Jump to content
Guest Daffne

5 KIER - znaczenie

Recommended Posts

Guest Daffne

5 Kier

Piątka Kier - Piątka Czerwo - 5 Kier - 5 Czerwo

 

2rxv3ih.png

 

Ogólne znaczenie karty:

Karta emocjonalnego niepokoju, wędrującego serca, zmian w sercu, rozstań zmiany w sercu, rozwód, przygody seksualne, brak stabilizacji emocjonalnej, rozłąka, niezadowolenie z obecnej relacji, przeprowadzka, nawiązanie nowych kontaktów, poznawanie nowych ludzi, wizyta partnera, podarunek, niepokój w sercu, poszukiwanie nowych wrażeń, niechęć do zobowiązań w związkach.

 

Karta Osobowości:

Najważniejsza dla Piątki Kier jest miłość, pieniądze, bezpieczeństwo i urozmaicenie. Jest to karta emocjonalnego niepokoju, ciągłych przemian, przemian zachodzących w życiu. Ma właściwe wyczucie biznesu, dlatego rola szefa jakiegokolwiek biznesu to dla niej dobry wybór. Wysławianie się, komunikowanie, język jakim operuje jest bardzo ważny, ponieważ pozwala prosperować w każdej sytuacji, pozwala radzić sobie i kierować innymi. Największym wyzwaniem Piątki Kier, a zarazem nagrodą jest odkrycie życiowych pasji, być im wiernym i realizować je. Piątka Kier jest bardzo towarzyska, lubi ludzi dlatego w pracy wykazuje dużą dozę elastyczności, urozmaica swoje życie podróżami, organizuje spotkania, gdzie poznaje ludzi i wzajemnie na nich oddziałuje. Korzysta z doświadczeń życia, ale tez łatwo rozprasza się, czuje się roztargniona, czego powodem jest nadmiar zainteresowań. Ich intuicja i mądrość pochodzi z własnych doświadczeń, lekcji jakie niesie ze sobą życie, z miłości jaką żywią do innych ludzi, dlatego dobrze spełniają się w zawodach takich jak: nauczyciele czy szefowie. Podróże w ich życiu są niezbędne, ponieważ są pożywką dla ich niesfornego ducha. Ma to również niezmiernie ważne znaczenie dla ich emocjonalnych potrzeb takich jak ryzyko, odwaga, poznawanie i doznawanie, a czasami przesada. Piątka Kier jest bardzo ciepła, czuła, uprzejma, życzliwa i kochająca. Kocha dzieci i zwierzęta, z którymi łatwo nawiązuje kontakt. Kocha też Naturę.

 

5 Kier

to ważna , przełomowa decyzja trzeba to uczynić z rozwagą. pospiech przyniesie przykre konsekwencje. trzeba liczyć tylko na siebie, nie oczekiwać pomocy i wsparcia od innych . najbliższa rodzina i przyjaciele mogą nas nie zrozumieć. nie należy mieć zbyt dużo oczekiwań.

 

Karta Roczna / Sezonowa / Dzienna:

Zmiany w sercu, rozwód, rozstanie.

 

Sławne Piątki Kier:

Anna Przybylska, Agnieszka Holland, Weronika Marczuk

 

Podstawowy układ planetarny:

Słońce - Piątka Kier

Merkury - Trójka Trefl

Wenus - Trójka Pik

Mars - Dziewiątka Kier

Jowisz - Siódemka Trefl

Saturn - Piątka Karo

Uran - Dama Pik

Neptun - Walet Trefl

Pluton - Dziewiątka Karo

 

Źródło: 5 Kier

Źródło - strona internetowa: Strona Domowa (by truskawka)

Edited by Daffne

Share this post


Link to post
Share on other sites
karolka365

Oznacza ważną zmianę w związku z jakąś osobą. Zwykle w grę wchodzi zakończenie czegoś. Ponieważ karta ta odnosi się zwykle do miłości, może oznaczać, że związek miłosny ma się ku końcowi. Może również oznaczać niepowodzenie w interesach lub zaniechanie niegdyś ważnego celu. Ogólnie piatka kier wzkazuje na tymczasowy odwrót. Przez jakiś czas klient będzie opłakiwał stratę, lecz następnie odbije się i rozpocznie życie z nowymi siłami i nowym entuzjazmem.

 

 

 

Źródło: Richard Webster, Wróżenie z kart dla początkujących.

Share this post


Link to post
Share on other sites
nalka47

5♥

 

Szalona miłość.

Nowy romans. Krótkotrwałe związki.

Zmienność emocjonalna i uczuciowa.

Rozstania i powroty.

Kosztowny prezent - na otarcie łez.

Nieustanne wybory, trudne decyzje.

 

ODWRÓCONA.

 

Zazdrość, zła komunikacja. Nietrwałość uczuć.

Zbyt duże wymagania, brak zaufania do partnera niszczą związek, prowadzą do separacji.

Brak planów i nadziei. Brak satysfakcji uczuciowej.

 

 

Zrodlo : Ksiazka H . Zuk -Karty klasyczne

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ciastko08

Karta ta mówi o ważnej przełomowej decyzji, którą należy podjąć, ale trzeba to uczynić z rozwagą. Wszelkie rozstrzygnięcia należy dokładnie przemyśleć; pośpiech przyniósłby przykre konsekwencje. W tej sytuacji wypada liczyć tylko na siebie, nie oczekiwać pomocy i nie mieć do nikogo pretensji za brak wsparcia. Najbliższa rodzina i przyjaciele mogą nas nie rozumieć i nie być tak pomocni, jak tego oczekiwaliśmy. Gdy będziemy mieć zbyt wielkie oczekiwanie, nie zostaną one spełnione i wprawi nas to w zdenerwowanie.

 

Źródło: M.Piasecka 'Wróżenie z kart klasycznych ze szczyptą zdrowego rozsądku'

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...