Jump to content

interpretacja snu


edit78.30@o2.pl

Recommended Posts

Śniło mi się żę bylam w mieszkaniu, męża ktore już kupiła od niego była, żona bardzo się balam żeby w tym czasie nie wróciła do domu w pewnym momencie przyszła jego, rodzina do tego mieszkania ,siostra ,z mężem ,i dziecmi druga siosta rodzice wszyscy coś dla nas mieli i nam dawali różne prezenty ,rodzice szynkę siostra dała mi krem do twarzy koszyk z ozdobami wszyscy siedzieli i dobrze się bawili potem przyszli moi rodzice i moja dalsza rodzina ale oni już nic nam nie dawali.Potem wszyscy poszli a ja w pośpiech wszystkie prezenty bardzo szybko pakowałam i chciałam jak najszybciej opuścić to mieszkanie nie pozostawiając po sobie śladu.dodam że dzieci się bawiły.co ten sen może oznaczać

Link to comment
Share on other sites

Witam :)

 

Ja widzę,że rodzina pani męża akceptuje panią i nie ma pani z nią żadnego problemu. Podarki świadczą tylko o tym,ze są oni przychylni waszym uczuciom i cieszą się z waszego szczęścia. Bardziej interesuje mnie pani postawa,myślę,że to wyniknie/wynika z problemów jakie się pojawią,a które będą dotyczyły męża. Istotny jest fakt wspomnienia nego byłej żony, może obawia się pani,że on do niej wróci? Jakie miała pani odczucia i dlaczego chciała pani zniknąć z tego domu?

Po opisie dzieci narazie mogę napisać jedynie,że to pani widzi problem,którego w istoie nie ma. Dzieci to także nasze przyszłe plany bawiące się wróżą dobrze, zostaną one spełnione.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...