Skocz do zawartości

jak przywołać zmarłych offtop


pawel116

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka razy snil mi sie zmarly przyszywany dziadek, rozmawialam z nim i rozmowy mialy sens i wiedzialam ze to nie jest poprostu sen. Po moim ostatnim snie o nim przysnil sie mojej mamie aby odpowiedziec jej na pytanie ktore moja mam mu zadala przed smiercia.Zeby powiedziec jej ze po smierci jest jeszcze ¨cos¨ (on byl nie wierzacy i uwazal ze po smierci jest poprostu ¨jedno wielkie nic¨) i powiediec ze ostatni raz przychodzi i ze wiecej nie przyjdzie.Takich przypadkow jest sporo w mojej rodzinie.Do mojej cioci to co chwile ktos przychodzi przez sen w znaczacym momencie w zyciu naszej rodzinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie czasem śni się nieżyjąca babcia, ale nie w taki sposób że mi coś przekazuje czy poucza, tylko jest obecna, widzę ją, czasem rozmawiam o jakiś głupotach... Może to tylko zwykłe marzenia senne a nie spotkania ze zmarłymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się,jeżlei masz takie sny to dopatrywałbym się raczej tego,że ktoś nad Tobą czuwa i ma to bardzo pozytywnysens. Zmarli śnią się nad w różnych momentach i okresach życia,mi też zdarzyło się to co najmniej kilkakrotnie,sny były bardzo rzeczywiste,ale i zarazem pogodne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Ja miałam coś takiego.

Po śmierci córki(tydzień przed porodem),po serii dziwnych zdarzeń,przyśniła mi się jako osoba w wieku ok.ośmiu lat.W jakiejś łaźni dla dzieci.Ale z opiekunem i z tego co pamiętam mówiła,że ten "ktoś" pomaga im.

Mniej więcej w tym samym czasie przyśniła się memu synowi-miał wtedy 8 lat.Rano powiedział mi,że śniła mu się dziewczynka w koszuli nocnej przy długich umywalkach.Obok niej stał jakiś pan i ta dziewczynka mówiła mu,że ten pan uczy je myć zęby.Od tego czasu śni mi się w wyjątkowych okolicznościach jako niby-niemowlak,ale teraz z opiekunką kobietą.Bo nie potrafię tej osoby inaczej nazwać.

Opiekunka pojawiła się też po śmierci babki mojego męża.I to przyprowadziła babcię raczej w celach "informacyjnych",że wszystko ok.Piękny sen.Babcia Stefcia była cudowną osobą.

Z kolei moja babcia Ela hmmmm.Różnie to bywa.Zdarza się,że są to sny nieprzyjemne.Pozwólcie,że pominę szczegóły.Koszmary jakieś.To jedyna osoba śniąca mi się w tak przykry sposób.I ani razu nie miała przy sobie tej opiekunki,czy opiekuna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...