Skocz do zawartości

Kto dzwonił ?


Gość Lukrusia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Lukrusia

Wczoraj zadzwonił ktoś z zastrzeżonego na mój telefon II prywatny i mojej mamy - podjerzewamy dwie osoby , które mają mój numer prywatny i mamy .

Zadzwonił chłopak z ''głupim tekstem obrażliwym i się rozłączył mamy dwie osoby na oku marcela i natalie z grześkiem (małżeństwo)

 

kim jest ta osoba, która zadzwoniła sprawiedliwosc -paz monet- krolowa kielichow

Głos przez telefon był mężczyzny młodego nie wiem typuję wiek od 22-30. Z kart osoba , która dzwoniła był to paż monet zgadza się młody chłopak . Sprawiedliwośc wydukał formułke z głupotami.

 

rycerz kijów, 7 mieczy, 8 monet czy to marcel kazał wpłynąc

Rycerz kijów to mężczyzna , który wypróbowuje chcwytów ponieżej pasa ta 7 mieczy to zawsze pokazuje mi nieszczere zagrywki .8 monet to się dopiero rozkręca sytuacja.

 

3kije , rydwan , Głupiec czy to natali i grzesiek wpłyneli na tą osobę 3kije to nowy sposób patrzenia na sprawę , rydwan działanie pod wpływem impulsu , nieprzemyślane .

Odnośnik do komentarza

kompletnie nie rozumiem , bo nie wiem jakie pytanie było zadane kartą .

 

ale jeśli ktoś miał wpłynąć to wydaje mi się, że to ten pierwszy zestaw. 7 mieczy to intrygi które z 8 denarami poszły w czyn . a rycerz kijów był sprawcą zamieszania .

Odnośnik do komentarza
Gość arachnea01

Po kartach które już wyjęłaś powiedziałbym że dzwonił ktoś do mamy- Królowa pucharów i chodziło o Twoją mamę.

 

Na pomysł "żartu" wpadły dwie osoby -> karta Głupca to dosłownie głupi żart, ale to kobieta poddał pomysł.

Chyba ta kobieta, może koleżanka ,nie za bardzo Cę lubi, albo chciała się za coś odegrać.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...