Skocz do zawartości

nirva powróży 3 osobom dziennie


nirva2991

Rekomendowane odpowiedzi

POWRÓŻĘ 3 OSOBOM DZIENNIE W ZAMIAN ZA WERYFIKACJĘ :)

 

 

ZASADY :

 

 

 

nie pytamy się o zdrowie bo ja nie lekarz ;)

 

nie pytamy się o osoby trzecie , ponieważ nie naruszamy prywatności innych osób ;)

 

 

z mojej strony prośba o podawanie waszych prawdziwych imion oraz daty urodzenia (może być na priv)

jeżeli pytamy o osobę drugą , to również proszę o podanie daty ur oraz imię :)

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

halo hali tu POlskei Radio...

 

 

- jestem sama, czy jakiegoś chłopa tam widać do konca roku ?

 

- jak zareaguje Adrian,którego ostatnio poznałam gdy jednak wysle mu zaproszenie na facebooku? jak to się rozwinie i czy w ogole? bo nie chcialam mu dac numeru :P... kasia 03.03.1987

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj sheina :D

 

 

1: no pojawi się u Ciebie pewien rycerz denarów ;) będzie flirt , ale niestety nic więcej z tego nie wyniknie, oprócz mile spędzonych razem chwil . potem to raczej Ty zrezygnujesz z tej relacji , i nie będziesz tego chciała ciągnąć dalej . z tego co jeszcze widzę (możliwe , że to jest Twój były(albo jakiś wielbiciel ) który się Tobą dalej interesuje odpuści sobie)

 

 

2: ucieszy się i wyśle Ci od razu wiadomość , bardzo możliwe , że będzie Cię chciał jeszcze zaprosić na spotkanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sytuacja będzie napięta jeszcze przez pewien okres czasu , ale nie długi. proszę uważać i nie wdawać się z paniami w żadne dyskusje gdyż mogą wyniknąć jeszcze mocniejsze plotki i intrygi . to wszystko jak najbardziej ulegnie poprawie , możliwe , że jedna z tych pań odejdzie po czasie i wtedy się wszystko unormuje . Zwolnienie lekarskie również , może być dobrym rozwiązaniem , jeżeli nie potrafisz się odciąć od tego wszystkiego. jest to tylko okres chwilowy .

 

pozdrawiam;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety w kartach nie widać , żeby miało wyjść coś z tego poważniejszego . taka relacja bardziej na koleżeństwo niż ma miłość , która w pewnym momencie znacznie spowolni ... pojawić się u Ciebie może natomiast ktoś inny , na kim będzie Ci bardziej zależało .

 

pozdrawiam i życzę wszystkiego najlepszego

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety w kartach nie widać , żeby miało wyjść coś z tego poważniejszego . taka relacja bardziej na koleżeństwo niż ma miłość , która w pewnym momencie znacznie spowolni ... pojawić się u Ciebie może natomiast ktoś inny , na kim będzie Ci bardziej zależało .

 

pozdrawiam i życzę wszystkiego najlepszego

 

 

Wiem kochana Nirvo ze nie powinnam dopytywac sie ale jesli mozesz to powiedz mi kiedy pojawi sie ten ktos inny i czy to bedzie nowa osoba , ktora dopiero poznam? wiecej nie bede sie dopytywac i bardzoo a to bardzo dziekuje za wszystko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

według kart niestety nie . możliwy jest tutaj flirt/romans ale nie związek. karty przestrzegają też , żeby się nie angażować zbytnio w tą relację , ponieważ może się ona skończyć rozczarowaniem .

ale w kartach widzę , że po pewnym czasie pojawi się ktoś na Twojej drodze , z którym będzie można stworzyć poważny i stabilny związek . bardzo możliwe , że już jakoś na lato/wiosnę przyszłego roku .

 

pozdrawiam i życzę wszystkiego najlepszego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem kochana Nirvo ze nie powinnam dopytywac sie ale jesli mozesz to powiedz mi kiedy pojawi sie ten ktos inny i czy to bedzie nowa osoba , ktora dopiero poznam? wiecej nie bede sie dopytywac i bardzoo a to bardzo dziekuje za wszystko :)

 

z tego co pamiętam to raczej znasz już tą osobę , pojawi się ktoś , z kim nie miałaś jakiś czas kontaktu. kiedy to już Ci nie powiem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to była odpowiedź na moje pytanie?

według kart niestety nie . możliwy jest tutaj flirt/romans ale nie związek. karty przestrzegają też , żeby się nie angażować zbytnio w tą relację , ponieważ może się ona skończyć rozczarowaniem .

ale w kartach widzę , że po pewnym czasie pojawi się ktoś na Twojej drodze , z którym będzie można stworzyć poważny i stabilny związek . bardzo możliwe , że już jakoś na lato/wiosnę przyszłego roku .

 

pozdrawiam i życzę wszystkiego najlepszego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej nirwa.. ja mam jeszcze jedno pytanie mam pewnego znajomego innejorientacji wiec zadne zwiazki mi tam neiw chodza wgre..pokocilismy sie i juz dlugo sie nei odzywa a ja nei planuje czy ta znajomosc jest jzu skreslona czy si eodezwie do dwóch tygodni?a jesli tak jak bedzie pozniej kasia 03.03.1987 on Tomek G.

Edytowane przez sheina
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Nirva

 

mam prośbę o pomoc i radę. Opiszę prośbę na priv.

 

Joanna

 

zmiana godzin pracy nie będzie na stałe . wrócą stare godziny . Pan A chce naprawić swoje błędy , chciałby wejść z Tobą związek , ale potrzebuje jeszcze chwilowego odpoczynku, przemyślenia pewnych spraw . zrozumiał swoje błędy , można mu dać szansę , nawet jeśli nie będzie tego spotkacie do końca tego tygodnia . darzy Cię uczuciem .

 

 

pozdrawiam i życzę wszystkiego najlepszego

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam dość nietypowe pytanie, ponieważ chodzi o moją teczkę z bardzo ważnymi i prywatnymi dokumentami do których nikt nie miał wglądu. Proszę sprawdz w kartach czy te dokumenty "pożyczył" sobie mój były chłopak kiedy brał ode mnie walizkę? pytałam się go, ale odp. że nic takiego nie było. Strasznie się tym niepokoję:( jeśli wziął to dlaczego sie nie przyznał? chce to wykorzystać przeciwko mnie?dane wysyałam na priv. Dziękuje za poświęcony czas:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej nirwa.. ja mam jeszcze jedno pytanie mam pewnego znajomego innejorientacji wiec zadne zwiazki mi tam neiw chodza wgre..pokocilismy sie i juz dlugo sie nei odzywa a ja nei planuje czy ta znajomosc jest jzu skreslona czy si eodezwie a jesli tak jak bedzie pozniej kasia 03.03.1987 on Tomek G.

 

 

 

będzie z nim jakiś kontakt internetowy bądź przez tel, nawet do końca roku . rozłożyłam jeszcze celta na znajomość. nie jest ona jeszcze skreślona , nie wiem czy Ty czymś go nie uraziłaś , ponieważ on to tak jakby cały czas rozpamiętywał. jak najbardziej jeszcze się spotkacie , tylko u niego jest nadszarpnięte zaufanie co do Ciebie, ale dojdzie między wami do rozmowy , która wszystko wyjaśni ;)

 

 

pozdrawiam Kasia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzikuje slicznie.. n ja nie wiem...mamy karme i nas ciagnie do siebei ae ostatnio tak sie klocimy wlasciwie ja mu nawrzucam bo olewa a pote mowi,ze mu zalezy : / i ja nic nie rozumiem, mam dosc w kolo tego samego..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam dość nietypowe pytanie, ponieważ chodzi o moją teczkę z bardzo ważnymi i prywatnymi dokumentami do których nikt nie miał wglądu. Proszę sprawdz w kartach czy te dokumenty "pożyczył" sobie mój były chłopak kiedy brał ode mnie walizkę? pytałam się go, ale odp. że nic takiego nie było. Strasznie się tym niepokoję:( jeśli wziął to dlaczego sie nie przyznał? chce to wykorzystać przeciwko mnie?dane wysyałam na priv. Dziękuje za poświęcony czas:)

 

one są u kogoś , ale nie u Twojego byłego. zobacz dokładnie czy Ty ich w domu nie masz, mam straszne dziwne karty na to gdzie są Twoje dokumenty i daj znać jak się znajdą ;)

 

pozdrawiam , Kasia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzikuje slicznie.. n ja nie wiem...mamy karme i nas ciagnie do siebei ae ostatnio tak sie klocimy wlasciwie ja mu nawrzucam bo olewa a pote mowi,ze mu zalezy : / i ja nic nie rozumiem, mam dosc w kolo tego samego..

 

to według moich kart , to wyjaśnicie sobie wiele później ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz u jest taki problem,ze naprawde.. ja jzu mu to mowilam a on znowu zero problemu on go nie widzi..a ja widze. ja mu nei kaze pisac 24h na dobe,ale niech do choery odpisuej jak ze mna rozmawia..ciagnei nas do siebie jak magnes ;/

 

 

a wiesz mialam pytac czy onw ogole o mnei i o tym mysli...czyli jednak si eprzejmuje...? bo pisalas,ze wciaz rozmapietuje..a ja mam wrazenie,ze ma to gdzies totalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmiana godzin pracy nie będzie na stałe . wrócą stare godziny . Pan A chce naprawić swoje błędy , chciałby wejść z Tobą związek , ale potrzebuje jeszcze chwilowego odpoczynku, przemyślenia pewnych spraw . zrozumiał swoje błędy , można mu dać szansę , nawet jeśli nie będzie tego spotkacie do końca tego tygodnia . darzy Cię uczuciem .

 

 

pozdrawiam i życzę wszystkiego najlepszego

 

Bardzo dziękuje... dam znać ja wyjdzie..:)))

 

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja poprosze ;) Do końca roku na relację z... :D Opis i dane wyślę na pw.

 

odnowić relację to odnowicie , ale nie na długo niestety ... z kart wynika tak jakbyś to Ty bardziej czekała na Niego niż On na Ciebie . niestety w rezultacie waszej znajomości jest wieża , czyli po czasie skończy się ona definitywnie ... ale obok Ciebie pojawi się ktoś inny ;) i to bardzo ciekawy facet z którym stworzysz coś nowego :)

 

 

ps. karty jeszcze przestrzegają przed nie uczciwymi ludźmi , którzy mogą starać się popsuć Twoją reputacje

 

 

pozdrawiam ;)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, spełnilo się. było spotkanie z Rafałem 35l waga z wrzesnia.Chciałabym wiedzieć czy coś z tego będzie i jak odebrał mnie na spotkaniu.pozdrawiam magdalena13maj77

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o wróżbę na temat relacji z pewnym Panem. Dane wyślę na priv :)

 

 

 

no i tutaj wyskoczyła mi podczas tasowania ta Kobieta . ale w rozkładzie co do Was jej nie widzę .

to tak , obecnie już chyba jesteś zrezygnowana z tej znajomości trochę ? z kart wynika , że męczy Cię trochę samotność , ale niestety nie da się nic na siłę . co do przyszłości , to Pan powinien się odezwać , ale niestety , nie widać z tego związku . raczej znajomość , która od czasu do czasu przypomina się . i według kart , to będzie wyglądało tak , że raz będziecie mieli kontakt , potem znowu go zerwiecie, a potem odnowa jakaś wiadomość i znowu brak kontaktu ... taka sinusoida . ogólnie to was łączą bardziej ciepłe wspomnienia o sobie niż uczucie .

co do Jego , to On jest teraz w 9 roku numerologicznym . jest to czas w którym musi poukładać sobie wszystkie sprawy i raczej ciężko w tym okresie stworzyć coś trwałego .

 

 

pozdrawiam i życzę wszystkiego najlepszego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, spełnilo się. było spotkanie z Rafałem 35l waga z wrzesnia.Chciałabym wiedzieć czy coś z tego będzie i jak odebrał mnie na spotkaniu.pozdrawiam magdalena13maj77

 

oo dziękuję ślicznie za weryfikację ;)

 

no niestety , według kart nie wyjdzie z tego nic . spotkanie jeszcze będzie , nawet później mogą pojawić się jakieś plany (na związek) , ale niestety według kart skończy się to Twoim rozczarowaniem . relacja w pewnym momencie zawiśnie , po czym znowu Ty będziesz się starała załapać kontakt , ale niestety nic z tego więcej nie wyniknie .

jak Cię odebrał ? odebrał Cię jako pewną siebie kobietę , która wie czego chce i będzie do tego dążyć . do tego podoba mu się Twoja fizyczność, zarówno jak i inteligencja :)

 

 

pozdrawiam i życzę wszystkiego najlepszego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałabym sie zapytać w grudniu po raz kolejny zaliczam na prawko jazdę czy tym razem uda mi się zdać Aneta 180176

 

 

tym razem tak :) tylko trzeba będzie wykupić sobie kilka godzin i jeszcze trochę wyjeździć a będzie dobrze :) proszę o weryfikacje :)

 

 

pozdrawiam i życzę wszystkiego najlepszego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i tutaj wyskoczyła mi podczas tasowania ta Kobieta . ale w rozkładzie co do Was jej nie widzę .

to tak , obecnie już chyba jesteś zrezygnowana z tej znajomości trochę ? z kart wynika , że męczy Cię trochę samotność , ale niestety nie da się nic na siłę . co do przyszłości , to Pan powinien się odezwać , ale niestety , nie widać z tego związku . raczej znajomość , która od czasu do czasu przypomina się . i według kart , to będzie wyglądało tak , że raz będziecie mieli kontakt , potem znowu go zerwiecie, a potem odnowa jakaś wiadomość i znowu brak kontaktu ... taka sinusoida . ogólnie to was łączą bardziej ciepłe wspomnienia o sobie niż uczucie .

co do Jego , to On jest teraz w 9 roku numerologicznym . jest to czas w którym musi poukładać sobie wszystkie sprawy i raczej ciężko w tym okresie stworzyć coś trwałego .

 

 

pozdrawiam i życzę wszystkiego najlepszego ;)

 

Dziękuję serdecznie za odpowiedź :)

Faktycznie jestem zrezygnowana i sama mam wątpliwości co robić :( Jest to raczej znajomość w której nie pojawiło się jeszcze uczucie, lecz bardziej miłe spędzenie czasu i dobry kontakt. Ale miałam nadzieję, że z czasem się może ono pojawi :) A co do znajomości to dokładnie taka sinusoida albo normalny kontakt albo zupełny jego brak. A czy 9 rok numerologiczny trwa do jego urodzin? W jaki sposób jest to liczone?

Mam jeszcze jedno pytanie czy może w następnym roku pojawi się w moim życiu ktoś z kim zbuduję stały związek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do września 2013 roku będzie pod tą wibracją.

 

tak , ale bardziej pod koniec roku :) fajny mężczyzna ustabilizowany życiowo mi się tutaj pokazuje . ale to dopiero będą początki. i karty radzą by się definitywnie odciąć od przeszłości i wszystko co było zostawić za sobą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie :)

Mam mega ważne dla mnie pytanie - w ten czwartek idę na rozmowę w sprawie pracy i chciałabym zapytać jak się ona potoczy i jaki będzie jej skutek... Moja data to 7.8.1985 - może mi karty coś podpowiedzą na ten temat :)

Będę wdzięczna za kązdą wskazówkę dotyczącą mojej drogi zawodowej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

weryfikuje... z A. spotkałam się w tym tygodniu...:))) Nie udało się w poprzednim tak jak napisałaś :)))

Co do uczucia z jego strony to nadal nie wiem czy to sympatia czy coś więcej...

Co do godzin już coś się zmieniło nie tak jak było poprzednio lecz jest OK :)))

 

pozdr.

Edytowane przez XenaGabi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga Nirvo,

chcialabym poprosic o karciochy na moje relacje z dwiema osobami - jesli moge, to dane podrzuce na priv.

 

Pozdrawiam

A.

 

Kontakt z A niestety nie ulegnie długoterminowej poprawie ,

jeśli już to na chwilę , potem znowu wróci wszystko do

takiego punktu w jakim jest teraz .

z jakiego powodu się popsuła relacja ?

tutaj A jest rozczarowana tą znajomością, tak jakby pomyślała ,

że nie jesteś z nią do końca szczera . Bardzo możliwe ,że nawet przestaniecie ze sobą mieszkać.

potrzebna jest między Wami szczera rozmowa

 

 

co do relacji z M:

w kartach mi się pokazało , że tak jakby chwilowe zawieszenie było w tej relacji ?

Tzn , że Pan stał się bardziej bierny ostatnio . Ale Jego zachowanie nie jest spowodowane niczym poważnym.

Tutaj musisz uważać , bo może pojawić się ktoś , kto będzie chciał mu nagadać kilka nieciekawych rzeczy na Twój temat ,

niekoniecznie prawdziwych . On mi się pokazuje , że wraca często myślami do przeszłości - za czym ? za kim? nie wiem, tego karty nie chcą pokazać.

Dalej karty pokazały , że Ty się starasz dać więcej z siebie w tej relacji .

Pan ogólnie obawia się , że Wasz związek się rozpadnie. ale to są tylko obawy .

co do wspólnej przyszłości , to tutaj jest szansa na naprawdę poważny związek, ale oparty bardziej na przyjaźni niż na większym uczuciu .

Lecz z biegiem czasu możesz dojść do tego , że to nie jest to , czego Ty szukasz . możliwe , jest też , że On albo Ty gdzieś wyjedzie,

i staniecie przed dokonaniem wyboru co dalej.

 

 

pozdrawiam i życzę wszystkiego najlepszego ;)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga Nirvo,

chcialabym poprosic o karciochy na moje relacje z dwiema osobami - jesli moge, to dane podrzuce na priv.

 

Pozdrawiam

A.

 

 

 

przepraszam Cię Kochana , źle się czułam ... na przyszłość podawaj daty ważnych egzaminów ;) trzymam kciuki mam nadzieję , że zdane ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontakt z A niestety nie ulegnie długoterminowej poprawie ,

jeśli już to na chwilę , potem znowu wróci wszystko do

takiego punktu w jakim jest teraz .

z jakiego powodu się popsuła relacja ?

tutaj A jest rozczarowana tą znajomością, tak jakby pomyślała ,

że nie jesteś z nią do końca szczera . Bardzo możliwe ,że nawet przestaniecie ze sobą mieszkać.

potrzebna jest między Wami szczera rozmowa

>> ehh..jest potrzebna, ale wlasnie caly czas taka hustawka "gorszych" i "tylko-nieco-lepszych" nastrojow sie pojawia; rozczarowanie jest chyba jednak po obu stronach podobne;

 

co do relacji z M:

w kartach mi się pokazało , że tak jakby chwilowe zawieszenie było w tej relacji ?

Tzn , że Pan stał się bardziej bierny ostatnio . Ale Jego zachowanie nie jest spowodowane niczym poważnym.

Tutaj musisz uważać , bo może pojawić się ktoś , kto będzie chciał mu nagadać kilka nieciekawych rzeczy na Twój temat ,

niekoniecznie prawdziwych . On mi się pokazuje , że wraca często myślami do przeszłości - za czym ? za kim? nie wiem, tego karty nie chcą pokazać.

Dalej karty pokazały , że Ty się starasz dać więcej z siebie w tej relacji .

Pan ogólnie obawia się , że Wasz związek się rozpadnie. ale to są tylko obawy .

co do wspólnej przyszłości , to tutaj jest szansa na naprawdę poważny związek, ale oparty bardziej na przyjaźni niż na większym uczuciu .

Lecz z biegiem czasu możesz dojść do tego , że to nie jest to , czego Ty szukasz . możliwe , jest też , że On albo Ty gdzieś wyjedzie,

i staniecie przed dokonaniem wyboru co dalej.

>> znowu bardzo trafnie opisalas cala sytuacje; zgadzam sie z doslownie kazdym zdaniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to tak :

 

S postrzega Cię jako bardzo wrażliwą kobietę , której stara się pomóc , ponieważ uważa Cię za taką dziewczynkę,

którą trzeba poprowadzić za rączkę przez świat. również Ty byłaś pewnym ożywieniem w Jego życiu , dzięki Tobie

zaczęło się coś w nim dziać . stara się być takim Twoim przewodnikiem - tak to widzi S .

(może mieć też związek z finansami ) . może chcieć od Ciebie czegoś więcej , albo dawać takie podteksty

Wydaje Ci się , że wycofał się z tej relacji. to , że się nie odzywa , nie znaczy że Cię nie obserwuje(tzn uważnie patrzy na to jak się zachowasz)

i stara się unikać kolejnej sprzeczki , dlatego chwilowo postanowił się wycofać.

Wasza znajomość się nie urwie , powiedziałabym , że już za niedługo będzie z nim kontakt .

i jak się potoczy dalej ta relacja? nie napisałaś czy jesteś w związku czy nie , i czy on jest w związku .

więc są dwie wersje: bo albo Ty mi sie pokazałaś przy nim i On myśli jakby tutaj Cię mieć ale w sensie fizycznym ,

albo jest przy nim jakaś inna pani i po prostu szuka czegoś nowego.

Znajomość z S po czasie może się skończyć Twoim rozczarowaniem niestety , ponieważ możesz coś do niego poczuć ,

zaczniesz się angażować , a on się może niespodziewanie wycofać .

 

 

 

pozdrawiam i przepraszam za opóźnienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Nirva!

Poproszę o wrózbę na relację z pewnym Panem na miesiąc styczeń, luty i marzec. Kim dla niego jestem i co wydarzy się między nami w tym czasie.

Dane na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ,

 

Dla L jesteś osobą , której może wszystko powiedzieć , bardzo ceni sobie rozmowy z Tobą.

Jest w nim ciepłe uczucie do Ciebie, ale bardziej to jest przyjaźń ,która łączy się z namiętnością

niż miłość.

Niestety Jemu jest dobrze w takim układzie i nie zamierza kończyć tej pierwszej sytuacji (wiesz o co chodzi)

chociaż może mówić inaczej. Niestety Jego słowa nie znajdą pokrycia w czynach . Nie zostawi tego pierwszego przynajmniej jak na razie.

W styczniu już może zacząć Cię przerastać ta cała sytuacja z L , zażądasz poważniejszego określenia się i postanowisz sprawę jasno ,

że ma dokonać wyboru . Wasza relacja może tutaj ulec lekko oziębieniu , nawet pomyślisz o zakończeniu tego.

W lutym wrócą ciepłe wspomnienia i ponownie zaczniecie się spotykać. Ty mu trochę ulegniesz i chociaż zrezygnowana, to powrócisz.

w marcu jest ciekawiej , ponieważ tutaj L może już zacząć myśleć formalnie o zakończeniu tej pierwszej sytuacji , ale niestety

zacznie nad tym dopiero myśleć i rozważać . W marcu już możesz się spodziewać jakiś konkretniejszych słów od L , więcej znaczących.

Tutaj przy L pojawiają mi się pazie i to wygląda tak , jakby on miał dzieci i to go trzymało.

na pewno nie uczucie.

 

 

 

pozdrawiam i życzę wszystkiego najlepszego

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bukiet:witaj a mnie powróżysz ?? chodzę z chłopakiem który jest bardzo zamknięty w sobie jego data 03 11 1983 ma na imię Tadeusz miał miesiąc temu wypadek bardzo się załamał nie mogę dotrzeć do niego nie chce o tym mówić mi nie raz dzwoni z płaczem w nocy nie wiem czy taki wpływ miał ten wypadek na niego mam pytanie czy my będziemy razem?? czuje bezsilność kocham go tak bardzo ale czy to wystarczy aby to przezwyciężyć moja data 07 09 1980 dziękuje za odpowiedź i pozdrawiam cieplutko :uscisk_na::cmok_na:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

Bardzo proszę Cię o wróżbę. Moim problemem jest brak pracy, kiedy to się zmieni? Usilnie staram się, walczę, uczę i pukam do wszystkich drzwi. Czy dostanę tę pracę, o którą obecnie mocno zabiegam? Czy powinnam raczej odpuścić sobie tą firmę i szukać dalej? A poza tym może coś o miłości?

Agnieszka 27.10.74 i Mariusz 06.12.81

Gorąco pozdrawiam i z niecierpliwością czekam. Miłego dnia.

Edytowane przez Inkaaga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Nirvo,

chcialabym prosic o wróżbę dotyczącą sfery uczuciowej na najbliższe pól roku. W moim życiu od jakiegos czasu jest ktoś, ale ta znajomośc jakoś opornie sie rozwija.. chcialabym wiedziec czy cos sie w tej kwestii zmieni, tzn wreszcie zacznie sie ta znajomnosc porządnie rozwijac.. a może pojawi sie ktoś inny? Jestem juz troche zrezygnowana jesli chodzi o te znajomosc. Moje dane : Tina 13.02.1986, on to Daniel 13.10.1985

 

Pozdrawiam najmocniej

Tina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

weryfikuje... z A. spotkałam się w tym tygodniu...:))) Nie udało się w poprzednim tak jak napisałaś :)))

Co do uczucia z jego strony to nadal nie wiem czy to sympatia czy coś więcej...

Co do godzin już coś się zmieniło nie tak jak było poprzednio lecz jest OK :)))

 

pozdr.

 

 

 

to udało się , czy się nie udało ? :)

 

 

 

co do resztyoczekujących , odpiszę wszystkim do soboty :) przepraszam za opóźnienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj. proszę o wróżbę...

1. co czeka mnie w uczuciach po nowym roku, czy coś się zmieni w relacji dotychczasowej czy będą nowe osoby?

2. jak rozwinie się moja sytuacja zawodowa w najbliższym czasie?

dane podam na priv.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nirva przepraszam, ale namieszałam... troszkę zakręcona jestem...

tak widziałam się z nim w listopadzie...:)

 

Nirva mam prośbę czy możesz zobaczyć czy sylwestra spędzę poza domem w dobrym towarzystwie ?

 

pozdr.

Asia 07.07.72

Edytowane przez XenaGabi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bukiet:witaj a mnie powróżysz ?? chodzę z chłopakiem który jest bardzo zamknięty w sobie jego data 03 11 1983 ma na imię Tadeusz miał miesiąc temu wypadek bardzo się załamał nie mogę dotrzeć do niego nie chce o tym mówić mi nie raz dzwoni z płaczem w nocy nie wiem czy taki wpływ miał ten wypadek na niego mam pytanie czy my będziemy razem?? czuje bezsilność kocham go tak bardzo ale czy to wystarczy aby to przezwyciężyć moja data 07 09 1980 dziękuje za odpowiedź i pozdrawiam cieplutko :uscisk_na::cmok_na:

 

przepraszam za opóźnienie

 

Widać w kartach , że Ci bardzo zależy... i masz w głowie tylko Jego.

niestety to ten wypadek miał na niego taki wpływ. Stracił całkowicie swoje poczucie wartości

i uznał , że jest Ciebie nie wart... potrzebuje On teraz trochę czasu na spokojne przemyślenia w samotności ,

a jednocześnie jesteś mu bardzo potrzebna , lecz gdy On tego chce (w zdrowym sensie znaczenia , nie egoistycznym. potrzebuje Cię )

Na najbliższy czas (ok pół roku ) widzę z Nim taką relację szarpaną.... raz będzie wszystko dobrze, a potem znowu będzie się odsuwał,

co będzie skutkowało Twoim zrezygnowaniem. Niestety może Cię ta relacja bardzo męczyć , i wprowadzać w bardzo złe nastroje.

Po czasie sama nie będziesz już wiedziała , czy masz być przy Nim czy szukać czegoś nowego , ale pozostaniesz przy tej relacji .

niestety jak na razie zejścia u Was nie widzę, chociaż On myśli o Tobie bardzo poważnie. jeszcze nie ten czas. W Nim są uczucia , i to bardzo ciepłe uczucia ,

lecz On sam w tym momencie nie wie co ze sobą zrobić a zwłaszcza co zrobić ze swoimi uczuciami. Woli się więc zamykać na cokolwiek.

I jest to spowodowane Jego samopoczuciem po wypadku.

Ogólnie co do kwestii uczuć , to rozłożyłam karty na ok rok czasu . Nie widać jak na razie nikogo innego na horyzoncie.

 

 

pozdrawiam i życzę wszystkiego najlepszego :bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

Bardzo proszę Cię o wróżbę. Moim problemem jest brak pracy, kiedy to się zmieni? Usilnie staram się, walczę, uczę i pukam do wszystkich drzwi. Czy dostanę tę pracę, o którą obecnie mocno zabiegam? Czy powinnam raczej odpuścić sobie tą firmę i szukać dalej? A poza tym może coś o miłości?

Agnieszka 27.10.74 i Mariusz 06.12.81

Gorąco pozdrawiam i z niecierpliwością czekam. Miłego dnia.

 

 

Niestety... Widzę w kartach , że naprawdę jesteś bardzo dobrze przygotowana do tej posady, jednak Cię nie przyjmą.

Możesz nawet myśleć o jakimś wyjeździe za pracą.

Co do tej obecnej pracy , to tam się jest ogólnie ciężko dostać gdyż oni raczej nie przyjmują ludzi tak od tak, tylko są to

posady "załatwiane " bardziej . w okolicach stycznie- lutego widać podjęcie pracy , stabilnej pracy , lecz może ona wiązać się

z dalszymi dojazdami , niekoniecznie będzie ona blisko i możesz się wahać czy podejmować się tego czy nie.

proszę szukać i nie poddawać się :)

Z Mariuszem to widzę tutaj mały kryzys , że się czymś rozczarowałaś nie dawno i raz jest lepiej raz gorzej.

On jest chyba trochę na sobie skupiony i brakuje Ci takiego pełnego oparcia w Nim.

Ale proszę się nie martwic , wróci wszystko do równowagi chociaż może przyjść jeszcze moment kryzysu.

Wszystko się powinno do pół roku czasu między Wami ładnie poukładać :) nie wiem czy jesteście małżeństwem czy nie ,

ale jeśli jest to związek nieformalny to może on ulec zalegalizowaniu . Natomiast jeśli już jesteście małżeństwem to

Wasza relacja zacznie się tak jakby zupełnie od nowa, i będzie to bardzo dobra zmiana. będzie stabilnie .

 

 

pozdrawiam i życzę wszystkiego najlepszego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Nirva, bardzo Cie prosze o wrozbe. Dane na PW

 

Pozdrawiam,

alleta

 

przepraszam za opóźnienie i dziękuję za poinformowanie o przeniesieniu pytania :bukiet:

a więc odpowiadam na drugie ;)

 

Widzę , że masz bardzo duże obawy odnośnie tej przeprowadzki.

Zupełnie niepotrzebnie. Przeprowadzka przebiegnie bezproblemowo, dzieciom się bardzo spodoba w nowym miejscu,

i Ty sama też będziesz zadowolona z tej decyzji.

Co do aklimatyzacji dzieci w nowej szkole .

Wydaje mi się , że masz ich dwójkę , i bardziej się martwisz , że jedno z nich szczególnie może sobie gorzej poradzić w nowej grupie.

No to co do dzieci, to ona początku szkołą będą rozczarowane i będą chciały wrócić do poprzedniej szkoły.

Problemem tez może być tutaj jakaś nauczycielka ,która nie będzie zbyt wyrozumiała a do tego bardzo wymagająca.

Na początku będzie im się trudno zespolić z grupą , ale później będzie już beż żadnego problemu .

Co do sąsiadów- to będą to mili ludzie , pojawia mi się tutaj jakaś bardzo przyjazna Pani i jakaś parka (może małżeństwo ) .

ale nie będą się do niczego wtrącać i będą skupieni na sobie. Możliwe nawet , że nawiążecie z kimś bliższy kontakt.

 

ogólnie to miło to mi się w kartach pokazało wszystko :)

 

 

pozdrawiam i życzę wszystkiego najlepszego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :) Można prosić na miłość na styczeń 2013? Dane przesyłam na pw :-)

 

przepraszam za opóźnienie :)

 

Oj trochę niedostępną mi się pokazujesz w kartach dla mężczyzn . chyba boisz się trochę bardziej na kogoś otworzyć .

nie podałaś mi czy jesteś w związku czy sama. ale po kartach wnioskuję , że masz kogoś na oku , ale jeszcze nie jesteś w nikim związku (napisz mi to w wiadomości później jak jest bo zapisuję karty i zmienię jak coś)

I musisz uważać by ten pan Ci gdzieś nie uciekł daleko( albo się tego obawiasz) . Możliwe , że go rodzina na coś namawia. na jakiś wyjazd czy przeprowadzkę nawet.

no ale bardziej konkretnie - to w styczniu niestety nic bardziej ciekawego niż jest tu teraz się nie wydarzy.

Będziesz dużo rozmawiała z jakimś panem , ale niestety w związek nie wejdziecie . Trochę Cię może męczyć pewna relacja .

Taka rada z kart płynąca , to to , żebyś się bardziej otworzyła i uwierzyła w siebie bo masz naprawdę bardzo dużo do zaoferowania ;)

 

pozdrawiam i życzę wszystkiego najlepszego :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Nirvo,

chcialabym prosic o wróżbę dotyczącą sfery uczuciowej na najbliższe pól roku. W moim życiu od jakiegos czasu jest ktoś, ale ta znajomośc jakoś opornie sie rozwija.. chcialabym wiedziec czy cos sie w tej kwestii zmieni, tzn wreszcie zacznie sie ta znajomnosc porządnie rozwijac.. a może pojawi sie ktoś inny? Jestem juz troche zrezygnowana jesli chodzi o te znajomosc. Moje dane : Tina 13.02.1986, on to Daniel 13.10.1985

 

Pozdrawiam najmocniej

Tina

 

 

Niestety nie widzę związku między Wami . Tutaj raczej bardziej Ty się Nim interesujesz niż On Tobą.

Jak na razie widzę bardzo duże zawieszenie tej znajomości , tak jakby stanęła w miejscu i ani do przodu ani do tyłu.

Jednak za jakiś czas Wasza relacja się trochę ożywi , i tutaj musisz uważać by On nie narobił trochę złudnych nadziei,

ponieważ może się o skończyć Twoim rozczarowaniem.. Daniel może mieć kogoś innego w głowie z kim wiąże nadzieje i stąd ta cała sytuacja.

Nie chce się zdecydować.

Co do Twoich spraw uczuciowych- to tak , widać tutaj kogoś. I jest to osoba z którą możesz stworzyć związek .

Możliwości są dwie, albo jest to Twój były , który powróci (nie masz z nim kontaktu jakiś czas) albo będzie to ktoś ze znaków powietrznych.

I to wygląda tak , jakbyś się bardzo wahała czy wejść w tą relację , czy nie , ale w ostateczności wejdziesz i będziesz zadowolona z tej decyzji.

 

pozdrawiam i życzę wszystkiego najlepszego

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Nirvo, jest to wszystko bardzooo prawdopodobne.. jakos tak mi intuicja podpowiada.. a z Danielem rzeczywiście.. zastój wielki.. i tez mam wrazenie że jest to spowodowane z kolei jego byłą..

Nirvo a moglabys mi jeszcze odpowiedziec czy ten mój były o którym wspomnialas to Leszek (5.11.1984)? i jak ew przedstawiałaby sie ta znajomosc w przyszlości?

Bardzo pieknie Ci dziękuję! i pozdrawiam serdecznie:)

Tina 13.02.1986

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj. proszę o wróżbę...

1. co czeka mnie w uczuciach po nowym roku, czy coś się zmieni w relacji dotychczasowej czy będą nowe osoby?

2. jak rozwinie się moja sytuacja zawodowa w najbliższym czasie?

dane podam na priv.

pozdrawiam

 

nie dostałam danych :) ale spróbuję bez :) ale za drugim razem jest to konieczne.

W uczuciach u Ciebie widzę rozczarowanie się pewnym panem. Które bardzo przeżywasz.

w rozkładzie wyskoczyła mi karta 10 mieczy co świadczy, o zerwaniu jakiejś znajomości.

Wnioskując po kartach niestety nic już z tego nie będzie. Pan może się długo nie odzywać.

Niestety w życiu uczuciowym w roku 2013 żadnej zmiany nie widzę. Pojawiają mi się tutaj nadzieje

na związane się z kimś, ale niestety nie widzę jak na razie związku.

Możliwe , że definitywnie zakończysz jakąś znajomość i stwierdzisz , że jak na razie dobrze jest Ci samej,

Kariera zawodowa- Ja tutaj widzę jakieś dodatkowe obowiązki , jakieś obietnice które nie do końca Cię zadowolą.

Być może będzie to jakaś propozycja krótkoterminowa , nie na stałe, a potem wrócisz do dawnych obowiązków w pracy.

 

 

pozdrawiam i życzę wszystkiego najlepszego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nirva przepraszam, ale namieszałam... troszkę zakręcona jestem...

tak widziałam się z nim w listopadzie...:)

 

Nirva mam prośbę czy możesz zobaczyć czy sylwestra spędzę poza domem w dobrym towarzystwie ?

 

pozdr.

Asia 07.07.72

 

hmm.. tak jakbyś się obawiała , że spędzisz sylwestra nie tyle co w domu , ale sama?

i tutaj jest możliwa nagła zmiana planów , ponieważ może coś nie wyjść.

a sylwestra spędzisz w dobrym towarzystwie , raczej będzie Ci się bardzo podobało :)

zabawa raczej w ruchu niż przy stole .

 

 

pozdrawiam i życzę wszystkiego najlepszego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Nirvo, jest to wszystko bardzooo prawdopodobne.. jakos tak mi intuicja podpowiada.. a z Danielem rzeczywiście.. zastój wielki.. i tez mam wrazenie że jest to spowodowane z kolei jego byłą..

Nirvo a moglabys mi jeszcze odpowiedziec czy ten mój były o którym wspomnialas to Leszek (5.11.1984)? i jak ew przedstawiałaby sie ta znajomosc w przyszlości?

Bardzo pieknie Ci dziękuję! i pozdrawiam serdecznie:)

Tina 13.02.1986

 

 

raczej będzie to ktoś inny.

możliwe , że Wy się jeszcze bardzo pokłócicie , znowu zerwiecie kontakt , lecz On powróci. będzie się starał o Ciebie , lecz w ostateczności zrezygnujesz z tej znajomości i pozostaniecie w kontakcie netowym/telefonicznym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sheina

czesc pieknoto XD

 

Twoje wrozby sie sprawdzaja wiec. ;) czy moglabys zobaczyc jak bedzie wygladala sytuacja z pracą dla mnei w styczniu? jestem bezrobotna

 

a takze na mezycznz ;) tez styczen

 

 

I (obwiazkowo temat T. chyba bedziesz miala co tydzien hahaha bo wiecznei rozstania i powroty :D :D)

 

 

- czy on o mnie mysli teraz gdy jestesmy pokloceni czy raczej zadowolonyz sytuacji?

0 i co się stanie ( hezeli sie odezwie do konca grudnia,albo pozniej) , że jednak to zrobi?ze się odezwie..bo ja juz teraz ...nie ma szansy na to.

 

 

kasia 03,03,1987

 

i na pw mam pytanie

Edytowane przez sheina
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje bardzo za wróżbe...

na dziś jeszcze nic nie wiem gdzie i jak spędzimy sylwestra...

dziekuje za życzenia:) Zycze również wszystkiego naj...:)))

 

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam za opóźnienie :)

 

Oj trochę niedostępną mi się pokazujesz w kartach dla mężczyzn . chyba boisz się trochę bardziej na kogoś otworzyć .

nie podałaś mi czy jesteś w związku czy sama. ale po kartach wnioskuję , że masz kogoś na oku , ale jeszcze nie jesteś w nikim związku (napisz mi to w wiadomości później jak jest bo zapisuję karty i zmienię jak coś)

I musisz uważać by ten pan Ci gdzieś nie uciekł daleko( albo się tego obawiasz) . Możliwe , że go rodzina na coś namawia. na jakiś wyjazd czy przeprowadzkę nawet.

no ale bardziej konkretnie - to w styczniu niestety nic bardziej ciekawego niż jest tu teraz się nie wydarzy.

Będziesz dużo rozmawiała z jakimś panem , ale niestety w związek nie wejdziecie . Trochę Cię może męczyć pewna relacja .

Taka rada z kart płynąca , to to , żebyś się bardziej otworzyła i uwierzyła w siebie bo masz naprawdę bardzo dużo do zaoferowania ;)

 

pozdrawiam i życzę wszystkiego najlepszego :)

 

Dziękuję ślicznie kochana :bukiet: Jestem pod wrażeniem, już opisuję Ci co i jak na pw. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość alles-in1
przepraszam za opóźnienie i dziękuję za poinformowanie o przeniesieniu pytania :bukiet:

a więc odpowiadam na drugie ;)

 

Widzę , że masz bardzo duże obawy odnośnie tej przeprowadzki.

Zupełnie niepotrzebnie. Przeprowadzka przebiegnie bezproblemowo, dzieciom się bardzo spodoba w nowym miejscu,

i Ty sama też będziesz zadowolona z tej decyzji.

Co do aklimatyzacji dzieci w nowej szkole .

Wydaje mi się , że masz ich dwójkę , i bardziej się martwisz , że jedno z nich szczególnie może sobie gorzej poradzić w nowej grupie.

No to co do dzieci, to ona początku szkołą będą rozczarowane i będą chciały wrócić do poprzedniej szkoły.

Problemem tez może być tutaj jakaś nauczycielka ,która nie będzie zbyt wyrozumiała a do tego bardzo wymagająca.

Na początku będzie im się trudno zespolić z grupą , ale później będzie już beż żadnego problemu .

Co do sąsiadów- to będą to mili ludzie , pojawia mi się tutaj jakaś bardzo przyjazna Pani i jakaś parka (może małżeństwo ) .

ale nie będą się do niczego wtrącać i będą skupieni na sobie. Możliwe nawet , że nawiążecie z kimś bliższy kontakt.

 

ogólnie to miło to mi się w kartach pokazało wszystko :)

 

 

pozdrawiam i życzę wszystkiego najlepszego :)

 

Nirva jestem pod ogromnym wrazeniem... :oklasky::oklasky: To prawda mam bardzo duzo obaw, boje sie zmian... Mam 2 synow i to wlasnie o starszego bardziej sie martwie... :( Rok temu przechodzilismy przeprowadzke, mlodszy zaklimatyzowal sie bardzo szybko, juz nastepnego dnia znalazl sobie przyjaciela, ktory przyjacielem do dzis pozostal... Ze starszym byl wiekszy problem, wszystkie dzieci znaly sie juz od kilku lat, a on nowy, wiec troche go na bok odstawialy... Teraz cala klasa go uwielbia i kazdy chce pracowac z moim synem, gdy jest praca w grupie :)

Teraz sie martwie nauczycielka... to bedzie nauczycielka starszego prawda?

Fajnie, ze z czasem sie odnajdziemy w nowym miejscu :)

 

Bardzo, bardzo dziekuje za Twoj czas poswiecony dla mnie :)

 

Pozdrawiam :uscisk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety w kartach nie widać , żeby miało wyjść coś z tego poważniejszego . taka relacja bardziej na koleżeństwo niż ma miłość , która w pewnym momencie znacznie spowolni ... pojawić się u Ciebie może natomiast ktoś inny , na kim będzie Ci bardziej zależało .

 

pozdrawiam i życzę wszystkiego najlepszego

 

 

Witam! Co do tej znajomosci o ktora sie pytalam zgadza sie co napisalas.... ta relacja tak spowolnila ze wrecz zanikla :)

Pisalas mi ze bede z kims z przeszlosci wiec podalabym dane dwoch panow na pw i jesli mozesz to zerknij czy to o ktora z tych osob chodzi :). Dziekuje serdecznie za wszystko i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź.

Chciałam bym jeszcze o coś dopytać, jeśli można...

 

Dane które nie dotarły to Kasia 14.01.80 i Wojtek 23.04.77

 

Czy to o tej znajomości mówiłas ze zakończy się że już nic z tego nie będzie? Czy ten pan ma wobec mnie jakieś zamiary jeszcze, co sie dzieje?

 

I jeszcze jedno. Wróciłam po długiej przerwie spowodowanej chorobą i przeszczepem do dużego miasta, w sumie dla pracy i tego właśnie pana(Wojtka) pracę mam taką że mogę wszędzie pracować. Ze nie układa mi się z mężczyzną tak jak bym chciała to zastanawiam się nad powrotem do rodzinnej miejscowości do rodziców.

I tu jest problem, czy powinnam, czy nie będę żałowała i za chwile znów wrócę tu z jakiegoś powodu np tego mężczyzny? Myślałam że gdyby on wrócił też w rodzinne strony co kiedyś planował byłoby nam łatwiej.

Co on na to że chciałabym wyprowadzić się?

 

 

Czy mogłabyś spojrzeć w karty dla mnie jeszcze raz ?

Dziękuje i pozdrawiam

Edytowane przez amelia29
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przenoszę tutaj moją prośbę. Dlaczego Grzegorz mało się do mnie odzywa jakby mnie unikał czy jest to spowodowane nawałem w pracy czy inny powód rozmawia ze mną jakoś oschle ogólnikowo dane wyśle na priv pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nirva jestem pod ogromnym wrazeniem... :oklasky::oklasky: To prawda mam bardzo duzo obaw, boje sie zmian... Mam 2 synow i to wlasnie o starszego bardziej sie martwie... :( Rok temu przechodzilismy przeprowadzke, mlodszy zaklimatyzowal sie bardzo szybko, juz nastepnego dnia znalazl sobie przyjaciela, ktory przyjacielem do dzis pozostal... Ze starszym byl wiekszy problem, wszystkie dzieci znaly sie juz od kilku lat, a on nowy, wiec troche go na bok odstawialy... Teraz cala klasa go uwielbia i kazdy chce pracowac z moim synem, gdy jest praca w grupie :)

Teraz sie martwie nauczycielka... to bedzie nauczycielka starszego prawda?

Fajnie, ze z czasem sie odnajdziemy w nowym miejscu :)

 

Bardzo, bardzo dziekuje za Twoj czas poswiecony dla mnie :)

 

Pozdrawiam :uscisk:

 

bardzo dziękuję za informację zwrotną :) jest to dla mnie ważne ;) tak czułam , że masz dwóch synów ;) ta nauczycielka nie wiem u którego już , ale może być z nią problem . Lecz wszystko powinno mieć dobre zakończenie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc pieknoto XD

 

Twoje wrozby sie sprawdzaja wiec. ;) czy moglabys zobaczyc jak bedzie wygladala sytuacja z pracą dla mnei w styczniu? jestem bezrobotna

 

a takze na mezycznz ;) tez styczen

 

 

I (obwiazkowo temat T. chyba bedziesz miala co tydzien hahaha bo wiecznei rozstania i powroty :D :D)

 

 

- czy on o mnie mysli teraz gdy jestesmy pokloceni czy raczej zadowolonyz sytuacji?

0 i co się stanie ( hezeli sie odezwie do konca grudnia,albo pozniej) , że jednak to zrobi?ze się odezwie..bo ja juz teraz ...nie ma szansy na to.

 

 

kasia 03,03,1987

 

i na pw mam pytanie

 

 

witaj Kochana , już patrzę .

.

kurde no z tą pracą to średnio ... będzie tutaj możliwe zatrudnienie gdzieś , ale na bardzo słabych warunkach .... nie będzie Ci się podobała ta propozycja . bliżej lutego już coś lepszego się szykuje .

 

a z tymi mężczyznami to tak jak Ci pisałam wcześniej ;) T mi się zaznaczył i będzie to tak jak do tej pory ,

kontakt i brak kontaktu. nie pozbędziesz się go łatwo .

 

T myśli o Tobie nawet jak jesteście pokłóceni . jak ? jak o królowej mieczy (Ty wiesz o co chodzi ) , że jesteś zimna , i że go nie rozumiesz ,nie doceniasz go i tak naprawdę nic Ci nie pasuje.

odezwie się .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Co do tej znajomosci o ktora sie pytalam zgadza sie co napisalas.... ta relacja tak spowolnila ze wrecz zanikla :)

Pisalas mi ze bede z kims z przeszlosci wiec podalabym dane dwoch panow na pw i jesli mozesz to zerknij czy to o ktora z tych osob chodzi :). Dziekuje serdecznie za wszystko i pozdrawiam

 

 

prędzej D , On Ci się tez chyba najbardziej podoba , ale tutaj trzeba uważać by nie powiedzieć czegoś za dużo. Jest szansa , ale trzeba dobrze ją wykorzystać

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Nirva:) Czy ja moge rowniez skorzystac z Twojej wrozby na dzis? Pytanie i dane przesle na prywatne jesli moge. Dziekuj slicznie za pomoc i poswiecony czas. Pozdrawiam Cieplo. ~K

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sheina

no ale po co tak do cholery znowu widzisz rozstanie po pogodzeni to nei bedzie ja sie nei zgodze..

 

nie wiaodmo czy te :D bo wokol mnei jeszcze dwoch -ale na gg ;) tylko,ze mi jakso zaden nei pasuje :D

 

no i tak mysle...ee szkoda myslalam,ze cos ruszy w koncu a tu dupa.. to po co Tomek do mnei wraca??????????????? czy Ci o nei wyglada na manipulacje mną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź.

Chciałam bym jeszcze o coś dopytać, jeśli można...

 

Dane które nie dotarły to Kasia 14.01.80 i Wojtek 23.04.77

 

Czy to o tej znajomości mówiłas ze zakończy się że już nic z tego nie będzie? Czy ten pan ma wobec mnie jakieś zamiary jeszcze, co sie dzieje?

 

I jeszcze jedno. Wróciłam po długiej przerwie spowodowanej chorobą i przeszczepem do dużego miasta, w sumie dla pracy i tego właśnie pana(Wojtka) pracę mam taką że mogę wszędzie pracować. Ze nie układa mi się z mężczyzną tak jak bym chciała to zastanawiam się nad powrotem do rodzinnej miejscowości do rodziców.

I tu jest problem, czy powinnam, czy nie będę żałowała i za chwile znów wrócę tu z jakiegoś powodu np tego mężczyzny? Myślałam że gdyby on wrócił też w rodzinne strony co kiedyś planował byłoby nam łatwiej.

Co on na to że chciałabym wyprowadzić się?

 

 

Czy mogłabyś spojrzeć w karty dla mnie jeszcze raz ?

Dziękuje i pozdrawiam

 

tak chodzi o Wojtka , coś nie tak między Wami chyba ostatnio . odezwie się, lecz to raczej z Nim nie będzie później kontaktu.

po wyprowadzce w rodzinne strony widzę niestety później rozczarowanie . Co do Wojtka , to raczej tutaj Ty byś wręcz stanęła na głowie

by było wszystko ok . Za bardzo się starasz. Wojtek czasami czuje się przyduszony tą relacją. Widzi , że chcesz czegoś więcej .

On jest bardziej na romans nastawiony niż na coś poważniejszego z deklaracjami .

Kochana choćbyś się podała na złotej tacy mężczyźnie to On i tak nie weźmie. Nie możesz cały czas wykonywać męskiej roli w relacji.

To On powinien uwodzić , starać się. A tutaj to robisz bardziej Ty.

 

ale pamiętaj , że to są tylko karty... decyzja należy do Ciebie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Nirva:) Czy ja moge rowniez skorzystac z Twojej wrozby na dzis? Pytanie i dane przesle na prywatne jesli moge. Dziekuj slicznie za pomoc i poswiecony czas. Pozdrawiam Cieplo. ~K

 

jasne , że możesz ;) ale podobno numerologicznym 11 rzadko karty coś mówią ;) ale zobaczymy , czekam na dane ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale po co tak do cholery znowu widzisz rozstanie po pogodzeni to nei bedzie ja sie nei zgodze..

 

nie wiaodmo czy te :D bo wokol mnei jeszcze dwoch -ale na gg ;) tylko,ze mi jakso zaden nei pasuje :D

 

no i tak mysle...ee szkoda myslalam,ze cos ruszy w koncu a tu dupa.. to po co Tomek do mnei wraca??????????????? czy Ci o nei wyglada na manipulacje mną?

 

po co wraca? sam pewnie tego nie określi . Bardzo go ciągnie do Ciebie . Jest to dla Niego również bardzo trudna relacja. Bardzo możliwe , że właśnie wynikająca z tej karmiczności. tak ma być .

 

podaj później dane panów :) sprawdzimy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sheina

oo :D

 

 

oo marek M.

 

 

 

Edward XD nie mam dat znajomi z gg ::D:D:DD

 

 

jak to sie z panami potoczy alb rozplynie

 

trdna,ale go ciagnie now lasnie, bo jak my piszemy to...jest tak fajnie.. mimo,ze sie neiraz scieramy

 

a jeszcze cos odnosnie tomka, czy nie uwazasz,ze to jest znajomosc interesowna? ze moze on chce zebym byla tylko jak m sie tak podoba bo czegos potrzbuje w danej chwili?

Edytowane przez sheina
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM! chciałabym się dowiedzieć co czeka mnie w miłości oraz w pracy w przyszłym roku;)

 

Paulina 31.08.1987

 

chyba na bardzo podobne pytanie odpowiedziała Ci liv222

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak chodzi o Wojtka , coś nie tak między Wami chyba ostatnio . odezwie się, lecz to raczej z Nim nie będzie później kontaktu.

po wyprowadzce w rodzinne strony widzę niestety później rozczarowanie . Co do Wojtka , to raczej tutaj Ty byś wręcz stanęła na głowie

by było wszystko ok . Za bardzo się starasz. Wojtek czasami czuje się przyduszony tą relacją. Widzi , że chcesz czegoś więcej .

On jest bardziej na romans nastawiony niż na coś poważniejszego z deklaracjami .

Kochana choćbyś się podała na złotej tacy mężczyźnie to On i tak nie weźmie. Nie możesz cały czas wykonywać męskiej roli w relacji.

To On powinien uwodzić , starać się. A tutaj to robisz bardziej Ty.

 

ale pamiętaj , że to są tylko karty... decyzja należy do Ciebie .

 

 

Witaj

Twoje kart i ich interpretacja bardzo odzwierciedla rzeczywistość :) Jestem wdzięczna za poświęcony czas.

Widze że masz sporo chętnych, więc jak będziesz miała chwilkę powiedz mi tylko jeszcze czy jak zwolnię tępo, odpuszczę mu coś się między nami zmieni? Ja wiem o tym ze czasem przesadzam, ale od lat wiem ze to jest ten jeden jedyny. Jakiś czas temu odpuściłam, wyjechałam, odeszłam, ale to on się odezwa i był za tym żebym wróciła. "Nie możesz cały czas wykonywać męskiej roli w relacji a trafiłaś w sedno, nawet sama mnie to drażni często:) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasne , że możesz ;) ale podobno numerologicznym 11 rzadko karty coś mówią ;) ale zobaczymy , czekam na dane ;)

 

O kurde kochana, nie strasz mnie bo ja juz sama w strachu i panice;) wyslalam i dziekuje z gory uprzejmnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zadowolona80

Witaj:)

To ja też w kolejeczce, :icon_smile2:ale pytanie trochę bardziej przyziemne i łatwe do weryfikacji:)Chciałabym się spytać, czy uda mi się z kimś spędzić w tym roku sylwestra(jeżeli tak, to z kim), bo jak do tej pory to niestety wygląda na to, że będę sama w tą fajną noc siedziec w domu...:( i dlatego dopytuję, bo smutno mi się robi na samą myśl, a może coś na pocieszenie innego wyjdzie! Pozdrawiam i dane na priv doślę.:wstydnis:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nirvo kochana a jak tam to o co się dopytywałam na pw z tej wróżby z 14 grudnia? Pozdrowionka

Edytowane przez Bergi1986
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Kochana ;) jeszcze przed atakiem mi wróżyłaś, wszystko sprawdziło się w bardzo krótkim czasie, mówiłaś, że nie lubisz przekazywać złych wiadomości, ale nie ma tego złego co na dobre by nie wyszło... :)

Czy mogę mieć do Ciebie kolejną prośbę? Dane i opis sytuacji na PW

Pozdrawiam serdecznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurde kochana, nie strasz mnie bo ja juz sama w strachu i panice;) wyslalam i dziekuje z gory uprzejmnie.

 

niestety , ale na to pytanie udzieliła Ci odpowiedzi już Roszpunka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

RESZCIE OSÓB ODPOWIEM ALBO DZISIAJ DO WIECZORA BĄDŹ JUTRO DO 22 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nirva- Roszpunke pytalam czy spedze z nim sylwestra i jak potoczy sie nasza relacja:( nie pytalam jak on spedzi swieta/gdzie i z kim i czy pojedzie... mimo wszystko. pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przenoszę tutaj moją prośbę. Dlaczego Grzegorz mało się do mnie odzywa jakby mnie unikał czy jest to spowodowane nawałem w pracy czy inny powód rozmawia ze mną jakoś oschle ogólnikowo dane wyśle na priv pozdrawiam serdecznie
Dziękuję za prywatną wiadomość jestem pod ogromnym wrażeniem trafności wróżby wszystko się zgadza bardzo dziękuję za poświęcony czas zadałam jeszcze pytanie czy mogę liczyc na odpowiedź pozdrawiam serdecznie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo bardzo prosze o wrozbe.Pisalam kiedys tu do kogos ale skasowano temat wiec postanowilam napisac do Ciebie.Reszte wiadomosci podam na prv bo chce doladnie opisac o co pytam,oczywiscie jesli zgodzisz sie mi powrozyc.Jesli nie to ok,to bedzie znaczylo ze dalej mam zyc w tej nieswiadomosci:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam Was wszystkich , ale pomimo tego , że obiecałam nie jestem w stanie odpowiadać na Wasze pytania ponieważ źle się czuję . mam nadzieję , że zrozumiecie .

jeśli wam się śpieszy to przekierujcie pytania do innych wróżących . ja powinnam wrócić do kart dopiero za jakieś 5 dni .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zadowolona80

Szybkiego powrotu do zdrowia:)))) i radosnych Świąt Bożego Narodzenia:)))) a na wróżbe u Ciebie cierpliwie poczekam:) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziekuje za wiadomosc ze bedziesz wrozyc w przyszlym tyg i oczywiscie poczakam ile trzeba:) Zycze szybkiego powrotu do zdrowia i zdrowych i wesilych Swiat Bozego Narodzenia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest dluga znajomosc trwajac lata . a zaangazowalam sie juz w niego pare lat temu.

i na pare lat zrobilam sobie z tym spokoj myslalam ze sie skonczylo a jednak znowu wrocilo.

dlaczego to wrocilo jesli kiedys bedziesz mogla to powroz mi jeszcze co to wogole jest moze karmiczna relacja albo co?

jesli kiedys bedziesz mogla to dokoncz mi ta wrozbe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...