Skocz do zawartości

I znów jestem patai ;)


patai

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnie pytanie, które pamiętam, a nie zdążyłam przeczytać żadnej odpowiedzi na nie :)

Jaki wpływ będzie miała jego obecna sytuacja w małżeństwie na naszą relację?

 

3 Buławy As Pucharów 9 Buław = Mag

 

Z jednej strony parcie do przodu, z odwagą z drugiej... no właśnie, sporadycznie wypada mi 9 Buław a jej znaczenie jest zróznicowane, nie mam własnych doswiadczeń z tą kartą. Z jednej strony to niepewność, lęk przed przyszoością powodowany zdarzeniami z przeszłości, nieufność i takie tam, a z drugiej siła nie do pokonania... Między nimi As Pucharów. W podsumie Mag, czyli wiem jak to zrobić, mam środki i pomysł... Czyli co? Damy radę to unieść jakims sposobem.

 

Niepoprawna Optymistka

Edytowane przez patai
Odnośnik do komentarza

jeśli mam rozumieć to tak , że On jest z żoną , a jednocześnie z Tobą , to w tym 9 buław widzę przeszkodę własnie tego jego małżeństwa dla pełni rozwinięcia się waszej relacji. ale jesteś też jego ucieczką od tych wszystkich problemów. darzy Cię uczuciem i jakby szukał szansy dla Was. tak jakby przez tą obecną jego sytuację wam się poprawiło , ale nie na długo . ciężko mu jest pokonać (skończyć ) swój formalny związek

Odnośnik do komentarza

Wpływ będzie miało taki, że mogą pojawiać się pewne przeszkody w kontynuacji relacji: chodzi mi głównie o to, że będziecie musieli być bardziej ostrożni... I też będziecie musieli włożyć więcej wysiłku w spotkania... Natomiast sama sfera uczuć, to dla mnie bez zmian :) Pozytywnie, ciepło :) Chyba przed Wami jakiś kolejny krok w tej relacji... :)

Odnośnik do komentarza
Wpływ będzie miało taki, że mogą pojawiać się pewne przeszkody w kontynuacji relacji: chodzi mi głównie o to, że będziecie musieli być bardziej ostrożni... I też będziecie musieli włożyć więcej wysiłku w spotkania... Natomiast sama sfera uczuć, to dla mnie bez zmian :) Pozytywnie, ciepło :) Chyba przed Wami jakiś kolejny krok w tej relacji... :)

Wspólne pokonywanie zaczarowanej góry zbliża ;)

Odnośnik do komentarza

w 3 kijach widze takie wygladanie lepszych czasow dla Waszego zwiazku, bo szansa na dobry zwiazek jest w Asie pucharow

ale rzeczywistosc tymczasem skrzeczy, 9 kijow

a pan Mag probuje ja zaczarowac - chuchnie na szybe, wymaluje piekne lodowe kwiaty i juz nie widac tego, co za szyba

dopoki ona nie odparuje

Odnośnik do komentarza

3 Buławy As Pucharów 9 Buław = Mag

Dla mnie to wpływ jest taki, że to uczucie kwitnie - bez żony uczucie raczej wygaśnie. Chociaż tu cięzko mi powiedzieć - bo pytanie nie dotyczyło tej kwestii. Pan trochę balansuje w uczuciach i relacjach. Bardzo dobrze nad nimi panuje w takim układzie jaki jest.

Odnośnik do komentarza

Jego sytuacja może hamować rozwój Waszej relacji. Mogą pojawiać się spotkania między Wami ( 3 buław) oraz szanse na rozwój uczuć (as kielichów), które będą jednak musiałby zostać przyblokowane z powodu braku możliwości pogłębiania relacji jeszcze.

Odnośnik do komentarza
3 Buławy As Pucharów 9 Buław = Mag

Dla mnie to wpływ jest taki, że to uczucie kwitnie - bez żony uczucie raczej wygaśnie. Chociaż tu cięzko mi powiedzieć - bo pytanie nie dotyczyło tej kwestii. Pan trochę balansuje w uczuciach i relacjach. Bardzo dobrze nad nimi panuje w takim układzie jaki jest.

Ciekawe widzenie zależności... Czyli jeśli z tego układu zniknie jego żona, nasze uczucie wygaśnie, mimo, że teraz kwitnie?

Odnośnik do komentarza

Jemu jest dobrze tak jak jest w tej chwili. Nie chce nic tu zmieniac. Co bedzie to bedzie, teraz jest dobrze. Jest uczucie, mogloby byc nawet cos wiecej, bo zalazek juz jest. Ale pan jest ostrozny. Nie zaryzykuje nic ponadto, co jest w tej chwli. Jemu dobrze trzymac dwie sroki za ogon. W podsumie (wyliczanym wg Banzhafa) masz XIII Smierc i IV Cesarza.

W tej formie ta relacja nie ma szansy bytu dluzej. Jezeli chcesz czegos powazniejszego (IV Cesarza) ta forma relacji musi umrzec.

Odnośnik do komentarza
Jemu jest dobrze tak jak jest w tej chwili. Nie chce nic tu zmieniac. Co bedzie to bedzie, teraz jest dobrze. Jest uczucie, mogloby byc nawet cos wiecej, bo zalazek juz jest. Ale pan jest ostrozny. Nie zaryzykuje nic ponadto, co jest w tej chwli. Jemu dobrze trzymac dwie sroki za ogon. W podsumie (wyliczanym wg Banzhafa) masz XIII Smierc i IV Cesarza.

W tej formie ta relacja nie ma szansy bytu dluzej. Jezeli chcesz czegos powazniejszego (IV Cesarza) ta forma relacji musi umrzec.

Miało być tak jak jest, taki mieliśmy plan, ale coś się pie... w jego małzeństwie, dlatego wydaje mi się, że XIII Smierc i IV Cesarza w podsumie według Banzhafa może znaczyć też coś innego...

W pytaniach które zadaję w "zaciszu domowym" wychodzi mi rozwód w listopadzie (na czas - Paź Buław lub As Mieczy), w co trudno mi uwierzyć prawdę mówiąc. I ciągle 10 Mieczy i Sprawiedliwość koło Niego...

W podsumie Mag to podobnie jak tłumaczysz - Śmierć + Cesarz, tworzenie czegoś w nowy sposóbm, pomijając poprzednie błędy, z jakimś zasobem wiedzy, lub zwyczajnie koniec zastoju.

Sama jestem ciekawa co będzie, bo tak jak pisałam wyżej, trudno mi uwierzyć, że coś się diametralnie zmieni w tym układzie, choć dziś mówił, że w domu jest tragicznie, ale nic więcej nie mógł powiedzieć przez telefon. Może wkrótce czegoś więcej się dowiem.

Edytowane przez patai
Odnośnik do komentarza
Ciekawe widzenie zależności... Czyli jeśli z tego układu zniknie jego żona, nasze uczucie wygaśnie, mimo, że teraz kwitnie?

 

Tak czuję - nie ma tego konkretnie w kartach, ale jest to, ze żona ma duży wpływ na rozkwit tej relacji.

Odnośnik do komentarza
Gość arachnea01

I nadal będzie blokować, przez co on będzie zmęczony i rozdrażniony - 9 buław .

 

Jaki wpływ będzie miała jego obecna sytuacja w małżeństwie na naszą relację?

3 Buławy As Pucharów 9 Buław = Mag

 

On chciałby już nowego życia, snuje plany związane z Twoją osoba ale trudna sytuacja w małżeństwie i cały ten stres emocjonalny powoduje że czasami będzie rozdrażniony, zdenerwowany i może chwilami się wycofywać. W takich sytuacjach wykaż się cierpliwością i dyplomacją - Mag. A także trochę go "poczaruj", żeby pocieszył sie relacją z Tobą skoro tam żona mu zatruwa życie to chociaż niech z Tobą poczuje się szczęśliwy.

Odnośnik do komentarza
Miało być tak jak jest, taki mieliśmy plan, ale coś się pie... w jego małzeństwie, dlatego wydaje mi się, że XIII Smierc i IV Cesarza w podsumie według Banzhafa może znaczyć też coś innego...

W pytaniach które zadaję w "zaciszu domowym" wychodzi mi rozwód w listopadzie (na czas - Paź Buław lub As Mieczy), w co trudno mi uwierzyć prawdę mówiąc. I ciągle 10 Mieczy i Sprawiedliwość koło Niego...

W podsumie Mag to podobnie jak tłumaczysz - Śmierć + Cesarz, tworzenie czegoś w nowy sposóbm, pomijając poprzednie błędy, z jakimś zasobem wiedzy, lub zwyczajnie koniec zastoju.

Sama jestem ciekawa co będzie, bo tak jak pisałam wyżej, trudno mi uwierzyć, że coś się diametralnie zmieni w tym układzie, choć dziś mówił, że w domu jest tragicznie, ale nic więcej nie mógł powiedzieć przez telefon. Może wkrótce czegoś więcej się dowiem.

 

XIII Smierc i IV Cesarz Banzhafowy zawsze mowi o smierci jednej formy, aby mogla sie narodzic inna.

To nie oznacza automatycznie konca relacji/zwiazku, lecz przejscie w kolejna calkiem nowa jej forme.

Jezeli byl zwiazek np. nieformalny, smierc moze oznaczac slub itd. Chociaz rzeczywiscie czasem oznacza takze koniec. Smierc kosi stare calkowicie a to, co sie rodzi nie przypomina w niczym starego. Jest calkiem nowa forma. :)

Odnośnik do komentarza
Gość MyStErIoUs_WoMaN
Ostatnie pytanie, które pamiętam, a nie zdążyłam przeczytać żadnej odpowiedzi na nie :)

Jaki wpływ będzie miała jego obecna sytuacja w małżeństwie na naszą relację?

 

3 Buławy As Pucharów 9 Buław = Mag

 

A no niekorzystny (ewidentnie widać wpływ osoby trzeciej)...i taki że Wasza relacja nadal pozostanie w formie Romansu, potrzeba będzie wzmożonej czujności/ostrożności...i cierpliwości...nic nagle i nic na siłę...

Odnośnik do komentarza

Możliwe, ale szczerze... po jej kilku chamskich, chisterycznych wyskokach straciłam cierpliwość i nie mam ochoty na takt :). Jeśli siedzę cicho to tylko ze względu na niego, lecz jeśli ona wejdzie mi w drogę, nie będę już udawała trzech małp.

3 Buławy owszem moga mówić o trzech osobach w akcji, ale mi jakoś bardziej pasują do fali sztormowej ;). Nie wiem czy to dobrze, czy źle, ale poczułam dzis ta falę w sobie. Do tej pory cackałam sie z Panem jak z jajkiem i mimo, ze wiem jak mu niewygodnie w tej całej sytuacji, jakoś przestałam widzieć go tak wyraźnie a bardziej widzę siebie... Pewnie to minie za jakiś czas...

Edytowane przez patai
Odnośnik do komentarza
Ale osoba trzecia ~ Jej wpływy, to nie tylko 3 Buław, widać to też w 9 Buław ~ bo to też - niekorzystny wpływ osób trzecich, zazdrość...oraz nieuczciwe postępowanie.

 

Chyba że tak, jak wspomniałam, nie znam dobrze 9 Buław...

Odnośnik do komentarza

Poczytałam trochę o tej karcie i najmocniej przebija się przesłanka, że ta karta oznacza siłę w dążeniu do celu i ostrożność, woda draży skałę. As pucharów w szczypcach tych dwóch kart wydaje mi się mimo wszystko dość bezpieczny. Bo pytam o naszą relację i wpływ sytuacji a nie pani bezpośrednio.

Edytowane przez patai
Odnośnik do komentarza
  • Maestro

Jaki wpływ będzie miała jego obecna sytuacja w małżeństwie na naszą relację?

 

3 Buławy As Pucharów 9 Buław = Mag

 

jego sytuacja spowoduje, że nadal będzie to relacja niejako na odległość z uwagi na brak wspólnego zamieszkania, nadal będzie uczucie,ale i przeszkody

Odnośnik do komentarza
Jaki wpływ będzie miała jego obecna sytuacja w małżeństwie na naszą relację?

 

3 Buławy As Pucharów 9 Buław = Mag

 

jego sytuacja spowoduje, że nadal będzie to relacja niejako na odległość z uwagi na brak wspólnego zamieszkania, nadal będzie uczucie,ale i przeszkody

Czyli bez zmian :):(... ;D

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Nadal się spotykamy. Cześciej niż zwykle. Sytuacja wiele sie nie zmieniła. Robimy swoje, zachowujac pozory przed tymi, przed którymi lepiej je zachować dla świętego spokoju i żebyśmy mieli większe pole manewru.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...