Jump to content

pismo automatyczne


Guest rastar

Recommended Posts

No cóż skoro wcieło większość moich postów z tego roku które uważam za najbardziej wartościowe, przesyłam linka do stronki którą utworzyłem w miedzyczasie..

 

http://http://krysztalowakomnata.blox.pl/html

 

Poruszałem już ten temat kilka razy, sam do końca wszystkiego nie rozumiem w jaki sposób to działa ale ma miejsce więc nie mogę temu zaprzeczyć.

 

Wiele z przekazów które tutaj napisałem (czas mi pokazał) w jakiś dziwny sposób powtarzają się z tymi z

 

 

 

Z tym że moja osobisty rezonans polega na tym że jakby najpierw je pisze a potem znajduje potwierdzenie lub inne wskazówki,

Nie zamierzam się z tym narzucać ale jeśli ktoś uzna że ma to dla niego jakieś znaczenie zapraszam do czytania.

Pozdrawiam

Rastar

Edited by zoska1977
linki niezgodne z regulaminem
Link to comment
Share on other sites

Dziękuje Ci Infe .

Ja wiem ze da radę znaleźć w archiwum google, ale podejrzewam że nikomu nie będzie się chciało szukać po nicku, a i wklejenie kawałka rozmowy nie odda wszystkiego, bo i chyba te dyskusje tutaj wnoszą najwięcej. :icon_smile2:

Link to comment
Share on other sites

Dziękuje bardzo za zainteresowanie w powyższym temacie, jeśli ktoś chciałby o tym porozmawiać to zapraszam na priv, podam wtedy swoje gg.

Wierze w to co piszę, ponieważ ciągle mi się to przytrafia że te odpowiedzi nie są sprawą wiedzy ale pewnego rodzaju zespojenia i wibracji, nazwałbym to nawet iluminacją.

No cóż jak pisał św Augustyn prawda kryje siĘ w nas samych i jedyna droga do jej poznania to nasze wnętrze a że w tym czasie kosmos nam sprzyja wiec nie bójmy się i otwierać drzwi by podążać w stronę światła, bo każdy z nas z osobna ma wielki wpływ na to jak będzie wyglądał nasz świat.

Dziękuje każdemu z osobna kto rozpala w sobie iskrę bo tym samym wpływa na nasze wspólne dobro.

Specjalne podziękowania dla Infe za jego zrozumienie i towarzystwo.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 6 years later...

To stary artykuł i pewnie nikt tu nie zagląda skoro nie ma odpowiedzi do autora - ale ja akurat chciałem w tym temacie napisać swoje przemyślenia dotyczące pisma automatycznego i niejako zapytać również o parę rzeczy w powyższym temacie a nie będę zaśmiecać forum zakładając nowy temat. Otóż tzw, pismo automatyczne to duch poruszający ręką medium zaopatrzoną w długopis i kartkę i piszący swoje wypociny z mozołem równym kulturystom :) Nie bardzo rozumie czemuż to duch się morduje pisząc jakąś łapą jakiegoś medium?! To jest nie logiczne! Widziałem tekst kobiety która takim pismem automatycznym napisała trzy zdania rzekomo każde zostało napisane przez innego ducha (ona twierdzi, że czuła iż duchy prowadzące jej rękę się zmieniały. Tylko, że ja nie jestem ślepy - litery a w tych zdaniach były identyczne :) Wyglądało to tak jakby ta kobieta sama napisała te trzy zdania swoim stylem który był identyczny w trzech jej zdaniach. A teraz tak: obudził mnie duch (albo po prostu bez powodu się zerwałem jakby się paliło w środku nocy. Wziąłem papier i długopis i po ciemku wyszedłem z sypialni. Polazłem do kuchni gdzie zacząłem bardzo szybko pisać tekst który miałem już poukładany w głowie i nie był to mój tekst! Pisałem jak w transie zwalając na papier w pełni już poukładany tekst (zdania, interpunkcja wszystko). Jak przelałem już cały tekst dopiero wtedy sam go pierwszy raz przeczytałem i dopiero wtedy mój mózg go przetwarzał, I z stąd moje pytanie: po co duchy się męczą ciągnąc cudzą łapę po kartce papieru jeśli mogą to obejść jak do zrobił średnio zaawansowany rozwojowo duch który do mnie przyszedł?!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

To nie duchy piszą własnym stylem pisma. Duchy niejako ingerują w osobę, która przelewa na papier swoim pismem i ręką myśli, które są jej przekazywane. Dlatego jest to rodzaj transu, skupienia czy nawet niektórzy nazywają to opętaniem że względu na ingerencję ducha i manipulacje jego ciałem. Pytasz po co duchy się męczą stosując takie metody. Pamiętaj, że każda dusza jest na innym poziomie rozwoju i każda z nich wybierze to co po pierwsze jest w stanie zrobić zgodnie ze swoim rozwojem, ale również to co osoba żyjąca będzie w stanie odebrać jako medium. Dlatego sposoby kontaktowania się dusz z nami są różne i jest cały wachlarz metod, w tym pismo automatyczne. Każdy z nas jest otwarty na inny rodzaj przekazu. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...