Skocz do zawartości

czy w tym tygodniu na konto wpłynie mi przelew?


agaMAJ

Rekomendowane odpowiedzi

jak w temacie

wyszło

 

Rycerz Denarów 8 Buław Cesarz więc w podsumie -> Wisielec i cesarzowa

 

Pozytywne zakończenie okresu zawieszenia. Sytuacje ożywi ważne mail lub inna wiadomość co za owocuje przelewem, bo przecież Cesarz jest kasiasty ;) w podsumie Wisielec, więc nie tak od razu ten przelew, ale ostatecznie zbiorę plony swoich działań. więc ten przelew to pewnie w przyszłym tygodniu

 

Ogólnie, jak rozłożyłam te karty a później otworzyłam skrzynkę to faktycznie był tam mail zapewniający w przyszłości przypływ gotówki ;)

Odnośnik do komentarza
Pan może nie mieć pieniążków i przez to może być niewypłacalny, co może przeciągnąć przelew na następny tydzień. Ja tu widzę negatyw cesarza..

 

W tym Wisielcu tez pomyslalam o przyszlym tygodniu. Wisielec wywraca wszystko do gory nogami. Cos bedzie nie tak, jak sie tego spodziewa. :) Wiec mozliwe przesuniecie w czasie...

 

 

 

Az jestem ciekawa... :) Zweryfikuj jak beda. :)

Odnośnik do komentarza

No to muszę przyznać, że ja mam dochody z kilku źródeł, dlatego u mnie przelewy na konto to czesto różne hocki-klocki. Jeden faktycznie już się przesunął na przyszły tydzień, bo facet nie ma kasy i kazał się przypomnieć w przyszłym tygodniu. Ale może dojśc jeden przelew z innego źródła, tu koniec tygodnia albo początek następnego by się zgadzał.Mało tego, sytuacja może stanąc na głowie, ponieważ może i być tak że dostanę zlecenia i facet zapłąci z góry, u mnie takie rzeczy to też norma. Dlatego pytałam ogólnie tylko użyłam formy pytania " Czy" i dopiero teraz to wyłapałam ;( może dlatego to takie zagmatwane?

Odnośnik do komentarza

a jak robiłam ogólny rozkład na cały tydzień to w kwestiach finansów wyszła mi

Cesarzowa - 7 pucharów-> koło fortuny , Mag

 

więc jakaś obfitość tu jest, troche jakby związana z marzeniami ( może wygram tą kase? ;P) -> w podsumie jakaś zmiana losu, a że było kiepsko, więc liczę ,że to ma oznaczać obrót w dobrą stronę, szczególnie w tym Magu

Odnośnik do komentarza

Ja tu niestety wtrace sie z czarnowidztwem:)

 

W polaczeniu z magiem i 7 pucharow, ta cesarzowa wydaje mi sie taka bezplodna.

Obawiam sie ze jednak mozesz czuc sie przez kogos oszukana,

albo i zawiedziona. Moze masz jakies plany wydania gotowki, ale obawiam sie ze moga nie wypalic.

Bedziesz musiala sie niezle naglowic i nakombinowac - Mag

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
była wpłata pieniążków?
nie, ale jest jeszcze kilka godzin do końca tygodnia ;) zamierzałąm weryfikować wieczorem, mam zleceniodawców, któzy mają konto w mopim banku, więc przelew w niedziele jest możliwy ;)
Odnośnik do komentarza
a jak robiłam ogólny rozkład na cały tydzień to w kwestiach finansów wyszła mi

Cesarzowa - 7 pucharów-> koło fortuny , Mag

 

więc jakaś obfitość tu jest, troche jakby związana z marzeniami ( może wygram tą kase? ;P) -> w podsumie jakaś zmiana losu, a że było kiepsko, więc liczę ,że to ma oznaczać obrót w dobrą stronę, szczególnie w tym Magu

 

Tzn. wg tego rozkladu kasa owszem jest, ale jeszcze nie w zasiegu reki, nie namacalna. W podsumie masz Kolo i Maga. Czyli ze to niezalezne od Ciebie. Obserwuj, kiedy kasa wplynie (na wierzch Kola) i lap ja w Magu.

 

W kazdym razie te karty kasy na ten tydzien nie obiecuja. Ona jest, owszem... zostanie przelana, egzystuje, ale jeszcze poza Twoim zasiegiem.

Odnośnik do komentarza
Tzn. wg tego rozkladu kasa owszem jest, ale jeszcze nie w zasiegu reki, nie namacalna. W podsumie masz Kolo i Maga. Czyli ze to niezalezne od Ciebie. Obserwuj, kiedy kasa wplynie (na wierzch Kola) i lap ja w Magu.

 

W kazdym razie te karty kasy na ten tydzien nie obiecuja. Ona jest, owszem... zostanie przelana, egzystuje, ale jeszcze poza Twoim zasiegiem.

tak,została wysłana, ale bank zaksięguje ją dopiero jutro rano ;)))
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...