Skocz do zawartości

Czy zdałam?


maddie88

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, :usmiech:

 

Zamieszczam wątek ponownie :) W piątek podeszłam do egzaminu językowego, który kosztował mnie dużo nerwów, ale wreszcie mam go za sobą... Na wyniki trzeba czekać ok. 3 miesięcy, stąd moje pytanie do kart, czy zdałam:

 

Rycerz Kielichów (odpowiedź), tło: Świat, 10 Mieczy, Król Buław - Raczej tak...tak jakby ktoś miał mi dostarczyć miłą wiadomość...chociaż przed jej przeczytaniem zmrozi mi krew w żyłach :D Może to będzie mój nauczyciel, który o wynikach dowie się szybciej... :mysli:

 

Pytanie pomocnicze: Jakim wynikiem zakończy się dla mnie ten egzamin?

 

Świat (odpowiedź), tło Siła + niestety tej pozycji nie pamiętam... - Wydaje mi się, że pozytywnym...

 

 

 

Jak myślicie? :usmiech: Dziękuję z góry za wszystkie pomysły. :uscisk:

 

 

Pozdrawiam, :slonko:

Maddie

Odnośnik do komentarza
zdalas, moze Cie ten Krol za uszy wyciagal ;)

 

:zeby: Jedynym panem, który tutaj mógł wyjść jest mój nauczyciel ;) Dobrze nas przygotował moim zdaniem :) Mam nadzieję, że te karty nie wyszły życzeniowe... :) Dziękuję, alathea :usmiech:

Odnośnik do komentarza
czy to byl egzamin ustny tez? jesli tak to duzą wiedza sie wykazalas, w kazdyma badz razie zdałaś. siwat pokazuj jezyki obce a sila to pozytywna karta

 

:) Wszystko miałam w jeden dzień - ustny też... I w zasadzie go najbardziej się bałam... Nie wyszłam jakoś super zadowolona z siebie po "dyskusji" z egzaminatorem, ale najważniejsze, żeby zdać... Dziękuję, sheina :buziak::uscisk:

 

Pozdrawiam :)))

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Weryfikacja:

 

Dzisiaj pojawiły się wyniki. Zdałam :) Nie rozumiem jednak, skąd ten rycerz czy buławowy - wyniki są dostępne w internecie...chyba, że nauczyciel napisze maila z tej okazji, bo też ma dostęp do wyników :)

 

Dziękuję wszystkim za pomoc :) Pozdrawiam :slonko:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...