Skocz do zawartości

proszę o pomoc w interpretacji


Lenka10

Rekomendowane odpowiedzi

witam.

 

czy powinnam się odezwać pierwsza czy czekać raczej na kontakt ze strony pana ?

 

8 denarów, 9 buław, Umiar

 

z tych kart wynika że ewidentnie nie powinnam niczego inicjować , nie odzywać się i zachować wobec niego chłód i dystans.

 

 

Jestem w stanie to zrobić tylko zastanawiam się czy on wobec mojej postawy będzie jednak dążył do tego kontaktu.

 

 

jeśli ktoś w tych kartach widzi coś więcej i miałby coś do dodania to bardzo bym o to prosiła.

 

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
odpowiem po babsku : poczekaj, faceci im bardziej się ich ignoruje,tym bardziej się starają ;)

 

zgadzam się z tym ,ale w tym przypadku obawiam się że to moze się nie sprawdzić :D

 

i w ogóle patrząc na te karty nie wiem dlaczego mam aż tak się od niego odizolować, ale może ktoś coś w nich dojrzy ciekawego?

Odnośnik do komentarza

Tutaj mozna dzialac, ale w sposob przemyslany. 8 Monet to nic na hurra... to dzialania konkretne z konkretnym celem na koncu drogi, ale tez cierpliwe, wytrwale i nie przeskakujemy z pierwszego pietra na sam szczyt. W 9 Bulawach masz zachete do konkretnych dzialan, takich w zgodzie z Twoim wlasnym wnetrzem, czyli tym, czego rzeczywiscie pragniesz. Umiarkowanie zacheca, aby w kazdym swoim dzialaniu zachowac rownowage, takze nic, jeszcze raz powtorze, nic na hurra... tutaj trzeba dzialac, rownowazac porywy serca glosem rozsadku i intuicji, przeciez Umiarkowanie to harmonia ciala, duszy i umyslu.

W podsumie (wg Banzhafa) masz (8+9+14=31=3+1=4) IV Cesarza. Spojrz na sprawe realistycznie, odloz na chwile emocje. Postaraj sie ocenic, co jest wskazane a co nie i jak juz do tego dojdziesz, dzialaj konsekwentnie w kierunku tego, czego pragniesz.

 

Takze podsumowujac... Uwazam, ze mozesz zadzialac, ale rownowazac uczucia, rozumem i intuicja. Takze nie leciec na samych emocjach... subtelne dzialania, delikatne, takie typowo kobiecie. Wyslac jakis sygnal, dac znac... a pan, jezeli ma jemu sie ku temu... powinien wtedy zadzialac. ;)

Kobieta nie musi byc bierna. Ale powinna tak dzialac, zeby to w koncu mezczyzna przejmowal akcje... ;) Co nie znaczy, ze nie moze mu dac skromnie znac, ze jest fajny i mu na nim zalezy.

Edytowane przez SacralNirvana
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

rozumiem i dziękuję bardzo za pomoc :* (bo ja już myślałam że mam się odciąć od niego i czekać gdzieś w ukryciu na kontakt z jego strony )

 

ps. chyba mam już nawet plan jak to zrobić :)

 

zweryfikuję jak tylko coś ruszy do przodu.

 

pozdrawiam

Edytowane przez Lenka10
Odnośnik do komentarza

8 monet 9 buław umiar

 

Te karty aż rwą się zeby przekazać Tobie... Działaj ale z umiarem. Nie narzucaj się , ale też nie milcz. Przemyśl wszystko czego brakuje w tej relacji za nim zrobisz ten wazny krok. Na pewno nie powinnaś się zadręczać brakiem kontaktu. Poczuj w sobie radość z tego, że ta realacja niesie za sobą spokój i brak nerwów. Kontakt z Panem daje Ci sporo energii - Ty nie jesteś do tego przystosowana i nie umiesz jej spożytkować na tyle żebyś nie miała wrażenie, ze wszystko to Ciebie czasami przemęcza.

Masz ogromną siłę, zeby z tej relacji stworzyć coś fajnego... Ale dużo od Ciebie tu zależy.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
czy powinnam się odezwać pierwsza czy czekać raczej na kontakt ze strony pana ?

 

8 denarów, 9 buław, Umiar

 

suma Pustelnik

 

pan zajety praca, moze nie miec czasu - nawet jak Ty sie odezwiesz (Umiarkowanie)

ale jakas szansa na ten odzew jest

ja bym sie odezwala - bo on pierwszy chyba tego nie zrobi

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

ee..... dwa pytania a nie jedno czy powinnam się odezwać pierwsza czy czekać raczej na kontakt ze strony pana ?

 

8 denarów, 9 buław, Umiar - jak dla mnie to jedno bedzie czekac a drugie sie zastanawiac- jednym słowem zuraw i czapla...............

Odnośnik do komentarza

Rogi... trafna uwaga. Na takie pytania swietny jest rozklad Banzhafa "Decyzja" np.

 

Ale jak to kiedys KatiJo ujela... Karty takie a nie inne nie pokazaly sie przypadkowo i cos do przekazania mialy.

 

 

Do tego jednak co wyzej dodam... ze pytania na CZY... to do wahadelka a nie do kart Tarota. Jest mnostwo innych sposobow forulowania pytan do nich skierowanych, tak ze mozna smialo ominac te zaczynajace sie na CZY. Karty tego nie czytaja. Chociazby Banzhaf o tym mowil... zreszta nie tylko. ;)

Odnośnik do komentarza

Karty przekazały - działaj lub nie rób nic.

Dlaczego?

Ano po pierwsze dlatego, że są dwa pytania w jednym, a raczej dwie sprzeczne odpowiedzi, jak to już zaznaczyła Rogi...

Po drugie dlatego, że jest nieszczęsne "czy", chociaż sama osobiście w niektórych sytuacjach je dopuszczam...

Tutaj bardziej od "czy" nie podoba mi się "powinnam". Co to znaczy "powinnam"? Powinność to jakiś nakaz...

Zrób jak czujesz... Zrób jak chcesz... Nie pytaj co powinnaś...

Z kart ewidentnie - 8 monet - działaj, pracuj nad związkiem... 9 buław - nic nie rób, broń swojej pozycji... Umiarkowanie - sama wiesz, co będzie dla Ciebie najlepsze...

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

dziękuję wszystkim za pomoc.

 

rzeczywiście trochę źle wygląda to pytanie ale zadając je miałam na myśli moją postawę .

 

całość wyglądała tak :

 

"czy powinnam się odezwać pierwsza czy czekać raczej na kontakt ze strony pana ?

 

Jakaś taka niezręczna cisza między nami zapadła i chyba żadne z nas nie bardzo wie co z tym z robić .

przynajmniej ja to tak widzę i wydaje mi się że on czaka na moją inicjatywę .ale na 100% tego nie wiem."

 

 

więc może te karty miały być podpowiedzią na to jak powinnam się zachować to w tej sytuacji. ?

Edytowane przez Lenka10
Odnośnik do komentarza

ja wiem czego chcę i wiem też że chcę tego bardzo :)

 

i dlatego bardzo męczy mnie ta sytuacja bo nie wiem czy jeśli odezwę się pierwsza to czy on tego nie odbierze jako narzucanie się ...

Edytowane przez Lenka10
Odnośnik do komentarza

czytając wszystkie podpowiedzi wiem że mogę się odezwać pierwsza ale z umiarem i wyczuciem żeby on nie poczuł się prze zemnie np. osaczony.

 

 

a na pytanie czy mężczyzna z którym się spotykam i na którym bardzo mi zależy odwzajemnia moje uczucia?

 

wyszły takie karty

 

As kiel,3 buław,krol buław,6 kiel

 

 

a jakiś czas temu na pytanie Kim jestem dla niego, jaki ma stosunek do mnie?

 

Paź Buław Sąd 2 pucharów

 

 

więc chyba jest ok

Edytowane przez Lenka10
Odnośnik do komentarza

raczej tak, w pierwszym rozkladzie po Krolu kijow jest 6 puch., co oznazca ze on odpuscil sobie inicjtywe

moze Ty przejelas inicjatywe w Waszej znajomosci i stad taka reakcja - on nie ma juz potrzeby dzialac

czyli Umiarkowanie - dobra podpowiedz: nie przesadz z aktywnoscia, ale tez nie zarzucaj jej calkowicie

trzeba znalezc zloty srodek

Edytowane przez alathea
literowki
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...