Skocz do zawartości

Powróżę, Reaktywejszyn :D


Ciastko08 - Klaudia G.

Rekomendowane odpowiedzi

Znowu się zabrałam za karty.

Ale niestety będę w stanie odpowiadać co drugi dzień. Więc pytających z góry proszę o wyrozumiałość.

 

Osoba która zadaje mi pytanie musi:

 

1. Mieć ukończone lat 18

2. Dokładnie sprecyzować pytanie.

3. Podać swoją datę urodzenia.

 

Proszę o zadawanie (w miarę możliwości) jednego pytania. Przykład :

Ania: Czy pójdę na imprezę do znajomych?

Ania: Czy pójdę na imprezę do znajomych? Kiedy? Z kim? Jak będzie miał na imię, ile będzie miał lat, jaki będzie miał kolor oczu, jaki kolor włosów? Czy będzie bogaty? W jakiej firmie pracuje? Kto jest jego szefem?

Pozdrawiam :)

Edytowane przez Ciastko08
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

Poproszę o wróżbę na miłość :) kiedy poznam tego odpowiedniego, po czym go rozpoznam?:) Jestem sama i kiedy się to zmieni?

Pozdrawiam:)

Edytowane przez migotka20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walet kier, 9 pik, Król pik, Dama pik

 

Ha dość specyficzne karty :) Bo Ty już znasz tego mężczyznę, może nie osobiście, ale 'wiesz kto to jest'. Starszy brunet, ciemne oczy, mężczyzna o dość ciężkim usposobieniu na dzień dzisiejszy. Ale jest to spowodowane jego przeszłością.

Może być rozwodnikiem, ewentualnie wdowcem. I teraz jeśli chodzi o czas, to tak naprawdę wszystko zależy od Ciebie, albo się rozejrzysz i dasz mu do siebie 'dojść' (listopad, grudzień), albo usiądziesz i poczekasz do sierpnia.

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Ciasteczko :)

Czy i ja mogę zadać pytanie?

Czy w ciągu najbliższych czterech miesięcy zakocham się z wzajemnością?

Pozdrawiam serdecznie ;)

Edytowane przez acura
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

król kier, dama trefl, as karo, 9 trefl, dama pik

 

Całkiem możliwe, że nastąpi to nawet wcześniej :) Ale będzie to raczej takie nieoczekiwane, Ty juz przestaniesz się oglądać, za miłością i nagle bah :D

 

Masz może w pracy, w szkole znajomą brunetkę?

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

król kier, dama trefl, as karo, 9 trefl, dama pik

 

Całkiem możliwe, że nastąpi to nawet wcześniej :) Ale będzie to raczej takie nieoczekiwane, Ty juz przestaniesz się oglądać, za miłością i nagle bah :D

 

Masz może w pracy, w szkole znajomą brunetkę?

 

 

W szkole nie, w pracy tak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walet kier, 9 pik, Król pik, Dama pik

 

Ha dość specyficzne karty :) Bo Ty już znasz tego mężczyznę, może nie osobiście, ale 'wiesz kto to jest'. Starszy brunet, ciemne oczy, mężczyzna o dość ciężkim usposobieniu na dzień dzisiejszy. Ale jest to spowodowane jego przeszłością.

Może być rozwodnikiem, ewentualnie wdowcem. I teraz jeśli chodzi o czas, to tak naprawdę wszystko zależy od Ciebie, albo się rozejrzysz i dasz mu do siebie 'dojść' (listopad, grudzień), albo usiądziesz i poczekasz do sierpnia.

 

Pozdrawiam :)

 

A czy ja mogę dopytać skąd go mogę znać? Chodzi mi po głowie pewien mężczyzna ale on nie jest rozwodnikiem ale właśnie po rozstaniu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Migotka20

A czy ten mężczyzna ma dziecko? Ponieważ nie jest wykluczone, że mężczyzna z którym się zwiążesz będzie miał już dziecko. Jest to wręcz bardzo prawdopodobne.

Król pik to przeważnie rozwodnik lub wdowiec, mężczyzna który stracił, 'rozszedł' się z osobą mu bliską. Z osobą z którą tworzył związek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy mogłabym zadać ident paten pytanie co Migotka tylko odnośnie mnie? ;)

Cytuje:

 

"Poproszę o wróżbę na miłość :) kiedy poznam tego odpowiedniego, po czym go rozpoznam?:) Jestem sama i kiedy się to zmieni? "

 

Dane na priv jesli można ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok nie ma sprawy :)

 

Migotka, nie jestem w stanie powiedzieć czy to akurat on, musiałabym położyć na to nowe karty. I tak zrobie, tylko w wolnej chwili dobrze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok nie ma sprawy :)

 

Migotka, nie jestem w stanie powiedzieć czy to akurat on, musiałabym położyć na to nowe karty. I tak zrobie, tylko w wolnej chwili dobrze ?

 

Jasne, że tak :) Dziękuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja bym chciała prosić na 2013 rok na uczucia, czy widać tam jakiś związek ;) i ogólnie czy go znam czy dopiero poznam jeśli można tak ;)

nie mam nikogo obecnie

 

pozdrawiam , Kasia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy mogłabym zadać ident paten pytanie co Migotka tylko odnośnie mnie? ;)

Cytuje:

 

"Poproszę o wróżbę na miłość :) kiedy poznam tego odpowiedniego, po czym go rozpoznam?:) Jestem sama i kiedy się to zmieni? "

 

Dane na priv jesli można ;)

 

walet pik, walet trefl, walet karo, król pik, as trefl, król trefl, 9 kier, 9 karo, 10 trefl

 

Toż to sami faceci Ci wyszli :lol:

A tak na poważnie, to w pracy lub w szkole (9 karo, 10 trefl) poznasz mężczyznę, rówieśnik lub starszy, ale nie dużo starszy, szatyn, zielone lub piwne oczy. Czas to koniec Września początek Października. W międzyczasie będą znajomości, flirty, nawet przelotny związek, ale nic poważnego. Uważaj na swój układ nerwowy, bo może Ci zacząc dokuczać po nowym roku. Ogólnie karty bardzo ładnie pokazały nowe znajomości, a będzie ich i to całkiem sporo :D

I troszeczkę więcej wiary w siebie bo przy tym pikowym wychodzisz jako taka troszkę zagubiona i mało wierząca w siebie i swoje możliwości :D

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

walet pik, walet trefl, walet karo, król pik, as trefl, król trefl, 9 kier, 9 karo, 10 trefl

 

Toż to sami faceci Ci wyszli :lol:

A tak na poważnie, to w pracy lub w szkole (9 karo, 10 trefl) poznasz mężczyznę, rówieśnik lub starszy, ale nie dużo starszy, szatyn, zielone lub piwne oczy. Czas to koniec Września początek Października. W międzyczasie będą znajomości, flirty, nawet przelotny związek, ale nic poważnego. Uważaj na swój układ nerwowy, bo może Ci zacząc dokuczać po nowym roku. Ogólnie karty bardzo ładnie pokazały nowe znajomości, a będzie ich i to całkiem sporo :D

I troszeczkę więcej wiary w siebie bo przy tym pikowym wychodzisz jako taka troszkę zagubiona i mało wierząca w siebie i swoje możliwości :D

 

Pozdrawiam :)

 

Wooooow jaka piękna wróżba :-) az serce się uśmiecha heheheh Dziekuję ślicznie kochana :-) :bukiet: :bukiet: :bukiet: :bukiet: :bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym prosil,szczegoly na priv jesli mozna

 

1. Walet kier, dama karo, walet pik, as kato, dama trefl, dama pik, dama kier, król kier, 9 trefl, walet karo

 

Ty gdzieś tam sobie o niej myślisz, marzysz, kombinujesz jak tu się zbliżyć, ale jednocześnie wracasz myślami to przeszłości (dama karo), nie potrafisz się tak naprawdę pogodzić z tym co się wydarzyło. I tak naprawdę ona nie jest dla Ciebie kimś specjalnie bliskim, raczej zapomnieniem o przeszłości, aczkolwiek traktujesz ją poważnie, ale jednak. Ona natomiast, traktuje Cię jako fajnego faceta, ale nie potrafi się wyrwać, pokazuje się w kartach że jest w związku (dama trefl, dama pik ), ale jest to związek dość toksyczny, nie jest w nim szczęsliwa, ale trwa w tym związku poprzez sentyment i strach przed tym 'jak to będzie jeśli z nim nie będę'. Dziewczyna się bardzo męczy (dama trefl), a Ty jesteś jej odskocznią, ostoją. Jeśli ma jakiś problem, wie że może się do Ciebie z tym zwrócić. Wspólną kartą jest ona sama. To ona wyznacza spotkania, ona nadaje tempo tej znajomości. To od niej wszystko zależy i ona doskonale o tym wie. W przyszłości natomiast sytuacja diametralnie się zmienia. To Ty będziesz wszystko trzymał 'za mordę', ale koniec końcami stwierdzisz, że nie podoba Ci się 'trójkąt', że źle się z tym czujesz. Nie chodzi mi tutaj o jakąś bliższą relację między Wami, ale raczej zaczniesz mieć powoli dosyć, wiecznego narzekania na 'tamtego'.

 

2. as karo, król pik, król trefl, 10 pik

No ładnie się tutaj pokazała dojrzałość, a raczej jej brak. Ona w pewnej chwili zdała sobie sprawę z tego, że to dąży do jednego i zwyczajnie spanikowała. Nie była nigdy chyba w takiej sytacji, w sytuacji kiedy trzeba się zdecydować, albo rybki albo akwarium. Uciekła przed jakąkolwiek odpowiedzialnością. Ale ta 10 pik i król trefl, mówią o tym, że ona nie czuła się na tyle 'idealna' by spełnić Twoje oczekiwania i z góry założyła, że i tak to nie wyjdzie, bo ją zostawisz. Ona nie tyle boi się związku, co samego zakończenia związku. Woli zapobiegać, niż potem leczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wooooow jaka piękna wróżba :-) az serce się uśmiecha heheheh Dziekuję ślicznie kochana :-) :bukiet: :bukiet: :bukiet: :bukiet: :bukiet:

 

Haha nie ma sprawy, mam nadzieje, że będzie miała odbicie w rzeczywistości :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weronka i reszta którzy czekają, zrobie jutro rozkłady.

O 23 wróciłam z pracy i tyle co mogłam zrobiła, a Was wole zostawić na jutro, niestety ale to już nie jest godzina na moje myślenie :lol:

Więc dla Waszego dobra postawie Wam karty jutro :D

 

Dobrej nocki :uscisk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Walet kier, dama karo, walet pik, as kato, dama trefl, dama pik, dama kier, król kier, 9 trefl, walet karo

 

Ty gdzieś tam sobie o niej myślisz, marzysz, kombinujesz jak tu się zbliżyć, ale jednocześnie wracasz myślami to przeszłości (dama karo), nie potrafisz się tak naprawdę pogodzić z tym co się wydarzyło. I tak naprawdę ona nie jest dla Ciebie kimś specjalnie bliskim, raczej zapomnieniem o przeszłości, aczkolwiek traktujesz ją poważnie, ale jednak. Ona natomiast, traktuje Cię jako fajnego faceta, ale nie potrafi się wyrwać, pokazuje się w kartach że jest w związku (dama trefl, dama pik ), ale jest to związek dość toksyczny, nie jest w nim szczęsliwa, ale trwa w tym związku poprzez sentyment i strach przed tym 'jak to będzie jeśli z nim nie będę'. Dziewczyna się bardzo męczy (dama trefl), a Ty jesteś jej odskocznią, ostoją. Jeśli ma jakiś problem, wie że może się do Ciebie z tym zwrócić. Wspólną kartą jest ona sama. To ona wyznacza spotkania, ona nadaje tempo tej znajomości. To od niej wszystko zależy i ona doskonale o tym wie. W przyszłości natomiast sytuacja diametralnie się zmienia. To Ty będziesz wszystko trzymał 'za mordę', ale koniec końcami stwierdzisz, że nie podoba Ci się 'trójkąt', że źle się z tym czujesz. Nie chodzi mi tutaj o jakąś bliższą relację między Wami, ale raczej zaczniesz mieć powoli dosyć, wiecznego narzekania na 'tamtego'.

 

2. as karo, król pik, król trefl, 10 pik

No ładnie się tutaj pokazała dojrzałość, a raczej jej brak. Ona w pewnej chwili zdała sobie sprawę z tego, że to dąży do jednego i zwyczajnie spanikowała. Nie była nigdy chyba w takiej sytacji, w sytuacji kiedy trzeba się zdecydować, albo rybki albo akwarium. Uciekła przed jakąkolwiek odpowiedzialnością. Ale ta 10 pik i król trefl, mówią o tym, że ona nie czuła się na tyle 'idealna' by spełnić Twoje oczekiwania i z góry założyła, że i tak to nie wyjdzie, bo ją zostawisz. Ona nie tyle boi się związku, co samego zakończenia związku. Woli zapobiegać, niż potem leczyć

 

Ty moje Ciacho ale masz nosa, jakbys miala wolna skrzynke cos bym wiecej ci napisal ale nie zdradzajmy szczegolow, publicznie ;D

 

I tak plisss jeszcze jak to sie potoczy z ta z 2. pytania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja poproszę, a szczegóły na priv :bukiet:

 

król karo, 10 trefl, dama kier, dama pik, 10 karo, 9 pik, walet pik, dama karo, walet trefl, dama trefl

 

Hm.

Bardzo emocjonalnie podchodzi do niego. Z jednej strony co chwila o nim myślisz, ale z drugiej strony cały czas się za to ganisz. Jesteś zła na siebie o to, że masz do niego słabość. Czujesz, że w jakiś sposób, ta relacja może Cię skrzywdzić i nie podoba Ci się to. Jesteś już zmęczona tą relacją, nie bardzo wiesz co masz zrobić. Ponieważ czujesz bardzo silne uczucia jak i pociąg do owego mężczyzny (10 trefl), ale chcesz go od siebie odepchnąć, na siłę. Uciekasz, choć i tak Ci się to nie udaje. Bardzo źle mi tu wyszłaś emocjonalnie. Król karo 10 trefl i dama kier, to taka typowa złość, na siebie samą o zaistniałą sytuację. Masz zachwiania raz boisz się, że będziesz żalować jeśli nie spróbujesz, a raz boisz się, że jak zaryzykujesz, to będziesz skrzywdzona i również będziesz żałować. Więc jesteś w sytuacji bez wyjścia. On natomiast, też ma dośc cięzki orzech do zgryzienia. Nie jesteś mu obojętna, ale ta dama pik, strasznie go przy sobie trzyma, a jej bronią są... finanse, pięniądze i wszelkie dobra materialne. A między nimi jest dość ciężka relacja, powiedziałabym nawet, że tej relacji nie ma. On już w tej chwili jest nastawiony na rozstanie, ale dobra materialne go blokują. Ale 9 pik która kończy u niego rozkład mówi o tym, że związek się skończy, 9 pik to strata rozstanie. Tylko, że u niego to raczej ona zda sobie sprawę z tego, że nie chce już na siłę udawać czegoś czego nie ma i 'uwolni' go. Jeśli chodzi o przyszłość Waszej relacji. No niestety tak czy siak spokoju on nie da. Zbyt bardzo mu zależy na Waszej relacji. On chciałby żebyś Ty na niego poczekała, póki on tej swojej wolności nie odzyska. Chce wić sobie gniazdko z 'Tobą', ale jednocześnie nie stawaiać 'tam' sprawy na ostrzu noża. Nie bardzo chyba zdaje sobie sprawę z tego, jak Ty sie możesz z tym czuć. Między Wami może, a nawet bardzo prawdopodobne, że dojdzie w końcu do czegoś więcej. Tylko, że w momencie kiedy on już będzie gotowy na wejście w relacje z Tobą, pojawi się ktoś zupełnie nowy. Rówieśnik, lub troszeczkę młodszy szatyn, piwne lub zielone oczy, wysoki, poznany przez znajomą szatynkę. I tutaj już jest ogromna szansa na stworzenie silnego, stabilnego i ZDROWEGO związku.

 

Pozdrawiam :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! CZy w 2013 zmienię miejsce pracy ( miejscowość, oddział)? Natalia 26.01.1987

 

As pik, 10 pik, as kier

 

Ojejku, strasznie czarno mi tutaj wyszły Twoje odczucia względem pracy, aż tak tam źle?

 

Pracujesz w swoim mieście rodzinnym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha.

Faktycznie nosiłam się z zamiarem skasowania konta :) Ale nie 'wyrażono na to zgody' :lol:, więc poprosiłam o bana. Ale wolny czas powrócił i od nowa mogę zająć się kartami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja bym chciała prosić na 2013 rok na uczucia, czy widać tam jakiś związek ;) i ogólnie czy go znam czy dopiero poznam jeśli można tak ;)

nie mam nikogo obecnie

 

pozdrawiam , Kasia ;)

 

as pik, walet kier, krol karo, dama karo, dama trefl, 9 pik, walet karo, 9 kier, 10 pik

 

Nirva Ty jesteś szatynką?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha.

Faktycznie nosiłam się z zamiarem skasowania konta :) Ale nie 'wyrażono na to zgody' :lol:, więc poprosiłam o bana. Ale wolny czas powrócił i od nowa mogę zająć się kartami :D

 

Tez nie uzyskasz mojego pozwolenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy i ja mogę prosić o wróżbę. Mam na imię Marzena, ur. 10.05.1973r.

Chciałabym prosić o odpowiedź na pytanie czy mam szansę na bycie z mężczyzną, którego kocham od 3 lat. Nie chcę opisywać tu tego co się między nami wydarzyło, ale to on mnie rozkochał, mimo iż jestem starsza od niego o 9 lat i broniłam się przed tym strasznie, tym bardziej że razem pracujemy. Mam wrażenie, że byłam jedynie dla niego zabawką. Doszły mnie słuchy, że on kogoś ma, choć on mi tego nigdy nie powiedział. Odsunęliśmy się od siebie po tym jak powiedziałam że nie życzę sobie w pracy takiego zachowania (chyba się domyślasz jakiego). On powtarza że mnie szanuje, że jestem ważna i że bardzo mnie lubi, ale to dla mnie jakby mało. Nie chcę tak żyć, próbowałam z nim rozmawiać o nas, o tym co to jest i co mam myśleć ale on .... on unika takich tematów. Proszę pomóż mi bo nie wiem co mam myśleć i co robić. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

król karo, 10 trefl, dama kier, dama pik, 10 karo, 9 pik, walet pik, dama karo, walet trefl, dama trefl

 

Hm.

Bardzo emocjonalnie podchodzi do niego. Z jednej strony co chwila o nim myślisz, ale z drugiej strony cały czas się za to ganisz. Jesteś zła na siebie o to, że masz do niego słabość. Czujesz, że w jakiś sposób, ta relacja może Cię skrzywdzić i nie podoba Ci się to. Jesteś już zmęczona tą relacją, nie bardzo wiesz co masz zrobić. Ponieważ czujesz bardzo silne uczucia jak i pociąg do owego mężczyzny (10 trefl), ale chcesz go od siebie odepchnąć, na siłę. Uciekasz, choć i tak Ci się to nie udaje. Bardzo źle mi tu wyszłaś emocjonalnie. Król karo 10 trefl i dama kier, to taka typowa złość, na siebie samą o zaistniałą sytuację. Masz zachwiania raz boisz się, że będziesz żalować jeśli nie spróbujesz, a raz boisz się, że jak zaryzykujesz, to będziesz skrzywdzona i również będziesz żałować. Więc jesteś w sytuacji bez wyjścia. On natomiast, też ma dośc cięzki orzech do zgryzienia. Nie jesteś mu obojętna, ale ta dama pik, strasznie go przy sobie trzyma, a jej bronią są... finanse, pięniądze i wszelkie dobra materialne. A między nimi jest dość ciężka relacja, powiedziałabym nawet, że tej relacji nie ma. On już w tej chwili jest nastawiony na rozstanie, ale dobra materialne go blokują. Ale 9 pik która kończy u niego rozkład mówi o tym, że związek się skończy, 9 pik to strata rozstanie. Tylko, że u niego to raczej ona zda sobie sprawę z tego, że nie chce już na siłę udawać czegoś czego nie ma i 'uwolni' go. Jeśli chodzi o przyszłość Waszej relacji. No niestety tak czy siak spokoju on nie da. Zbyt bardzo mu zależy na Waszej relacji. On chciałby żebyś Ty na niego poczekała, póki on tej swojej wolności nie odzyska. Chce wić sobie gniazdko z 'Tobą', ale jednocześnie nie stawaiać 'tam' sprawy na ostrzu noża. Nie bardzo chyba zdaje sobie sprawę z tego, jak Ty sie możesz z tym czuć. Między Wami może, a nawet bardzo prawdopodobne, że dojdzie w końcu do czegoś więcej. Tylko, że w momencie kiedy on już będzie gotowy na wejście w relacje z Tobą, pojawi się ktoś zupełnie nowy. Rówieśnik, lub troszeczkę młodszy szatyn, piwne lub zielone oczy, wysoki, poznany przez znajomą szatynkę. I tutaj już jest ogromna szansa na stworzenie silnego, stabilnego i ZDROWEGO związku.

 

Pozdrawiam :)

 

Zbieram szczękę z podłogi... Sama siebie i swojego stanu lepiej bym nie opisała... rzeczywiście (czym się nie ma chwalić) jestem w rozsypce emocjonalnej... i zupełnie nie wiem co dalej ze sobą zrobić... Ale jak widzę to jeszcze nie koniec "emocji" a najlepsze przede mną, czyli jak już coś się zacznie prostować to trzeba będzie wybierać pomiędzy dwoma panami... jak to u mnie w moim "spokojny i poukładanym" życiu...

 

Wszystko napiszę na priv a tylko chciałam dopytać o jedną rzecz - czy jest szansa określić, ile jeszcze czasu przede mną takiego szarpania, zanim coś się wyklaruje?

 

Nie wiem jak Ci dziękować... :bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbieram szczękę z podłogi... Sama siebie i swojego stanu lepiej bym nie opisała... rzeczywiście (czym się nie ma chwalić) jestem w rozsypce emocjonalnej... i zupełnie nie wiem co dalej ze sobą zrobić... Ale jak widzę to jeszcze nie koniec "emocji" a najlepsze przede mną, czyli jak już coś się zacznie prostować to trzeba będzie wybierać pomiędzy dwoma panami... jak to u mnie w moim "spokojny i poukładanym" życiu...

 

Wszystko napiszę na priv a tylko chciałam dopytać o jedną rzecz - czy jest szansa określić, ile jeszcze czasu przede mną takiego szarpania, zanim coś się wyklaruje?

 

Nie wiem jak Ci dziękować... :bukiet:

 

Dziękuje, miło mi, że się w jakiś sposób spisałam :)

 

Jasne, że się da kochana 10 pik, dama karo

 

Koniec Lipca, początek Sierpnia, to czas kiedy juz wszystko się u Ciebie wyjaśnij :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ja też mogę prosić? Agata 21-09-1978 pracuję jako wolny strzelec, przez dwa lata było to opłacalne, teraz coraz częściej się zastanawiam, czy jednak nie lepiej byłoby poszukać gdzieś pracy na etat. Teraz robię to co lubię, dlatego ciężko z tego od tak zrezygnować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje, miło mi, że się w jakiś sposób spisałam :)

 

Jasne, że się da kochana 10 pik, dama karo

 

Koniec Lipca, początek Sierpnia, to czas kiedy juz wszystko się u Ciebie wyjaśnij :)

 

Dziękuję :bukiet: :bukiet: :bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

as pik, walet kier, krol karo, dama karo, dama trefl, 9 pik, walet karo, 9 kier, 10 pik

 

Nirva Ty jesteś szatynką?

 

noo takie ciemno brązowe włosy i zielone oczy :D raczej szatynką

Edytowane przez nirva2991
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozpisałam się na priv o mojej obecnej sytuacji, ale nie wiem czy przeszło bo mi się komp zawiesił.

Gdybyś mogła dać znać czy dostałaś tę wiadomość, byłabym wdzięczna.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciastuś a Ty przypadkiem nie mykłaś z forum ? Tylu "starych", pozytywnych ludzi ostatnio odchodziło, że się wzięłam pogubiłam.

 

Jesli możesz, powiedz mi, czy kierunek podyplomówki, który wybrałam to by strzał w 10, czy raczej ostro chybiłam ?

 

Pozdrawiam cieplutko.

 

Ps. G. 17.10.86 - po "sprawie" data do usunięcia, nie cytuj proszę :)

Edytowane przez Skuld
błędy oczywicha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak w wolnej chwili jeszcze chciałam zapytać o finanse... Jak się będą kształtować w najbliższych miesiącach (powiedzmy do połowy przyszłego roku) i czy na horyzoncie widać jakąś poprawę, jakiś przypływ kasy... (ogólnie pracuję i mam regularne wpływy, ale bardzo dużo zobowiązań...)

 

Dziękuję :bukiet:

 

Beata, 11.06.1977

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

Agata ur 02.03.1986 mam problem dylemat zapisałam się na prawo jazdy nie wiele godzin mi zostało do końca a jeszcze wszystko mi nie wychodzi nie wiem czy powinnam dobierać dodatkowe godziny i próbować teraz zdać egzamin? czy może poczekać z tym do wiosny ? Czekam na odpowiedź poradę :)

Pozdrawiam Serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro

Ciasteczko,mogę? Bo sytuacja się zmieniła nieco...Czytam Twoje wczesniejsze wróżby i w szoku jestem - 90% się sprawdziło:))

 

Jak mi się teraz z panem potoczy relacja, jakie ma zamiary, uczucia i myśli o mnie..Dane na pw:)

Edytowane przez Inez2503
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam z niecierpliwością :)

 

Walet kier, as karo, as pik, walet trefl, 10 karo, as kier

 

Jako tako wyjazdu tutaj nie ma, ale zmiana pracy jak najbardziej, z pomocą młodego szatyna. Zmiana wyjdzie Ci na lepsze, choć na początku będziesz myślała, że zrobiłaś źle, ale po kilku dniach sytuacja nabierze kolorków :D

Ale jeśli chodzi o wyjazd, to dopiero wiosną za dwa lata uda Ci się cokolwiek zrobić w tym kierunku.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Król pik, dama pik, 10 trefl.

Bardzo mi przykro, ale to niestety nie on. Nie z nim wejdziesz w związek.

 

Dziękuję pięknie za odpowiedź. Może jednak i dobrze, że jednak nie z nim wejdę w związek bo ostatnie wydarzenia pokazały mi, że to nie jest dla mnie odpowiedni człowiek. W takim razie nie pozostaje mi nic innego jak czekać na tego wywróżonego przez Ciebie pana :D mam nadzieję, że szybko się ujawni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noo takie ciemno brązowe włosy i zielone oczy :D raczej szatynką

 

 

Kuuurde, bo dziwnie to wygląda haha. Może inaczej, Rozstałaś się może maksymalnie do 2 lat wstecz z młodym blondynem, niebieskie lub zielone oczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłam w jednym związku tylko ... rozstałam się jakieś 14 miesięcy temu z nim ... bo wkradła się kobieta z którą on był a teraz maksymalnie o nią zabiega pomimo , że już z nim nie jest . ale on nie był blondynem lecz brunetem o brązowych oczach ... (a ta laska za którą on biega jest też bardziej brunetką , ale o błękitnych oczach )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja chciałabym się zapytać, czy w perspektywie najbliższych miesięcy jest szansa na to żeby ruszyło coś do przodu w moim życiu uczuciowym? Obecnie od dłuższego czasu jestem sama :( Kasia 03.01.85

 

Pozdrawiam cieplutko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłam w jednym związku tylko ... rozstałam się jakieś 14 miesięcy temu z nim ... bo wkradła się kobieta z którą on był a teraz maksymalnie o nią zabiega pomimo , że już z nim nie jest . ale on nie był blondynem lecz brunetem o brązowych oczach ... (a ta laska za którą on biega jest też bardziej brunetką , ale o błękitnych oczach )

 

Czyli wszystko już wiem :D

 

as pik, walet kier, krol karo, dama karo, dama trefl, 9 pik, walet karo, 9 kier, 10 pik

 

Tak więc. Najsampierw urząd. Coś będziesz musiała koniecznie załatwić, ale niekoniecznie będzie Ci się chciało za tym biegać, ale musisz się pilnować z terminami, bo nie wygląda to najlepiej. Ale pytałaś o uczucia. Pytałam o blondyna ponieważ, pojawia mi się tutaj powrót do przeszłości, ktoś z kim niekoniecznie masz kontakt, a miałaś kiedyś, nagle się pojawi znowu, całkiem możliwe że wyjechał gdzieś i teraz wróci. Wejdziesz z nim w relacje, ale tylko i wylacznie od Ciebie bedzie zależalo jak ta relacja sie potoczy. Będziesz musiała działać dość szybko bo ta 10 pik na końcu to definitywny wyjazd, oddalenie się. Więc jednym słowem, miej oczy i uszy szeroko otwarte, bo będziesz miała świetną okazję :D I nie zniechęcaj się tym, że zaczniecie reaktywacje znajomości od kłótni (dama trefl, 9 pik, walet karo). Jeśli chodzi o ogólny rok 2013 to nic prócz wielkiego wybuchu uczuć i namiętności się nie pojawiło :D

 

P.S Uważaj na zdrowie, a w szczególności na sprawy typowo kobiece.

 

Pozdrawiam :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłam w jednym związku tylko ... rozstałam się jakieś 14 miesięcy temu z nim ... bo wkradła się kobieta z którą on był a teraz maksymalnie o nią zabiega pomimo , że już z nim nie jest . ale on nie był blondynem lecz brunetem o brązowych oczach ... (a ta laska za którą on biega jest też bardziej brunetką , ale o błękitnych oczach )

 

Faceci są dziwni :ojejku:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy i ja mogę prosić o wróżbę. Mam na imię Marzena, ur. 10.05.1973r.

Chciałabym prosić o odpowiedź na pytanie czy mam szansę na bycie z mężczyzną, którego kocham od 3 lat. Nie chcę opisywać tu tego co się między nami wydarzyło, ale to on mnie rozkochał, mimo iż jestem starsza od niego o 9 lat i broniłam się przed tym strasznie, tym bardziej że razem pracujemy. Mam wrażenie, że byłam jedynie dla niego zabawką. Doszły mnie słuchy, że on kogoś ma, choć on mi tego nigdy nie powiedział. Odsunęliśmy się od siebie po tym jak powiedziałam że nie życzę sobie w pracy takiego zachowania (chyba się domyślasz jakiego). On powtarza że mnie szanuje, że jestem ważna i że bardzo mnie lubi, ale to dla mnie jakby mało. Nie chcę tak żyć, próbowałam z nim rozmawiać o nas, o tym co to jest i co mam myśleć ale on .... on unika takich tematów. Proszę pomóż mi bo nie wiem co mam myśleć i co robić. Pozdrawiam.

 

Dane tego mężczyzny mogę prosić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wasiak wita ponownie

Próbowałam na priv wysłać ponownie, przeszło pół, bo chyba masz przeładowaną skrzynkę :(

część 2 doślę.

Pomóż proszę

 

Dostałam :D Przeczytałam :)

 

Jeszcze tylko dane tego mężczyzny i będę mogła śmialo postawić karty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walet kier, as karo, as pik, walet trefl, 10 karo, as kier

 

Jako tako wyjazdu tutaj nie ma, ale zmiana pracy jak najbardziej, z pomocą młodego szatyna. Zmiana wyjdzie Ci na lepsze, choć na początku będziesz myślała, że zrobiłaś źle, ale po kilku dniach sytuacja nabierze kolorków :D

Ale jeśli chodzi o wyjazd, to dopiero wiosną za dwa lata uda Ci się cokolwiek zrobić w tym kierunku.

 

Dziękuję :) od razu mi się lepiej zrobiło, bo w obecnej pracy czuje już zmęczenie materiału ;/ a czy karty pokazały kiedy zmienię pracę ? na początku/końcu przyszłego roku? No i co to za szatyn? :D znam go?

Edytowane przez skrzat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czy ja też mogę prosić? Monika080482. Jak karty widzą mój obecny związek (Szymon040980)? Darzę go uczuciem, ale co chwila mam wątpliwości- czy on mnie nie zdradza? i czy czuje podobnie? Czy nasza relacja będzie trwała i długa? Dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

chciałabym prosić o wróżbę odnośnie mojego związku, mamy ogromny kryzys, który trwa już 3 lata, mam dużo wątpliwości i czuję się zagubiona. Czy jest szansa na uratowanie tego związku? Stabilizację i ślub? Czy jemu w ogóle zależy na tym związku? Co on czuje? Czego pragnie? A jakby była szansa uratowania tego związku, to co mam zrobić, jak się zachować? Jak nam pomóc? A jeśli nie będzie szansy na jego uratowanie to czy poznam kogoś z kim ułożę sobie życie? Czy może już go znam tylko nie zwracam na niego uwagi?

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez nattusska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Niestety czas nie bardzo mi pozwala w tym tygodniu odpowiedziec, na wszystkie Wasze pytania, ale postaram sie jutro odpowiedzieć, na część pytań.

Z góry przepraszam wszystkich czekających.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy i ja mogę prosić o wróżbę. Mam na imię Marzena, ur. 10.05.1973r.

Chciałabym prosić o odpowiedź na pytanie czy mam szansę na bycie z mężczyzną, którego kocham od 3 lat. Nie chcę opisywać tu tego co się między nami wydarzyło, ale to on mnie rozkochał, mimo iż jestem starsza od niego o 9 lat i broniłam się przed tym strasznie, tym bardziej że razem pracujemy. Mam wrażenie, że byłam jedynie dla niego zabawką. Doszły mnie słuchy, że on kogoś ma, choć on mi tego nigdy nie powiedział. Odsunęliśmy się od siebie po tym jak powiedziałam że nie życzę sobie w pracy takiego zachowania (chyba się domyślasz jakiego). On powtarza że mnie szanuje, że jestem ważna i że bardzo mnie lubi, ale to dla mnie jakby mało. Nie chcę tak żyć, próbowałam z nim rozmawiać o nas, o tym co to jest i co mam myśleć ale on .... on unika takich tematów. Proszę pomóż mi bo nie wiem co mam myśleć i co robić. Pozdrawiam.

 

10 kier, Król kier, 9 karo, król trefl, walet karo, dama pik, 9 trefl, 9 pik, dama karo, 10 karo

 

U Ciebie jest rozbicie emocjonalne, ale i ogromne uczucia do tego mężczyzny, 10 kier król kier i 9 karo, mówią o tym, że jest on dla Ciebie bardzo ważny, że pojawia sie w Twoich planach na przyszłość. On niestety nie wyszedł mi tutaj korzystnie. Jest osobą żywiołową, w tej damie pik, wyszedł jako osoba, która nie zawsze mówi prawdę, ma przy sobie jakąś kobietę, która nim manipuluje, nie jest to kobieta z którą jest w związku, raczej siostra matka, przyjaciółka. On jest bardzo dobrym przyjacielem, ale niestety do związku już się nie nadaje, ma problemy z wiernością. Karta wspólna, to karta trosk, ale i udręki, czyli oboje jesteście dla siebie ważni, ale niestety oboje również bardzo Cierpicie w całej tej relacji. Natomiast jeśli chodzi o przyszłość, to Wasze drogi się rozejdą, Ty zmienisz pracę, i tam dopiero będziesz mogła poznać kogoś. Na tą chwilę nie pojawia mi się nikt konkretny, ale 9 pik oznacza zakończenie jednego a rozpoczęcie drugiego, więc jestem pewna, że w końcu Ci się uda :)

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ja też mogę prosić? Agata 21-09-1978 pracuję jako wolny strzelec, przez dwa lata było to opłacalne, teraz coraz częściej się zastanawiam, czy jednak nie lepiej byłoby poszukać gdzieś pracy na etat. Teraz robię to co lubię, dlatego ciężko z tego od tak zrezygnować.

 

9 trefl, 9 pik, as karo, 9 kier

 

Jest źle i niestety będzie jeszcze gorzej. Zmiana pracy jest jak najbardziej wskazana. I pracę zmienisz, maksymalnie do 6 miesięcy zaczynając od 4 Grudnia tego roku

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciastuś a Ty przypadkiem nie mykłaś z forum ? Tylu "starych", pozytywnych ludzi ostatnio odchodziło, że się wzięłam pogubiłam.

 

Jesli możesz, powiedz mi, czy kierunek podyplomówki, który wybrałam to by strzał w 10, czy raczej ostro chybiłam ?

 

Pozdrawiam cieplutko.

 

haha aktualne jeszcze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja też mogę prosic o wróżbę?

syryya,15-10-1978,sytuacja dotyczy pracy,otóż-mam pracę,gdzie zarabiam dosc dobrze,ale jest to praca sezonowa.

z powodu kryzysu sezony sa coraz krótsze i powaznie mysle o znalezieniu czegos na dłuzszy okres lub na stałe

chciałam sie zapytac co bedzie,czy zostane w starej firmie i cos sie ruszy?(awans,wiecej zlecen)czy znajde cos innego co da mi satysfakcje?

dziekuje serdecznie i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 trefl, 9 pik, as karo, 9 kier

 

Jest źle i niestety będzie jeszcze gorzej. Zmiana pracy jest jak najbardziej wskazana. I pracę zmienisz, maksymalnie do 6 miesięcy zaczynając od 4 Grudnia tego roku

hmm.. ale nie wiadomo czy to bedzie zmiana fizyczna, czy po prostu się przebrażowie i nadal będę pracować w domu? Skoro od 4 grudnia,to raczej umowa z większą firmą lub praca przez pośredników,czego nie lubie ale też już to rozważałam od jakiegoś czasu.

Dziękuję serdecznie i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czy ja też mogę prosić? Monika080482. Jak karty widzą mój obecny związek (Szymon040980)? Darzę go uczuciem, ale co chwila mam wątpliwości- czy on mnie nie zdradza? i czy czuje podobnie? Czy nasza relacja będzie trwała i długa? Dziękuję

Witam ponownie moje pytanie wciąż aktualne więc jak znajdzie Pani trochę czasu to będę wdzięczna:)

Wiem, że On darzy mnie uczuciem i może po prostu przesadzam i się doszukuję nie wiadomo czego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, chciałabym prosić o wróżbę, moje pytanie będzie trochę nietypowe: jakie uczucia ma do mnie i w ogóle po rozwodzie mój eksmąż, czy żałuje, że doszło do rozwodu?Dane prześlę na pw.Dziękuję i pozdrawiam cieplutko:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyskrobałam chwilkę czasu więc, zrobię kilka rozkładów.

Cornelka przepraszam Cię, ale czy Twoje pytanie jest jeszcze aktualne?

 

Nieee, jutro rano sie dowiem, ale poszło mi raczej spoko hahaha

 

Za to możesz mi sprawdzić coś innego!

liczę na wbicie się przed kolejkę ze względu na pominięcie poprzedniego pytania;D :*

Edytowane przez Czarownica
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieee, jutro rano sie dowiem, ale poszło mi raczej spoko hahaha

 

Za to możesz mi sprawdzić coś innego!

Chętnie się dowiem w jakich okolicznościach i kiedyyy pojawi się w końcu facet na Związek u mnie... bo flirtów i niejasnych historii w koło pełno a konkretów zero:(

W dodatku mój obiekt westchnień okazało się, ze ma narzeczoną... Może Ci wyjdzie, że zerwą x'D :lol:

 

liczę na wbicie się przed kolejkę ze względu na pominięcie poprzedniego pytania;D :*

 

10 pik, 10 karo, król pik, as pik, as kier, walet pik, walet karo, król trefl, król karo

 

Cornelia a Ty to się wybierasz gdzieś w najbliższym czasie? Wyjazd do pracy? Powrót do domu? Wyjazd ogólnie

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wyjeździe będzie men na związek?

A wyjazd w pl czy dalszy? czasem mi się zdarza gdzieś pojechać, ale raczej nie mam nic w przód zaplanowane, poza chęciami... za dwa tygodnie jadę do Warszawy spotkać się ze znajomymi (facetów to tam raczej ni ma...) a ogólnie to raczej luźne dywagacje

 

Co tak dużo tych męskich kart tam? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha no właśnie. Wyjazd jako pierwszy więc wyjazd najbliższy i w kraju :D

No i właśnie na tym wyjeździe poznasz lub zacieśnisz więzi z jakimś starszym brunetem, będzie fajnie, aale potem pojawi się jeszcze inny i jeszcze inny. Koniec końców 'TEN' pojawi się w miejscu gdzie się uczysz/pracujesz. Poznany przez znajomego ciemnego blondyna. Ów mężczyzna to szatyn o zielonych oczach, wysoki, szczupły i starszy. W związek wejdziesz dokładnie od 23 czerwca do 13 sierpnia maksymalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha inaczej.

Związki z innymi mężczyznami również przewiduję (po kartach).

Ale taki poważny związek to właśnie ten od 23 czerwca z tym szatynem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc ciastko...chyba jzu ostatecznie pozegnał się ze mną i ja z nim Tomek G. bardzo mi przykro,ale on jak pamietam kiedys mi mowil- nie ma wiekszego rpoblemu z odcinaniem...a ja mam bo się przywiązuję i u mnei słowa,ze zalezy to nie są tylko słowa, a juz na pewno nie puste..

 

 

Mozesz zobaczyc co on teraz o mnie mysli,

- czy faktycznie ma wyje**ne na mnei i tę znajomosc

- czy planuje się odezwac - za ile tak czasu jesli i po co to zrobi ( jesli w co watpie skoro jzu napisal,ze jzu nawet ni ema sensu tego ratowac ( a m ciagle sie schodzilismy i rozchodzilismy jako znajomi - t jest gejem, znanym sie zneta i przez net i skype,tel,ale nigdy nei spotkalismy, jednak to boli mimow szystko...) no,ale pewnei jego niekoniecznie i jest bardzo zadowolony napisalam mu,ze zatem niech się odcina z radością..

- jakata znajompsc bedzie w przszyslosci ?

czyw konc urwie sie na dobre z jakiego powodu?

kasia 03.03.1987

on T. 27.02.1984r.

Edytowane przez sheina
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciastko, dziękuję Ci bardzo.

Troszkę się przeraziłam, bo oboje mamy zamiar zmienić pracę i tylko czekamy na znak od naszego przyszłego pracodawcy. Oboje mamy obiecane tam zatrudnienie, więc coś mi się zdaje, że to się będzie ciągnąć w nieskończoność.

Rozumiem, że przez to, że nie możemy być razem cierpię ja, bo mi zależy, ale dziwię się czemu cierpi On. Przecież gdyby chciał zmieniłby to. Kurcze pogmatwane to wszystko.

Miałam nadzieję, że jeszcze mi się kiedyś uda zostać matką, ale jak widzę, mam marne szanse, bo będąc blisko Niego nie potrafię pokochać nikogo innego. Cholera w co ja się wpakowałam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...