Skocz do zawartości

Przystań na Skrzydłach Anioła


Carleya

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

:)

 

Aniołami interesuję się od jakiegoś czasu i postanowiłam zająć się pracą z Kartami Anielskimi . Moją interpretację przesłania opieram nie tylko na teorii ale przede wszystkim na głębokiej wierze w to, że wskazówki od Aniołów mogą pomóc nam w codziennych sytuacjach. Bardzo chętnie pomogę i powróżę za pomocą tych kart. Jeśli macie jakieś pytania dotyczące miłości, finansów, pracy oraz zdrowia zapraszam do zadawania pytań.Może to być jedno pytanie dotyczące jednej sfery, lub kilka. Możecie także poprosić o jedno przesłanie i przyjąć je według własnego serca i odczuć lub poprosić o pełną interpretację.

 

Karty których używam to:

 

- Przesłania Aniołów

- Karty Archanielskie

- Uzdrawiające Moc Archanioła Rafaela

- Karty Archanioła Michała

 

Wszystkie talie są autorstwa Doreen Virtue

 

Talię wybieram w zależności od zadanego pytania

:)

Przed zadaniem pytania poproszę o imię i datę urodzenia.

 

 

Zapraszam wszystkich bardzo serdecznie i proszę pamiętać, że cały czas się uczę :):roza:

Edytowane przez Carleya
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje Rozyczko :icon_smile2:bede mogla do konca tego tygodnia zweryfikowac,Czy wyszlo cos z tego.Nie moglam dostac sie na forum wczesniej,dlarego tak pozno pisze.:icon_smile2:Pozdrawiam serdecznie.Jadwiga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja popraszam.

 

Sfera uczuciowa, do końca roku.

 

Pzdr.

 

Witam serdecznie

 

Przesłanie ogólne na uczucia to:

 

PASJA

Archanioł Haniel:

"Uwierz w swoją ponownie odkrytą pasję w życiu osobistym

oraz zawodowym i podążaj za nią."

Dodatkowe znaczenie:

"Zachowawcze działanie może prowadzić do apatii i depresji. Prosiłaś

o więcej szczęścia i określenie kierunku. Zapaliłam więc płomień pasji

w twoim sercu, by Cię prowadzić. Jesteś bezpieczna podejmując

ryzyko i podążając za pragnieniem swego serca. Poproś mnie, bym Ci

towarzyszyła na ścieżce pasji, bym Cię prowadziła i troszczyła się o

Ciebie. Jeżeli czujesz silne przeświadczenie wsparte płonącą namiętnością, uważaj, bo to właśnie jest mój sposób

na przekazywanie Ci informacji na temat twojego następnego kroku."

 

Pozdrawiam serdecznie :roza:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje Rozyczko :icon_smile2:bede mogla do konca tego tygodnia zweryfikowac,Czy wyszlo cos z tego.Nie moglam dostac sie na forum wczesniej,dlarego tak pozno pisze.:icon_smile2:Pozdrawiam serdecznie.Jadwiga

 

Proszę i życzę dużo sukcesu :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mogę prosić przesłanie ogólne na moją edukację? Czy uda mi się w miarę sprawnie skończyć studia?

Marlena 31/08/1990

Pozdrawiam :)

 

Witaj Marlenko

 

Anioły mówią, że studia idą w dobrym kierunku, Twoja nauka. Jesteś teraz na nich bardzo skoncentrowana i są one dla Ciebie priorytetem. Widzę, że martwisz się i miewasz wątpliwości czy kierunek, który wybrałaś jest dla Ciebie odpowiedni, Anioły jednak zapewniają, że całą tą troskę możesz powierzyć im. Anioły mówią abyś starała się zachować równowagę i systematyczność a wszystko ułoży się dobrze. Widzę, że masz talent w tym co robisz zaufaj więc boskiemu przewodnictwu. Staraj się omijać stres. Widzę, że w najbliższym czasie od nauki odciągnie Cię uczucie, widzę tu pewne osłabienie w przyswajaniu wiedzy i skierowanie myśli na kogoś bliskiego Twoim uczuciom. Nie zakłóci to jednak przebiegu studiów.

 

Przesłanie dla Ciebie od Archaniołów na przebieg studiów

 

ROZPOSTRZYJ SKRZYDŁA

Archanioł Ariel:

„Nie powstrzymuj się dłużej. To jest doskonały czas, a Ty

jesteś gotowa, by poszybować.”

Dodatkowe znaczenie:

„Mimo ze możesz się czuć onieśmielony perspektywa zmiany i

myślami o wyjściu ze swojej strefy bezpieczeństwa, jesteś gotów, by

poszybować. Powitaj nowe możliwości i wiedz, że podążanie za

głosem swojego serca i marzeniami jest dla Ciebie bezpieczne. Niech

Twoja uwaga będzie skierowana na miłość, pomoc i duchowość, a

unikaj sceptyków i osób wiecznie mówiących „nie”.

Pamiętaj, że twoja historia obrócenia wyzwań w zwycięstwo

zainspiruje innych.”

 

Twój Anioł to Vasariah. Poproś go o wsparcie w nauce.

 

Pozdrawiam Cię ciepło :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że w najbliższym czasie od nauki odciągnie Cię uczucie, widzę tu pewne osłabienie w przyswajaniu wiedzy i skierowanie myśli na kogoś bliskiego Twoim uczuciom

 

Kochana jakie uczucie? Chyba o czymś nie wiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie Rozo.Karty anielskie prawidlowo oddaly klimat sytuacji.Rzeczywiscie w koncowym efekcie z pracy na wekkendy o ktora sie staralam z kolezanka nic nie wyszlo.musi mi chwilowo wystarczyc to co mam,i mialam do tej pory.Rozo czy moge tylko jeszcze spytac aniolkow,dlaczego pomimo tylu staran tzn.dawania ogloszen do gazet,rozrzucania ulotek swiadczacych nasze uslugi,oraz angazowania znajomych nie mozemy rozwinac poszerzyc naszej dzialalnosci?Bardzo tego chcemy,a tu wszystko drepce w miejscu.Dlaczego/Jaki jest tego powod,przyczyna?Pozdrawiam Jadwiga 06.04.72

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej hej poprosze na relacje z Tomkiem g. na uczucia i na prace ;D

 

kasia 03.03.1987 dziekje )

 

Witam Cię Kasiu bardzo serdecznie

 

Anioły mówią, że na chwilę obecną jesteś na etapie wyrównywania relacji z samą sobą. Anioły podpowiadają abyś zaakceptowała drugą osobą taką jaka jest, unikała zbędnego oceniania i krytyki. Idąc ta droga uzdrowisz każda relację a w szczególności tą o którą pytasz. Nie próbuj nikogo kontrolować ani zmieniać. Anioły mówią, że możesz wszystko ulepszyć ale musisz w to wierzyć i ufać w swoje dobre intencje. Na niedaleką przyszłość skup się na danej chwili i idź krok po kroku obierając kierunek "miłość". Poproś Anioły aby zwiększyły Twoją wiarę i zostaw im obawy. Widzę, że w przyszłości będziesz uczyć się jak dostrzegać miłość i pozytywne aspekty relacji. Przekaż Aniołom smutki i żale. Kasiu widzę, że w tej relacji mogą wystąpić jakieś nieporozumienia i nie wszystko idzie tak jakbyś od razu chciała jednak zaufaj i pomódl się. Nie wiem czy jesteś w związku z ta osobą jeśli tak myślę, że związek ten wymaga pracy. Jeśli nie, a dążysz do tego związku staraj się bardziej rozumieć tę drugą osobę i spójrz na pewne kwestie z jej punktu widzenia a załagodzi to konflikty.

 

Kasiu jeśli chodzi o pracę Anioły mówią o rezygnacji z jakiegoś zajęcia, oddaleniu się od obecnej pracy. Widzę tutaj nowe możliwości dla Ciebie i zmiany , jak najbardziej pozytywne. Może być to nowa posada która przyniesie Ci satysfakcję. Jeśli natomiast w ogóle nie masz pracy , dostaniesz ją. Pojawią się nowe możliwości, podjęcia jakiegoś zajęcia.

 

Wylosowałam dla Ciebie przesłanie od Archaniołów na związek

 

JASNOSŁYSZENIE

Archanioł Zadkiel:

„Zwróć uwagę na pełne miłości przewodnictwo

rozbrzmiewające w twoim umyśle lub pochodzące od innych

ludzi.”

Dodatkowe znaczenie:

„Bardzo wyraznie słyszysz prawdziwe Boskie przewodnictwo.

Przychodzi do Ciebie w formie powtarzających się przekazów, które

ponaglają Cię do poprawy sytuacji twojej lub innych ludzi. Zwróć

szczególną uwagę na wszystko, co słyszysz w swoim umyśle oraz

fizycznie – uszami.

Boskie wskazówki są rzeczowe, pełne miłości i stale powracaja.

Poproś mnie o pomoc, jeśli potrzebna Ci w wyjaśnieniu tego co

słyszysz.”

 

oraz na pracę

TROSZCZ SIĘ

Archanioł Gabriel

„Gdy troszczysz się o dzieci, w istocie troszczysz się także o dziecko w Tobie. Obydwie aktywności są teraz dla Ciebie ważne.”

Dodatkowe znaczenie:

„Jednym z powodów, dla których ważne jest, byś pomagał dzieciom, jest to, że w ten sposób pomagasz także dziecku, które jest w Tobie. Uczysz tego, czego sam potrzebujesz się nauczyć. Zwróć więc szczególną uwagę na wiadomości, które przekazujesz dzieciom i ich rodzicom. Wiedz, że są one także skierowane do Ciebie. Znajdź czas na zabawę, śmiech, bycie nierozsądnym i beztroskim. Troszcz się o swoje wewnętrzne dziecko z taką ilością miłości i uwagi, jak to tylko możliwe.”

 

Kasiu obie kwestie jest to czas na najbliższe 2 miesiące.

 

Twój Anioł to Rochel. Pomódl się do niego i poproś o szczęście we wszystkich dziedzinach.

 

Pozdrawiam Cię ciepło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie Rozo.Karty anielskie prawidlowo oddaly klimat sytuacji.Rzeczywiscie w koncowym efekcie z pracy na wekkendy o ktora sie staralam z kolezanka nic nie wyszlo.musi mi chwilowo wystarczyc to co mam,i mialam do tej pory.Rozo czy moge tylko jeszcze spytac aniolkow,dlaczego pomimo tylu staran tzn.dawania ogloszen do gazet,rozrzucania ulotek swiadczacych nasze uslugi,oraz angazowania znajomych nie mozemy rozwinac poszerzyc naszej dzialalnosci?Bardzo tego chcemy,a tu wszystko drepce w miejscu.Dlaczego/Jaki jest tego powod,przyczyna?Pozdrawiam Jadwiga 06.04.72

 

Witam Cię Jadziu

 

Anioły mówią, że działalność jaką podjęłaś nie jest wyważona. Tak jakby kwestie, które powinny być doprowadzone do ładu na początku wciąż ciągną się i zaburzają postępowanie na przód. Nie wiem Jadziu czego dotyczy ta działalność, być może jest to coś związanego z ogrodem. Widzę Twoje zagubienie i to też nie wpływa korzystnie na rozwój firmy. Jadziu odpowiedź sobie na pytanie dlaczego tak jest i tam trzeba szukać przyczyny. Anioły mówią, że pierwotne zamierzenie tej działalności było zbyt wysokie. Należy iść powoli szczebel po szczeblu. Anioły mówią abyś polubiła i pokochała to co robisz a wszystko pójdzie na przód. Nie wiem do końca jakie emocje oddajesz tej pracy jednak muszą być one pozytywne aby coś zakiełkowało. Postępuj w sposób zrozumiały i konkretny. Anioły mówią, że działalność ta idzie na przód mimo iż być może na razie tego nie widzisz. Anioły mówią, że możesz liczyć na pomyślny wynik ale przemyśl poprzednie wskazówki. Jest to dobry czas na działanie i podejmowanie decyzji. Wcześniejsze niepowodzenia musiały zaistnieć abyś teraz podjęła odpowiednie kroki. Jadziu, wszystkie nowe pomysły przyjmuj do siebie i bądź na nie otwarta. Firma się rozwinie.

 

Wylosowałam przesłanie na powodzenie firmy od Archaniołów

 

OKREŚL HIERARCHIĘ

Archanioł Metatron:

„Skup się na tym, co dla Ciebie najważniejsze. Zmotywuję Cię i

pomogę Ci w zorganizowaniu się.”

Dodatkowe znaczenie:

„Co jest twoim powołaniem ? Co powoduje, że twoje serce śpiewa?

Gdy skupisz się na tym, twoja pełna radości energia wzrośnie, a to

będzie z korzyścią dla każdego. Przejmij kontrolę nad swoim

rozkładem zajęć i spędzaj więcej czasu nad projektami i

aktywnościami bliskimi twojemu sercu. Dokonuj wyborów, które szanują twoje priorytety i wspierają życiową misję.”

 

Pozdrawiam Cię ciepło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja poproszę na nowy tydzień jeśli można, na uczucia.. jak to tam będzie się toczyć w tym tygodniu, relacje z innymi..

I na zdrowie, czy w końcu mi te choróbsko minie bo ile można się męczyć z tym grypskiem ;D

 

Pozdrawiam, najcieplej :bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa co do tomka do przyjaznilismy sie i dlatego boli meni jego olanie, ale jest gejem wiec zwiazek niw chodzi w gre jedak to,ze wymaga pracy to rpawda, tylko ,ze ja mu tlumacze a on dalej to samor obi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa co do tomka do przyjaznilismy sie i dlatego boli meni jego olanie, ale jest gejem wiec zwiazek niw chodzi w gre jedak to,ze wymaga pracy to rpawda, tylko ,ze ja mu tlumacze a on dalej to samor obi...

 

Pracuj nad tym Kasiu i wierz, że wszystko się ułoży pomyślnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja poproszę na nowy tydzień jeśli można, na uczucia.. jak to tam będzie się toczyć w tym tygodniu, relacje z innymi..

I na zdrowie, czy w końcu mi te choróbsko minie bo ile można się męczyć z tym grypskiem ;D

 

Pozdrawiam, najcieplej :bukiet:

 

Poproszę imię i datę urodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja poproszę na nowy tydzień jeśli można, na uczucia.. jak to tam będzie się toczyć w tym tygodniu, relacje z innymi..

I na zdrowie, czy w końcu mi te choróbsko minie bo ile można się męczyć z tym grypskiem ;D

 

Pozdrawiam, najcieplej :bukiet:

 

Witaj

 

Jeśli chodzi o sprawy uczuciowe na najbliższy tydzień Anioły mówią o tym abyś każdego postrzegała z miłością i staraj się patrzeć na sytuacje innych ich oczami. Widzę też możliwość przebaczenia komuś.

Jeśli chodzi o relację z innymi widzę tu pragnienie zakochania się. Przekaż swoje miłosne rozterki Aniołom. Określ także jak powinnaś pielęgnować przyszłą miłość.

 

Przesłanie na uczucia od Archaniołów

 

WIESZ CO ZROBIĆ

Archanioł Uriel:

„Zaufaj swojej wewnętrznej wiedzy i działaj zgodnie z nią, bez

żadnej zwłoki.”

Dodatkowe znaczenie:

„Masz dalece szerszą wiedzę niż sądzisz, a twoja wewnętrzna mądrość

przyniosła Ci już odpowiedź, której szukasz. Przyjmij te wiedzę i

zaufaj jej. Jeśli jesteś pełna wątpliwości, poproś mnie , bym dał Ci

wyrażne znaki potwierdzające twoje myśli i pomysły. Mogę Ci także

pomóc we wprowadzeniu ich w życie i podjęciu decyzji odnośnie

następnego kroku. Wystarczy, że mnie poprosisz. A wtedy po prostu miej chęci by

pracowac ze mną nad podjęciem odpowiednich działań.”

 

przesłanie na relacje z innymi

 

WSZYSTKO DOBRZE

Archaniol Jeremiel:

"Wszystko dzieje się dokładnie tak, jak powinno,

a dzięki ukrytym błogosławieństwom wkrótce to zrozumiesz".

Dodatkowe znaczenie:

"Czasem to co wydaje sie byc problemem, w rzeczywistosci jest

ukryta odpowiedzią na Twoje modlitwy.

Gdy prosimy o pomoc, Niebiosa moga usunąć stare, by uczynić

miejsce na nowe. W czasie tej zmiany praktykuj metody relaksacyjne,

takie jak joga, głębokie oddychanie, ćwiczenia fizyczne albo

medytacja. Poproś mnie, bym uczynił Twoje przejście łagodnym i harmonijnym dla wszystkich w nie zaangażowanych. I wiedz, że to

zmiana na lepsze!".

 

Wylosowałam także przesłanie w sprawie zdrowia

 

ŻYWNOŚĆ EKOLOGICZNA

Charakteryzujesz się dużą wrażliwością na substancje chemiczne. Archanioł Rafael zaleca Ci spożywanie pokarmów ekologicznych, by wyeliminować z organizmu szkodliwe pestycydy. Bardzo możliwe, że sugerujące to sygnały docierały do Ciebie już wcześniej a karta stanowi jedynie potwierdzenie tego, że odpowiednio odczytujesz boskie przekazy.

Ekologiczne produkty spożywcze są droższe, ale tak naprawdę stanowią długoterminową inwestycję we własne zdrowie. Badania wykazały, iż żywność ekologiczna zawiera o wiele więcej witamin i minerałów niż tradycyjne pokarmy. Ze spirytystycznego punktu widzenia produkty ekologiczne powstają na bazie większej ilości energii miłości, wzrastając na małych farmach i uprawach. Zwiększony poziom energii, który płynie z przestrzegania diety wolnej od chemii to bardzo cenny dar, który w przyszłości bardzo się opłaci.

 

W razie nasilających się dolegliwości grypowych proszę, skonsultuj się z lekarzem.

 

Twój Anioł to Ejael. Poproś go o otuchę we wszystkich wątpliwościach.

 

Pozdrawiam najmilej :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

 

Jeśli chodzi o sprawy uczuciowe na najbliższy tydzień Anioły mówią o tym abyś każdego postrzegała z miłością i staraj się patrzeć na sytuacje innych ich oczami. Widzę też możliwość przebaczenia komuś.

Jeśli chodzi o relację z innymi widzę tu pragnienie zakochania się. Przekaż swoje miłosne rozterki Aniołom. Określ także jak powinnaś pielęgnować przyszłą miłość.

 

Przesłanie na uczucia od Archaniołów

 

WIESZ CO ZROBIĆ

Archanioł Uriel:

„Zaufaj swojej wewnętrznej wiedzy i działaj zgodnie z nią, bez

żadnej zwłoki.”

Dodatkowe znaczenie:

„Masz dalece szerszą wiedzę niż sądzisz, a twoja wewnętrzna mądrość

przyniosła Ci już odpowiedź, której szukasz. Przyjmij te wiedzę i

zaufaj jej. Jeśli jesteś pełna wątpliwości, poproś mnie , bym dał Ci

wyrażne znaki potwierdzające twoje myśli i pomysły. Mogę Ci także

pomóc we wprowadzeniu ich w życie i podjęciu decyzji odnośnie

następnego kroku. Wystarczy, że mnie poprosisz. A wtedy po prostu miej chęci by

pracowac ze mną nad podjęciem odpowiednich działań.”

 

przesłanie na relacje z innymi

 

WSZYSTKO DOBRZE

Archaniol Jeremiel:

"Wszystko dzieje się dokładnie tak, jak powinno,

a dzięki ukrytym błogosławieństwom wkrótce to zrozumiesz".

Dodatkowe znaczenie:

"Czasem to co wydaje sie byc problemem, w rzeczywistosci jest

ukryta odpowiedzią na Twoje modlitwy.

Gdy prosimy o pomoc, Niebiosa moga usunąć stare, by uczynić

miejsce na nowe. W czasie tej zmiany praktykuj metody relaksacyjne,

takie jak joga, głębokie oddychanie, ćwiczenia fizyczne albo

medytacja. Poproś mnie, bym uczynił Twoje przejście łagodnym i harmonijnym dla wszystkich w nie zaangażowanych. I wiedz, że to

zmiana na lepsze!".

 

Wylosowałam także przesłanie w sprawie zdrowia

 

ŻYWNOŚĆ EKOLOGICZNA

Charakteryzujesz się dużą wrażliwością na substancje chemiczne. Archanioł Rafael zaleca Ci spożywanie pokarmów ekologicznych, by wyeliminować z organizmu szkodliwe pestycydy. Bardzo możliwe, że sugerujące to sygnały docierały do Ciebie już wcześniej a karta stanowi jedynie potwierdzenie tego, że odpowiednio odczytujesz boskie przekazy.

Ekologiczne produkty spożywcze są droższe, ale tak naprawdę stanowią długoterminową inwestycję we własne zdrowie. Badania wykazały, iż żywność ekologiczna zawiera o wiele więcej witamin i minerałów niż tradycyjne pokarmy. Ze spirytystycznego punktu widzenia produkty ekologiczne powstają na bazie większej ilości energii miłości, wzrastając na małych farmach i uprawach. Zwiększony poziom energii, który płynie z przestrzegania diety wolnej od chemii to bardzo cenny dar, który w przyszłości bardzo się opłaci.

 

W razie nasilających się dolegliwości grypowych proszę, skonsultuj się z lekarzem.

 

Twój Anioł to Ejael. Poproś go o otuchę we wszystkich wątpliwościach.

 

Pozdrawiam najmilej :)

 

Dziękuje najśliczniej :))) Ejael - możesz mi coś więcej na jego temat powiedzieć? :) Zaciekawił mnie.. że aż mi dreszcz na nodze przeszedł.. :) Jak odczytałam jego imię..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje najśliczniej :))) Ejael - możesz mi coś więcej na jego temat powiedzieć? :) Zaciekawił mnie.. że aż mi dreszcz na nodze przeszedł.. :) Jak odczytałam jego imię..

 

Kochana,

Twój Anioł należy do IX Chóru Anielskiego o nazwie FUNDAMENT I PODSTAWA. Jest to Anioł należący do Opiekunów. Ejael to inaczej Boski Entuzjazm. Jest to Anioł, który odpowiada za zmiany na lepsze, szczęście i akceptację. Osobę, którą poddaje swojej opiece chroni w każdym aspekcie.

Edytowane przez Carleya
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochana,

Twój Anioł należy do IX Chóru Anielskiego o nazwie FUNDAMENT I PODSTAWA. Jest to Anioł należący do Opiekunów. Ejael to inaczej Boski Entuzjazm. Jest to Anioł, który odpowiada za zmiany na lepsze, szczęście i akceptację. Osobę, którą poddaje swojej opiece chroni w każdym aspekcie.

 

O rozumiem.. Hmm.. ciekawe :)

A jak chce się z nim kontaktować, załóżmy przed snem to jak powinnam to robić? Zawsze mnie to zastanawiało, ponieważ zazwyczaj robiłam w taki sposób że mówiłam regułkę.. "Aniele stróżu mój.." po czym, tak jakby starałam się mówić do niego swoje prośby i dziękowałam mu, nie wiem czy to dobry sposób był? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście może być to ta właśnie modlitwa lub możesz rozmawiać z Aniołem własnymi słowami. Najważniejsze by były one szczere i z serca. Anioły wiedzą o czym mówimy nawet jak trudno nam to ubrać w słowa :)

 

Pozdrawiam ciepło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście może być to ta właśnie modlitwa lub możesz rozmawiać z Aniołem własnymi słowami. Najważniejsze by były one szczere i z serca. Anioły wiedzą o czym mówimy nawet jak trudno nam to ubrać w słowa :)

 

Pozdrawiam ciepło :)

 

Kiedyś napisałam nawet wiersz dla swojego anioła :) Heh.. Myślę że taka forma też jest dobra, no po prostu różnie się staram ponieważ jestem dość uduchowioną osobą wewnętrznie i czasem to co czuję potrafię przelać jedynie na papier :P

 

:serduszka:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochana, a czy możesz coś więcej powiedzieć o moim aniele, którym jest Vasariah?

 

Marlenko,

Twój Anioł należy do IV Chóru Anielskiego. Występuje on pod nazwą ŁASKA I MOC UZDRAWIANIA. Vasariah to inaczej Boska Prawość. Anioł ten odpowiada za fortunę, powodzenie w finansach i sprawach materialnych. Pomaga w wybaczaniu błędów i rozwijaniu u osoby, którą się opiekuje prawych intencji i spostrzeżeń na sytuacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje serdecznie Rozyczko.odp.jest strzalem w 10.Rozo,ta praca to porzadkowanie domkow.Mieszkam za Oceanem,a tutaj bez znajomosci jezyka jestem na to skazana.To prawda jest we mnie jakis opor.chodzi o to ze odczuwam jakas blokade.wrecz panicznie boje sie unikam kontaktu z gospodarzami tych wszystkich miejsc bo w wiekszosci nie rozumiem co mowia.A bardzo bym chciala prowadzic swobodne konwensacje.Ja chcialabym odrazu wszystko wiedziec i wszystko umiec.Jestem niecierpliwa.Tak prawda jest ze to powoli,ale idzie do przodu.Tylko duzo nas to kosztuje.Skoro aniolki mowia,ze bedzie w przyszlosci ok.Tzn,ze trzeba mi patrzec na to z optymizmem.Rozyczko jest jeszcze jedna wazna rzecz czy moge spytac.Z powodu tego,ze zarabiam grosze,a maz ma stope w gipsie.staralismy sie o dotacje rodzinna.Urzedniczka jednak chce dokument w ktorym moim dodatkowym sponsorem w mojej i dzieci emigracji byl jego brat.Moj maz chce wycofac sie ze staran o pomoc aby nie narobic klopotow bratu.Ktory normalnie pociagniety zostalby do finansowej odpowiedzialnosci,pomocy nam.Co bedzie jak bedziemy kontynuowac starania i kompletowac dokumenty?Co doradzaja anioly ,czy mamy zrezygnowac ze staran w tym urzedzie o dofinansowanie w naszej trudnej syt.Jadwiga 06.04.72.Pozdrawiam :bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy również mogę prosić o przesłanie? Na sferę uczuć, na pewnego pana (kiedyś się już spotykaliśmy, była przerwa i to długa a teraz też się niestety nie układa;/)

i jeszcze na pracę, którą bardzo chciałabym zmienić...

Edytowane przez szmergel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piekne prawdzie przeslania, przy czasie pozwole sobei rowniez zapytac o........

 

Rekację z Sylwią W. :) bardzo prosze i slicznie dziekuje :*

 

Witaj Kasiu

:)

 

Jeśli chodzi o relacje z osobą, o którą pytasz widzę na chwilę obecną chęć uzdrowienia relacji. Widzę tutaj okazję do załagodzenia możliwych konfliktów. Pomódl się do Aniołów i poproś o wsparcie w zgodnych decyzjach. Anioły mówią, że w przyszłości mogą pojawić się jakieś problemy, Anioły jednak zapewniają że wszystko się wyjaśni. Zmierzysz się z jakimś wyzwaniem ,być może będzie to poważna rozmowa. Widzę, że znajomość ta będzie mieć swoje zakończenie, oddalisz się od niej. Cała sytuacja będzie wymagała od Ciebie przebaczenia.

 

Wylosowałam dla Ciebie przesłanie od Archaniołów na tą relację

 

JASNOSŁYSZENIE

Archanioł Zadkiel:

„Zwróć uwagę na pełne miłości przewodnictwo

rozbrzmiewające w twoim umyśle lub pochodzące od innych

ludzi.”

Dodatkowe znaczenie:

„Bardzo wyraźnie słyszysz prawdziwe Boskie przewodnictwo.

Przychodzi do Ciebie w formie powtarzających się przekazów, które

ponaglają Cię do poprawy sytuacji twojej lub innych ludzi. Zwróć

szczególną uwagę na wszystko, co słyszysz w swoim umyśle oraz

fizycznie – uszami.

Boskie wskazówki są rzeczowe, pełne miłości i stale powracają.

Poproś mnie o pomoc, jeśli potrzebna Ci w wyjaśnieniu tego co

słyszysz.”

 

Pozdrawiam Cię ciepło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje serdecznie Rozyczko.odp.jest strzalem w 10.Rozo,ta praca to porzadkowanie domkow.Mieszkam za Oceanem,a tutaj bez znajomosci jezyka jestem na to skazana.To prawda jest we mnie jakis opor.chodzi o to ze odczuwam jakas blokade.wrecz panicznie boje sie unikam kontaktu z gospodarzami tych wszystkich miejsc bo w wiekszosci nie rozumiem co mowia.A bardzo bym chciala prowadzic swobodne konwensacje.Ja chcialabym odrazu wszystko wiedziec i wszystko umiec.Jestem niecierpliwa.Tak prawda jest ze to powoli,ale idzie do przodu.Tylko duzo nas to kosztuje.Skoro aniolki mowia,ze bedzie w przyszlosci ok.Tzn,ze trzeba mi patrzec na to z optymizmem.Rozyczko jest jeszcze jedna wazna rzecz czy moge spytac.Z powodu tego,ze zarabiam grosze,a maz ma stope w gipsie.staralismy sie o dotacje rodzinna.Urzedniczka jednak chce dokument w ktorym moim dodatkowym sponsorem w mojej i dzieci emigracji byl jego brat.Moj maz chce wycofac sie ze staran o pomoc aby nie narobic klopotow bratu.Ktory normalnie pociagniety zostalby do finansowej odpowiedzialnosci,pomocy nam.Co bedzie jak bedziemy kontynuowac starania i kompletowac dokumenty?Co doradzaja anioly ,czy mamy zrezygnowac ze staran w tym urzedzie o dofinansowanie w naszej trudnej syt.Jadwiga 06.04.72.Pozdrawiam :bukiet:

 

Witaj Jadziu

 

Anioły mówią, że na chwilę obecną Twoje odczucia powstrzymują Cię abyś podjęła dalszą decyzję o dofinansowanie. Jest to wszystko powiązane z emocjami, które Cię blokują. Anioły mówią, abyś zrobiła krok naprzód i pozwoliła odejść negatywnym emocjom. Anioły zapewniają, że zyskasz wewnętrzny spokój. Anioły mówią abyś szła drogą pozytywnego myślenia i ta decyzja jaką podejmiesz wpłynie pozytywnie na Twoje relacje z mężem. Widzę jednak, że podjęcie decyzji o dalszym staraniu się o dofinansowanie może pociągnąć za sobą jakieś niesnaski rodzinne (być może chodzi o brata) . Widzę, że Twoje starania są napędzane miłością w związku i ten powód jest fundamentem tego zdarzenia. Wiesz co czujesz wobec tego, dlatego zaufaj sobie i podejmij stosowne działanie. Anioły widzą, że otaczasz swój związek światłem i miłością. Jadziu, Anioły zachęcają abyś działała i szła na przód. Mówią też o pomyślnym wyniku. Skup się na tym co robisz i nie martw się tą sprawą ponieważ od Aniołów uzyskujesz wsparcie. Jadziu, widzę, że będziesz dalej działać w tej sprawie i myślę, że będzie mieć ona swój pomyślny wynik. Daleko to już zaszło. Widzę też jednak jakąś stratę na rzecz tego działanie, jednak będzie to strata przejściowa (raczej nie będą to finanse, chodzi tu bardziej o dobre relacje z kimś). Ufaj, że wszystko się ułoży.

 

Wylosowałam dla Ciebie przesłanie od Archaniołów na pomyślność w tej decyzji

 

WSZYSTKO DOBRZE

Archaniol Jeremiel:

"Wszystko dzieje się dokładnie tak, jak powinno,

a dzięki ukrytym błogosławieństwom wkrótce to zrozumiesz".

Dodatkowe znaczenie:

"Czasem to co wydaje sie byc problemem, w rzeczywistosci jest

ukryta odpowiedzią na Twoje modlitwy.

Gdy prosimy o pomoc, Niebiosa moga usunąć stare, by uczynić

miejsce na nowe. W czasie tej zmiany praktykuj metody relaksacyjne,

takie jak joga, głębokie oddychanie, ćwiczenia fizyczne albo

medytacja. Poproś mnie, bym uczynił Twoje przejście łagodnym i harmonijnym dla wszystkich w nie zaangażowanych. I wiedz, że to

zmiana na lepsze!".

 

Pozdrawiam Cię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy również mogę prosić o przesłanie? Na sferę uczuć, na pewnego pana (kiedyś się już spotykaliśmy, była przerwa i to długa a teraz też się niestety nie układa;/)

i jeszcze na pracę, którą bardzo chciałabym zmienić...

Małgośka 22 luty 86

 

Witaj Małgosiu

 

Anioły mówią, że na chwilę obecną wskazane jest odetchnięcie od związku i emocji z tym związanych. Potrzebne jest wyciszenie i spokój. Może być to jakiś urlop, odseparowanie, medytacja w kręgu natury. Chodzi o to aby spojrzeć na wszystko ze świeżym nastawieniem. Potrzebujesz oczyścić się i oderwać myśli od tego. Anioły mówią abyś dbała o swój stan psychiczny. Widzę, że na przyszłość związek ten będzie wymagał od Ciebie zachowań łagodzenia różnych sytuacji, możesz czuć się osaczona przez strach. Mogą pojawić się kłótnie i konflikty, które rozwiążesz tylko dzięki uczciwości. Jest to relacja, która dużo od Ciebie wymaga. Anioły mówią, że na przyszłość będziesz potrzebowała ulgi, czegoś nowego, nie wiem czy jest to związek dla Ciebie. Nie widzę czystych emocji w tej relacji, a jest to potrzebne abyś jak najszybciej naładowała się pozytywnym wzorcem. Będziesz zwracać uwagę na coraz więcej rzeczy i tych pozytywnych i negatywnych szukając tego co naprawdę przyniesie Ci szczęście. Jest to czas na najbliższe 3 miesiące.

 

Małgosiu jeśli chodzi o pracę widzę, że bardzo się starasz, jesteś kreatywna. Anioły mówią, że oderwiesz się od obecnego zajęcia i zaczniesz szukać nowych możliwości. Nastąpi zmiana w Twoich sprawach pracowniczych. Zmiana korzystna. Będzie to zajęcie pasujące do Ciebie, Twoich zainteresować i zamiłowań. Widzę pracę związaną z dziećmi. Być może będzie to ta nowa praca.

 

Wylosowałam dla Ciebie przesłanie od Archaniołów na uczucia

 

NAUKA I PRZEKAZYWANIE WIEDZY

Archanioł Zadkiel:

„ Miej otwarty umysł i ucz się nowych rzeczy, a następnie

przekazuj je innym.”

Dodatkowe znaczenie:

„Jesteś duchowym nauczycielem i żądnym wiedzy uczniem.

Studiowanie i nauczanie innych jest wpisane w doskonały cykl, w

którym informacja dociera do Ciebie, gdy jej potrzebujesz.

Ucz innych tego, co budzi w Tobie pasje. Im więcej uczysz, tym więcej

sam się dowiadujesz. Bądż otwarty na dzielenie się nowymi pomysłami i otrzymywanie wiedzy na tematy, które nie są twoim

głównym przedmiotem zainteresowania. Twoi studenci także ucza Cię

na wiele różnych sposobów. Uwierz w swoje możliwości bycia

nauczycielem i uczniem, ponieważ Twój umysł jest jednościa z Boskim

Umysłem Stwórcy. Jesteś inteligentną i mądrą istotą. Wiedz, że w tym

życiu przekazywanie wiedzy jest dla Ciebie bezpieczne.”

 

oraz na zmianę pracy

 

PAMIĘTAJ KIM JESTEŚ

Archanioł Michał:

„Jesteś dzieckiem Boga pełnym mocy, miłości i twórczej

energii. Jesteś bardzo kochany.”

Dodatkowe znaczenie:

„Jesteś stworzona na obraz i podobieństwo swojego Stwórcy,

ucieleśniasz więc przejawy wszystkich jego cech. Twoje wewnętrzne

Boskie światło jest w rzeczywistości czyste i jasne – żadna pomyłka

nie może zmienić prawdziwej doskonałości pracy Boskich rąk. Nie

obawiaj się swojej mocy, swojej wspaniałości i swojej mądrości. Jeśli

osiągniesz sukces, zainspirujesz innych. Gdy zmienisz swoje życie, by było bardziej związane z twoimi zainteresowaniami, natchniesz

innych.

Bądź pełen mocy! Bądź wspaniały! Takim właśnie jesteś.”

 

Twój Anioł to Ejael. Poproś go o pomoc.

 

Pozdrawiam Cię ciepło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rza a co do tomka to myslisz,ze on sie odezwie pierwszy? co by go do tego sklonilo?

 

Kasiu Anioły mówią, że dojdzie do spotkania w pierwszych miesiącach przyszłego roku. Drugi miesiąc.

 

Pozdrawiam Cię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozyczko z calego serca dziekuje za cala pomoc,ktora od Ciebie otrzymalam.Zawsze madre sensowne odp.bardzo pomocne w moich rozwazaniach.Rozyczko widze,ze moj maz chce sie wycofac z calego przedwsiewziecia,wrecz unika tematu,co mnie bardzo irytuje,bo uwazam,ze to nie jest rozwiazanie.Ta pomoc jest na dzien dzisiejszy naprawde nam niezbedna.Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozyczko z calego serca dziekuje za cala pomoc,ktora od Ciebie otrzymalam.Zawsze madre sensowne odp.bardzo pomocne w moich rozwazaniach.Rozyczko widze,ze moj maz chce sie wycofac z calego przedwsiewziecia,wrecz unika tematu,co mnie bardzo irytuje,bo uwazam,ze to nie jest rozwiazanie.Ta pomoc jest na dzien dzisiejszy naprawde nam niezbedna.Pozdrawiam serdecznie.

 

Miło mi, że mogłam pomóc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poprosze o przeslanie milosne i zyciowe na rok:)

 

Witam Cię bardzo serdecznie

 

Anioły mówią, że osoba o którą pytasz jest to ktoś nowy w Twoich związkach i relacjach. Anioły mówią, że poznanie jej nie jest przypadkowe i wniesie ona znaczne zmiany do Twojej strefy uczuciowej. Jest to już lub będzie osoba bliska Twojemu sercu, widzę, że bazą tej znajomości jest przyjaźń. Jest to osoba, która pojawiła się gdy tego potrzebowałaś, ktoś kto podaje Ci pomocną rękę, wspiera radą, pomaga uporać się z przeszłością. Anioły mówią, że związek ten może stanowić dla Ciebie w pewnym sensie wyzwanie, nie bój się tego i podążaj za swoim głosem, który podpowiada Ci co robić. Osoba ta pomoże Ci zamknąć to co było a otworzyć nowe. Jakiś dawny etap z pomocą tej osoby zostanie zamknięty. Widzę pojawiające się co jakiś czas wątpliwości i lekkie obawy jednak Anioły gwarantują szczęście tej relacji. Związek (czy też znajomość ) będzie trwać i osiągnie stabilizację zarówno on jak i Ty sama.

 

Wylosowałam dla Ciebie przesłanie od Archaniołów na miłość

 

UKOCHANA OSOBA

Archanioł Chamuel:

„Pomagam Ci w związku z twoją duchową bratnią duszą.”

Dodatkowe znaczenie:

„Miłość jest teraz w Tobie i wokół Ciebie. Nie musisz jej szukać.

Przyciągasz i urzeczywistniasz miłość w każdym aspekcie swojego

życia, wypełniając nią swoje myśli i działając w jej imieniu. Przywołaj

mnie bym poprowadził Cię w kierunku romantycznej miłości.

Rozmawiaj ze mną regularnie o swoim życiu uczuciowym. Mogę

pomóc Ci zakochać się w swoim życiu oraz uzdrowić związki i

urzeczywistnić wspaniałe relacje.”

 

Twój Anioł to Yeiazel. Pomódl się do niego o cierpliwość w uczuciach.

 

Pozdrawiam ciepło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmmmm ta osoba nie jest nowa:)koncowka wrozby jest zadowalajaca:) ze relacja bedzie trwala..........pozdrowionka dla ciebie i aniolkow:)

 

Aniołki tak mi przekazały :) Dużo szczęścia życzę i miło mi, że mogłam pomóc :)

 

Pozdrawiam :roza:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o przesłanie na najbliższy rok dla sfery uczuciowej i pracy

Karolina 16.11.1983

 

Karolinko, pytasz o przesłanie ogólne ? Jeśli nie, sprecyzuj proszę pytanie :)

 

Pozdrawiam ciepło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

 

Karolinko przesłanie dla Ciebie od Archaniołów na uczucia

 

OKREŚL HIERARCHIĘ

Archanioł Metatro:

„Skup się na tym, co dla Ciebie najważniejsze. Zmotywuję Cię i

pomogę Ci w zorganizowaniu się.”

Dodatkowe znaczenie:

„Co jest twoim powołaniem ? Co powoduje, że twoje serce śpiewa?

Gdy skupisz się na tym, twoja pełna radości energia wzrośnie, a to

będzie z korzyścią dla każdego. Przejmij kontrolę nad swoim

rozkładem zajęć i spędzaj więcej czasu nad projektami i

aktywnościami bliskimi twojemu sercu. Dokonuj wyborów, które szanują twoje priorytety i wspierają życiową misję.”

 

na pracę

 

PRZYWÓDZTWO

Archanioł Gabriel:

”Nadszedł czas, byś przyjął swoją pozycję oraz moc przywódcy

i zmiłością prowadził innych.”

Dodatkowe znaczenie:

„Z miłością otocz się swoją siłą i użyj jej dla większego dobra. Będę

Cię prowadził, by twoje czyny inspirowały i motywowały innych. Twoje

wątpliwości odnośnie własnych kwalifikacji zastąpię zwiększonym

pragnieniem służenia, pomagania i nauczania. Jeśli skupisz się

bardziej na „Jak mogę służyć ?” - nie będziesz się martwił, co inni

mogą pomyśleć na twój temat. Skieruj swoją uwagę na swoje silne strony, na to jak wielu lekcji się nauczyłeś i jak dobrze jest czuć, że

jest się żyjącym przykładem podążania za Boskim przewodnictwem.”

 

Twój Anioł to Asaliah. Pomódl się i poproś o powodzenie w pracy i miłości.

 

Pozdrawiam Cię serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Małgosiu

 

Anioły mówią, że na chwilę obecną wskazane jest odetchnięcie od związku i emocji z tym związanych. Potrzebne jest wyciszenie i spokój. Może być to jakiś urlop, odseparowanie, medytacja w kręgu natury. Chodzi o to aby spojrzeć na wszystko ze świeżym nastawieniem. Potrzebujesz oczyścić się i oderwać myśli od tego. Anioły mówią abyś dbała o swój stan psychiczny. Widzę, że na przyszłość związek ten będzie wymagał od Ciebie zachowań łagodzenia różnych sytuacji, możesz czuć się osaczona przez strach. Mogą pojawić się kłótnie i konflikty, które rozwiążesz tylko dzięki uczciwości. Jest to relacja, która dużo od Ciebie wymaga. Anioły mówią, że na przyszłość będziesz potrzebowała ulgi, czegoś nowego, nie wiem czy jest to związek dla Ciebie. Nie widzę czystych emocji w tej relacji, a jest to potrzebne abyś jak najszybciej naładowała się pozytywnym wzorcem. Będziesz zwracać uwagę na coraz więcej rzeczy i tych pozytywnych i negatywnych szukając tego co naprawdę przyniesie Ci szczęście. Jest to czas na najbliższe 3 miesiące

 

 

czy mogę spytać o co chodzi z tymi "czystymi emocjami"?

ktoś mi wywróżył, że znajomość ta zakończy się ale po jakimś czasie nastąpi tak jakby reaktywacja czy anioły coś o tym mówią?

Z góry dziękuję za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy mogę spytać o co chodzi z tymi "czystymi emocjami"?

ktoś mi wywróżył, że znajomość ta zakończy się ale po jakimś czasie nastąpi tak jakby reaktywacja czy anioły coś o tym mówią?

Z góry dziękuję za pomoc

 

Małgosiu, czyste emocje to wewnętrzne uczucia jak najbardziej pozytywne i bezinteresowne w relacji z drugą osobą. Dalekie od kłótni, nieporozumień, pretensji, zarówno z Twojej strony jak i ze strony drugiej osoby. Gdy jesteś takimi czystymi emocjami naładowana automatycznie przekazujesz je drugiej osobie będą z nią, poznając. I ta druga osoba powinna Ci też takie emocje przekazywać. Jest to baza tego by na dłuższa metę coś budować lub odbudować mimo, że na początku tego nie widać. Jest to długi proces aczkolwiek odczuwalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małgosiu, czyste emocje to wewnętrzne uczucia jak najbardziej pozytywne i bezinteresowne w relacji z drugą osobą. Dalekie od kłótni, nieporozumień, pretensji, zarówno z Twojej strony jak i ze strony drugiej osoby. Gdy jesteś takimi czystymi emocjami naładowana automatycznie przekazujesz je drugiej osobie będą z nią, poznając. I ta druga osoba powinna Ci też takie emocje przekazywać. Jest to baza tego by na dłuższa metę coś budować lub odbudować mimo, że na początku tego nie widać. Jest to długi proces aczkolwiek odczuwalny.

 

;) Dziękuję serdecznie!

Faktycznie nie ma takich emocji, nawet z mojej strony...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej hej :)

 

 

powraca, sprawa znajomego jes w trakcie, ja wyciągnelam ,ze tak powiem' reke do zgody czy jak to nazwać...

 

Mozesz teraz polozyc karty na moja relacje z T.jak to bedzie czy t sie uda przeszkoczyc czy kazdy w swoja strone..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym Cię bardzo prosiła o przesłania anielskie na 2013 rok w sprawie uczuć , relacji damsko męskich ;) czy widać coś tam ciekawego ;)dane priv ;)

 

Witam Cię bardzo serdecznie

:)

 

Anioły mówią, że w chwili obecnej zachodzą w Tobie zmiany uczuciowe. Zaczynasz obierać nowy kierunek, wszystko idzie ku Twoim pragnieniom. Anioły mówią, że te zmiany pozytywnie na Ciebie wpłyną, otworzą coś nowego, pojawią się nowe sposobności. Widzę, że będziesz przebywać w miejscu, które wpłynie na Ciebie pozytywną energią. Może być to spotkanie wśród bliskich i serdecznych dla Ciebie osób. Będzie to związane z późniejszym nowym etapem uczuciowym dla Ciebie. Anioły mówią, że pomagają Ci w tym i dodają dowagi być może do tego abyś zrobiła pierwszy krok. Proś je o wsparcie a one pomogą Ci w tej sferze, w której odczuwasz największe braki. Widzę poznanie nowej osoby, z początku być może to będzie tylko znajomy jednak będzie to osoba przy której będziesz czuć się bezpiecznie. Będzie to bratnia dusza. Czy znajomość się rozwinie będzie to zależało tylko od Ciebie. Widzę, że jest to czas na 2 miesiąc przyszłego roku.

 

Wylosowałam dla Ciebie przesłanie od Archaniołów na nową znajomość

 

PRZEGLĄD ŻYCIA

Archanioł Jeremiel:

„Zrób remanent w swoim życiu i zmień albo ulecz wszystko, co

nie pozostaje w równowadze.”

Dodatkowe znaczenie:

„Trzeba odwagi, by spojrzeć na swoje życie. Jeśli zrobisz to ze

współczuciem i poczuciem humoru, wzbogaci Cię to i wiele nauczy.

Pomogę Ci zrobić podsumowanie tego, co przeżyłeś. Popatrzymy na

to, czego się nauczyłeś i zastanowimy się, czy lekcje te okażą się

przydatne teraz i w przyszłości. Rozpoznamy także wzorce życiowe,

które nie służą twojemu najwyższemu dobru i podejmiemy kroki , by się od nich uwolnić.”

 

Twój Anioł to Jahhel. Pomódl się do niego o wsparcie w relacjach.

 

Pozdrawiam Cię

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej hej :)

 

 

powraca, sprawa znajomego jes w trakcie, ja wyciągnelam ,ze tak powiem' reke do zgody czy jak to nazwać...

 

Mozesz teraz polozyc karty na moja relacje z T.jak to bedzie czy t sie uda przeszkoczyc czy kazdy w swoja strone..

 

Witaj Kasiu

 

Anioły mówią, że na ten czas będziesz się skupiać na dawaniu lub chęci dawania miłości, wyrozumiałości. Anioły mówią abyś nie zwracała uwagi na pozorne błędy i ponownie Kasiu abyś patrzyła na sytuacje innych ich oczami. Unikaj złości i osądów. Jeśli skoncentrujesz się tylko na miłości wszystko co nie daje Ci emocjonalnego spokoju zniknie. Widzę, że masz jakiś pomysł. Anioły mówią abyś go realizowała. Będziesz wspierana w tym co robisz ale proś Anioły o przewodnictwo i ufaj. Nie widzę jeszcze celu tej znajomości.

 

Wylosowałam przesłanie dla Ciebie od Archaniołów na tą znajomość na najbliższy miesiąc

 

ODDYCHAJ

Archanioł Rafael:

"Weź kilka głębokich wdechów. Wydychaj powietrze powoli.

To pobudzi twoją energię i uwolni Cię od starych wzorców.”

Dodatkowe znaczenie:

„Gdy jesteś zestresowana, często nieświadomie wstrzymujesz oddech.

Jednak jak wiesz oddech jest kluczowy dla dostarczania tlenu do

twojego umysłu, ciała i dla samego życia. Aby pamiętać o ważności

głębokich, równomiernych oddechów wzmacniających twój organizm,

napisz sobie karteczkę, by oddychać.

Rób sobie wycieczki do miejsc, gdzie jest pod dostatkiem świeżego powietrza. Zauważ też lepszą jakość powietrza w pobliżu źródeł wody,

takich jak jezioro czy plaża. Nawet wzięcie prysznica albo kąpieli

powoduje kontakt z dobrymi jonami związanymi z wodą i

powietrzem.”

 

Pozdrawiam gorąco

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Cię bardzo serdecznie

:)

 

Anioły mówią, że w chwili obecnej zachodzą w Tobie zmiany uczuciowe. Zaczynasz obierać nowy kierunek, wszystko idzie ku Twoim pragnieniom. Anioły mówią, że te zmiany pozytywnie na Ciebie wpłyną, otworzą coś nowego, pojawią się nowe sposobności. Widzę, że będziesz przebywać w miejscu, które wpłynie na Ciebie pozytywną energią. Może być to spotkanie wśród bliskich i serdecznych dla Ciebie osób. Będzie to związane z późniejszym nowym etapem uczuciowym dla Ciebie. Anioły mówią, że pomagają Ci w tym i dodają dowagi być może do tego abyś zrobiła pierwszy krok. Proś je o wsparcie a one pomogą Ci w tej sferze, w której odczuwasz największe braki. Widzę poznanie nowej osoby, z początku być może to będzie tylko znajomy jednak będzie to osoba przy której będziesz czuć się bezpiecznie. Będzie to bratnia dusza. Czy znajomość się rozwinie będzie to zależało tylko od Ciebie. Widzę, że jest to czas na 2 miesiąc przyszłego roku.

 

Wylosowałam dla Ciebie przesłanie od Archaniołów na nową znajomość

 

PRZEGLĄD ŻYCIA

Archanioł Jeremiel:

„Zrób remanent w swoim życiu i zmień albo ulecz wszystko, co

nie pozostaje w równowadze.”

Dodatkowe znaczenie:

„Trzeba odwagi, by spojrzeć na swoje życie. Jeśli zrobisz to ze

współczuciem i poczuciem humoru, wzbogaci Cię to i wiele nauczy.

Pomogę Ci zrobić podsumowanie tego, co przeżyłeś. Popatrzymy na

to, czego się nauczyłeś i zastanowimy się, czy lekcje te okażą się

przydatne teraz i w przyszłości. Rozpoznamy także wzorce życiowe,

które nie służą twojemu najwyższemu dobru i podejmiemy kroki , by się od nich uwolnić.”

 

Twój Anioł to Jahhel. Pomódl się do niego o wsparcie w relacjach.

 

Pozdrawiam Cię

 

no zachodzą zmiany uczuciowe i to duże ;)

 

a co do przesłania o przeglądzie życia to właśnie to robię ...

 

jesteś niesamowita , dziękuję :bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różyczko! :)

Miałaś rację na pewno jeśli chodzi o poprawę sytuacji materialnej do końca roku, nie zapowiada się, ale znalazłam nową pracę. Po nowym roku z całą pewnością trochę się to zmieni, bo jak na tą chwilę to też pracuję praktycznie za darmo. :P Bo muszę zrobić kilka kursów na swój koszt. Ale jest to praca w moim zawodzie więc może będzie chociaż trochę lepiej.

Chciałam zapytać właśnie czy poradzę sobie w tej pracy. Bo ostatnio tyle się dzieje, przychodzę wykończona z pracy. Bardzo chciałabym trochę też ustabilizować się finansowo.

Pozdrawiam Cię serdecznie

Basia (25.09.1989)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różyczko! :)

Miałaś rację na pewno jeśli chodzi o poprawę sytuacji materialnej do końca roku, nie zapowiada się, ale znalazłam nową pracę. Po nowym roku z całą pewnością trochę się to zmieni, bo jak na tą chwilę to też pracuję praktycznie za darmo. :P Bo muszę zrobić kilka kursów na swój koszt. Ale jest to praca w moim zawodzie więc może będzie chociaż trochę lepiej.

Chciałam zapytać właśnie czy poradzę sobie w tej pracy. Bo ostatnio tyle się dzieje, przychodzę wykończona z pracy. Bardzo chciałabym trochę też ustabilizować się finansowo.

Pozdrawiam Cię serdecznie

Basia (25.09.1989)

 

Witam Cię Basiu serdecznie

 

Anioły mówią o Twoich pozytywnych uczuciach dotyczących otrzymania obecnej posady. Widzę, że napawa Cię to radością i optymizmem. Anioły mówią abyś szła w tym kierunku. Na chwilę obecną widzę stałe postępy w Twojej pracy. Będziesz się rozwijać. Będziesz się wzbogacać nowym doświadczeniem mimo, że niezbyt szybkim od razu. Wiele się nauczysz i na tym powinnaś się skupić. Anioły mówią, że jesteś na właściwej drodze, doceniaj to i siebie samą. Proces aklimatyzacji w nowym miejscu będzie iść powoli do przodu, w pewnych chwilach może Ci się nawet wydawać, że stoisz w miejscu. To chwilowe zatrzymanie będzie Ci pomagało w relacjach z Twoimi kolegami z pracy, z osobami z którymi będziesz mieć kontakt. Widzę, że będziesz budować swoją pozycję. Anioły mówią jednak abyś łagodnie współpracowała z innymi. Widzę nowe pomysły, będziesz wkładać w tej pracy dużo od siebie, nie będzie to odtwórcze. Zaufaj, że potrafisz i módl się do Aniołów. Widzę, że rozpoczniesz coś ważnego, co będzie dawało duże możliwości. Od Ciebie zależy czy podołasz temu zadaniu. Widzę, też chwile wymagające odpoczynku, oswobodzenia myśli aby przyszły nowe. Widzę pracę wymagającą pomysłów. Basiu, z pracą tą się zwiążesz, możliwa jest jakaś przyjaźń, bliższa relacja. Działanie w nowym miejscu przyniesie Ci zyski, te najbardziej widoczne jest to czas za pół roku. Działalność niezwykle intensywna.

 

Wylosowałam dla Ciebie przesłanie od Archaniołów na nową pracę

 

PRZEGLĄD ŻYCIA

Archanioł Jeremiel:

„Zrób remanent w swoim życiu i zmień albo ulecz wszystko, co nie pozostaje w równowadze.”

Dodatkowe znaczenie:

„Trzeba odwagi, by spojrzeć na swoje życie. Jeśli zrobisz to ze współczuciem i poczuciem humoru, wzbogaci Cię to i wiele nauczy. Pomogę Ci zrobić podsumowanie tego, co przeżyłeś. Popatrzymy na to, czego się nauczyłeś i zastanowimy się, czy lekcje te okażą się przydatne teraz i w przyszłości. Rozpoznamy także wzorce życiowe, które nie służą twojemu najwyższemu dobru i podejmiemy kroki , by się od nich uwolnić.”

 

Pozdrawiam ciepło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mogę to również proszę o przesłanie na rok 2013, oraz osobno na uczucia :))

Dane prześlę i opowiedz prosiłabym na pw.

 

Poproszę o dane i ewentualne informacje :)

Odpowiedź prześlę na PW.

 

:roza:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Różyczko.

 

Chciała bym zapytać:

Czy Kolega (dane na priv.) postara się i przeprosi mnie ?

Czy ostatnie spotkanie to z jego strony była intryga...?

 

 

pozdr.

Asia 07.07.72

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez bym prosiła o przesłanie na rok 2013 i uczucia dziekuje:) i o stosunek i uczucia pewnego Pana na pv dokladniej opisze dane 06.06.1985 iwona

Edytowane przez mała24/5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mogę to również proszę o przesłanie na rok 2013, oraz osobno na uczucia :))

Dane prześlę i opowiedz prosiłabym na pw.

 

Proszę sprawdzić wiadomość prywatną :)

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Różyczko.

 

Chciała bym zapytać:

Czy Kolega (dane na priv.) postara się i przeprosi mnie ?

Czy ostatnie spotkanie to z jego strony była intryga...?

 

 

pozdr.

Asia 07.07.72

 

Witaj Asiu

:)

 

Anioły mówią, że osoba o którą pytasz będzie obok Ciebie, w Twoim otoczeniu. Myślę, że przeprosi Cię, możliwe, że w sposób w jaki się nie spodziewasz. Widzę postęp w relacji.

Asiu, widzę, że dostrzegłaś coś co być może Cię zaniepokoiło, osoba, o którą pytasz uczyniła jakiś krok byś miała taką wątpliwość jenak, nie widzę intrygi samej w sobie.

 

Wylosowałam przesłanie dla Ciebie na znajomość z osobą, o którą pytasz

 

DOBROBYT

Archanioł Ariel:

„Twoje potrzeby materialne są zaspokajane, gdy podążasz za głosem intuicji i manifestujesz swoje marzenia."

Dodatkowe znaczenie:

„Napełniam róg obfitości twojego życia i proszę byś otworzył swe ramiona na otrzymywanie. Niektóre dary przyjdą w formie wspaniałych pomysłów, a niektóre jako możliwości. Będziemy razem pracować, by realizować twoje największe marzenia i proszę powierz mi wszystkie swoje zmartwienia. Bóg i ja bardzo Cię kochamy i jesteśmy szczęśliwi że pomagamy Ci w ten sposób. Wiemy, że poprzez Ciebie ta dobroć trafi także do innych ludzi.”

 

Twój Anioł to Nelchael. Pomódl się do niego i poproś o zrozumienie w uczuciach.

 

Pozdrawiam ciepło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam:)

Jeśli mogę, to bardzo proszę o sprawdzenie mojej relacji z pewną osobą na najbliższe pół roku... ostatnio wzbudza we mnie skrajne emocje :/ chciałabym wiedzieć na ile ta osoba jest ze mną szczera i jakie ma względem mnie intencje. Dane wyśle na PW

 

Bardzo Pani dziękuję i pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można prosić na uczucia na ten nowy tydzien? :D:) Dane ostatnio podawałam na pw.

 

Witaj Weroniko

:)

 

Przesłanie dla Ciebie na uczucia od Archaniołów

 

JESTEŚ BEZPIECZNY

Archanioł Jofiel

„Ochraniam Cię przed niższymi energiami. Stoję na straży przy Tobie, Twoich bliskich i twoim domu.”

Dodatkowe znaczenie:

"Pozwól odejść zmartwieniom – otaczam Ciebie , twoich najbliższych, twój dom i cały twój majątek pełnym mocy i miłości światłem. Ono odpycha niskie energie, a przyciąga doświadczenia pełne miłości. Skup się na tym świetle i miłości, zamiast na strachu, ponieważ przyciągasz do siebie to, na czym się koncentrujesz. Jeżeli uwolnisz umysł od obaw, zyskasz dodatkowy czas i energię, by poświęcić się twojej misji życiowej. Jesteś wolny, gdy nie ma w tobie strachu. Wiedz, ze cały czas jesteś bezpieczny, a moja ochrona jest idealna.”

 

Pozdrawiam serdecznie

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez bym prosiła o przesłanie na rok 2013 i uczucia dziekuje:) i o stosunek i uczucia pewnego Pana na pv dokladniej opisze dane 06.06.1985 iwona

 

Witaj Iwonko

 

Jeśli chodzi o tą osobę, Anioły mówią, że w przeszłości dążyłaś być może nawet do związku, lub pojawiało się to w Twoich dalszych marzeniach. Widzę miło spędzone chwile z tą osobą, radość, beztroskę. Na przyszłość Anioły mówią abyś szczerze przedstawiła sobie tą sytuację i Twoje najgłębsze uczucia z nią związane bo one nie zawodzą Cię. Anioły otaczają Cię opieką i dodają Ci siły. Iwonko, widzę tą znajomość pozostającą w Twoich pragnieniach jednak odległą, nieosiągalną. Widzę przełamanie odnośnie tej sytuacji w Twoich uczuciach. Myślę, że poddasz się i oczekiwanie samo odejdzie. Będzie to jakiś czas pozostawać w Twojej pamięci i poświęcisz jakiś czas na powrót do dawnej stabilizacji i oczekiwania czegoś nowego. Nie widzę Iwonko tej znajomości, kontakt też jest niewidoczny.

 

Wylosowałam dla Ciebie przesłanie od Archaniołów na znajomość z tą osobą

 

OCZYŚĆ SWOJĄ PRZESTRZEŃ

Archanioł Jofiel:

„Pozbądż się bałaganu, oczyść energię wokół siebie i użyj feng shui.”

Dodatkowe znaczenie:

"Twój dom i miejsce pracy wpływa na Ciebie na wielu poziomach. Bałagan może zmniejszać twoją energię, kreatywność i powodzenie. Pomogę Ci znależć motywację i czas na to by oczścić wpływy pochodzące z twojego fizycznego środowiska. Razem pozbedziemy się wszystkiego, co Ci nie służy. Oddamy w prezencie, znajdziemy nowe przeznaczenie albo wyrzucimy nieużywane przedmioty. Otworzymy okna, by wpuścić świeże powietrze do pomieszczeń. Oddalę od Ciebie niższe energie. Jako efekt tych działań zauważysz dużą poprawę we wszystkich obszarach twojego życia."

 

Twój Anioł to Hekamiah. Pomódl się do niego i poproś o czyste relacje.

 

Pozdrawiam Cię ciepło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poproszę o przesłanie na uczucia na najbliższe pół roku i na pracę, czy widać jakieś zmiany na lepsze? Chciałabym też zapytać czy odezwie się do mnie jeszcze Lilka, czy odbudujemy naszą przyjaźń? Z góry serdecznie dziękuję i pozdrawiam cieplutko.

Edytowane przez Dorotik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam:)

Jeśli mogę, to bardzo proszę o sprawdzenie mojej relacji z pewną osobą na najbliższe pół roku... ostatnio wzbudza we mnie skrajne emocje :/ chciałabym wiedzieć na ile ta osoba jest ze mną szczera i jakie ma względem mnie intencje. Dane wyśle na PW

 

Bardzo Pani dziękuję i pozdrawiam :)

 

Witam Cię serdecznie

 

Anioły mówią, że w przeszłości poznanie tej osoby czy też znajomość z nią była dla Ciebie pewnym spełnieniem. Oderwaniem od tego co przytłacza. Dała Ci ta osoba pewnego rodzaju równowagę emocjonalną, chociaż bardziej uczuciową. Anioły mówią, że istnieje na chwilę obecną jakaś przepaść między Wami, która wymaga od Ciebie ciągłego zastanawiania się i refleksji, co wyczerpująco wpływa na Twoje zasoby energetyczne. Widzę, tutaj pewnego rodzaju niekorzystny wpływ na Ciebie tej relacji. Jest to jednak konieczne abyś mogła się uporać z własnymi pragnieniami. Anioły mówią, że w niedalekiej przyszłości osoba ta będzie dla Ciebie kimś więcej. Może być to partner, ktoś bliski, związany emocjonalnie nawet jeśli te emocje wcześniej nie wpływały korzystnie. Anioły mówią, że relacja będzie się poprawiać, widzę stopniowe naprawianie sytuacji jak i również rozbudzenie pozytywnego uczucia, być może początku miłości. Widzę, że zaprzestaniesz swoich starań o podtrzymanie znajomości bo nie będzie to już konieczne. Osiągniesz swój cel.

 

Przesłanie dla Ciebie od Archaniołów na relacje z tą osobą

 

ZDROWY STYL ŻYCIA

Archanioł Rafael:

„Jedz zdrowe pożywienie , wysypiaj się i ćwicz regularnie, by

utrzymać optymalny stan zdrowia.”

Dodatkowe znaczenie:

„Współtworzysz stan swojego zdrowia poprzez podążanie za swoim

wewnętrznym przewodnictwem odnośnie nawyków związanych ze

stylem życia. Daję Ci wewnętrzne kuksańce, byś poprawił swoją dietę

albo ćwiczył lub też więcej odpoczywał.

Nie prześladuję Cię w ten sposób ani nie chcę odbierać przyjemności.

Moje ponaglanie to odpowiedź na twoje modlitwy o wyższy poziom energii, polepszenie samopoczucia, utratę wagi i szczęśliwy nastrój.

Jeśli doskonale zaopiekujesz się swoim ciałem, twój wygląd i

samoocena rozkwitną.”

 

Twój Anioł to Ejael. Pomódl się do niego i poproś o szczerość w uczuciach.

 

Pozdrawiam ciepło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, po przeczytaniu tych słów, nadal zbieram szczękę z podłogi:D Jeśli chodzi o pierwsze zdania, to dokładnie tak jest :) Ta osoba pojawiła się w moim życiu wtedy kiedy było mi po prostu źle, kiedy nie wiedziałam, w którą stronę iść, co ze sobą zrobić... teraz jest zupełnie inaczej, mam plany, marzenia, nadzieję na przyszłość, wyznaczyłam sobie cele, które realizuję. To nie jest bezpośrednia zasługa tej osoby, ale gdyby się nie pojawiła, to nie wiem, czy tak łatwo by mi przyszło zmobilizowanie się do zmian. Bardzo dużo tej osobie zawdzięczam, mimo iż nic takiego nie zrobiła, po prostu traktowała mnie dobrze, tak, że w jej obecności niczego mi nie brakowało pod względem emocjonalnym, ciepłe słowa, gesty, pierwszy raz od dłuższego czasu czułam się przy kimś naprawdę bezpieczna :) Wierzę, że ludzie nie pojawiają się w naszym życiu bez przyczyny :) Bardzo cieszą mnie również słowa dotyczące przyszłości tej relacji :)

 

Kochana Pani Różyczko, nie wiem jak mam Pani dziękować :bukiet::uscisk: te Aniołki od Pani, są dla mnie jak balsam na serce, jestem teraz dużo spokojniejsza :)

 

Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego dobrego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, po przeczytaniu tych słów, nadal zbieram szczękę z podłogi:D Jeśli chodzi o pierwsze zdania, to dokładnie tak jest :) Ta osoba pojawiła się w moim życiu wtedy kiedy było mi po prostu źle, kiedy nie wiedziałam, w którą stronę iść, co ze sobą zrobić... teraz jest zupełnie inaczej, mam plany, marzenia, nadzieję na przyszłość, wyznaczyłam sobie cele, które realizuję. To nie jest bezpośrednia zasługa tej osoby, ale gdyby się nie pojawiła, to nie wiem, czy tak łatwo by mi przyszło zmobilizowanie się do zmian. Bardzo dużo tej osobie zawdzięczam, mimo iż nic takiego nie zrobiła, po prostu traktowała mnie dobrze, tak, że w jej obecności niczego mi nie brakowało pod względem emocjonalnym, ciepłe słowa, gesty, pierwszy raz od dłuższego czasu czułam się przy kimś naprawdę bezpieczna :) Wierzę, że ludzie nie pojawiają się w naszym życiu bez przyczyny :) Bardzo cieszą mnie również słowa dotyczące przyszłości tej relacji :)

 

Kochana Pani Różyczko, nie wiem jak mam Pani dziękować :bukiet::uscisk: te Aniołki od Pani, są dla mnie jak balsam na serce, jestem teraz dużo spokojniejsza :)

 

Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego dobrego :)

 

Miło mi, że pomogłam :)

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poproszę o przesłanie na uczucia na najbliższe pół roku i na pracę, czy widać jakieś zmiany na lepsze? Chciałabym też zapytać czy odezwie się do mnie jeszcze Lilka, czy odbudujemy naszą przyjaźń? Z góry serdecznie dziękuję i pozdrawiam cieplutko. Dorota 13.05.1977

 

Witam Cię

:)

 

Dorotko, Anioły mówią, że na chwilę obecną potrzebujesz stabilizacji uczuciowej. Brak jej u Ciebie już od dłuższego czasu. Widzę, że w przeszłości pojawiły się sytuacji wybijające Cię z równowagi. Anioły mówią, że przez najbliższy czas skupisz się na sprawach zawodowych, to one Cię pochłoną. Jeśli chodzi o uczucia widzę, że uwolnisz się od kogoś, mentalnie być może. Widzę, także zmianę u Ciebie. Na początku nie będzie ona zbyt widoczna ale Anioły mówią, że jest to zmiana na lepsze. Widzę poukładanie jakichś spraw, działanie w odpowiednim dla Ciebie momencie. Nie widzę na razie zmian znacznych jeśli chodzi o uczucia czy też poznanie nowego partnera, jednak wszystko idzie małymi krokami do przodu. Mogą nastąpić chwile zwątpienia.

 

Dorotko, jeśli chodzi o pracę widzę, że było u Ciebie jakieś zajęcie. Obecnie w tym temacie także brakuje Ci stabilizacji. Anioły mówią, że będziesz musiała określić w jakim kierunku chcesz iść, co chcesz robić, w czym działać. Widzę podejmowanie zajęć jednak nie wydają mi się one stabilne i stałe. Widzę wahania w obecnym miejscu pracy (nie wiem czy pracujesz), poznasz tam kogoś, kto będzie Ci pomocny. Widzę jednak ponowną zmianę i poszukiwanie, chęć napełnienia tej sfery. Anioły podpowiadają abyś przyciągała to o czym marzysz.

 

Widzę, że bardzo chcesz odnowić kontakt. Anioły mówią o braku tym spowodowanym. Nie widzę jednak znajomości na obecny czas.

 

Wylosowałam dla Ciebie przesłanie od Archaniołów na miłość

 

WSPANIAŁY POMYSŁ

Archanioł Uriel:

"Tak Twój pomysł to boskie przewodnictwo.... proszę podejmij

działanie, by został zrealizowany.”

Dodatkowe znaczenie:

„Twój pomysł jest odpowiedzią na twoje modlitwy. Nawet jeśli może

kierować Cię poza twoją strefę komfortu, wiedz, że Bóg nie da Ci

niczego, z czym nie możesz sobie poradzić.

Poproś o takie wsparcie, jakie jest Ci potrzebne do urzeczywistnienia

twojego pomysłu – i bądż pewien, że je otrzymasz. Wiedz, że będę przy Tobie przez cały czas i że w każdej chwili możesz prosić mnie o

pomoc. Jestem szczególnie zadowolony, gdy mogę Ci dać pomysły i

kreatywne wizje wspierające realizację twojego życiowego celu.”

 

na sprawy zawodowe

 

PRZEMIANA ZAWODOWA

Archanioł Chamuel:

„ Twój cel życiowy wyzwala błogosławioną zmianę zawodową.”

Dodatkowe znaczenie:

„Modliłaś się o pomoc w sferze zawodowej i ona właśnie teraz

nadchodzi. Czasami zmiana jest postrzegana jako stresująca, mimo to

pomagam Ci usunąć z twojego życia stare, by uczynić miejsce na

nowe. Zwróć szczególną uwagę na powtarzające się pomysły,

marzenia i wizje, ponieważ są one bosko inspirowanymi wskazówkami

na mapie pokazującej wymarzoną drogę. Możesz nie widzieć całej

trasy [albo dokąd ona prowadzi], ale każdy krok wzdłuż drogi będzie rozjaśniany.”

 

oraz na przyjaźń

 

ODZYSKAJ SWOJĄ MOC

Archanioł Raziel:

„Użyj swojej danej od Boga mocy i intencji, by zamanifestować

błogosławieństwa w swoim życiu.”

Dodatkowe znaczenie:

„Jesteś znakomitością: mędrcem, wiedzącym, wysokiej rangi

kapłanem, czarodziejem i doskonałym manifestatorem. Teraz jest

czas na wezwanie twojej duchowej siły oraz mocy i przejście do

czynów. Pełen miłości stanowczo przekształć swoje zamiary w rzeczywistość. Pomódl się w ich intencji i poproś o przewodnictwo

oraz znaki, które pomogą Ci nadać manifestacjom najlepszy z

możliwych kształt.”

 

Twój Anioł to Lauviah. Pomódl się do niego i poproś o siłę.

 

Pozdrawiam ciepło

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Różyczko ślicznie:buziak:wszystko zgadza się co napisałaś, jestem krótko po rozwodzie więc ostatnim okres był dla mnie bardzo trudny i na pewno potrzebuję stabilizacji uczuciowej. Co do pracy to bardzo chciałabym zmiany, to co obecnie robię nie daje mi satysfakcji.Zgadza się też, że miałam dodatkowe zajęcia do końca tego miesiąca. Pozdrawiam cieplutko:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różyczko ja jeszcze bym prosiła o ile mozna czy to dobry pomysł by zmienic prace? Obawiam sie ze mogłabym trafić z deszczu pod rynnę...

ALe obecna nie jest ciekawa, ani bezpieczna. Wczoraj kolzeanka dzwonila ze u niej potrzebują trochę sie waham jednak zawsze to cos nowego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozyczko kochana powiedz mi czy Danie 30.06.73 odezwie sie do mnie, bedzie chcial sie ze mna spotkac? Wczoraj odezwalam sie do Niego i nie wiem czy dobre zrobilam .... Ewa 29.11.73 . Dziekuje i pozdraiwam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

chciałabym się zapytać o relacje w przyszłości z pewnym panem( nie znam daty urodzenia). Czy się rozwiną?

 

Magdalena 19.05.1986

 

Witam Cię Magdo

 

Anioły mówią, że poznanie tej osoby było dla Ciebie jakąś zmianą, coś wniosło. Widzę, że na chwilę obecną nie musisz martwić się o Wasze relacje ale w sensie, iż nie wpłyną one z uszczerbkiem na Twoje emocje. Widzę na przyszłość rozmowy jednak nie sądzę aby było tutaj dopasowanie charakterów. Widzę wzajemne relacje koleżeńskie i raczej dojście do wniosku, że być może nie łączą Was wspólne potrzeby, aczkolwiek znajomość będzie mieć pozytywny aspekt. Widzę Twoje odejście od tej znajomości jednak tylko uczuciowe, możliwy brak ich rozwinięcia.Nie widzę by był to związek oparty na głębszym uczuciu.

 

Wylosowałam przesłanie dla Ciebie od Archaniołów na relacje z tą osobą

 

ZWYCIĘSTWO

Archanioł Sandalfon:

„Twoje modlitwy zostały wysłuchane. Miej wiarę.”

Dodatkowe znaczenie:

„Zasługujesz na to zwycięstwo. Twoje niezachwiane poświęcenie i

skupienie przynioslo rezultat błogosławionej manifestacji. Otaczają Cie

teraz spokój i przyjemne uczucia. Niech twoja uwaga pozostanie

skupiona na tej obecnej chwili i w pelni rozkoszuj się każdym

odczuciem oraz doświadczeniem. Jeśli pozwolisz sobie cieszyć się

bieżącym momentem, wiedz, że twój sukces przynosi korzyści

innym.”

 

Twój Anioł to Hahaiah. Pomódl się i poproś o radę w miłości.

 

Pozdrawiam ciepło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różyczko ja jeszcze bym prosiła o ile mozna czy to dobry pomysł by zmienic prace? Obawiam sie ze mogłabym trafić z deszczu pod rynnę...

ALe obecna nie jest ciekawa, ani bezpieczna. Wczoraj kolzeanka dzwonila ze u niej potrzebują trochę sie waham jednak zawsze to cos nowego...

 

Witam Cię Iwonko

 

Anioły mówią, że na chwilę obecną widoczne są u Ciebie zmiany związane z pracą. Widzę zmiany ale korzystne, pozytywnie na Ciebie wpływające. Anioły mówią, że zmierza to ku Twoim pragnieniom, chociażby tym najmniejszym. Widzę u Ciebie nową pracę, nowe sposobności okazje do poznawania i rozwijania się, zdobywania potrzebnego doświadczenia. Anioły mówią, że rozpoczynasz coś nowego, nowe zamierzenie. Widzę, osobę która będzie w tym przy Tobie (być może jest to Twoja koleżanka) to partner w pacy, osoba pomocna, prowadząca, kierująca Cię w nowym środowisku. Jeśli podejmiesz tę pracę pomoże Ci to oczyścić się z dawnych toksycznych emocji, napełniających Cię być może w obecnym zajęciu. Widzę spokój, poczucie stałej pracy.

 

Wylosowałam przesłanie dla Ciebie od Archaniołów na nową pracę

 

NA ZEWNĄTRZ

Archanioł Jofiel:

„Wyjdż na dwór, zaczerpnij świżego powietrza i połącz się z

naturą, by uwolnić się od napięcia i zyskać nowe, twórcze

pomysły.”

Dodatkowe znaczenia:

„Połączenie z natura pomaga Ci zsynchronizować się z biciem serca

świata. W ten sposób poprawia się Twoje wyczucie czasu i uczysz się być we wlasciwym momencie we wlasciwym miejscu. Przebywanie na

dworze odnawia twojego ducha i odświeza poziom twojej energii.

Codziennie wychodz na zewnatrz, nawet jeśli wymaga to troche

wysilku z twojej strony. Gdy już jesteś na dworze znajdż czas , by

powachac róże i obserwować ich niezwykłe piękno. Wiedz, ze jesteś

częścią natury i że także jesteś piekny.”

 

Pozdrawiam ciepło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozyczko kochana powiedz mi czy Danie 30.06.73 odezwie sie do mnie, bedzie chcial sie ze mna spotkac? Wczoraj odezwalam sie do Niego i nie wiem czy dobre zrobilam .... Ewa 29.11.73 . Dziekuje i pozdraiwam

 

Witam Cię Ewo

 

Nie widzę kontaktu z jego strony, jest to czas na najbliższy miesiąc. Możliwe, jest jednak że Ty zainicjujesz kontakt aczkolwiek Anioły mówią o Twoim wewnętrznym niezdecydowaniu.

 

Wylosowałam dla Ciebie przesłanie od Archaniołów na znajomość z tą osobą

 

CIERPLIWOŚĆ

Archanioł Jofiel:

„Twe marzenia rozkwitają szybciej niż sądzisz. Jednak ciągle

potrzebują troski i cierpliwości.”

Dodatkowe znaczenie:

„Kiełkom potrzeba czasu , by przebiły się przez ziemię i stały się

ukwieconą rośliną. Jednak każdy etap w jej rozwoju może dostarczyć

radości tym, którzy dostrzega jej piękno. W ten sposób ciesz się

procesem realizacji Twoich marzeń.

Zwolnij tempo i bądż wdzięczny, bo każdy krok przyobleka twoją

manifestację w coraz bardziej namacalną formę. Dostrzeż lekcje i miłość tryskającą z każdej chwili, w której angażujesz się w działanie

zgodne ze swoimi marzeniami.”

 

Pozdrawiam ciepło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli można to bym bardzo prosiła na uczucia i pracę także na pół roku Aneta 180176

 

Witam Cię Anetko serdecznie

 

Anioły mówią, że już zaczęły się jakieś zmiany w sferze uczuciowej, nadzieje. Widzę na chwilę obecną czas radosny dla Ciebie, poznawanie, przebywanie w towarzystwie życzliwej Ci osoby, osoby, która Cię ciekawi, być może fascynuje. Widzę, że stan taki będzie postępować. Anioły mówią, że kroczysz dobrą ścieżką. widzę chwile spokoju w uczuciach, które są Ci potrzebne, ukojenie uspokojenie duszy i emocji. Anioły, mówią także o konkretnej pracy, o czymś mocnym i odpowiedzialnym, widzę, że nowe uczucie popchnie Cię do działania na wszelkich płaszczyznach. Anioły mówią, że zaczniesz otwierać się na miłość i na uczucie, w chwilach wątpliwości poproś Anioły o wsparcie i módl się o aby Anioły działały w Twoim imieniu.

 

Jeśli chodzi o pracę Anioły mówią o wpływie Twojej nowej relacji na nią. Być może pojawi się jakieś osłabienie i zaniedbanie wynikające z roztargnienia. Widzę być może, że ktoś będzie mieć Ci coś do zarzucenia a Ty sama nie będziesz się czuła z tym dobrze. Widzę postęp w Twojej pracy, zawodzie, ale też chwilę stresu, wyczerpujących sytuacji. Anioły mówią abyś zwracała uwagę na wskazówki i bardziej dawała sobie pomagać. Nie wiem czy masz pracę, ale może pojawić się w Tobie wątpliwość czy to co wykonujesz jest dla Ciebie dobre i czy z tym miejscem chcesz się związać na dłużej.

 

Wylosowałam dla Ciebie przesłanie od Archaniołów na uczucia

 

WSPÓŁCZUCIE

Archanioł Zadkiel:

”Przez wzgląd na tę sytuację oraz wszystkie zaangażowane

osoby, wliczajac w to Ciebie samego, uczń swoje serce

łagodniejszym.”

Dodatkowe znaczenie:

„Mogę pomóc Ci wybaczyć sobie samemu i innym oraz współczująco

zobaczyć punkt widzenia każdej osoby. Nie musisz zmieniać swojego

stanowiska albo zachowania. Oznacza to jedynie podejście do sytuacji

z pełnym miłości sercem, co wzmocni Cię i pozwoli objawić się

kreatywnym rozwiązaniom.”

 

oraz na pracę

 

JASNOSŁYSZENIE

Archanioł Zadkiel:

„Zwróć uwagę na pełne miłości przewodnictwo

rozbrzmiewające w twoim umyśle lub pochodzące od innych

ludzi.”

Dodatkowe znaczenie:

„Bardzo wyraznie słyszysz prawdziwe Boskie przewodnictwo.

Przychodzi do Ciebie w formie powtarzających się przekazów, które

ponaglają Cię do poprawy sytuacji twojej lub innych ludzi. Zwróć

szczególną uwagę na wszystko, co słyszysz w swoim umyśle oraz

fizycznie – uszami.

Boskie wskazówki są rzeczowe, pełne miłości i stale powracaja.

Poproś mnie o pomoc, jeśli potrzebna Ci w wyjaśnieniu tego co

słyszysz.”

 

Twój Anioł to Mizrael. Pomódl się i poproś o powodzenie w pracy i uczuciach.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

 

Różo czy jeszcze w tym roku zdam egzamin teorie na prawo jazdy ?

 

Asia 07.07.72

 

Witaj

 

Nie widzę zdania egzaminu w tym roku.

 

Wylosowałam dla Ciebie przesłanie od Archaniołów na zadanie egzaminu.

 

POKONANIE TRUDNOŚCI

Archanioł Jeremiel:

"Najgorsze jest już za Tobą - teraz pokonasz już wszystkie

dotychczasowe przeciwności."

Dodatkowe znaczenia:

Wyzwania, z którymi się zmierzyłeś, uczyniły Cię silniejszym i były dla

Ciebie nową lekcją. Zamiast zgorzknieć, ze współczuciem otworzyłeś

swoje serce na innych ludzi, znajdujących się w podobnej sytuacji.

Pozwoliłeś, by opuściło Cię poczucie winy i przeświadczenie o byciu

ofiarą. To dlatego pokonujesz teraz wcześniejsze trudności. Twoje

pozytywne nastawienie przyciąga pełne miłości rozwiązanie i nowe sytuacje na wyzszym poziomie duchowego zrozumienia. Taki

pozostań.”

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Roza :) a ja mam też kilka pytań do kart (Gosia 29.10.81 i Marek 17.04.75) czy ta relacja ma szanse na coś głębszego,na związek czy raczej to jest i będzie wyłącznie znajomość bez przyszłości?kolejna sprawa to ogólnie uczucia,czy widać jakieś zmiany u mnie,czy coś pozytywnego się w końcu pojawi....bo coraz częściej ogarnia mnie przeświadczenie,że nic dobrego mnie nie czeka.

Z góry bardzo dziękuje za odpowiedź i pozdrawiam serdecznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poprosze na swere zawodowa do lutego dziękuje:)

 

na sfere zawodowa mialas wrozone 29,11,2012 i to ja ci wrozylam.przeczytaj regulamin.dzien po moich wrozbach prosisz o kolejne.przeczekaj choc tydz.sa tez inni......moja wrozba byla nie korzystna i szukasz potwierdzenia gdzie inndziej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na sfere zawodowa mialas wrozone 29,11,2012 i to ja ci wrozylam.przeczytaj regulamin.dzien po moich wrozbach prosisz o kolejne.przeczekaj choc tydz.sa tez inni......moja wrozba byla nie korzystna i szukasz potwierdzenia gdzie inndziej?

 

ciebie prosiłam konkretnie w danej sprawiei dana prace a tu pytam ogolnie o swere zawodowa wiec to chyba nie to samo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zadałam takiego samego pytania jesli tak twierdzisz to przepraszam wcalenie chciałam szukac potwierdzenia twojej wrózby jesli uzna ze pytanie było nie stosowne to nie powrozy trudno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co się dzieje Kochani? Lula2o czy zadałaś takie samo pytanie?

 

moze pomin moja wrózbe, niechce zeby ktos poczuł sie urazony i odczytywał to jako potwierdzenie innych wrózb moze zamienmy sfere zawodowa na uczuciowa i bedzie ok?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...