Skocz do zawartości

2 w 1 - rozwój relacji z panem X i co powinnam/nie powinnam zrobić?


Gość Linkinia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Linkinia

Mam nadzieję, że pamiętacie mnie i mój piątkowy temat. Nie mogę posłużyć się do niego linkiem, więc naświetlę skrótowo: na zajęciach wykładowcy towarzyszył pan X, który bardzo mi się spodobał i odniosłam wrażenie, że ja jemu również. Będzie też za dwa tygodnie... Poniżej zamieszczam interpretację moją i waszą (dobrze, że zapisałam!), niestety bez nicków :(

 

W tym temacie chciałabym się Was zapytać, jak odczytać to, co pokazały karty, bo samej ciężko obiektywnie:

 

Czego nie powinnam uczynić w relacji?

9 denarów, 7 buław, 8 buław – mam nie skupiać na sobie uwagi, nie patrzeć w niego jak w obrazek, nie stroić się przesadnie, ani okazywać, jakie na mnie wywiera wrażenie.

Nie powinnam dopatrywać się zagrożenia, fałszu czy podstępu. Nie zamykać się na niego.

Mam nie wychodzić z inicjatywą… ?

 

Co powinnam uczynić w relacji?

5 denarów, Król pucharów, Księżyc – mam nie rezygnować. Coś z pomocą?

Nie wiem, mam być sympatyczna i okazać zaufanie?

Nie lękać się, ale też zachować trzeźwość myślenia.

 

 

1. Relacja na ten moment. 6 monet – dzieli się ze mną swoją wiedzą i doświadczeniem w ramach zajęć. On nauczyciel, ja uczeń.

2. Twoje nadzieje związane z tą relacją. Królowa Mieczy – obserwowanie i czekanie na to, co będzie. Obawy, że robię sobie złudne nadzieje.

3. Jego nadzieje zwiazane z ta relacja.3 buław As Monet 6mieczy Król Kielichów – powiedziałabym, że chciałby, żeby ta znajomość wyszła poza mury uczelni. Może jakiś flirt?

4. Twoje obawy 4 buław – że mi się tylko wydaje, że mu się spodobałam albo że nie będzie mnie traktował poważnie lub zabawi się i zniknie.

5. Jego obawy 3 kielichów – chce się bawić, flirtować czy tam mieć romans, ale nie wie, czy mu wypada… czy może sobie na to pozwolić.

6. W tym kierunku potoczy się znajomość. Moc Rydwan 10 kielichów – romans/ związek, przyjaźń, zadowolenie. Coś fajnego i dla niego i dla mnie hehe.

 

Rogi7

1. Relacja na ten moment - 6 monet – dzieli się ze mną swoją wiedzą i doświadczeniem w ramach zajęć. On nauczyciel, ja uczeń.

2. Twoje nadzieje związane z tą relacją - Królowa Mieczy – że poprzez wspolne zainteresowania/tematy itp. moze was cos z tego bedzie

3. Jego nadzieje zwiazane z ta relacją - 3 buław, As Monet, 6mieczy, Król Kielichów – że bedzie tu mogl przyjezdzac by cie spotykać ( no i bedzie "wygladał tych przyjazdow)- czyzby byl z innej miejscowości?

4. Twoje obawy - 4 buław – ze to bedzie bardzo luzna relacja

5. Jego obawy - 3 kielichów – boi się, że będziecie spotykać się tylko w grupie - jak dotychczas

6. W tym kierunku potoczy się znajomość - Moc, Rydwan, 10 kielichów – no wychodzi na to, że was ciągnie do siebie i coś z tego może wyjść :)

 

Maddie88

1. Relacja na ten moment - 6 monet Relacja miła, nastawiona na konkretny cel. Ale dla mnie w tej 6 Denarów to widać chęć pomocy Tobie, nie tylko z racji tego, że pan jest nauczycielem i wykonuje swój zawód, ale dlatego, że faktycznie zależy mu, wkłada to swoje serce...

2. Twoje nadzieje związane z tą relacją - Królowa Mieczy ...że nie dasz porwać się swoim emocjom, że zachowasz trzeźwość umysłu i jasną ocenę sytuacji :)

3. Jego nadzieje zwiazane z ta relacją - 3 buław, As Monet, 6mieczy, Król Kielichów Ja też to widzę tak jako chęć zrobienia następnego kroku i przeniesienie tej znajomości poza dotychczasowe mury - dosłownie i w przenośni :D

4. Twoje obawy - 4 buław ...że z tego nic nie wyjdzie...że wszystko będzie się tylko opóźniać...

5. Jego obawy - 3 kielichów Może pan się obawia, że się rozczaruje..że skończy się tylko na flircie...

6. W tym kierunku potoczy się znajomość - Moc, Rydwan, 10 kielichów Ulala, bym rzekła :D Ruszy jak skopyta ta Wasza znajomość... No bardzo ładne karty wyszły :) Chyba wykażesz inicjatywę, albo przynajmniej Pan będzie na tyle pod Twoim urokiem, że się przełamie i sam coś zaproponuje... Widać, że będziecie świetnie się ze sobą czuć, poczujecie, że się uzupełniacie i ta znajomość da wam wiele radości... Chyba będzie z tego coś więcej :)

 

 

Relacja na ten moment to tak jak napisałaś-wymiana-ni mniej ,ni wiecej,równowaga. Nadzieją dla Ciebie w tej relacji jest chyba twoja czujność by nie dać się oszukać,obserwować bacznie i ostrożnie każdy ruch. Podejscie strike rozumne,że nie stracisz głowy. On ma nadzieje,że będzie jeszcze okazja by zapoczątkować coś innego niż te 6 denarów..Jakby on chciał wyjść z inicjatywa:] cos sobie tam w głowce rozmyślał:)

Twoje obawy..a czy ty nie boisz się,że ktoś inny moze być w jego życiu,że nic o nim nie wiesz..? bo 4 buławy to dla mnie rodzinne są:)

Jego obawy również mogą się tyczyć osoby trzeciej..tak jakby nie wie na czym stoi,czy kogoś masz no i strikte ,że jesli masz to nic procz romansu by nie było?

No ,no,no..a w fajnym kierunku moze potoczyć się relacja..Moc to ujarzmianie bestii nie za pomocą siły lecz ducha,woli ,emocji..z mojej karty emanuje ciepło,piekno i bogactwo,radość...Rydwan podjęcie konkretnych działan..a 10 to juz spełnienie:) szkoda ze po 10tce brak karciochy:)

Powodzonka:*

 

 

Inez2503:

1. Współpraca, wymiana doświadczeń.

2. Na razie ją oceniasz, boisz się wejść głębiej, nie wiedząc co Ciebie czeka.

3. Że najpierw współpraca, a potem jakieś bliższe kontakty.

4. Że cię oszuka

5. On chce zabawy, romansu. On się boi, ze może za poważnie do tego podejdziesz?

6. Może się cos fajnego z tego wyklarować, przy czym ja bym od razu o rodzinie nie mówiła, ale kto wie, co tam się wydarzy.

Edytowane przez Linkinia
Odnośnik do komentarza

Czego nie powinnam uczynić w relacji?

9 denarów, 7 buław, 8 buław – wystrzegać się zazdrości oraz nadmiernego skupiania na sobie

 

Co powinnam uczynić w relacji?

być bardziej wrażliwsza i uczuciowa , powinnaś go doceniać

 

 

1. Relacja na ten moment. 6 monet – wzajemne dawanie i branie

2. Twoje nadzieje związane z tą relacją. Królowa Mieczy – może taka postawa na zasadzie "nie pokażę mu , że mi zależy " :mysli:

3. Jego nadzieje zwiazane z ta relacja.3 buław As Monet 6mieczy Król Kielichów – myślę że nie jest zaangażowany uczuciowo jak narazie i widzi siebie w roli nauczyciela

4. Twoje obawy 4 buław – że mi się tylko wydaje, że mu się spodobałam albo że nie będzie mnie traktował poważnie lub zabawi się i zniknie.

5. Jego obawy 3 kielichów – boi się o swoją reputację w otoczeniu

6. W tym kierunku potoczy się znajomość. Moc Rydwan 10 kielichów – tutaj masz jakieś szanse Ty podziałać , by dobrze poszło w kierunku fajnej relacji ;)

Odnośnik do komentarza

Czego nie powinnas robic? Nie powinnas skupiac sie za bardzo na sobie i swoich zachciankach, tego, co Ty chcesz, jak Ty cos czujesz, co Ci sie wydaje.

 

Co powinnas zrobic to rozpoznac, ze i on ma potrzeby, ze Cie wspiera, ale i czasem pewno takze potrzebuje wsparcia. I powinnas w tym wszystkim kierowac sie intuicja.

 

 

 

Relacja w tej chwli to wzajemne wspieranie sie, dawanie i branie. Duze zadowolenie, wynikajace z tego, ze panuje piekna rownowaga. Zadne z Was nie oczekuje od drugiej strony czegos, czego sam nie bylby w stanie dac. Myslicie bardziej o tym, aby uszczesliwic te druga strone anizeli o samych sobie. U Crowleya w 6 Monetach wlasnie przejawia sie natury Buddy... taka bezinteresowna milosc, nastawiona na bezinteresowne i pozbawione konkretnych oczekiwan dzialanie. I tu pokrywa sie z tym, co powinnas robic. Wspierac patnera nadal... Byc przy nim i dac mu odczuc, ze jego dawanie ma odzwiek u Ciebie. Ty rowniez potrafisz dawac.

 

Twoje nadzieje zwiazane z ta relacja to przede wszystkim jasnosc i klarownosc. Jest milo, ale co dalej? Czy bedzie cos wiecej? Krolowa Mieczy zdziera maski falszu. Wiesz, ze jest cos byc moze glebszego. Przynajmniej Ty masz taka nadzieje.

Ale jak wyzej... Nie szarzuj, nie skupiaj sie na tym, co Ty czujesz, co Ty myslisz, co Ci sie wydaje, bo zamienisz sie w zimna, nieczula Krolowa Mieczy, ktora darzy do spelnienia swoich pragnien nie liczac sie z druga strona.

 

Jego nadzieje. On jest cierpliwy. 3 Bulawy to taki etap relacji, w ktorym zrobilo sie wszystko na dany moment i teraz juz wystarczy czekac, bo energia, ktora tu dziala jest silna. A planeta majaca wladze nad trojkami jest przeciez Saturn, wladca czasu. Takze tu on wie, ze trzeba cierpliwosci, ze ziarno zasiane, bedzie dobrze. A Asie Monet widac szanse na cos wiecej. Szansa jest, potencjal jest, teraz potrzebne sa konkretne dzialania. W 6 Mieczy mozna widziec albo odciecie sie albo radykalne rzucenie sie na cos. On tu na razie zwiazkowo nic robil nie bedzie, bo zreszta karta 3 Bulawy to odradza. Tu nie powinno sie na te chwile robic nic konkretnego, bo mozna zepsuc to, co jest. Tu moze dzialac juz tylko czas. Ziarno zostalo posiane i on tak to widzi. Bedzie Cie wspieral, byl przy Tobie w Krolu Kielichow, ale to, co ma byc miedzy Wami... to juz musi samo dojrzec. Badzcie przy sobie na tej zasadzie, co jestescie, a co sie ma z tego rozwinac to sie rozwinie.

 

Twoje obawy to ze na tym etapie tak jak jest juz utknie. Ze on jest z tego zadowolony i nie bedzie rozwoju.

 

Jego obawy. Tu jakby jednak bal sie do konca tak calkiem otworzyc. Przeciez 3 Kielichy to energia milosci, ktora krazy miedzy dwoma kochajacymi sie osobami bez zadnych ograniczen, bez zadnych zahamowac, ale.... tak, trzeba sie otworzyc odpowiednio.

 

W ktorym kierunku znajomosc sie potoczy? Bedzie goraco. Widac, ze panu Twoja osoba obojetna nie bedzie. Ty jestes tu goraca kobitka i pan zacznie dzialac. Co osiagniecie to pelne zadowolenie, dokladnie to, czego oboje wewnetrznie oczekujecie. W podsumie masz X Kolo Fortuny i I Maga. Potraktujcie te sprawe jak czesc zadania zyciowego, karmy i dzialajce sprytnie, inteligentnie jak Mag. Macie potencjal ku temu, aby ulozylo sie po Waszej mysli.

Odnośnik do komentarza

1. Relacja na ten moment. 6 monet

jedno korzysta bardziej, wspiera sie na pomocy drugiego

ale tez - byc moze w dosyc krotkim czasie mozesz spodziewac sie jakiegos gestu z jego strony

 

2. Twoje nadzieje związane z tą relacją. Królowa Mieczy

trzymasz sie z daleka na razie, obawiasz sie zranienia

masz nadzieje, ze w razie czego potrafisz sie szybko wycofac

 

3. Jego nadzieje zwiazane z ta relacja.3 buław As Monet 6mieczy Król Kielichów

pan troche marzy, ze znalazl swoja druga polowke

ale postanawia o tym nie myslec i po prostu dac sie poniesc przyjemnosciom - carpe diem

 

4. Twoje obawy 4 buław

jak Cie powitaja jego znajomi/rodzina

 

5. Jego obawy 3 kielichów

co jego kumple, znajomi powiedza

 

6. W tym kierunku potoczy się znajomość. Moc Rydwan 10 kielichów

realcja bedzie sie rozwijac i chyba bedziecie sie dobrze razem czuli, mile spedzali czas...

Edytowane przez alathea
Odnośnik do komentarza

W tym temacie chciałabym się Was zapytać, jak odczytać to, co pokazały karty, bo samej ciężko obiektywnie:

 

Czego nie powinnam uczynić w relacji?

9 denarów, 7 buław, 8 buław – nie byc egoistka, nie bawic sie nim...........

 

Co powinnam uczynić w relacji?

5 denatów, Król pucharów, Księżyc – te 5 denatów mnie osłabiło :peace:- powinnas chyba okazac panu swoje zainteresowanie i chyba w jakis sposob pokazac mu ze Ci sie podoba

ponizej wytłuszczone to była moja odp :)

 

1. Relacja na ten moment - 6 monet – dzieli się ze mną swoją wiedzą i doświadczeniem w ramach zajęć. On nauczyciel, ja uczeń.

2. Twoje nadzieje związane z tą relacją - Królowa Mieczy – że poprzez wspolne zainteresowania/tematy itp. moze was cos z tego bedzie

3. Jego nadzieje zwiazane z ta relacją - 3 buław, As Monet, 6mieczy, Król Kielichów – że bedzie tu mogl przyjezdzac by cie spotykać ( no i bedzie "wygladał tych przyjazdow)- czyzby byl z innej miejscowości?

4. Twoje obawy - 4 buław – ze to bedzie bardzo luzna relacja

5. Jego obawy - 3 kielichów – boi się, że będziecie spotykać się tylko w grupie - jak dotychczas

6. W tym kierunku potoczy się znajomość - Moc, Rydwan, 10 kielichów – no wychodzi na to, że was ciągnie do siebie i coś z tego może wyjść :)

Odnośnik do komentarza

O, ta jest moja :usmiech:

 

1. Relacja na ten moment - 6 monet Relacja miła, nastawiona na konkretny cel. Ale dla mnie w tej 6 Denarów to widać chęć pomocy Tobie, nie tylko z racji tego, że pan jest nauczycielem i wykonuje swój zawód, ale dlatego, że faktycznie zależy mu, wkłada to swoje serce...

2. Twoje nadzieje związane z tą relacją - Królowa Mieczy ...że nie dasz porwać się swoim emocjom, że zachowasz trzeźwość umysłu i jasną ocenę sytuacji :)

3. Jego nadzieje zwiazane z ta relacją - 3 buław, As Monet, 6mieczy, Król Kielichów Ja też to widzę tak jako chęć zrobienia następnego kroku i przeniesienie tej znajomości poza dotychczasowe mury - dosłownie i w przenośni :D

4. Twoje obawy - 4 buław ...że z tego nic nie wyjdzie...że wszystko będzie się tylko opóźniać...

5. Jego obawy - 3 kielichów Może pan się obawia, że się rozczaruje..że skończy się tylko na flircie...

6. W tym kierunku potoczy się znajomość - Moc, Rydwan, 10 kielichów Ulala, bym rzekła :D Ruszy jak skopyta ta Wasza znajomość... No bardzo ładne karty wyszły :) Chyba wykażesz inicjatywę, albo przynajmniej Pan będzie na tyle pod Twoim urokiem, że się przełamie i sam coś zaproponuje... Widać, że będziecie świetnie się ze sobą czuć, poczujecie, że się uzupełniacie i ta znajomość da wam wiele radości... Chyba będzie z tego coś więcej :)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Gość MyStErIoUs_WoMaN

Czego nie powinnam uczynić w relacji?

9 denarów, 7 buław, 8 buław nie powinnaś o nią walczyć (sama) - 9 Den. to karta singla, 7 Buław - karta walczącego samotnika...nie powinnaś zabiegać o kontakt (8 Buław)...

 

Co powinnam uczynić w relacji?

5 denarów, Król pucharów, Księżyc - trzymać swoje uczucia do Niego w tajemnicy - póki co...nie okazywać mu że Ci Go brakuje...

 

***

 

1. Relacja na ten moment. 6 monet tj. też "wspólpraca w dobrym zespole" ~ więc skoro u Was relacja nauczyciel - uczeń, może chodzić właśnie o dzielenie się wiedzą etc...

2. Twoje nadzieje związane z tą relacją. Królowa Mieczy myślę że gdzieś tam w głębi siebie masz nadzieję na to że uda Ci się podejść na chłodno do tej relacji - bez emocji...

3. Jego nadzieje zwiazane z ta relacja.3 buław As Monet 6mieczy Król Kielichów hmm w pierwszych dwóch kartach to upatrywałabym właśnie Waszej "wspólpracy", a później...On w tej 6 Mieczy oddala się do Pani w której jest zakochany...

4. Twoje obawy 4 buław obawiasz się żę Pan jest w związku...albo że ~ jeśli coś z tego wyniknie - to tylko znajomość nieformalna - romans, a Ty chyba chciałabyś stałego związku - poważnego...

5. Jego obawy 3 kielichów obawia się/nie toleruje romansów - no nie chce wchodzić w romans...

6. W tym kierunku potoczy się znajomość. Moc Rydwan 10 kielichównic z tego nie będzie - znajomość rozjedzie się/zawiśnie ze względu na Pana związek...

 

Moc---Rydwan---10 Kielichów suma Śmierć

---Diabeł---Kapłan---Pustelnik---

--------Sąd-----Umiar----

-----------Wisielec----

Odnośnik do komentarza
Gość Linkinia

Narobiłam sobie nadziei w zeszłym roku, a rzeczywistość jest najprawdopodobniej taka, jak przedstawiła ją Mysterious_Woman... (dziękuję Ci bardzo za interpretację, dodam punkcik, gdy tylko będzie to możliwe :bukiet:)

 

Weryfikacja końcem stycznia ;)

Odnośnik do komentarza
Gość MyStErIoUs_WoMaN
Narobiłam sobie nadziei w zeszłym roku, a rzeczywistość jest najprawdopodobniej taka, jak przedstawiła ją Mysterious_Woman... (dziękuję Ci bardzo za interpretację, dodam punkcik, gdy tylko będzie to możliwe :bukiet:)

 

Weryfikacja końcem stycznia ;)

 

Kochana...nie cierpie! dodawać takich interpretacji, naprawdę...zawsze gdy coś widzę na nie - bardzo chcę się mylić...:*

Wiesz...w rozkładzie przewijają się naprawdę ładne karty...w wyniku i podsumach widać że pomiędzy Wami jest jakieś iskrzenie i zainteresowanie, ale patrząc na cały rozkład widać że Pan jest facetem z zasadami etc. i nie wchodzi w "układy"...wiesz, niekonieczie to się zakończy tak że nic nie będzie - zero kontaktu...pisząc "nic z tego nie będzie" miałam na myśli związek pomiędzy Wami, bo koleżeński kontakt jak najbardziej może być...

Odnośnik do komentarza
Gość Linkinia

Karty są ładne plus jeszcze to iskrzenie... dawały mi naprawdę nadzieję tym bardziej, że i dziewczyny się z tym zgadzały... Ale pomyliłyśmy się ;) Wątpię w kontakt, bo nie będę brała jego maila od koleżanki (sprawy uczelniane), ani nie napiszę na portalu społecznościowym... Dodatkowo jest z innego miasta, więc nie spotkam go przypadkiem a i w przyszłości w innym medium chce pracować, niż on ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...