Jump to content

teatr, czepialska dziewczyna


222

Recommended Posts

Hej

 

Proszę o analizę snu.

 

Idę do teatru z koleżanką, siadamy w pierwszym rzędzie z bok - ona twierdzi, że będzie lepiej widać. Stwierdziłam, że wcale tak nie jest i obróciłam się za siebie szukając innego miejsca. Zaważyłam tam kilku znajomych i chciałam się do nich dosiąść, jednak zostałam na miejscu z koleżanką, której nie lubię.( próbuje zakończyć tą wieloletnią znajomość).

 

W trakcie przerwy poszłam do łazienki, gdy wróciłam usiadłam na innym miejscu, w wyższych rzędach by było lepiej widać, wśród nieznanych mi osób. Siedziałam koło mnie młoda dziewczyna i co chwile mi przeszkadzała- głośno się zachowywała, koleżankom coś mówiła na mój temat.

 

Mówiłam jej, żeby przestała a ona nadal swoje. Aż w końcu się wkurzyłam i pokazałam jej moje dłonie i mówię: widzisz te pazurki, są długie i zaraz mogę Ci nimi krzywdę zrobić jak się nie zamkniesz.

Ona zamarła, już nie przeszkadzała, ale zaczęła ze mną rozmawiać.

 

Pytam jej się dlaczego się tak w stosunku do mnie zachowuje przecież się nie znamy. A ona na to, że jej chłopak zdradza ją ze mną. Ja mówię skąd ten pomysł?!

W telefonie chłopaka zobaczyła awatar z moja podobizną i ciągle jej chłopak wypytywał się o mnie. Na pytanie czy ją zdradza, zawsze odpowiadał, że nie. Powiedziała, że jak mnie zobaczyła tutaj w teatrze to od razu poznała, że to ta dziewczyna z telefonu i dlatego tak się zachowywała. Pokazała mi zdjęcie swoje z chłopakiem a w tle kilka dziewczyn o zamazanych twarzach. Mówiła, że z nimi ją właśnie zdradzał.

 

Pytam się jej ile wy się znacie 2 dni czy 2 lata?, ze nie masz do niego zaufania, że pozwalasz sobie na zdrady i nadal z nim jesteś? Nic nie odpowiedziała. Wyjaśniłam jej, że ja go nie znam i nie miałam pojęcia, że ktoś może się o mnie dopytywać, a już w ogóle mieć moją podobiznę w telefonie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...