Skocz do zawartości

Czy to mogła być moja "córeczka"


MlecznaMilka

Rekomendowane odpowiedzi

Czy to mógł być duch ?

Wiem że to zabrzmi dziwnie ale chyba miałam styczność z duchem mojej zmarłej kotki.To była moja ukochana "córeczka" zmarła ok.3 lata temu.Koteczka zmarła śmiercią nagłą (wypadek) i to W DZIEŃ MATKI ja naprawdę ją kochałam więc może to tylko mój wymysł...Ale wczoraj byłam sama w domu i tak jakoś zaczęłam o tej kotce myśleć i powiedziałam na głos że żałuje że nie mogę jej pożegnać.Miałam na kolanach moją kotkę (ona nie znała tamtej zmarłej) i w którymś momencie Frania (moja kotka) przestała mruczeć i patrzyła cały czas w stronę łazienki a właśnie w łazience najczęściej spała moja kotka i tam tez położyłam jej ciało kiedy zmarła bo wolałam pochować ją rano na spokojnie.Frania gapiła się tak chwilę zeskoczyła mi z kolan postała przy łazience (wyglądała jakby obwąchiwała inne zwierze) i poszła.Wtedy drzwi od łazienki uchyliły się troszkę (koty wchodząc gdzieś "wślizgują" się do pomieszczeń). Potem śniła mi się babcia z kotką na rękach.I babcia i kotka nie żyją ale były bardzo wyraźne mimo że zmarły dawno i prawie ich nie pamiętam ale poznałam moją kotkę po takiej charakterystycznej plamce a potem sprawdziłam w albumie i to na pewno moja babcia (ją tez bardzo kochałam a ona tak jak ja lubiła koty ) Wtedy kiedy frania podeszła do łazienki czułam obecność mojej zmarłej kotki bardzo wyraźnie. Wiem że dzieci i zwierzęta widzą duchy, a ludzie z pod znaku ryb mają zdolności paranormalne (ja tak jak babcia jestem rybą).Myślicie że to mogła być ona czy tylko mi się wydawało.Może to przypadek bo nie latały talerze i nie widziałam ducha, ale coś mi mówi że ona naprawdę przyszła się pożegnać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że to mogła być Twoja kotka, wygląda na to, że nawiązałyście kontakt :) Zmarli nas słyszą kiedy do nich mówimy. Poza tym pamiętaj, że coś takiego jak przypadek nie istnieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...