Skocz do zawartości

kościół inaczej...


aszmika

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Bardzo proszę o pomoc w zrozumieniu tego snu. Zupełnie go nie pojmuję!

Śniło mi się że byłam w kościele na mszy. Ale wyjątkowo dziwna była ta msza, bo widziałam w kolejce do ołtarza młoda parę, potem jakiegoś dorosłego faceta, nie wiem po co, potem jakiś chłopiec stał w albie ze świecą w ręku czekał na swoją pierwszą komunię! Za nim stał ktoś jeszcze, kolejka była taka średnia, nie za długa ani za krótka. Pamiętam też że nagle jedną z pieśni kościelnych wykonano w wersji elektro! Oburzyło mnie to niesamowicie i wyszłam z kościoła, ale jak tylko się skończył "pokaz" (pieśń połączono z pokazem świateł!) wróciłam na swoje miejsce, pamiętam że ten chłopiec coś do mnie mówił, chyba mnie zganił za wyjście z kościoła, ja coś mu odpowiedziałam, tak że już się nie kłócił ze mną!

 

Pozdrawiam i z góry dziękuję! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć,

akceptuj w życiu różne opcje jakie się trafią. Kościół to miejsce nauki i nie wyjdzie ci na zdrowie, jeżeli będziesz z góry przekreślać część tej nauki. więcej tolerancji dla różnorodności zjawisk. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co to znaczy jak jestem w kościele i przeklinam na głos do ludzi tam zgromadzonych i do samego księdza również ? Dziwnie się na mnie patrzyli, ja czułem wtedy jakby uczucie nienawiści do nich.

 

Prosze o odpowiedź i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz tendencje do naprawiania świata, który twoim zdaniem głupio funkcjonuje ale masz z tego powodu ukrywane wyrzuty sumienia, bo nie chcesz żeby świat cię odrzucił (dlatego ludzie się dziwnie patrzą) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rodzimy się z nią, wzmaga się w nastoletniości, a potem świat tak długo tłucze nas czymś ciężkim po głowie, aż nam przejdzie. Niektórym nie przechodzi i ludzie do końca patrzą na nich dziwnie. Naprawianie świata nie jest złe samo w sobie, ale bardziej boli nas niż świat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć,

akceptuj w życiu różne opcje jakie się trafią. Kościół to miejsce nauki i nie wyjdzie ci na zdrowie, jeżeli będziesz z góry przekreślać część tej nauki. więcej tolerancji dla różnorodności zjawisk. :)

 

Ślicznie ci dziękuję! :)

To fakt że miewam opory co do niektórych opcji, zwłaszcza kościoła( choć jestem katoliczką) ale postaram się to zmienić, inaczej spojrzeć na te sprawy, może dzięki temu dostrzegę coś czego dotąd nie mogłam zobaczyć?!

Pozdrawiam serdecznie! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...