Skocz do zawartości

sen o meteorytach,dziecku


Aducha

Rekomendowane odpowiedzi

Śnił mi się grad meteorytów z nieba,że byłam jakby z kolonią jako opiekunka.Oglądaliśmy jakiś film na wielkim pulpicie wielkiego telewizora.Nagle mówię:zobaczcie jak z nieba lecą kawałki meteorytu,jakby rozpadł się na drobne części.Byliśmy jakby w wielkim wieżowcu z dużymi szklanymi oknami i to zbliżało się do nas.Ja kręciłam włosy na wałki,gdy je rozpuściłam ,podobałam się chłopakom.Nagle jeden spytał:a co z mikrobiologią?a ja do niego,że jest tutaj w głowie i wskazałam na swoją głowę.Wtedy on spytał mnie o jakieś robaki i pasożyty i pokazał mi je,a ja nie mogłam skojarzyć ich nazwy.Potem śniło mi się,że odebrałam jakiś poród,byłam położną.Dałam zastrzyk w pupę temu noworodkowi.To był chłopiec,śliczny z ciemnymi włosami.Wszyscy byli zadowoleni.Potem przyszedł dyrektor i poszłam spytać go o prawa pacjenta,kodeks dla kobiet,czy coś takiego.Potem przyszli rodzice tego dziecka,wzięłam go na ręce,przytuliłam był golutki.Wzięłam kołderkę,przykryłam go,żeby spał.Rodzice dziecka wyszli.Dyrektor usiadł na krześle i mówił o rodzących,nagle długa grzywka zsunęła mu się na twarz i zaczęłam się śmiać.On to zauważył i kazał mi się przesiąść?:hmmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj ten sen może mówić, o tym, że coś nowego dzieje się lub zacznie się dziać w twoim życiu. Odnoszę wrażenie, że chyba jesteś osobą, która lubi czasem pomóc, coś miłego powiedzieć, okazać zrozumienie. Rozmowa z chłopakiem świadczy o tym, że zrozumiesz coś, lub aby zrozumieć musisz wyjść z inicjatywą. Być może chodzi o rozwój duchowy. Meteoryty są tak jakby znakiem, z drugiej strony abyś zaczęła się rozwijać. Pomogę ci:

Czy masz jakieś pytania odnośnie życia, lub rozwoju, zjawisk itd.? Lub jest coś co nie daje ci spokoju?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...