Skocz do zawartości

światełka przed zaśnięciem


chinol1

Rekomendowane odpowiedzi

powie mi ktos o co chodzi w tych błyskach w światełkach nie wiem jak to opisac a wiec po technice 4+1 klade sie spac i zawsze ale to zawsze mam takie cos ze jak zamykam oczy rozluzniam sie i wtedy sie zaczyna:_haha: pełno blasków białych rozbłysków tak jak ktos by mi swiecił latarką po oczach i po tym wbija mi sie ld tylko ciekawi mnie ten fenomen co to te swiatełka nawet teraz gdybym zamknal oczy rozluznił sie to tez by byly. czekam na odpowiedz:oczko2: dodam ze te błyski zaczynaja sie tak miedzy oczami i zchodza nizej az wszystko,,mruga''

Edytowane przez chinol1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam chyba coś podobnego. Te 'światełka' przybierają różny kształt, i często przybierają kształt takiego koła, nie wiem jak to określić <--- Takie coś masz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te światełka to tzw hipnagogi. Po czasie przybierają bardziej znane formy np. zaczynasz widzieć twarze albo jakieś przedmioty wyrwane z kontekstu. Hipnagogi mogą również objawiać się poprzez dźwięki w wielu poradnikach oobe są "wyznacznikiem" tego czy podróżnik zbliża się do celu czy nie. Ogólnie jeśli masz coś takiego a ćwiczysz aby osiągnąć oobe to się ciesz. Dodam jeszcze że zawsze pojawiają się na granicy zaśnięcia.

 

Taka mała porada, po hipnagogach zazwyczaj jeśli dotrwamy pojawia sie dziwne zjawisko. Mianowicie tracimy świadomość na kilka chwil i jeśli wszystko przebiega zgodnie z planem to po tych kilku chwilach budzimy się już poza naszym ciałem. Jest to tzw. "wyjście pośrednie". Bezpośrednie charakteryzuje się tym że musisz samodzielnie walczyć aby wyjść ze swego ciała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...