Skocz do zawartości

no to zacznę :D


nirva2991

Rekomendowane odpowiedzi

jaki będzie mój status związkowy do końca 2012 r

 

9 pucharów , gwiazda, paź kielichów

 

no chyba będę sama i zadowolona ;d możliwe , że wejdę w jakiś romansik z tym paziem kielichów i będzie to początek czegoś ;)

Odnośnik do komentarza

Ja bym powiedziała, że do końca tego roku jeszcze będziesz singielką, ale pojawi się pan, który okaże Tobą wyraźne zainteresowanie :) Będzie zapraszał to na kawę bądź soczek...prawił komplementy :) Dla mnie też będziesz zadowolona :)

 

nirva, czy mogłabym prosić, byś zerknęła ponownie na mój wątek "Czy zdałam?" - nie zdąrzyłam przeczytać Twojej odpowiedzi... :/ I kurcze, nie pamiętam jednej karty ;) Z góry dziękuję :uscisk:

Odnośnik do komentarza
Gość PannaDorotka

no jak dla mnie to może się pojawić jakiś pan, co troszkę w glowie zawróci... ale mam wrażenie, że jednak związek taki na krótko, zauroczenie bardzo silne ale chyba jeszcze nie docelowa relacja

Odnośnik do komentarza

9 pucharów , gwiazda, paź kielichów ---> suma wg Banzhafa (9+17=26=2+6=8) VIII Sprawiedliwosc

 

9 Kielichow to jeszcze singiel, ale... juz na tyle wewnetrznie uporzadkowany, ze jest gotowy otworzyc sie na druga osobe i jest zwiazkowo gotowy. To widac rozpoznasz u siebie (jezeli jeszcze nie rozpoznalas) i w Gwiezdzie, jak rowniez Paziu Kielichow, widac plany a takze konkretne dzialania w kierunku wyjscia do ludzi, spotkania byc moze tego jedynego.

W podsumie masz Sprawiedliwosc. Tak czy inaczej zacheca ona do rozsadnego zachowania tutaj, pamietaniu o uczciwosci, byc moze wobec siebie nawet. Bo przeciez to, co posiejemy, to zbierzemy.

Ty widac jestes wewnetrznie cacy, dlatego tez spokojnie a dojdziesz do takiego partnera, ktory bezie Tobie odpowiadal... zarowno zewnetrznie, jak i wewnetrznie. Jednak karta zacheca do rozwagi tu i uwaznosci.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Gość Pasqualina
jaki będzie mój status związkowy do końca 2012 r

 

9 pucharów , gwiazda, paź kielichów

 

no chyba będę sama i zadowolona ;d możliwe , że wejdę w jakiś romansik z tym paziem kielichów i będzie to początek czegoś ;)

 

będziesz niesparowana, ale już ktoś tam się pojawi z jakimiś propozycjami jeszcze nie do końca sprecyzowanymi. W sumie masz Kochanków,więc coś może się wykrystalizować,ale troszkę później niż do końca roku :)

Odnośnik do komentarza
Gość arachnea01

9 pucharów , gwiazda, paź kielichów

 

Zadowolona bo będziesz miała kogoś kto się Tobą będzie interesował (w paziu kielichów widać miłe gesty ze strony jakiegoś mężczyzny) Jego obecność da Ci nadzieję na związek. Zapowiada się miły czas:)

Odnośnik do komentarza
Gość Linkinia
jaki będzie mój status związkowy do końca 2012 r

 

9 pucharów , gwiazda, paź kielichów

 

no chyba będę sama i zadowolona ;d możliwe , że wejdę w jakiś romansik z tym paziem kielichów i będzie to początek czegoś ;)

 

Zgadzam się z tym, co sama napisałaś. 9 pucharów to wg mnie harmonia, stabilizacja, zadowolenie. Gwiażda to czucie się dobrze sama ze sobą, świadomość atrakcyjności i wdzięku. A Giermek pucharów to ktoś, z kim możliwa jest bliższa relacja. W moim opisie kart to ktoś młody, może znany już z przeszłości, o ciemnych włosach i artystycznych zainteresowaniach... Daj znać, czy się to zgodzi ;) Więc do końca roku będziesz sama, ale możliwy jest związek/fajna znajomość w przyszłym ;)

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...