Skocz do zawartości

Prośba o interpretację snu-piorun


mandi

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Proszę o pomoc w interpretacji snu. Bardzo krótkiego.

 

Wchodzę do bardzo nowoczesnego domu, z jakimiś ludźmi (nie kojarzę, nie pamiętam, kim są / byli).

W pewnym momencie dostrzegam przez okno, jak na zewnątrz niebo co chwila rozdzierają błyskawice (nadmienię, że nie było oznak nadciągającej burzy, atmosfera była raczej spokojna w kierunku miłej i bezpiecznej, tak "za oknem" jak i w środku, między ludźmi). I nagle... zostaję trafiona piorunem - będąc nadal w domu. Powala mnie na ziemię. Okazało się, że trafił w nogę - na prawym udzie mam ślad / ranę po uderzeniu, jednak oprócz tego, nic się poważnego ze mną nie dzieje. Obecni ludzie się niepokoją czy zemną wszystko w porządku, a ja leżę zdezorientowana.

I tyle. Koniec.

 

Jakieś pomysły, co to może oznaczać?

Z góry dziękuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uderzenie pioruna oznacza dostarczenie Tobie dużej energii, też miałem kiedyś sen w którym piorun mnie trafił aż się obudziłem z tego snu. Samo trafienie nie było nieprzyjemne wręcz odwrotnie.

Została Ci dostarczona energia (przecież piorun to ogromna energia)

Edytowane przez cyganicha
ort.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noga jest podstawą człowieka -zraniona może oznaczać ograniczenia w życiu wynikające z nagłego wydarzenia. Niemożność wyjazdu, brak awansu, brak postępów w pracy lub nauce. Być może będzie trzeba odczekać przed realizacją pewnych planów. W Tarocie wieża trafiona piorunem oznacza załamanie się nabudowanych i ograniczających cię struktur. Piorun niszczy coś, ale potem można coś zbudować. Możesz spodziewać się przerwania czegoś, odwołania czegoś lub coś dojrzeje do sytuacji, żeby to przerwać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję.

Jestem na etapie rozstania, po kilkunastoletnim, niezwykle poważnym i głębokim związku.

Mam również duże problemy z akceptacją moich decyzji i stylu życia przez najbliższą rodzinę (rodzice, rodzeństwo).

Może to pomoże - jako uzupełnienie do interpretacji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż dochodzenie do siebie po związkach jest trudne. Ale staniesz na nogi. Uraz po uderzeniu pioruna paraliżuje na jakiś czas i pozostawia ślady, ale rana się zagoi. Najważniejsze, żeby nie próbować na siłę i przed czasem zbierać się z ziemi. Siła przyjdzie sama. Tymczasem masz świetną okazję do przebudowania się w inny sposób, tak żeby ci było wygodniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...