Skocz do zawartości

ksiadz??


piotr0508

Rekomendowane odpowiedzi

chcialbym sie dowiedziec co moze oznaczac moj sen.

dzisiejszej nocy 23,01,2012r. snilo mi sie ze znalazlem sie na polu znajdowalo sie tam dwoje ludzi kobieta i mężczyzna, kobieta w pewnej chwili gdzies poszla natomiast dalsza czesc snu byla dialogiem z mezczyzna, w miedzy czasie spojrzalem na siebie i bylem ubrany w sutanne i mialem fioletowa stule. mezczyzna opowiadal o tym ze chca tam wybudowac cos chyba sklep z tego co pamietam i gdy podeszlismy do granicy okazalo sie ze znajdowala sie tam droga i jezdzilo duzo aut. nagle mezczyzna powiedzial zebym wszedl na pole poniewaz nie ma na nim plonow od jakiegos czasu i chwycil za moja stule i poprosil bym sie pomodlil i chwycilem za stule w miejscu gdzie jest krzyz i zaczalem sie modlic. Nagle jakas sila probowala mi wyrwac stule ale zachowywalem sie tak jakby to bylo normalne i nie bylem zdziwiony, wtedy unioslem rece do gory i uwolnilem sie od tego, zaczalem jeszcze raz sie modlic i znow to samo. Byly krzyki i nagle przede mna znalazly sie schody, po ktorych zszedlem i znalazlem sie w jakims miejscu gdzie byl ogromny posag.Nagle posag ozyl i chcial mnie zaatakowac, wtedy chwycilem za stule i jednym ruchem reki z daleka przeciąlem posag w poprzek, nastepnie sie obudzilem i spojrzalem na zegarek; byla godzina 02:00 moze pare minut po.

co to moze oznaczac??

Edytowane przez piotr0508
ort.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...