Jump to content

ja Baran on Ryba


Rudzielec_

Recommended Posts

czy mozliwy jest zwiazek ognia i wody??? zastanawiam sie czy taki uklad ma szanse na przetrwanie... pan rybka jest bardzo spokojny a ja lekko wiatrem podszyta... czy damy rade?

Link to comment
Share on other sites

Guest truskawka

hmm moja koleżanka była w takim związku - tzn. ogień i woda (tyle, że lew i ryba) - na początku super było, ale się rozpadł związek.

Link to comment
Share on other sites

Guest truskawka

On jest wrażliwy, dość bierny, o miękkim sercu. Potrzebuje z Twojej strony poczucia bliskości, pełnego zrozumienia i przywiązania. Męczy go Twoja aktywność i odpowiedzialne podejście do życia. Ty jesteś bezpośrednia, konfliktowa, drażni Cię jego niezdecydowanie, nadwrażliwość i tendencja do unikania konfrontacji. Często zupełnie niechcący ranisz jego uczucia.

 

To dobrana para, pod warunkiem, że oboje poznają dobrze swoje charaktery. Odważna i zdecydowana Pani Baran zauroczy i zdobędzie szturmem spokojnego i cichego Pana Rybę. Pan Ryba z chęcią odda inicjatywę w związku w ręce energicznej Pani Baran. Żar namiętności nigdy między nimi nie wygaśnie. Jednak Pan Ryba będzie musiał się starać, aby zatrzymać przy sobie impulsywną Panią Baran. Znudzona jego bezradnością i niezdecydowaniem może poszukać silniejszych męskich ramion. Aby związek ten trwał długo, Pan Ryba powinien podporządkować się Pani Baran całkowicie, ale od czasu do czasu dać jej powody do zazdrości.

 

źródła - Horoskop dla Ciebie - Horoskop partnerski i Horoskop partnerski

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Ja Baran,Ona Rybka po 7 latach w tym roku pobieramy sie,wiec chyba jest to dobry przyklad i w pewnym sensie odpowiedz na postawione tutaj pytanie: Czy mozliwy jest zwiazek ognia i wody?? :) Zalogowalem sie tylko po to by na nie odpowiedziec:) Pozdrawiam!!! Baran;)

Link to comment
Share on other sites

Ja Baran,Ona Rybka po 7 latach w tym roku pobieramy sie,wiec chyba jest to dobry przyklad i w pewnym sensie odpowiedz na postawione tutaj pytanie: Czy mozliwy jest zwiazek ognia i wody?? :) Zalogowalem sie tylko po to by na nie odpowiedziec:) Pozdrawiam!!! Baran;)

 

To para, która ma szansę na wielką miłość. Pan Baran fascynować będzie tajemniczą Rybę. Znajdzie ona w partnerze oparcie i bezpieczeństwo. Jego zdecydowanie i bezkompromisowość pozwolą jej nie podejmować większości życiowych decyzji. Oboje uzupełniają się. Współczująca i wrażliwa Pani Ryba stworzy Baranowi szczęśliwy dom i urodzi mu gromadkę pięknych dzieci. Aby związek trwał długie lata, Pani Ryba musi być wyrozumiała dla humorów Barana i nie urządzać mu awantur połączonych z wybuchami histerii. Pan Baran musi natomiast dbać, aby jego partnerka czuła się piękna i adorowana. Kwiatki i prezenty rozczulą Panią Rybę i sprawią, że wymaże ona z pamięci wszelkie przewinienia partnera.

 

 

Dzieci kwiaty. Obydwoje skupieni na poszukiwaniu celu i sensu życia odnajdując siebie nawzajem podążają razem dalej. Jeszcze nie wiedzą co z tego wyniknie, ale skupiają się na "tu i teraz". Wiele ze sobą rozmawiają, medytują i milczą. Pociąga ich włóczęgowski żywot, byle bliżej natury, gdzie mogą w skupieniu posłuchać siebie, wejść w głąb swej Psyche.

 

Patrząc na nich z boku wydawać by się mogło, że egzystują w innym wymiarze, oderwani od świata i rzeczywistości. Lecz oni dobrze się z tym czują: mają siebie i wiodą nieskrępowane niczym życie. Ci mniej rozwinięci duchowo, wolności i sensu żywota poszukują w zadymionej knajpie nad kuflem piwa lub ze skrętem w ustach. Te dwie bujające w obłokach osoby, to o przynajmniej o jedną za dużo. Jeśli w ich życiu nie znajdzie się ktoś "trzeci" skończą marnie. Obydwoje potrzebują kogoś kto nimi wstrząśnie, sprowadzi na ziemię i doprowadzi do porządku.

 

Zanim wypowiecie sakramentalne "tak" zastanówcie się kto będzie się o Was troszczyć. Jeśli sami to potraficie, czeka Was świetlana i uduchowiona przyszłość. Jeśli macie poważne problemy z odpowiedzią na to pytanie, poszukajcie innych partnerów.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...