Jump to content

Dziurawy most.


fonsik

Recommended Posts

Eh, co prawda nie do końca wierzę w magię snów, to ten śnił mi się dwa razy w ciągu jednego tygodnia i mam dziwne przeczucie, ze to nie byl przypadek. Bym był bardzo wdzięczny za pomoc w jego interpretacji, bo samemu nie za bardzo mi to wychodzi. Nie jest to sen długi ani za bardzo zagmatwany.

 

Śniło mi się, że jechałem przez most. Musiałem jechać z rodziną i przyjaciółką załatwić jakieś ważne sprawy po jego drugiej stronie. Kiedy wracaliśmy, okazało się, że most jest dziurawy. Nagle nie było nikogo oprócz niej. Zdecydowaliśmy, że musimy skoczyć, bo dziura nie wydaje się aż taka wielka. Pozwoliłem jej skoczyć pierwszej, ale nie udało jej się przeskoczyć na drugą stronę, wpadła do rwącej rzeki. Pamiętam, że spojrzałem w dół i nie było po niej śladu.

 

Z góry dziękuję za szybka interpretację:)

Link to comment
Share on other sites

Może się zdarzyć, że będziecie wspólnie próbowali się uporać z jakimś problemem (przeskakiwanie dziury na moście), który wyda Wam się do opanowania (dziura nie wydawala się zbyt wielka), natomaist może się okazać, że Twoją przyjaciółkę to przerośnie (wpadła do dziury, popłynęła z prądem rzeki).

Przechodzenie przez most w snach jest często momentem przełomowym w życiu.

Pzdr

Link to comment
Share on other sites

Twoja interpretacja byla bardzo trafna... Obawiam się, że aż za bardzo.

Wszystko znalazlo odzwierciedlenie tego snu wczoraj, jeszcze zanim pomoglas mi go wyjasnic. Przeczytanie Twojej interpretacji bylo czyms jakby przeczytaniem wyniku z gory przegranego (?) meczu. Przeogromne dzieki. Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

Przykro mi, Fonsik. Wolałabym przynosić dobre wieści, ale przy tak ewidentnych symbolach - interpretacja nie mogła być inna.

Pozdrawiam serdecznie.

Link to comment
Share on other sites

Uleczka125...bardzo cenne są tego typu spostrzeżenia, bo w ten sposób często odkrywa się indywidualną symbolikę senną, która u innych osób też może znaleźć zastosowanie.

pzdr

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...