Jump to content
Guest Daffne

6 KIER - znaczenie

Recommended Posts

Guest Daffne

6 Kier

Szóstka Kier - Szóstka Czerwo - 6 Kier - 6 Czerwo

 

2hnqq68.png

 

Ogólne znaczenie karty:

Karta pokoju, harmonii i równowagi

związek karmiczny, brak zmian w związkach, cel duchowy - odpowiedzialność i poświęcenie dla bliskich, dostosowanie się do bliskich, spokój, harmonia, łagodność w relacjach, kompromisy, intuicyjna wiedza jak kochać, naprawianie spraw osobistych, przepraszanie, oddanie, poświęcenie.

 

Karta Osobowości:

Szóstka Kier znajduje się w kolumnie i rzędzie Marsa. To karta spokoju, harmonii i stabilnego życia rodzinnego i uczuciowego. Rozumie i zna prawo miłości i stosuje je w swoich związkach. Stabilizacja może też oznaczać nudę, rutynę i monotonię w życiu. Zależy to od człowieka jak wygląda jego stabilizacja. Szóstka Kier nie lubi zmian i ceni trwałość oraz niezmienność. Może zbyt długo przeciągać trwałość związku obawiając się zmian. Zazwyczaj odnosi sukcesy i ma sporą moc umysłową. Miewa obawy, że posiada w życiu zbyt mało. Jej możliwości umysłowe pozwalają jej nauczyć się właściwie wszystkiego. Warto, aby Szóstka Kier trzymała się jednego kierunku wiedzy i go rozwijała. Stałość i niezmienność gwarantują jej sukces. Ważne też, aby podjęła działanie i nie czekała na mannę z nieba. Karta ta ma do spłacenia długi karmiczne, musi nauczyć się wybaczać i zapominać doznane krzywdy. Ma świadomość, że nie uniknie kary za wyrządzone zło. Jest to przecież karta odpowiedzialności w miłości. W związku z tym może w życiu otrzymać pewne lekcje i nauczki na polu uczuciowym. Może mieć idealne małżeństwo ale jeśli jest ono zawarte na zasadzie równości, nie egoizmu. W sferze miłości zwykle osiąga to co chce, pod warunkiem, że jest odpowiedzialna. Jest to osoba kochająca i wrażliwa na uczucia innych. Pragnie osiągnąć harmonię w najbliższym otoczeniu. Potrafi poświęcić się dla rodziny. Może mieć wrażenie, że daje od siebie zbyt dużo. Największe szczęście daje jej patrzenie na świat oczami miłości. Lubi otaczać się pięknem i harmonią. Ma potrzebę odnoszenia sukcesów i jeśli ktoś stanie jej na drodze, potrafi być waleczna i agresywna. Bywa również impulsywna. Pamiętać musi jednak, że jako Szóstka, rządzi nią Prawo Karmy - co daje, to dostaje. W związku powinna unikać partnera, od którego się uzależni i będzie tkwiła w relacji bojąc się zmian.

 

6 Kier

Harmonia i trwałość związku małżeńskiego. Bezinteresowna przyjaźń. Wierność, stałość, harmonia, równowaga. Działalność charytatywna. Uzdolnienia artystyczne, aktorskie i literackie. Optymizm, wrażliwość, czułość i stałość.

Odwrócona: Niewierność. Przestroga przed powtórnym małżeństwem. Zły instynkt, fałsz. Brak umiaru i harmonii. Egoizm, zahamowania emocjonalne. Interesowność w partnerstwie i przyjaźni. Zagrożenie rozpadem małżeństwa.

 

Karta Roczna / Sezonowa / Dzienna:

Stabilizacja w uczuciach, monotonia w związku.

 

Sławne Szóstki Kier:

Bruce Lee, Annie Lenox, Jimi Hendrix

 

Podstawowy układ planetarny:

Słońce - Szóstka Kier

Merkury - Czwórka Trefl

Wenus - Dwójka Karo

Mars - Walet Pik

Jowisz - Ósemka Trefl

Saturn - Szóstka Karo

Uran - Czwórka Pik

Neptun - Dziesiątka Kier

Pluton - Dziesiątka Karo

 

Źródło: 6 Kier

Źródło - strona internetowa: Strona Domowa (by truskawka)

Edited by Daffne

Share this post


Link to post
Share on other sites
karolka365

Karta obiecująca powolną, ale stałą poprawę. Zwykle odnosi się do związku z ukochaną osobą. Powolność poprawy może być frustrująca. Kartę tę interpretuje się niekiedy jako ostrzeżenie przed niecierpliowścią lub wybraniem drogi na skróty w dążeniu do zamierzonego celu.

 

 

 

Źródło: Richard Webster, Wróżenie z kart dla początkujących.

Share this post


Link to post
Share on other sites
nalka47

6♥

 

Harmonia i trwałość związku małżeńskiego.

Bezinteresowna przyjaźń.

Wierność, stałość, harmonia, równowaga.

Działalność charytatywna. Uzdolnienia artystyczne, aktorskie i literackie.

Optymizm, wrażliwość, czułość, stałość.

 

ODWRÓCONA.

 

Niewierność. Przestroga przed powtórnym małżeństwem.

Złe instynkty, fałsz. Brak umiaru i harmonii.

Egoizm, zahamowania emocjonalne. Interesowność w partnerstwie i przyjaźni.

Zagrożenie rozpadem małżeństwa.

 

 

 

Zrodlo : Ksiazka H . Zuk -Karty klasyczne

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ciastko08

Obrazuje poczciwość szlachetność, a także naiwność oraz łatwowierność. Postawą taką możemy doprowadzić do tego, że inni zaczną żerować na naszej dobrotliwości, zamęczać nas swoimi problemami, a także wyłudzać od nas pieniądze; będą "złodziejami" naszego czasu, a ponadto mogą nas pozbawić majątku.

W sąsiedztwie niektórych kart szóstka kier informuje o miłych wiadomościach dotyczących młodych osób; czasem jest zwiastunem wesela, na które będziemy zaproszeni.

 

Źródło: M.Piasecka ' Wróżenie z kart klasycznych ze szczyptą zdrowego rozsądku'

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...