Skocz do zawartości

Interpretacja. Dopiero zacyznam i prosze o pomoc:))


JagodowaTruskawka

Rekomendowane odpowiedzi

Zapytalam o najblizszy zwiazek .

Jaka bedzie ta osoba

Jaki bedzie ten zwiazek

Jak sie potocza nasze relacje

 

Świat - 3 denarów - król pucharów

2denarów - 2 pucharów - 8 buław

Kapłan - 2 mieczy - rycerz buław

 

Będzie to osoba o której zawsze marzyłam, pogodna, wesoła, znajde w nim to czego szukałam, wprowadzi spokoj w moje zycie. Osoba pracowita i szanowana. Mozliwe ze o duzych dochodach ? Bardzo rodzinna, dbajaca o szczescie innych, godna zaufania, na którą będę mogła liczyć (czyli nie istnieje :z_jezorem_na: )

 

Będę się zastanawiać czy chce tego związku (?) Bedzie to stabilny zwiazek, pelen uczuc. Będziemy sie dobrze dogadywać. Bardzo intensywna i szybka. Poznamy się przez internet

 

 

Skończy się małżeństwem(? ) Będę się tego bała i wahała przed podjęciem decyzji .

Odnośnik do komentarza

Od okolo roku wrozylam z internetowych kart co o dziwo sie sprawdzalo w okolo 70% przpadkach. W ta sobote kupilam swoja talie w malym sklepiku i jak narazie sprawdzilo mi sie tylko pytanie o to, co mnie spotka kolejnego dnia:)

Odnośnik do komentarza

Jaka bedzie ta osoba

Jaki bedzie ten zwiazek

Jak sie potocza nasze relacje

 

Świat - 3 denarów - król pucharów

Mam wrazenie, ze to bedzie osoba z daleka. W zawodzie wolnego strzelca, architekt, projektowanie, polaczenie artysty z rzemieslnikiem.

Pan opiekunczy, wrazliwy, troche... wycofany.

 

2denarów - 2 pucharów - 8 buław

To, że są tutaj dwie dwójki - oznacza, że będziesz musiała dokonać wyboru.

Potwierdza to 2 mieczy ponizej. Będzie to trudna decyzja, która będzie wymagała nie tylko zdania się na swoją intuicję,

ale połączenia jej z analizą logiczną. Podejrzewam, że będziecie mieli kontakt internetowo-smsowy.

Taki trochę związek na odległość.

 

Kapłan - 2 mieczy - rycerz buław

Tutaj widać, że połączą Was raczej przyjacielskie relacje.

2 mieczy jest taka dość zblokowana, na dodatek to karta kompromisu.

Ty albo Pan możecie mieć skłonności do forsowania własnego zdania, dominowania,

stawiania na swoim. Jednak Rycerz Buław mówi że pokonacie te trudności,

chociaz kompromis może być dość trudny.

W podsumie masz rydwan, więc obawiam się że to Pan może pokazać swoją niezbyt ciekawe oblicze,

może to też być dążenie do dominacji, zawładnięcia, egoizm.

Póżniej znowu jest kapłan w podsumach, czyli może być konflikt wartości,

możecie być z innego świata każde.

Ostateczna suma to Koło. czyli będziecie jak sinusoida, raz na górze, raz na dole,

będzie dużo emocji i zmian, ale weź pod uwagę, że zmiany mogą być męczące.

 

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza

zapytalam o najblizszy zwiazek .

 

Jaka bedzie ta osoba-Świat - 3 denarów - król pucharów- nie z Twojej miejscowości, osoba uczuciowa, pracowita

 

Jaki bedzie ten zwiazek- 2denarów - 2 pucharów - 8 buław- hmm... ekscytujacy i czuły ale wczesniej bedziesz sie musiala na cos zdecydowac

 

Jak sie potocza nasze relacje-Kapłan - 2 mieczy - rycerz buław - jak przestaniesz/cie zanadto "gwiazdorzyc" i stawiac na swoim- bedzie to całkiem fajna relacja

 

Świat - 3 denarów - król pucharów

2denarów - 2 pucharów - 8 buław

Kapłan - 2 mieczy - rycerz buław

 

Będzie to osoba o której zawsze marzyłam, pogodna, wesoła, znajde w nim to czego szukałam, wprowadzi spokoj w moje zycie. Osoba pracowita i szanowana. Mozliwe ze o duzych dochodach ? Bardzo rodzinna, dbajaca o szczescie innych, godna zaufania, na którą będę mogła liczyć (czyli nie istnieje :z_jezorem_na: )

 

Będę się zastanawiać czy chce tego związku (?) Bedzie to stabilny zwiazek, pelen uczuc. Będziemy sie dobrze dogadywać. Bardzo intensywna i szybka. Poznamy się przez internet

 

 

Skończy się małżeństwem(? ) Będę się tego bała i wahała przed podjęciem decyzji .

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Hej Wam, tarotem interesuję się od niedawna, a wczoraj zrobiłam sobie rozkład na ważną dla mnie sprawę i chciałam, by ktoś pomógł mi ocenić trafność interpretacji, szczególnie jej końcowego wyniku. Osobiście czuję, że jest wyjątkowo obiektywna i pokrywa się z sytuacją, ale mimo wszystko zerknijcie, będę wdzieczna :) Znalazłam ciekawy rozkład, moje pytanie było, czy wrócimy do siebie z byłym partnerem. Istotne jest to, że już w tamtym roku odzyskaliśmy kontakt, bo się do mnie odezwał i do tego czasu stale się do siebie zbliżaliśmy, padły nawet wstępne deklaracje uczuć (on wraca do kraju dopiero w marcu), a ja chciałabym mieć szansę, bo to ja zawaliłam. I ostatnio trochę gorzej się nam gadało i rzadziej, dlatego postawiłam sobie karty. Co do uczucia wątpliwości nie mam, bo o tym rozmawialiśmy, ale chciałam wiedzieć, co jest powodem pogorszenia i czy to minie.

I wyszło tak:

1) sytuacja obecna - 9 buław, czyli postęp uległ zatrzymaniu, wyczerpanie jakiejś energii, niesprzyjające okoliczności.

2) moja ocena sytuacji - śmierć - odniosłam to do tego, że płacę cenę za swoje dawne błędy i zachowanie, mam nadzieje, na naprawę.

3) co mogę zrobić aby powrót był możliwy - as buław, zrozumiałam to, jako że mam więcej niż jedną możliwość, czyli zarówno mogę sobie pomilczeć i tym sprawić by tęsknił, odezwać się od czasu do czasu by pokazać że pamiętam albo zainwestować w siebie i swoje pasje, co wiadomo, że wzbogaci moje wnętrze a przy okazji pozwoli mi się emocjonalnie uspokoić co też dobrze na nas razem wpłynie. No i być może coś jeszcze o czym nie wiem :)

4) jego odbieranie obecnej sytuacji - 5 denarów - rozterka, desperacja, chłód emocjonalny, tak jakby otworzył się na uczucia i sam tego wystraszył, bo chciałby spróbować, ale wciąż się boi.

5) co on zamierza - świat - tu miałam problem z tą kartą, ale doszłam do wniosku w odniesieniu do kolejnych, że jednak zamierza dać nam szansę, tym bardziej, że świat to "głupiec powracający do miejsca w którym zaczął" z tymże zaczyna na nowych, mądrzejszych zasadach, co odniosłam do tego, że będzie nam dane spróbować, ale nie da sobie więcej wejść na głowę i będzie ostrożniejszy

6) źródło problemu - ukazało się w 9 kielichach, które oznaczają dobrobyt i spełnienie, więc sądzę, ze chodzilo o moje niedocenianie jego starań, bo prawda jest taka, że marudziłam cokolwiek zrobił i myslałam, ze wszystko mi wolno, skoro kocha

7) czy to ma sens- 6 buław - ma - spełnione nadzieje i pragnienia i tu fajny cytat z opisu karty "kto jest wojownikiem? ten kto opanowal swoj wewnetrzny ogień" - odniosłam to do siebie i mojego ze tak powiem "spokornienia" , bo pracowalam nad swoim trudnym charakterem i pozbyłam się egoizmu

8) rezultat, czy ostatecznie do siebie wrócimy - mag - niby karta pozytywna i dająca odpowiedź na tak, ale dociagnełam sobie 9 genarów, które jeszcze bardziej mnie utwierdziły , bo znów mają ciekawy opis "ziarno zostało zasiane, teraz czas na zbiory" - spełnione nadzieje i marzenia, czyli wrócimy do siebie. Dociągnęłam jeszcze jedną kart i wyszło 5 mieczy. I tu się zastanawiam, czy słusznie te karty dociagałam pomimo że poprzedni były tak wymowne, piątka mieczy oznacza przegraną walkę, ale z podniesioną głową, czyli pomyślałam, że po powrocie jednak uznam, że nowy zwiazek z nim nie spelnia moich oczekiwan, bo facet juz mniej od siebie daje i odejde, ale bez żalu, bo ze świadomością, ze przynajmniej sprobowalismy. Co o tym sądzicie, potrzebne było to dobieranie kart? W sumie uwazam zr to bardzo prawdopodobne, bo mimo ze chce wrócić, nie wiem czy zaakceptuje wiele zmian które na pewno nastąpią. Konkluzja jest taka, ze wrócimy do siebie, ale moze się okazać, że nie bedzie to zwiazek docelowy. Zgadzacie się z moją interpretacją? i co sądzicie na temat tego dociagania kart?

Pozdrawiam serdecznie i czekam na opinie!

Odnośnik do komentarza

Ludzie, dajcie spokój, jestem na tym forum od dzisiaj i tylko na tę jedną sprawę, nie możecie mi pomóc? Nie wiem jak założyć swój, nie znam się na tym. Proszę o opinię na temat rozkładu i się zamykam.

:)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
Zapytalam o najblizszy zwiazek .

Jaka bedzie ta osoba

Jaki bedzie ten zwiazek

Jak sie potocza nasze relacje

 

Świat - 3 denarów - król pucharów

2denarów - 2 pucharów - 8 buław

Kapłan - 2 mieczy - rycerz buław

 

Będzie to osoba o której zawsze marzyłam, pogodna, wesoła, znajde w nim to czego szukałam, wprowadzi spokoj w moje zycie. Osoba pracowita i szanowana. Mozliwe ze o duzych dochodach ? Bardzo rodzinna, dbajaca o szczescie innych, godna zaufania, na którą będę mogła liczyć (czyli nie istnieje :z_jezorem_na: )

 

Będę się zastanawiać czy chce tego związku (?) Bedzie to stabilny zwiazek, pelen uczuc. Będziemy sie dobrze dogadywać. Bardzo intensywna i szybka. Poznamy się przez internet

 

Skończy się małżeństwem(? ) Będę się tego bała i wahała przed podjęciem decyzji .

 

 

 

Jaka bedzie ta osoba

Jaki bedzie ten zwiazek

Jak sie potocza nasze relacje

 

Świat - 3 denarów - król pucharów

Mam wrazenie, ze to bedzie osoba z daleka. W zawodzie wolnego strzelca, architekt, projektowanie, polaczenie artysty z rzemieslnikiem.

Pan opiekunczy, wrazliwy, troche... wycofany.

 

2denarów - 2 pucharów - 8 buław

To, że są tutaj dwie dwójki - oznacza, że będziesz musiała dokonać wyboru.

Potwierdza to 2 mieczy ponizej. Będzie to trudna decyzja, która będzie wymagała nie tylko zdania się na swoją intuicję,

ale połączenia jej z analizą logiczną. Podejrzewam, że będziecie mieli kontakt internetowo-smsowy.

Taki trochę związek na odległość.

 

Kapłan - 2 mieczy - rycerz buław

Tutaj widać, że połączą Was raczej przyjacielskie relacje.

2 mieczy jest taka dość zblokowana (Ja bylam na poczatku zablokowana po nieudanej relacji. -JT), na dodatek to karta kompromisu.

Ty albo Pan możecie mieć skłonności do forsowania własnego zdania, dominowania,

stawiania na swoim. Jednak Rycerz Buław mówi że pokonacie te trudności,

chociaz kompromis może być dość trudny.

W podsumie masz rydwan, więc obawiam się że to Pan może pokazać swoją niezbyt ciekawe oblicze,

może to też być dążenie do dominacji, zawładnięcia, egoizm.

Póżniej znowu jest kapłan w podsumach, czyli może być konflikt wartości,

możecie być z innego świata każde.

Ostateczna suma to Koło. czyli będziecie jak sinusoida, raz na górze, raz na dole,

będzie dużo emocji i zmian, ale weź pod uwagę, że zmiany mogą być męczące.

 

Pozdrawiam ;)

 

 

zapytalam o najblizszy zwiazek .

 

Jaka bedzie ta osoba-Świat - 3 denarów - król pucharów- nie z Twojej miejscowości, osoba uczuciowa, pracowita

 

Jaki bedzie ten zwiazek- 2denarów - 2 pucharów - 8 buław- hmm... ekscytujacy i czuły ale wczesniej bedziesz sie musiala na cos zdecydowac

 

Jak sie potocza nasze relacje-Kapłan - 2 mieczy - rycerz buław - jak przestaniesz/cie zanadto "gwiazdorzyc" i stawiac na swoim- bedzie to całkiem fajna relacja

 

Świat - 3 denarów - król pucharów

2denarów - 2 pucharów - 8 buław

Kapłan - 2 mieczy - rycerz buław

 

Będzie to osoba o której zawsze marzyłam, pogodna, wesoła, znajde w nim to czego szukałam, wprowadzi spokoj w moje zycie. Osoba pracowita i szanowana. Mozliwe ze o duzych dochodach ? Bardzo rodzinna, dbajaca o szczescie innych, godna zaufania, na którą będę mogła liczyć (czyli nie istnieje :z_jezorem_na: )

 

Będę się zastanawiać czy chce tego związku (?) Bedzie to stabilny zwiazek, pelen uczuc. Będziemy sie dobrze dogadywać. Bardzo intensywna i szybka. Poznamy się przez internet

 

 

Skończy się małżeństwem(? ) Będę się tego bała i wahała przed podjęciem decyzji .

 

 

 

Pan juz jest w moim zyciu :) Sam sie czasem smieje, ze karty nas polaczyly. Jest z daleka, ale nie przeszkadza nam to. Pan totalnie oszalal na moim punkcie, az czasem nie moge w to uwierzyc.

Edytowane przez JagodowaTruskawka
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...