Skocz do zawartości

Sen... - ZAKOŃCZONE


Gość Daffne

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś przyśniła mi się bardzo interesująca postać we śnie...nieznana mi w życiu realnym.

 

1. Jaka to postać?

2. Wygląd tej postaci? (płeć, włosy, twarz, postura i Wam przyjdzie do głowy)?

3. Jakie wrażenie wywarła we śnie ta postać na mnie?

4. Kim dla mnie jest ta postać? ( w sensie bliskości, marzeń czy w jakimkolwiek sensie)

 

Jestem bardzo ciekawa odpowiedzi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe:D

 

1. krol denarow - osoba decyzyjna, doswiadczona, majaca wladze, odpowiedzialna za wiele osob, za majatek, majaca pod soba wiele osob.

odpowiada sloncu, wiec mysle ze bedaca jakims wzorem, ciepla, opiekujaca sie dziecmi, lub zwracajaca na nie uwage, ale niespecjalnie uczuciowa.

 

2. Wisielec+as kieli + ryc den + 7 kieli + kolo fortuny + Sprawiedliwosc - byla to osoba taka troche zawieszona miedzy swiatami, sklonna do poswiecen, poswiecila swoja milosc albo uczucia wyzszym celom, oddajac sie nauce i sluzbie innym. idealista. zycie zaskakujace w wiele niespodzianek, niekoniecznie miłych.

osoba o surowym kodeksie moralnym, wymagajaca. raczej mezczyzna.

jak wyglada? smierc + 7 kijow + 9 mon - raczej szczuply, wrecz ascetyczny. Wyraziste oczy. Mozliwe ze bral udzial w wojnie albo walczyl o cos, za cos. Chyba za Polske. Patriota. Jego smierc miala wielkie znaczenie dla innych. Smierc i 7 kieli - chyba walczyl na lozu smierci a umarl w domu. Brunet abo siwy. Wysoki.

Kolor oczu hmmm raczej ciemne, tak samo jak wlosy. Oprawa oczu wyrazista. Chyba dosc wysportowany, uprawial sport w ktorym wymagane byly kije i pilki?

 

3. 10 monet + Diabel + paz bulaw + 9 monet + 2 mieczy + 2 kijow - mam wrazenie ze poczulas sie we snie czescia jakiegos dziedzictwa. Niekoniecznie materialnego, chociaz zwiazanego z domem, kulturą. Diabel.. hmm pewnie byly jakies doznania energetyczne. Mialas wrazenie jakby to byl jakis znak, wiadomosc na ktora czekalas. 9 monet nie wiem jak ugryzc, moze tak ze poczulas sie bardzo na miejscu, tu i teraz, pelna harmonii i piekna. Z kolei te dwojki - chyba pomoglo Ci to w podjeciu jakiejs decyzji, ktora byla dla CIebie ciezka. Mozliwe ze zwiazana z zyciem, kierunkiem w ktorym podazasz.

 

4. Gwiazda + 4 monet + kaplan + wisielec + Krolowa den - mysle ze to jakis poslaniec. Jakis wzor, ideal do ktorego sie dazy. Autorytet moralny. Wzor dojrzalosci i postepowania z ludzmi. Ktos, do kogo podswiadomie chcesz dazyc, Bedacy inspiracja.

 

Wiesz co...

jak tak patrze na te karty i Twoja sygnature - to mam wrazenie ze snil Ci sie papiez Jan Paweł II :D:D:D:D albo jakas inna wazna osoba pelniaca funkcje w zyciu religijnym. Duchowny etc

Edytowane przez Caliel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jaka to postać?

2. Wygląd tej postaci? (płeć, włosy, twarz, postura i Wam przyjdzie do głowy)?

3. Jakie wrażenie wywarła we śnie ta postać na mnie?

4. Kim dla mnie jest ta postać? ( w sensie bliskości, marzeń czy w jakimkolwiek sensie)

 

1.rycerz bulaw - Dzialajaca,dynamiczna, osiaga to co chce. Rozpiera ją energia.

2. 9 denarow Kobieta. Piekna,urokliwa, delikatna,kobieca,łagodna ale i z klasa i budzaca respekt. Brazowe wlosy, wysoka, smukla.

3. Sila - Podziw, szacunek

4. 2 puchary - czujesz z nia porozumienie duchowe.

 

Czy to nie Twój anioł stroz?:>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Linkinia

Nie wiem, czy w czymś trafię, przewróżyłam się... muszę odstawić karty na pare dni ;)

 

1. Jaka to postać? – 2 puchary, dodatkowo 3 mieczy, Cesarz – młody chłopak

2. Wygląd tej postaci? (płeć, włosy, twarz, postura i Wam przyjdzie do głowy)? – 7 buław, 8 denarów, 10 buław – mężczyzna, brunet, ewentualnie ciemny szatyn, pociągła twarz, raczej wysoki, lekko pochylony do przodu, szczupły, silny, może ma umięśnione ręce….

3. Jakie wrażenie wywarła we śnie ta postać na mnie? – Rycerz denarów, 3 buław, Królowa mieczy – działa powoli, ale skutecznie, dokładny, odpowiedzialny, doskonali siebie. Ma jakieś plany na przyszłość, osoba z dużą determinacją. Zaimponowała Ci i natchnęła do podjęcia jakichś działań czy decyzji.

4. Kim dla mnie jest ta postać? ( w sensie bliskości, marzeń czy w jakimkolwiek sensie) – Giermek buław, Kapłanka, Siła – w śnie ktoś bliski, kto przyniesie dobre nowiny… ale to jakaś postać z marzeń, nierealna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Jaka to postać? Królowa pentakli - jest to kobieta dla której stworzenie swojej przestrzeni życiowej zwłaszcza finansowej jest bardzo ważne.Jest to kobieta tajemnicza,nieodgadniona ale jednocześnie bardzo kobieca.

2.Wygląd tej postaci?(płeć,włosy,twarz,postura i Wam przyjdzie do główy)?Królowa pentakli /drugi raz wyszła po potasowaniu/ - jest to kobieta bardzo elegancka,włosy ciemny brąz,wygląd arystokratki,,ładna twarz o wypukłych ustach,nosząca biżuterię,nie jest szczupła ale nie za otyła,taka w sam raz.

3.Jakie wrażenie wywarła na mnie ta postać na mnie?3 buław,Królowa pentakli,Gwiazda ,3 mieczy,Cesarz - bardzo pozytywne,dała Ci nadzieję i moc na zmianę życia,że to co złe juz minęło ateraz zależy dużo od Ciebie.

4.Kim dla mnie jest ta postać? ( wsensie bliskości,marzeń czy w jakimkolwiek sensie) Królowa pentakli ,Rydwan,Król denarów Paz buław,Wieża,Kochankowie - ta postać jakby była impulsem dla Ciebie do działania,do zmiany Twojego życia zwłaszcza osobistego,dokonania wyboru i otworzenia sie na now możliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PannaDorotka

1. Jaka to postać?

Wiara, 5 kielichów, 3 buław (suma: Mag)

Mędrzec, mentor, przewodnik duchowy. Ktoś, kto daje wsparcie w chwili kryzysu, pokazuje rozwiązania, naprowadza i ukierunkowuje. Ktoś wpływowy, o dużej sprawczości. Starszy i doświaczony.

 

2. Wygląd tej postaci? (płeć, włosy, twarz, postura i Wam przyjdzie do głowy)?

6 kielichów, Król mieczy, Głupiec (suma: Cesarzowa)

hmm no i mam dylemat co do płci- cesarzowa i król mieczowy. Dociągnęłam kartę na płeć i wyszło 8 mieczy- więc żadna wskazówka niestety :D

Myślę, że to jednak Pan, spokojny, zdystansowany, może o niebieskich oczach? Łysy albo o bardzo krótkich włosach? Wyglądający młodo, choć już taki nienajmłodszy..

Nie wiem... teraz pomyślałam o dziecku... ale to wydaje mi się troszke bez sensu...

 

3. Jakie wrażenie wywarła we śnie ta postać na mnie?

znowu 8 mieczy, 2 kielichy, 8 monet (suma: Wieża)

Totalne zaskoczenie, początkowo jakbyś nie wiedziała jak zareagować, blokada i szok. Ale potem niesamowite poczucie więzi, bliskości, spokoju, bezpieczeństwa.

 

4. Kim dla mnie jest ta postać? (w sensie bliskości, marzeń czy w jakimkolwiek sensie)

Paź mieczy, 6 monet, Mag (suma: Mag)

Coś tych magów sporo. Na pewno duże wsparcie otrzymałaś od tej osoby, którą wyśniłaś, pomoc, w chwili dołka, kryzysu, problemu. Może podsunął ci jakieś rozwiązanie? Wahałaś się nad czymś i wskazał odpowiedź? Mam też poczucie, że byłaś pod wrażeniem jego wielkiej, wielkiej siły, energii, sprawczości, mocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przelozenie umairkowanie,2 miecze, krol pucharow

 

meyczna starszy od ciebie ok 40 lat uczuciowy,romantyczny wyzranie cie oniesmielal

 

rozklad ksiezyc,2 monet,7 kielichow,3 denarow,rydwan.

Bylas wzraznie nim oniesmielona,wachalas sie czy mozesz mu zaufac,sadzilas ze musisz go lepiej ponac by mu zaufac,jednak ostatecznie zgodzilas sie i wyruszylas razem z nim.

Edytowane przez Daffne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jaka to postać? - Paz Bulaw + 10 Mieczy + Cesarz ---> suma XVII Gwiazda

Wydaje mi sie, ze byl to mlody mezczyzna, bardzo energiczny, bardzo szybki w dzialaniach. Jednak zmienil sie bardzo, ustabilizowal, stal sie konkretny i moze tez troche przez to niedostepny. Wiazalas z nim jakies nadzieje.

2. Wygląd tej postaci? (płeć, włosy, twarz, postura i Wam przyjdzie do głowy)? - 10 Monet + 3 Kielichy + XVIII Ksiezyc + Rycerz Kielichow ---> suma XX Sad

Bardzo przystojny mezczyzna. Czarne (lub dosc ciemne) wlosy, dosc jasna karnacja.

 

3. Jakie wrażenie wywarła we śnie ta postać na mnie? - 2 Bulawy + Krolowa Bulaw + Krol Kielichow ---> suma XV Diabel

Poruszyla w Tobie dawno zapomniane uczucia. Poczulas sie, jak gdybys go wlasnie spotkala na zywo, tak jak to bywalo kiedys.

4. Kim dla mnie jest ta postać? ( w sensie bliskości, marzeń czy w jakimkolwiek sensie) - 5 Mieczy + V Papiez + As Bulaw ---> XI Pasja.

Kims z kim wiazalas jakies nadzieje, ze mogloby cos byc wiecej nie i nie wyszlo. Poszliscie rozne strony. Pan byl Ci kiedys chyba bliski.

 

 

Heh... sama jestem ciekawa, kto to taki. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jaka to postać? 10 Kielichów, 9 Kielichów, Moc -Mężczyzna, doradca, swego rodzaju mistrz.

2. Wygląd tej postaci? (płeć, włosy, twarz, postura i Wam przyjdzie do głowy)? Sąd, 3 Kielichy, 4 Monety-Twarz z wieloma zmarszczkami, mężczyzna, pełen ciepła i radości, ale też potrafi upomnieć i zganić.

3. Jakie wrażenie wywarła we śnie ta postać na mnie? Rydwan, 5 Monet, Słońce-Pozytywne, jako pełen ciepła, zaradności.

4. Kim dla mnie jest ta postać? ( w sensie bliskości, marzeń czy w jakimkolwiek sensie)-Jest osobą ważna, wręcz uzależniająca.

Edytowane przez Amfora
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jaka to postać?

Germek monet, królowa kielichów, cesarz (koło fortuny)

Postać wzbudzająca silne emocje, jednak pzytyne – ciepłe emocje. Opiekuńcza i troszcząca się o innych. Postać posiadająca autorytet władzę i uznanie. Niosąca za sobą nieoczekiwane zmiany i wydarzenia zmieniające rzeczywistość. Władająca siłami przeznaczenia

 

2. Wygląd tej postaci? (płeć, włosy, twarz, postura i Wam przyjdzie do głowy)?

5 mieczy, wieża, 2 kielichy (sprawiedliwość)

Postać nie budząca zaufania, wręcz pogardę i odrzucenie. Długie czarne włosy i monumentalna wręcz postać. Jednak te uczucia po bliższym poznaniu zastępują ciepłe takie jak uczucie harmonii i zrozumienia. Powiedziałbym człowiek godzi się z koniecznością uporządkowania życia.

 

3. Jakie wrażenie wywarła we śnie ta postać na mnie?

Świat, królowa mieczy, 2 mieczy (wisielec)

Masz świadomość że z tą osobą lub za jej przyczyną uzyskasz satysfakcję, uczucie spełnienia – zakończenia pewnego etapu. Jednak w tle pojawia się świadomość ceny jaką trzeba ponieść i to powoduje lęki i obawy przed podjęciem decyzji, dokonaniem wyboru

 

4. Kim dla mnie jest ta postać? ( w sensie bliskości, marzeń czy w jakimkolwiek sensie)

7 mieczy, królowa mieczy, 4 miecze, (głupiec)

Budzi refleksję nad twoim postępowaniem – obraną drogą. Imponują ci siła tej postaci i ukształtowanie powstałe w wyniku problemów przez które ta przeszła i poradziła sobie z nimi. Problemy te są ci bliskie i chciała byś przezwyciężyć je i zaznać uczucia spokoju, odpoczynku. Chciałabyś korzystać z czary wiedzy i doświadczenia by nauczyć się jak pokonać swoje problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za oczekiwanie. Tak jak pisała PannaDorotka często mam problemy z czasem by w spokoju rozłożyć karty, ale cieszę się że udało się. Raz jeszcze dziękuję.

 

Wiem wiem, rozumiem. Panna Dorotka mi wyjaśniła :))

Dziękuje za udział :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne

ODPOWIEDŹ:

 

1. Jaka to postać?

Śnił mi się kiedyś mój Opiekun lub inaczej Anioł Stróż

 

2. Wygląd tej postaci? (płeć, włosy, twarz, postura i Wam przyjdzie do głowy)?

Była to kobieta, ubrana na biało, po 30-tce...włosy lekko falowane za ramiona, szatynka

 

3. Jakie wrażenie wywarła we śnie ta postać na mnie?

We śnie nic nie mówiła, stała na przeciw mnie i uśmiechała się życzliwie...jakby chciała dać do zrozumienia, że czuwa nade mną. Otoczona była złotym jasnym kolorem światła...blask piękny...czułam się bezpieczna, a jej uśmiech podniósł mnie na duchu wówczas bardzo.

 

4. Kim dla mnie jest ta postać? ( w sensie bliskości, marzeń czy w jakimkolwiek sensie)

Bardzo mi bliska...poczułam się wspierana, a życzliwość tej postaci wobec mnie skierowana sprawiła, że zaczęłam bardziej wierzyć w Aniołki.

 

WERYFIKACJA:

(pogrubionym zaznaczę prawidłowe odpowiedzi)

 

 

CALIEL

 

Ciekawe:D

 

1. krol denarow

- osoba decyzyjna, doswiadczona, majaca wladze, odpowiedzialna za wiele osob, za majatek, majaca pod soba wiele osob. odpowiada sloncu, wiec mysle ze bedaca jakims wzorem, ciepla, opiekujaca sie dziecmi, lub zwracajaca na nie uwage, ale niespecjalnie uczuciowa.

 

2. Wisielec+as kieli + ryc den + 7 kieli + kolo fortuny + Sprawiedliwosc

- byla to osoba taka troche zawieszona miedzy swiatami, sklonna do poswiecen, poswiecila swoja milosc albo uczucia wyzszym celom, oddajac sie nauce i sluzbie innym. idealista. zycie zaskakujace w wiele niespodzianek, niekoniecznie miłych.

osoba o surowym kodeksie moralnym, wymagajaca. raczej mezczyzna.

 

jak wyglada? smierc + 7 kijow + 9 mon - raczej szczuply, wrecz ascetyczny. Wyraziste oczy. Mozliwe ze bral udzial w wojnie albo walczyl o cos, za cos. Chyba za Polske. Patriota. Jego smierc miala wielkie znaczenie dla innych. Smierc i 7 kieli - chyba walczyl na lozu smierci a umarl w domu. Brunet abo siwy. Wysoki.

Kolor oczu hmmm raczej ciemne, tak samo jak wlosy. Oprawa oczu wyrazista. Chyba dosc wysportowany, uprawial sport w ktorym wymagane byly kije i pilki?

 

3. 10 monet + Diabel + paz bulaw + 9 monet + 2 mieczy + 2 kijow - mam wrazenie ze poczulas sie we snie czescia jakiegos dziedzictwa. Niekoniecznie materialnego, chociaz zwiazanego z domem, kulturą. Diabel.. hmm pewnie byly jakies doznania energetyczne. Mialas wrazenie jakby to byl jakis znak, wiadomosc na ktora czekalas. 9 monet nie wiem jak ugryzc, moze tak ze poczulas sie bardzo na miejscu, tu i teraz, pelna harmonii i piekna. Z kolei te dwojki - chyba pomoglo Ci to w podjeciu jakiejs decyzji, ktora byla dla CIebie ciezka. Mozliwe ze zwiazana z zyciem, kierunkiem w ktorym podazasz.

 

4. Gwiazda + 4 monet + kaplan + wisielec + Krolowa den - mysle ze to jakis poslaniec. Jakis wzor, ideal do ktorego sie dazy. Autorytet moralny. Wzor dojrzalosci i postepowania z ludzmi. Ktos, do kogo podswiadomie chcesz dazyc, Bedacy inspiracja.

 

Wiesz co...

jak tak patrze na te karty i Twoja sygnature - to mam wrazenie ze snil Ci sie papiez Jan Paweł II :D:D:D:D albo jakas inna wazna osoba pelniaca funkcje w zyciu religijnym. Duchowny etc

 

Brawo Caliel :okok:

----------------------------------------------------------------------

 

JAGDOWATRUSKAWKA

 

1.rycerz bulaw - Dzialajaca,dynamiczna, osiaga to co chce. Rozpiera ją energia.

2. 9 denarow Kobieta. Piekna,urokliwa, delikatna,kobieca,łagodna ale i z klasa i budzaca respekt. Brazowe wlosy, wysoka, smukla.

3. Sila - Podziw, szacunek

4. 2 puchary - czujesz z nia porozumienie duchowe.

 

Czy to nie Twój anioł stroz?:>

 

BRAWO!!! :)

------------------------------------------------------------------------

 

LINKINIA

 

 

1. Jaka to postać? – 2 puchary, dodatkowo 3 mieczy, Cesarz – młody chłopak

2. Wygląd tej postaci? (płeć, włosy, twarz, postura i Wam przyjdzie do głowy)? – 7 buław, 8 denarów, 10 buław – mężczyzna, brunet, ewentualnie ciemny szatyn, pociągła twarz, raczej wysoki, lekko pochylony do przodu, szczupły, silny, może ma umięśnione ręce….

3. Jakie wrażenie wywarła we śnie ta postać na mnie? – Rycerz denarów, 3 buław, Królowa mieczy – działa powoli, ale skutecznie, dokładny, odpowiedzialny, doskonali siebie. Ma jakieś plany na przyszłość, osoba z dużą determinacją. Zaimponowała Ci i natchnęła do podjęcia jakichś działań czy decyzji.

4. Kim dla mnie jest ta postać? ( w sensie bliskości, marzeń czy w jakimkolwiek sensie) – Giermek buław, Kapłanka, Siła – w śnie ktoś bliski, kto przyniesie dobre nowiny… ale to jakaś postać z marzeń, nierealna.

 

Bardzo ładnie Lin :))

-------------------------------------------------------------------------

 

ANEZ

 

1.Jaka to postać? Królowa pentakli

- jest to kobieta dla której stworzenie swojej przestrzeni życiowej zwłaszcza finansowej jest bardzo ważne.Jest to kobieta tajemnicza,nieodgadniona ale jednocześnie bardzo kobieca.

 

2.Wygląd tej postaci?(płeć,włosy,twarz,postura i Wam przyjdzie do główy)?Królowa pentakli

drugi raz wyszła po potasowaniu/ - jest to kobieta bardzo elegancka,włosy ciemny brąz,wygląd arystokratki,,ładna twarz o wypukłych ustach,nosząca biżuterię,nie jest szczupła ale nie za otyła,taka w sam raz.

 

3.Jakie wrażenie wywarła na mnie ta postać na mnie?3 buław,Królowa pentakli,Gwiazda ,3 mieczy,Cesarz

- bardzo pozytywne,dała Ci nadzieję i moc na zmianę życia,że to co złe juz minęło ateraz zależy dużo od Ciebie.

 

4.Kim dla mnie jest ta postać? ( wsensie bliskości,marzeń czy w jakimkolwiek sensie) Królowa pentakli ,Rydwan,Król denarów Paz buław,Wieża,Kochankowie

- ta postać jakby była impulsem dla Ciebie do działania,do zmiany Twojego życia zwłaszcza osobistego,dokonania wyboru i otworzenia sie na now możliwości.///sen był jak miałam uporządkowane życie uczuciowe w wieku 19 lat :)

 

w sumie z kobietą trafione, do tego tajemnicza :D

----------------------------------------------------------------------------

 

PANNADOROTKA

 

1. Jaka to postać?

Wiara, 5 kielichów, 3 buław (suma: Mag)

Mędrzec, mentor, przewodnik duchowy. Ktoś, kto daje wsparcie w chwili kryzysu, pokazuje rozwiązania, naprowadza i ukierunkowuje. Ktoś wpływowy, o dużej sprawczości. Starszy i doświaczony.

 

2. Wygląd tej postaci? (płeć, włosy, twarz, postura i Wam przyjdzie do głowy)?

6 kielichów, Król mieczy, Głupiec (suma: Cesarzowa)

hmm no i mam dylemat co do płci- cesarzowa i król mieczowy. Dociągnęłam kartę na płeć i wyszło 8 mieczy- więc żadna wskazówka niestety :D/// jakby nie patrzeć to Anioł jest bezpłciowy więc dobrze w sumie pokazało :D Ale kobieta mi się śniła.

Myślę, że to jednak Pan, spokojny, zdystansowany, może o niebieskich oczach? Łysy albo o bardzo krótkich włosach? Wyglądający młodo, choć już taki nienajmłodszy..

Nie wiem... teraz pomyślałam o dziecku... ale to wydaje mi się troszke bez sensu...

 

3. Jakie wrażenie wywarła we śnie ta postać na mnie?

znowu 8 mieczy, 2 kielichy, 8 monet (suma: Wieża)

Totalne zaskoczenie, początkowo jakbyś nie wiedziała jak zareagować, blokada i szok. Ale potem niesamowite poczucie więzi, bliskości, spokoju, bezpieczeństwa.

 

4. Kim dla mnie jest ta postać? (w sensie bliskości, marzeń czy w jakimkolwiek sensie)

Paź mieczy, 6 monet, Mag (suma: Mag)

Coś tych magów sporo. Na pewno duże wsparcie otrzymałaś od tej osoby, którą wyśniłaś, pomoc, w chwili dołka, kryzysu, problemu. Może podsunął ci jakieś rozwiązanie? Wahałaś się nad czymś i wskazał odpowiedź? Mam też poczucie, że byłaś pod wrażeniem jego wielkiej, wielkiej siły, energii, sprawczości, mocy./// było mi źle i dostałam wsparcie duchowe.

 

Ładnie ;)

-----------------------------------------------------------------------------

 

TAROCISTA KAMIL

 

przelozenie umairkowanie,2 miecze, krol pucharow

 

meyczna starszy od ciebie ok 40 lat uczuciowy,romantyczny wyzranie cie oniesmielal

 

rozklad ksiezyc,2 monet,7 kielichow,3 denarow,rydwan.

Bylas wzraznie nim oniesmielona,wachalas sie czy mozesz mu zaufac,sadzilas ze musisz go lepiej ponac by mu zaufac,jednak ostatecznie zgodzilas sie i wyruszylas razem z nim.

 

troszkę trafione :)

--------------------------------------------------------------------------------

 

SACRALNIRVANA

 

1. Jaka to postać? - Paz Bulaw + 10 Mieczy + Cesarz ---> suma XVII Gwiazda

Wydaje mi sie, ze byl to mlody mezczyzna, bardzo energiczny, bardzo szybki w dzialaniach. Jednak zmienil sie bardzo, ustabilizowal, stal sie konkretny i moze tez troche przez to niedostepny. Wiazalas z nim jakies nadzieje.

 

2. Wygląd tej postaci? (płeć, włosy, twarz, postura i Wam przyjdzie do głowy)? - 10 Monet + 3 Kielichy + XVIII Ksiezyc + Rycerz Kielichow ---> suma XX Sad

Bardzo przystojny mezczyzna. Czarne (lub dosc ciemne) wlosy, dosc jasna karnacja.

 

3. Jakie wrażenie wywarła we śnie ta postać na mnie? - 2 Bulawy + Krolowa Bulaw + Krol Kielichow ---> suma XV Diabel

Poruszyla w Tobie dawno zapomniane uczucia. Poczulas sie, jak gdybys go wlasnie spotkala na zywo, tak jak to bywalo kiedys.

 

4. Kim dla mnie jest ta postać? ( w sensie bliskości, marzeń czy w jakimkolwiek sensie) - 5 Mieczy + V Papiez + As Bulaw ---> XI Pasja.

Kims z kim wiazalas jakies nadzieje, ze mogloby cos byc wiecej nie i nie wyszlo. Poszliscie rozne strony. Pan byl Ci kiedys chyba bliski.

Heh... sama jestem ciekawa, kto to taki. :)

 

Sacral Anioł Stróż mi się śnił w postaci Kobiety:)

--------------------------------------------------------------------------------

 

MADIIE

 

1. Jaka to postać? 10 Kielichów, 9 Kielichów, Moc

-Mężczyzna, doradca, swego rodzaju mistrz.

2. Wygląd tej postaci? (płeć, włosy, twarz, postura i Wam przyjdzie do głowy)? Sąd, 3 Kielichy, 4 Monety

-Twarz z wieloma zmarszczkami, mężczyzna, pełen ciepła i radości, ale też potrafi upomnieć i zganić.

3. Jakie wrażenie wywarła we śnie ta postać na mnie? Rydwan, 5 Monet, Słońce-

Pozytywne, jako pełen ciepła, zaradności.

4. Kim dla mnie jest ta postać? ( w sensie bliskości, marzeń czy w jakimkolwiek sensie)

-Jest osobą ważna, wręcz uzależniająca.

-----------------------------------------------------------------------------------

 

MANIEKX

 

1. Jaka to postać?

Germek monet, królowa kielichów, cesarz (koło fortuny)

Postać wzbudzająca silne emocje, jednak pzytyne – ciepłe emocje. Opiekuńcza i troszcząca się o innych. Postać posiadająca autorytet władzę i uznanie. Niosąca za sobą nieoczekiwane zmiany i wydarzenia zmieniające rzeczywistość. Władająca siłami przeznaczenia

 

2. Wygląd tej postaci? (płeć, włosy, twarz, postura i Wam przyjdzie do głowy)?

5 mieczy, wieża, 2 kielichy (sprawiedliwość)

Postać nie budząca zaufania, wręcz pogardę i odrzucenie. Długie czarne włosy i monumentalna wręcz postać. Jednak te uczucia po bliższym poznaniu zastępują ciepłe takie jak uczucie harmonii i zrozumienia. Powiedziałbym człowiek godzi się z koniecznością uporządkowania życia.

 

3. Jakie wrażenie wywarła we śnie ta postać na mnie?

Świat, królowa mieczy, 2 mieczy (wisielec)

Masz świadomość że z tą osobą lub za jej przyczyną uzyskasz satysfakcję, uczucie spełnienia – zakończenia pewnego etapu. Jednak w tle pojawia się świadomość ceny jaką trzeba ponieść i to powoduje lęki i obawy przed podjęciem decyzji, dokonaniem wyboru

 

4. Kim dla mnie jest ta postać? ( w sensie bliskości, marzeń czy w jakimkolwiek sensie)

7 mieczy, królowa mieczy, 4 miecze, (głupiec)

Budzi refleksję nad twoim postępowaniem – obraną drogą. Imponują ci siła tej postaci i ukształtowanie powstałe w wyniku problemów przez które ta przeszła i poradziła sobie z nimi. Problemy te są ci bliskie i chciała byś przezwyciężyć je i zaznać uczucia spokoju, odpoczynku. Chciałabyś korzystać z czary wiedzy i doświadczenia by nauczyć się jak pokonać swoje problemy.

---------------------------------------------------------------------------------

 

Dziękuje pięknie za udział :hahahaha:

 

Punkciki lecą do Caliela i PannyDorotki i JagodowaTruskawka :okok:

Edytowane przez Daffne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PannaDorotka

Dafunia dziękuję za punkciki i za super ciekawe ćwiczenie :)

no ta cesarzowa powinna mnie jednak przekonać ;p

Edytowane przez PannaDorotka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...