Skocz do zawartości

prosze o interpretacje


ewelina957

Rekomendowane odpowiedzi

Weszłam na budynek zakładu w którym pracuje po drabinie. Było wysoko. Czułam lęk, bałam sie ze moge za chwile spaść z tego budynku. Postanowiłam zejśc, nagle obok mnie zjawiła się moja koleżanka z pracy i zaczeła poruszać tą drabinę, na której stałam, zaczełam sie bardzo bac, natomiast ona sie smiała. Po chwili przyszedł mój mąż i postawił drugą drabinę obok. Powiedział do mnie " Chodź zejdziemy razem". Chciałam własnie przejsc na ta druga drabine, gdy koleżanka zaczęła ta druga drabinbe szturchac noga, nie pozwalała mi na nia wejsc. W miedzyczasie na dole ktoś przesuwał jakieś góry węgla z jednego miejsca na drugie. Potem, nawet nie wiem kiedy, znalazła sie juz na dole. Nie wiem jak zeszłam. Czułam wielkie zmeczenie. Weszłam na halę produkcyjną, w zakładzie, w którym pracuję. Zauważyłam tą sama kolezanke, siedziała na podłodze i sie smiała...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[Weszłam na budynek zakładu w którym pracuje po drabinie. Było wysoko. Czułam lęk, bałam sie ze moge za chwile spaść z tego budynku. Postanowiłam zejśc, nagle obok mnie zjawiła się moja koleżanka z pracy i zaczeła poruszać tą drabinę, na której stałam, zaczełam sie bardzo bac, natomiast ona sie smiała. Po chwili przyszedł mój mąż i postawił drugą drabinę obok. Powiedział do mnie " Chodź zejdziemy razem". Chciałam własnie przejsc na ta druga drabine, gdy koleżanka zaczęła ta druga drabinbe szturchac noga, nie pozwalała mi na nia wejsc. W miedzyczasie na dole ktoś przesuwał jakieś góry węgla z jednego miejsca na drugie. Potem, nawet nie wiem kiedy, znalazła sie juz na dole. Nie wiem jak zeszłam. Czułam wielkie zmeczenie. Weszłam na halę produkcyjną, w zakładzie, w którym pracuję. Zauważyłam tą sama kolezanke, siedziała na podłodze i sie smiała.../QUOTE]

 

Sen ten ostrzega Cię przed tą koleżanką, moze ona coś knuć przed Tobą,a w najgorszym przypadku w jakikolwiek sposób zagrazać Tobie w pracy, przejąć coś Twojego. Bardzo istotny jest fakt,że mąż pospieszył Ci z pomocą - to bardzo ważne,że w trudnej sytuacji związanej z pracą będziesz mieć jego wsparcie. Uważaj na siebie i na to,co komu mówisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...