Jump to content

Znaczenie kart klasycznych: KIERY


Guest Rokka

Recommended Posts

Kiery opowiadają o uczuciach, miłości, emocjach i wynikającej z nich twórczości:

 

10 Kier oznacza małżeństwo lub szczęśliwy związek miłosny.

9 Kier przepowiada spełnienie życzeń, zdrowie i miłość.

8 Kier zwiastuje pomyślne załatwienie trudnych spraw.

7 Kier przestrzega przed nieuczciwymi osobami.

6 Kier pozwala innym wykorzystywać twoje dobre serce.

5 Kier zapowiada ważną decyzję i przestrzega przed pośpiechem.

4 Kier doradza odejście od rutyny. Przepowiada przeprowadzkę lub wyjazd.

3 Kier zapowiada bałagan, zamieszanie i plotki.

2 Kier oznacza zaręczyny, przyjaźń i pomoc. W otoczeniu niepomyślnych kart zwiastuje rozłąkę i przeszkody.

 

Źródło – internet

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

As kier

Wielka radość w domu. Będziesz niespodziewanie świętować szczęśliwe wydarzenia. Znajdziesz się w towarzystwie życzliwych osób. Dobra atmosfera w domu i sprawach sercowych.

Karta odwrócona - Troski rodzinne. Pojawią się nieporozumienia, które będą wymagały wyjaśnień. Możliwe miłosne rozczarowanie albo zawód na kimś z rodziny.

 

Król kier

Zaufana osoba. Spotkasz atrakcyjnego mężczyznę blondyna, który złoży ci propozycje. Nie krępuj się przyjąć od niego pomocy. Nie oczekuj jednak zbyt wiele. W rozkładach kart może reprezentować samego pytającego.

 

Dama kier

Przyjaciółka, narzeczona, dziewczyna. Kobieta która sprawi ci radość i pomoże w kłopotach. Ma jasne włosy i naturę kobiety romantycznej, uczuciowej. Może dać dobrą radę.

 

Walet kier

Młody człowiek serdeczny i uczuciowy. Ta karta symbolizuje spotkania przyjacielskie, radość lub szczęśliwy przypadek. Zapowiada okres szczęśliwy dla spraw sercowych. Dobry przyjaciel. Młody młodzieniec godny zaufania. Spełnienie planów.

 

10 kier

Wielka radość w miłości. To wróżba wspaniałej uroczystości, zaręczyn, ślubu. Karta też może symbolizować podróż we dwoje lub wiadomość od ukochanej osoby. Postaw na pierwszym miejscu miłość, właśnie dzięki niej będziesz szczęśliwa. Symbolizuje miłość, stabilizację, szczęście małżeńskie. Może być także zapowiedzią miłej niespodzianki.

 

9 kier

Otoczenie cię podziwia. Będziesz traktowana z szacunkiem i spotka cię wiele zaszczytów. Chwilowa radość może się zmienić w trwające szczęście. To przyjazna karta. Znamionuje pomyślność, przyjemność, radosną niespodziankę. Mówi o uczuciach. Dziewiątka odwrócona jest sygnałem przejściowych nieporozumień zakochanych.

 

8 kier

Skrywana miłość. To karta intymności, rozterek uczuciowych i tego co się obawiamy ujawnić. To karta zdrady, porzucenia, rozstania, trójkątów małżeńskich. Symbolizuje też dziewczynę o jasnych włosach.

 

7 kier

Myśli o miłości. Szansa na wielkie uczucie ale jest ryzyko złudzeń. Nie idealizuj ludzi bo możesz się rozczarować. Marzenia o nowym partnerze mają szanse się spełnić pod warunkiem że będziesz się twardo trzymać rzeczywistości. Może symbolizować oszustwo uczuciowe, miraż który zaraz się rozpłynie w powietrzu.

 

6 kier

Harmonia i trwałość związku małżeńskiego. Bezinteresowna przyjaźń. Wierność, stałość, harmonia, równowaga. Działalność charytatywna. Uzdolnienia artystyczne, aktorskie i literackie. Optymizm, wrażliwość, czułość i stałość.

Odwrócona: Niewierność. Przestroga przed powtórnym małżeństwem. Zły instynkt, fałsz. Brak umiaru i harmonii. Egoizm, zahamowania emocjonalne. Interesowność w partnerstwie i przyjaźni. Zagrożenie rozpadem małżeństwa.

 

5 kier

to ważna , przełomowa decyzja trzeba to uczynić z rozwagą. pospiech przyniesie przykre konsekwencje. trzeba liczyc tylko na siebie , nie oczekiwać pomocy i wsparcia od innych . najblizsza rodzina i przyjaciele mogą nas nie zrozumieć. nie należy mieć zbyt dużo oczekiwań

 

4 Kier

Zapowiada sie ogolne polepszenie sytulacji. Zmiana moze objac spsob zycia dotychczasowe zwyczaje lub zawod. Karta sygnalizuje przeprowadzke, a w niektórych przypadkach w gre wchodzi wyjazd za granice. niewykluczone jest zawarcie malzenstwa, powrot dawnego zwiazku jezeli para rozstala sie lub pokłóciła. 4 kier to karta nagradzajaca oznacza, ze klijent uzyska satysfakcje i przyjemnosc pomagajac innym zwlaszcza tym ktorych kocha. Najprawdopodobniej bedzie tez zadowolony z wykonywanej pracy. ogólnie karta 4 kier oznacza duze zamieszanie i duze zmiany. moze oznaczac osobe, ktora poprzewraca nam zycie do gory nogami....

 

3 Kier

Obrazuje niepokoj zapowiada niestabilny okres, w ktorym warto zachowac daleko idaca ostroznosc i powsciagliwosc, uwazac na to co sie mowi, gdyz inaczej powstana konflikty i nieporozumienia, których mozna głeboko zalowac nalezy przełozyc wazniejsze decyzje na pozniej. Nie podejmowac ich samodzielnie, ewentualnie rozwazyc je bardzo dokładnie. 3 kier wskazuje na niepowodzenia i rozczarowanie zwykle w miłosci. Ostrzega przed pochopnym działaniem, uniknieciem błedów przez własciwe zapalnowanie sobie wszystkiego.

 

2 Kier

Zwiastuje sukces, pomyslnosc i szczesliwe dni, zapowiada nowa przyjazn, daje nadzieje na długotrwały zwiazek, zareczyny, a nawet malzenstwo, korzysci beda wieksze niz sie przewiduje. 2 kier oznacza cicha, spokojna przyjemnosc. Tradycyjnie karta ta oznacza dobre nowiny w milosci lub romansie. 2 kier ogolnie jest bardzo dobra karta mówi, ze juz niedługo wszystko sie ułozy.

 

Źródło - strona internetowa: Strona Domowa (by truskawka)

Edited by Daffne
Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...