Skocz do zawartości

Co poczuł kiedy zobaczył mnie z innym?


Madlen_88

Rekomendowane odpowiedzi

Co poczuł Pan X kiedy zobaczył moje zdjęcie z innym?

9 kijów+ sprawiedliwość+ 7mieczy --> Kapłanka

Poczuł zazdrość, zabolało go to, odseparowało go to ode mnie, poczuł się zdradzony ale wie że nie ma do tego prawa, że nic nie może zrobić.

 

Co teraz Pan X o mnie teraz myśli/ uważa na mój temat?

10 kijów+ Królowa Kijów+ 7 mieczy --> Księżyc

Uważa, że jestem nieszczera, ukrywam prawdę o sobie. Zmienił zdanie na mój temat na negatywne.. :(

Odnośnik do komentarza

Przyjrzal sie nieufnie, tak dosyc trzezwo, odkladajac emocje na bok. Stwierdzil, ze po prostu nie jestes do konca szczeraz. Ze bylo cos, o czym jednak nie wiedzial i wyszlo szydlo z worka. W podsumie masz VI Kochankow. Warto byloby do sprawy podejsc tak z sercem. Jezeli czujesz, jednak mimo wszystko nie separowac sie od emocji.

 

 

Co teraz o Tobie mysli? Uwaza, ze jestes kobieta, ktora jest bardzo atrakcyjna i zdobywa co/kogo chce. Tu widac, ze ta fotka, jej widok, wplynal na niego hamujaco mocno. Usztywnil go w jego odruchach, emocjach itd. Zreszta pokrywa sie z ta reakcja na gorze (9 Bulaw). Przytloczylo go to i teraz raczej nie za bardzo wie, co zrobic. Widzi, ze czegos nie wiedzial i zaczyna myslec, ze to jednak poza jego osiagnieciem, zeby cos tu jeszcze zdzialac. W podsumie jest XVII Gwiazda i VIII Sprawiedliwosc. Warto by na sprawe spojrzec z szerszej perspektywy i byc fair. Jezeli na panu Ci zalezy to wyjasnij co nieco. Nie wiem.

Nie zostawiaj tej sprawy tak, jak jest, warto postarac sie o jasnosc i klarownosc sytuacji, uczciwosc. :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Co poczuł Pan X kiedy zobaczył moje zdjęcie z innym?

9 kijów+ sprawiedliwość+ 7mieczy --> Kapłanka

 

Jak zobaczył to zdjęcie to stwierdził że masz coś jeszcze na sumieniu, że gdzieś tam w ukryciu na boku z jakimś innym jeszcze kręcisz.. trochę go to skrępowało wewnętrznie, i jakby zmieniło jego zdanie o Twojej osobie..

 

Co teraz Pan X o mnie teraz myśli/ uważa na mój temat?

10 kijów+ Królowa Kijów+ 7 mieczy --> Księżyc

 

Przytłacza go ta myśl że mimo wszystko jednak mu się podobasz, pociągasz go.. lecz widzi że nie tylko jemu.. i rzeczywiście może się czuć zazdrosny..

Rozmyśla o Tobie no i o tamtym zdjęciu..

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
  • Maestro

Co poczuł? Poczuł się okropnie, jakby dostał obuchem w łeb,takie zniesmaczenie, jakby myślał L po co a tu przyszedłem, wiedział, ze musi ukryć swoje prawdziwe uczucia.. Co myśli...Jest przybity jak diabli, nadal mu się bardzo podobasz, ale widzi, ze kręcisz z innym i to go boli..

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

To jest trochę inaczej. Bo my nie jesteśmy ze sobą bo nie możemy ze względu na odległość. Oboje chcieliśmy no ale żadne nie było w stanie zostawić swojego życia i się przeprowadzić. Ustaliliśmy że kazde żyje swoim życiem. Ostatnio on zaczął się z kimś spotykać i mnie o tym poinformował, a ja w tym tygodniu że kogoś poznałam, ale to chyba jednak nie to. Natomiast pojawiło się zdjecie z imprezy na fb i on je zobaczył.

Odnośnik do komentarza
Co masz na myśli? Podziel się ze mną

 

Mówisz że nie macie kontaktu ze sobą prócz netowego, a właśnie 7 Mieczy o tym mówi.. o odległości, oraz o komunikacji internetowej :)

Podobnie 9 Buław - coś, co nie jest w zasięgu naszej ręki.. I jeszcze ten Księżyc.. :) Ale dobrze że powiedziałaś o tej odległości, bo to zawsze jakaś nauka :D

Ładnie się to tutaj objawiło.. w tych pytankach..

Odnośnik do komentarza
Mówisz że nie macie kontaktu ze sobą prócz netowego, a właśnie 7 Mieczy o tym mówi.. o odległości, oraz o komunikacji internetowej :)

Podobnie 9 Buław - coś, co nie jest w zasięgu naszej ręki.. I jeszcze ten Księżyc.. :) Ale dobrze że powiedziałaś o tej odległości, bo to zawsze jakaś nauka :D

Ładnie się to tutaj objawiło.. w tych pytankach..

 

A czy to Twoim zdaniem zmienia interpretacje tych kart pod kątem tych konkretnych pytań? Czy po prostu dodatkowa rzecz się pokazała w kartach?

Odnośnik do komentarza
A czy to Twoim zdaniem zmienia interpretacje tych kart pod kątem tych konkretnych pytań? Czy po prostu dodatkowa rzecz się pokazała w kartach?

 

Dodatkowa rzecz, czasem tak się pokazuje jeśli coś wiąże się z fb dodatkowo :lol: .. i tym zdjęciem, to się nie dziwę że to 7 Mieczy wyskoczyło..

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

7 Mieczy to tez marzenia, po ktore czlowiek boi sie siegnac. Wie, ze to jest to, czego pragnie... no ale... trzebaby cos uczynic w tym kierunku... i on nic nie robi.

Tak wlasnie jest u Was. Macie sie ku sobie... ale... zadne z Was nie jest gotowe wyjsc tej drugiej osobie na przeciez. Tak konkretnie, zrezygnowac z czesci siebie.

7 Mieczy to dla mnie tu wlasnie taka nieosiagalnosc spelnienia marzen i pragnien jest. Samooszukiwanie siebie, ze to, co robie to lepsze rozwiazanie, bo inaczej sie nie da.

Wiec w tym kontekscie powiem, ze pana zabolalo bardzo, ale poczul, ze tak musi byc, ze inaczej nie idzie.

Co mysli o Tobie? Ze nie wytrzymalas tego balastu, jaki niesie ta relacja i zaczynasz sobie ukladac z kims zycie. W tym drugim rozkladzie to jakby on widzial w tym mezczyznie wtracenie sie osoby trzeciej. Ciagnie go jeszcze do Ciebie, widzi Ciebie przeciez jako Krolowa Bulaw, piekna, atrakcyjna, goraca kobiete (nie jako Krolowa Mieczy - zimna babe)...

Trudno, ciezko mu... ale wie, ze tak musi byc. Przynamniej tak sobie to tlumaczy.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Co poczuł Pan X kiedy zobaczył moje zdjęcie z innym?

9 kijów+ sprawiedliwość+ 7mieczy --> Kapłanka[/b]

 

patrzy na Was/Ciebie - jak bylo w przeszlosci i, ze to jak wyszlo - musialo tak wyjsc

ale jednoczesnie rozumiejac te Sprawiedliwosc, poddajac sie jej czuje sie oszukany, moze przez los

ta Kaplanka - ze swiadomie grasz mu na uczuciach, wciaz masz na niego wplyw

 

 

Co teraz Pan X o mnie teraz myśli/ uważa na mój temat?

10 kijów+ Królowa Kijów+ 7 mieczy --> Księżyc

pomyslal, ze udostepnilas te informacje celowo - zeby ja zobaczyl, ze jest to jakies "zagranie" z podtekstem

uwaza Cie za atrakcyjna kobiete

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Mi jeszcze te 9 Bulaw kojarzy sie, jakby on Ciebie obserwowal i patrzyl, kiedy to wreszcie sie wydarzy. Wlasnie te 9 Bulaw to takie stanie z boku, nic nie robienie i obserwowanie, co ta druga strona zrobi. No i potem Sprawka, czyli "tak, jak sie spodziewalem, jak mialo byc". Takie jeszcze skojazenie... na temat. :) Ze jego to zabolalo, owszem, ale on jakby z drugiej strony uwazal to za kwestie czasu tez.

Odnośnik do komentarza
Mi jeszcze te 9 Bulaw kojarzy sie, jakby on Ciebie obserwowal i patrzyl, kiedy to wreszcie sie wydarzy. Wlasnie te 9 Bulaw to takie stanie z boku, nic nie robienie i obserwowanie, co ta druga strona zrobi. No i potem Sprawka, czyli "tak, jak sie spodziewalem, jak mialo byc". Takie jeszcze skojazenie... na temat. :) Ze jego to zabolalo, owszem, ale on jakby z drugiej strony uwazal to za kwestie czasu tez.

 

No myślę, że na pewno tak jest. On jest tam ja tu. On ma swoje życie, ja swoje. Oboje ustaliliśmy że teraz razem nie będziemy, że może kiedyś będzie nam dane, ale aktualnie nie, dlatego też nie wymagamy od siebie niczego. On przecież spotyka się już z inną dziewczyną od pewnego czasu. Ja mu tylko napisałam, że poznałam kogoś na imprezie. Wypytał mnie o niego strasznie, no a potem pojawiło się zdjecie. Napisał mi "Ładny chłopak". Ja nie wiadomo czemu jakiegoś kaca mam przez tą sytuacje. Bo mi na nim zależy nadal... Jemu też... da się to wyczuć w naszych kontaktach..

Odnośnik do komentarza
No myślę, że na pewno tak jest. On jest tam ja tu. On ma swoje życie, ja swoje. Oboje ustaliliśmy że teraz razem nie będziemy, że może kiedyś będzie nam dane, ale aktualnie nie, dlatego też nie wymagamy od siebie niczego. On przecież spotyka się już z inną dziewczyną od pewnego czasu. Ja mu tylko napisałam, że poznałam kogoś na imprezie. Wypytał mnie o niego strasznie, no a potem pojawiło się zdjecie. Napisał mi "Ładny chłopak". Ja nie wiadomo czemu jakiegoś kaca mam przez tą sytuacje. Bo mi na nim zależy nadal... Jemu też... da się to wyczuć w naszych kontaktach..

 

Czyli pomimo wszelakich "ustaleń" z tym Panem.. że nie będziecie parą etc. Ciebie coś do niego ciągnie ;D i jego tak samo... więc taka jakby nutka zazdrości? :P no nie wiem.. nie wiem, już co o tym sądzić.. ale uważam że wy jakoś obojętni ku sobie nie jesteście.. dlatego odczuwasz ten kac..

Odnośnik do komentarza

Co poczuł Pan X kiedy zobaczył moje zdjęcie z innym?

9 kijów+ sprawiedliwość+ 7mieczy --> Kapłanka

heh chyba wbilas mu szpilke tym zdjęcie- w tej kapłance to ja myslę , ze w pierwszej chwili nie bardzo wiedział dlaczego pokazujesz mu zdjecie akurat z innym facetem

 

Co teraz Pan X o mnie teraz myśli/ uważa na mój temat?

10 kijów+ Królowa Kijów+ 7 mieczy --> Księżyc

uwaza ze to ciezkie dla niego, bo jestes piękna kobieta i mozesz w kazdej chwili miec kogo chccesz..... ksiezyc na koncu sugeruje, ze ta cala sytuacja nie jest dla niego zbyt jasna i klarowna dlatego zgadzam sie z Sacral- jesli ma cos miedzy Wami byc - lepiej wyjasnic wszystko na poczatku, tak aby potem zadna ze stron nie czuła się poszkodowana bo czegos nie wiedziała itd. ....

Odnośnik do komentarza

Tak jeszcze moje przemyslenia, bo temat, nie powiem, ciekawy.

 

Ja wyliczalam podsumy wg Banzhafa. Takie podsumy to, jak juz nieraz pisalam, nie przedluzenie rozkladu, a wybitnie wskazowka, CO ROBIC, JAK POSTEPOWAC.

 

I na pewni nie bez powodu w pierwszym rozkladzie pojawili sie VI Kochankowie, ktorzy mowia "Kieruj sie sercem, wejdz na droge swojego serca"... a w drugim XVII Gwiazda i VIII Sprawiedliwosc, ktore razem ze soba zachecaja do "spojrzenia na sprawe z szerszej perspektywy... i bycia wobec siebie uczciwym, fair".

Czy tu ukrywanie prawdziwych uczuc jest wejsciem na droge serca?

 

Ciekawe podsumy biorac pod uwage, ze:

 

- oboje czujecie do siebie cos wieciej

- oboje siebie nawzajem oszukujecie, przy czym samych siebie byc moze rowniez

Odnośnik do komentarza
Tak jeszcze moje przemyslenia, bo temat, nie powiem, ciekawy.

 

Ja wyliczalam podsumy wg Banzhafa. Takie podsumy to, jak juz nieraz pisalam, nie przedluzenie rozkladu, a wybitnie wskazowka, CO ROBIC, JAK POSTEPOWAC.

 

I na pewni nie bez powodu w pierwszym rozkladzie pojawili sie VI Kochankowie, ktorzy mowia "Kieruj sie sercem, wejdz na droge swojego serca"... a w drugim XVII Gwiazda i VIII Sprawiedliwosc, ktore razem ze soba zachecaja do "spojrzenia na sprawe z szerszej perspektywy... i bycia wobec siebie uczciwym, fair".

Czy tu ukrywanie prawdziwych uczuc jest wejsciem na droge serca?

 

Ciekawe podsumy biorac pod uwage, ze:

 

- oboje czujecie do siebie cos wieciej

- oboje siebie nawzajem oszukujecie, przy czym samych siebie byc moze rowniez

 

Ale przecież my siebie nie oszukujemy. Jak tylko zaczął się z kimś spotykać powiedział mi, jak tylko ja kogoś poznałam powiedziałam mu. Nie ukrywamy niczego. Uczucia? Ok ja ukrywam, bo nie będę mu teraz mieszać w życiu... no i uważam, że to niczego nie zmieni... nadal kilometry będą przeszkodą. A co czuje on? Nie mam pojęcia... w relacji da się czasem wyczuć zazdrość.., da się wyczuć, że nie jestem mu obojętna.. ale nigdy nie wyznał mi swoich uczuć, ja jemu też nie.. oboje jesteśmy zamknięci i słowa przychodzą nam z trudem, raczej czynami to sobie okazywaliśmy, wirtualnie czynami nie można.. Jeśli się w jakiś sposób oszukujemy to przyjmujemy wiadomości co sie dzieje w naszym życiu udając brak wzruszenia i zazdrości, a na koniec takich rozmów dodajemy "może kiedyś będzie nam dane spróbować".

Odnośnik do komentarza

No wlasnie to jest nieuczciwoscia. Oszukiwaniem tej drugiej strony i samych siebie.

Ze... ja sobie z tym poradze, ze nic to, on moze ulozyc zycie, ja tez... i odwrotnie. To uczciwe nie jest, bo nie jest prawdziwe. Nie jest zgodne z tym, co czuja Wasze serca (VI Kochankowie w podsumie).

Odnośnik do komentarza
Co poczuł Pan X kiedy zobaczył moje zdjęcie z innym?

9 kijów+ sprawiedliwość+ 7mieczy --> Kapłanka

Poczuł zazdrość, zabolało go to, odseparowało go to ode mnie, poczuł się zdradzony ale wie że nie ma do tego prawa, że nic nie może zrobić.

 

Co teraz Pan X o mnie teraz myśli/ uważa na mój temat?

10 kijów+ Królowa Kijów+ 7 mieczy --> Księżyc

Uważa, że jestem nieszczera, ukrywam prawdę o sobie. Zmienił zdanie na mój temat na negatywne.. :(

 

Po pierwsze zaskoczyłaś go bardzo - on miał jakby ine zdanie na temat Waszej wspólnej relacji. powiedział sobie dosyć tego - to co zostawiłem w sobie czas skończyć. Ta Pani chyba już oddaliła się aż nadto ode mnie. Przeprowadził też śledztwo kto to jest.

 

O Tobie pomyśłał, że w coś grasz.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
No wlasnie to jest nieuczciwoscia. Oszukiwaniem tej drugiej strony i samych siebie.

Ze... ja sobie z tym poradze, ze nic to, on moze ulozyc zycie, ja tez... i odwrotnie. To uczciwe nie jest, bo nie jest prawdziwe. Nie jest zgodne z tym, co czuja Wasze serca (VI Kochankowie w podsumie).

 

Ok. postaram się więc w najbliższym czasie zebrać się w sobie i napisać mu PRAWDĘ co czuję! Myślę że masz rację :) dzięki!

Odnośnik do komentarza

mozesz jeszcze dla wgladu poprosic kogos o partnerski lub sama zrobic

z uzglednieniem takich pozycji jak "sytuacja obecna", "co laczy" oraz "co dzieli"

 

co do zalet slowa pisanego - mozna wywazyc kazde slowo, minusy

a jesli chodzi o kontakt werbalny - ton glosu moze Ci zarowno pomoc, jak i zaszkodzic ;) i ponadto nie masz czasu na zastanowienie sie - reakcja musi byc zaraz

ale chyba warto zaryzykowac i sprobowac wyjasnic sytuacje

tez trzymam kciuki :_okok:

Odnośnik do komentarza
mozesz jeszcze dla wgladu poprosic kogos o partnerski lub sama zrobic

z uzglednieniem takich pozycji jak "sytuacja obecna", "co laczy" oraz "co dzieli"

 

A czy mogłabym Ciebie poprosić żebyś postawiła partnerski dla mnie i dla Pana X?

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Raz się spotkaliśmy w grudniu, kiedy przyjechał na święta, nadal mamy kontakt internetowy, ale nadal każde żyje własnym życiem w innym kraju. Można powiedzieć, że wszystko jest jak było. Ani nie poszło do przodu ani wstecz ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...