie fakt, iż nie mogłam uzyskać od nikogo pomocy, na temat tego, gdzie się znajduję. Sen był bardzo realny, chyba jeden z nielicznych, kiedy naprawdę mocno przeżywałam ten sen, będąc w nim po prostu. Teraz już sama nie wiem, czy śniłam o swojej śmierci, czy o tym, że popełniłam samobójstwo. Hm, sen ten nie daje mi spokoju, proszę o interpretację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...