Jump to content
Guest Daffne

4 KIER - znaczenie

Recommended Posts

Guest Daffne

4 Kier

Czwórka Kier - Czwórka Czerwo - 4 Kier - 4 Czerwo

 

153xpfk.png

 

Ogólne znaczenie karty:

Karta rodziny, stabilizacji w miłości i oddania

stabilne emocje i uczucia, rodzina, emocjonalne bezpieczeństwo, romans, stabilizacja uczuciowa, osobiste zadowolenie, ślub, oddany rodzinie, satysfakcja z dawania innym, bywa kontrolujący.

 

Karta Osobowości:

Czwórki Kier wibrują energią sukcesu, szczęścia, które mogą odnaleźć w dziedzinach: biznesu, edukacji, sztuce, medycynie czy metafizyce. W zasadzie ta karta daje satysfakcję w każdym innym zawodzie jakikolwiek by nie był, ponieważ Czwórka Kier czerpie zadowolenie z pracy polegającej na sprawowaniu opieki, na trosce o drugiego człowieka. Może być uzdrowicielem-bioenergoterapeutą, czy wykorzystywać swoje inne wrodzone zdolności metafizyczne. Podstawowym i znaczącym przesłaniem Czwórki Kier jest harmonia w domu, rodzinie, związkach, w relacjach międzyludzkich, bo to zapewnia jej szczęście i produktywność. Nad nimi los roztacza swój parasol ochronny gwarantując sukces. Czwórka Kier to urodzony intelektualista, bardzo inteligentny, posiadający silną życiową energię, aby móc wyrażać siebie, swoją wrażliwość poprzez sztukę artystyczną, intelektualną – jednak pamiętając o czyhających nań niebezpieczeństwie ze strony przerostu Ego, który może prowadzić do niepowodzeń. Karty radzą, by sprawy doprowadzać do końca, a wówczas korzyści z włożonej pracy, będą obfite. Nie należy porzucać spraw, projektów przed ich ukończeniem, ponieważ wywołuje to niepokój, powoduje problemy zdrowotne. Ważne, aby otaczać się ludźmi, przebywać wśród ludzi o pozytywnej energii. Czwórki Kier to ludzie z silnym poczuciem sprawiedliwości, zrozumienia i bardzo wyrozumiali. Dom Czwórki Kier jest schronieniem gdzie panuje harmonia i piękno. Czwórka Kier jest ucieleśnieniem mądrości, współczucia, elastyczności w stosunku do innych. Najpierw Czwórka daje coś z siebie innym a potem dobry Los przychodzi do niej.

 

4 Kier

Zapowiada się ogólne polepszenie sytuacji. Zmiana może objąć sposób życia dotychczasowe zwyczaje lub zawód. Karta sygnalizuje przeprowadzkę, a w niektórych przypadkach w grę wchodzi wyjazd za granice. niewykluczone jest zawarcie małżeństwa, powrót dawnego związku jeżeli para rozstała się lub pokłóciła. 4 kier to karta nagradzająca oznacza, ze klient uzyska satysfakcje i przyjemność pomagając innym zwłaszcza tym których kocha. Najprawdopodobniej będzie tez zadowolony z wykonywanej pracy. ogólnie karta 4 kier oznacza duże zamieszanie i duże zmiany. Może oznaczać osobę, która poprzewraca nam życie do góry nogami.

 

Karta Roczna / Sezonowa / Dzienna:

Stabilna sytuacja rodzinna, emocjonalne bezpieczeństwo.

 

Sławne Czwórki Kier:

Gerard Depardieu, Ewa Drzyzga

 

Podstawowy układ planetarny:

Słońce - Czwórka Kier

Merkury - Czwórka Karo

Wenus - Dwójka Pik

Mars - Ósemka Kier

Jowisz - Szóstka Trefl

Saturn - Szóstka Pik

Uran - Dama Kier

Neptun - Dziesiątka Trefl

Pluton - Ósemka Karo

 

Źródło: 4 Kier

Źródło - strona internetowa: Strona Domowa (by truskawka)

Edited by Daffne

Share this post


Link to post
Share on other sites
karolka365

To karta nagradzająca. Oznacza, że klient uzyska satysfakcję i przyjemność, pomagając innym, zwłaszcza tym, których kocha. Najprawdopodobniej będzie też zadowolony z wykonywanej pracy, a dzięki intensywnemu zajmowaniu się wszystkimi dziedzinami własnego życia zyska poczucie sensu działania.

 

 

 

 

Źródło: Richard Webster, Wróżenie z kart dla początkujących.

Share this post


Link to post
Share on other sites
nalka47

4♥

 

 

Olśnienie, zauroczenie.

Nowa miłość lub powrót starej. Nowe pomysły na życie.

Napływ optymizmu.

Bezinteresowność uczuciowa, nadzieje na stały związek.

Wierność i stałość w uczuciach.

 

ODWRÓCONA.

 

Przełożenie daty ślubu.

Ucieczka od stałych związków.

Odwlekanie decyzji o małżeństwie.

Wygaśnięcie uczuć.

Afera - potajemny związek.

Rozczarowania, przykre doświadczenia.

Utrudnienia w załatwianiu spraw matrymonialnych.

 

 

Zrodlo : Ksiazka H . Zuk -Karty klasyczne

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ciastko08

Zapowiada ogólne polepszenie sytuacji. Karta rokuje pewną odmianę, odejście od sztampy i rutyny. Zmiana może objąć sposób życia, dotychczasowe zwyczaje lub zawód. Karta sygnalizuje przeprowadzkę, a w niektórych przypadkach w grę wchodzi nawet wyjazd za granicę. Nastąpi rozwój więzi uczuciowych. Niewykluczone jest zawarcie małżeństwa, lub powrót do dawnego związku, jeżeli para rozstała się lub pokłóciła. Jeżeli plany wspólnego ułożenia sobie życia były odkładane na później, teraz mogą zostać przyspieszone.

 

Źródło: M.Piasecka 'Wróżenie z kart klasycznych ze szczyptą zdrowego rozsądku'

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...