Jump to content
Guest Daffne

8 KIER - znaczenie

Recommended Posts

Guest Daffne

8 Kier

Ósemka Kier - Ósemka Czerwo - 8 Kier - 8 Czerwo

 

2j1oivs.png

 

Ogólne znaczenie karty:

Karta Playboya, potęgi miłości, siły emocjonalnej

czarujący i umiejętnie wykorzystujący swój urok, silne emocje, używanie/nadużywanie mocy, potęga miłości, popularność towarzyska, siła emocjonalna, magnetyzm osobisty, siła uzdrawiania, siła ducha, sukces towarzyski, sukces biznesowy, rozwiązanie problemów osobistych, odwaga, kontrolowanie ludzi, dobra organizacja ludzi, wie jak postępować z ludźmi, uzyskuje od innych to co chce.

 

Karta Osobowości:

Ósemka Kier jest dobrą kartą do miłości. Obdarza dużym urokiem i magnetyzmem. Energia płynąca z karty sugeruje, żeby wszelkie działania mające związek z innymi były działaniami prawymi i uczciwymi. Karta wspomaga, obdarza sukcesem ludzi obdarzonych uzdolnieniami z dziedziny metafizyki, talentem uzdrawiania, prac artystycznych czy sztuki. Wspiera również: adwokatów, doradców, konsultantów, nauczycieli oraz wszelką współpracę z innymi. Wibracja tej karty zapewnia sukces w każdej wybranej przez Ciebie dziedzinie. Mówi , że posiadasz potencjał, by stworzyć cudowny, kochający, wspierający i godny podziwu związek, który da Ci spełnienie. Karta przestrzega przed marnowaniem energii na niepotrzebne zamartwianie się o finanse i brak wiary we własne siły. Ósemka Kier powinna skoncentrować się na nauce, na wyższych celach, by nawiązywać kontakt ze swoją wyższą jaźnią, swoją świadomością, by móc uzyskać wewnętrzną równowagę. Medytacja, joga i systematyczne ćwiczenia pomogą w koncentracji umysłu i w efekcie dadzą potrzebną wewnętrzną równowagę. Ósemka Kier posiada emocjonalną energię, która daje elastyczność, a jej podstawową zaletą jest troska i mądrość. Jesteś kochającym, kreatywnym, troskliwym partnerem i wielkim przyjacielem. Ósemka Kier jest "napędzane miłością" dlatego musi wiedzieć co to jest obowiązek i odpowiedzialność. Obie karty karmy Ósemka Kier , jak i jej Karta Karmy Siódemka Kier znają tego natychmiastowe skutki kiedy nadużywają swojej władzy w miłości. Ich wewnętrzna mądrość i świadomość duchowa powinny kierować swoją potężną miłość w stronę dzielenia się nią uzdrawiając innych. Działaj jawnie bez lęku, nie manipuluj innymi, zwłaszcza dziećmi, bo stracisz sympatię i uznanie. Twoje ideały w miłości i związkach są wysokie, a czasami zbyt wysokie, by kiedykolwiek wprowadzić je w życie. Ósemka Kier to intelektualista, wspaniały nauczyciel wyróżniający się w swoim fachu. Jest dobrymi opiekunem. Jednak ciężko musi pracować, aby zarobić na życie. W swojej pracy zawsze musi mieć motywację do działania.

 

8 Kier

Skrywana miłość. To karta intymności, rozterek uczuciowych i tego co się obawiamy ujawnić. To karta zdrady, porzucenia, rozstania, trójkątów małżeńskich. Symbolizuje też dziewczynę o jasnych włosach.

 

Karta Roczna / Sezonowa / Dzienna:

Potęga w miłości, czar i silny magnetyzm.

 

Sławne Ósemki Kier:

Lech Wałęsa, Richard Gere, Kelly Osbourne, Dariusz Krupa

 

Podstawowy układ planetarny:

Słońce - Ósemka Kier

Merkury - Szóstka Trefl

Wenus - Szóstka Pik

Mars - Dama Kier

Jowisz - Dziesiątka Trefl

Saturn - Ósemka Karo

Uran - Król Pik

Neptun - Trójka Kier

Pluton - As Trefl

 

Źródło: 8 Kier

Źródło - strona internetowa: Strona Domowa (by truskawka)

Edited by Daffne

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Daffne

Powiązana 8 Kier:

Ogólnie wróży uroczystość rodzinną, szczęśliwe i pomyślne wydarzenia.

 

- z AS KIER - stała pomyślność, dobre zdrowie, radość, szczęście i beztroskie długie życie.

- z AS KARO - powodzenie w sprawach materialnych, które zapewni dostatnie utrzymanie i da możność osiągnięcia wysokiego stanowiska z wielkimi godnościami i wpływami.

- z AS TREFL - chwilowe kłopoty, zmartwienia, proces sądowy o rozwód lub alimenty, które zakończą się jednak pomyślnie i dadzą obopólną zgodę.

- z AS PIK - otrzymanie anonimu z wszelkiego rodzaju zarzutami niewierności i zdrady, braku serca i szlachetnych uczuć.

 

- z 10 KIER - zapowiedź wesela lub uroczystość z powodu jubileuszu wesela, na której osoba będzie obecna.

- z 10 KARO - zdobycie majątku.

- z 10 TREFL - ostrzeżenie o możliwości nieporozumienia i sprzeczce z najbliższą naszemu sercu osobą, z mało znaczących powodów, dlatego tylko, ażeby postawić na swoim.

- z 10 PIK - podróż, w czasie której zaskoczą niespodzianki, pozytywne przygody i wrażenia.

 

- z 9 KIER - planowanie wydarzeń typu wesele, zaręczyny: wszelkie przygotowania mają pójść pomyślnie.

- z 9 KARO - planowanie pozytywnych operacji finansowych; dobra wróżba.

- z 9 TREFL - przeszkody w urządzeniu zabawy, nieudanie się wycieczki w gronie miłych przyjaciół.

- z 9 PIK - przyjazd z wizytą drogiej nam osoby, dawno niewidzianej, oraz spełnienie upragnionych marzeń związanych z tą osobą.

 

- z 8 KARO - zmiana posady na lepszą, lub awans.

- z 8 TREFL - lekka choroba, zły humor, gniew z powodu nieudanych planów i zamiarów: ten stan niedyspozycji będzie trwał krótko i ustąpi dzięki właściwej równowadze duchowej.

- z 8 PIK - mała wycieczka i spełnienie wielu radosnych nadziei, marzeń i najszczerszych życzeń.

 

- z 7 KIER - narodziny dziewczynki

- z 7 KARO - poznanie osoby, która w naszym późniejszym życiu odegra ważną rolę.

- z 7 TREFL - krótka choroba w domu, spowodowana zawodem miłosnym, ciążą, narodzinami potomka.

- z 7 PIK - przyjazd, spotkanie z ukochaną osobą.

 

Źródło: Noweezo - Znaczenia Kart

Share this post


Link to post
Share on other sites
werona

8 kierowa jest zwiastunką najszczęśliwszych i pomyślnych wydarzeń pod każdym względem przepowiada bowiem tylko radość i serdeczne wesele. Wróżby tej karty w spotkaniu się z innymi, a leżącymi obok określamy w sposób następujący:

 

Jeżeli przy 8 kierowej znajdzie się obok as kierowy - wróży dla osoby, stawiającej sobie karty, stałą pomyślność, dobre zdrowie, radość, szczęście i beztroskie życie.

 

Przy 8 kierowej znajdujący się as karo zapowiada powodzenie w sprawach materialnych, które zapewni dostatnie utrzymanie i da możność osiągnięcia wysokiego stanowiska z wielkimi godnościami i wpływami.

 

Przy 8 kierowej leżący obok as treflowy zapowiada chwilowe kłopoty, zmartwienia, proces sądowy o rozwód lub alimenty, które zakończą się jednak pomyślnie i osiągną obopólną zgodę.

 

Przy 8 kierowej – as pikowy wróży otrzymanie listu anonimowego z wszelkiego rodzaju zarzutami zdrady i niewierności, braku serca i szlachetnych uczuć. Ze sposobu wyrażania myśli domyślimy się łatwo, że pochodzi on od czymś rozgoryczonej ukochanej osoby, z którą niebawem mamy się zobaczyć. Oczywiście, złudy znikną, i nastąpią chwile szczęścia i radości.

 

Przy 8 kierowej znajdująca się obok 10 kierowa zapowiada gody weselne osoby, stawiającej sobie wróżby, lub będzie ona zaproszona na wesele, albo uroczystość rodzinną (chrzciny, imieniny, zaręczyny) kogoś z bliskich krewnych.

 

Przy 8 kierowej - 10 karo wróży duże szczęście, zdobycie wiele pieniędzy i majątku.

 

Przy 8 kierowej – 10 treflowa ostrzega o możliwości nieporozumienia i sprzeczce z najbliższą naszemu sercu osobą, z mało znaczących powodów, dlatego tylko, ażeby postawić na swoim. Wobec takiej wróżby, w ciągu doby należy przy rozmowach zachować powściągliwość i ostrożność w dyskusji.

 

Przy 8 kierowej – 10 pikowa wróży dalszą podróż, w czasie której doznamy moc miłych niespodzianek, wesołych przygód i wiele nadzwyczajnych wrażeń.

 

Przy 8 kierowej znajdująca się obok 9 kierowa wróży najpomyślniejsze wydarzenia i powodzenie w sprawach miłosnych i sercowych i zapowiada mające się odbyć wesele.

 

Przy 8 kierowej leżąca obok 9 karo wróży dla osoby, stawiającej sobie karty, na długi okres życia dużo szczęścia, powodzenia i pomyślności, a wszelkie zamiary i prace rozpoczęte zakończą się dobrze i korzystnie; w wieku starszym osoba ta będzie piastowała w wielu instytucjach godność członka honorowego i inne zaszczytne tytuły.

 

Przy 8 kierowej znajdująca się 9 treflowa wróży przeszkody w urządzeniu zabawy, pójścia do teatru, nieudanie się wycieczki w gronie miłych przyjaciół itp.

 

Przy 8 kierowej – 9 pikowa wróży przyjazd z wizytą drogiej nam osoby, dawno niewidzianej, oraz spełnienie w niedługim czasie upragnionych marzeń.

 

Przy 8 kierowej – 8 karo wróży zmianę posady gorszej na lepszą lub mianowanie na wyższe stanowisko. Tyczy się to osoby, stawiającej sobie karty, lub osoby, o której losie chcemy się dowiedzieć.

 

Przy 8 kierowej – 8 treflowa wróży lekką chorobę, zły humor i gniew z powodu nieudanych planów i zamiarów; ten stan niedyspozycji będzie trwał krótko i ustąpi właściwej równowadze duchowej, pełnej szczęścia i radości życia.

 

Przy 8 kierowej – 8 pikowa zapowiada małą wycieczkę i spełnienie wiele radosnych nadziei, marzeń i najszczerszych życzeń.

 

Przy 8 kierowej znajdująca się obok 7 kierowa wróży urodziny dziecka – dziewczynki.

 

Przy 8 kierowej - 7 karo wróży bardzo pomyślne wydarzenia i poznanie osoby, która w naszym późniejszym życiu odegra poważną rolę.

 

Przy 8 kierowej - 7 treflowa zapowiada szereg mało znaczących nieporozumień i niepowodzeń w sprawach sercowych, głównie z powodu intryg postronnych osób, jednak wkrótce wszystko się szczęśliwie wyjaśni i stan duchowy wróci do równowagi i zajaśnieje radością.

 

Przy 8 kierowej – 7 pikowa wróży przeszkody w sprawach miłosnych, stawiane parze kochanków przez rodzinę; jednak te niepowodzenia i zawody jakie w tej chwili nas spotykają, wkrótce będą przełamane i nastąpią chwile radosne i szczęśliwe.

 

Trzy karty kierowe razem; ósemka, dziewiątka i dziesiątka – wróżą mające się odbyć wesele.

 

 

Źródło: "Jak wróżyć z kart. Samouczek"

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ciastko08

Jest bardzo korzystną kartą, zwiastuje najszczęśliwsze i najpomyślniejsze zdarzenia. Wielką miłość, radość zgodę i harmonię pomiędzy ludźmi, pomyślne załatwienie spraw i poprawę sytuacji materialnej. Podkreśla, że kwestie sercowe będą dominować, a wraz z nimi pojawi się szansa na idyllę, sielankę i błogostan. Niekiedy ósemka znamionuje bogate życie towarzyskie, udana podróż pod względem spraw sercowych, lub interesów.

według niektórych szkół wróżbiarskich ósemka kier na końcu złego układu zmienia jego negatywną wymowę i rokuje dobre zakończenie biegu wypadków.

 

Źródło : Wróżenie z kart klasycznych ze szczyptą zdrowego rozsądku

Share this post


Link to post
Share on other sites
karolka365

Symbolizuje podarek lub prezent. Klient otrzyma go lub sam ofiaruje komuś. W obu przypadkach podarek zostanie przyjęty z przyjemnością. Zwykle to będzie obiekt materialny. Równie dobrze może to być ofiarowanie czasu, miłości, przyjaźni, mądrości lub spokoju umysłu. Jeśli ósemka kier znajdzie się wśród trzech pierwszych kart, to znak, że klient zarówno otrzyma, jak i ofiaruje podarek.

 

 

 

Źródło: Richard Webster, Wróżenie z kart dla początkujących.

Share this post


Link to post
Share on other sites
nalka47

Ósemka kier – symbolizuje tych, którzy znajdują się na średnim szczeblu zgłębiania sztuki

rycerskiej. Oni już przeszli pierwsze stadium nowo wybranych 7 kier i charakteryzują się

egzaltacją, namiętnymi pobudkami, które może przechodzić w tryumf na widok pokonanego

wroga. To wyjątkowo zawzięci, a nawet fanatyczni wojownicy. 8 kier wskazuje na właściwe

nastolatkom silne emocje, w których dominuje namiętność, obfitość uczuć i seksualność. Karta ta

wskazuje na pasje i namiętności doprowadzone do stanu wrzenia – to symboliczne „lato” w życiu

jednostki.

 

8 kier – zapowiada spełnienie życzeń, szczęście, sukcesy.

8 kier + as lub 10 karo = niewiarygodny sukces finansowy;

8 kier + 10 kier = wielkie szczęście w miłości;

8 kier + as trefl, 10 karo lub as karo = niekorzystne perspektywy, nierealne oczekiwania, molwie

straty finansowe.

 

Źródło: Książka -Vitalij Zajczenko " Niezwykle wróżby ze zwykłych kart "

Edited by nalka47

Share this post


Link to post
Share on other sites
nalka47

8♥

 

Witalność.

Dobre zdrowie, szczęście. Pomyślne zakończenie sprawy.

Zaproszenie na przyjęcie, ślub. Radość z dzieci.

Młoda kobieta, ciemna blondynka. Zapowiedź małżeństwa.

Szczęśliwe partnerstwo. Zmiany w uczuciach.

 

ODWRÓCONA.

 

Trójkąt małżeński. Utrata witalności.

Osamotnienie, zmęczenie. Kłopoty z dziećmi i w rodzinie.

Źle ulokowane uczucia. Konflikty z otoczeniem.

Kompleksy, rozczarowania, rezygnacja z planów, brak wiary w siebie i swoje możliwości.

 

 

ŹRÓDŁO - Książka H.ZUK -Karty klasyczne

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...