Skocz do zawartości

Krew, trup, morze..... i w tym wszystkim ja....


Princess19891

Rekomendowane odpowiedzi

Mialam dzisiejszej nocy sen..... nie byk zbyt optymistyczny w kazdym badz razie nawiaze troszke do sytulacji.... przed zasnieciem bylam wsciekla na mojego partnera dzieli nas odleglosc i dawno sie nie widzielismy i nasz spotkanie zostalo odwolane szlam spac z nastawieniem, ze nie chce sie budzic..... a i jeszcze jedna informacja oststnie dwa miesiace spedzam na wielu podrozach.... nie wiem ale moze to przyda sie w interpretacji..... a sama nie bardzo rozumiem sen....

 

A wiec snilo mi sie, ze z moja rodzina bratem mama i ojcem wchodzilam po schodach, po jednej stronie byly takie, ze wchodzilo sie nimi na gore po drugiej ze na noc.... to takw wygladalo jakbysmy byli na jakiejs wycieczce. Na tych schodach bylo pelno krwi jakby ktos taki pokrwawiony po nich wchodzily..... Schoduy prowadzily nad morze ale zeby sie nad nie dostac trzeba bylo zejsc po wydmie..... w drodze powrotnej po drugiej stronie lezal trup mezczyzny, caly zakrwawiony....

 

W drugim snie chociaz one wszystkie byly jakies powiazane jechalam gdzies pociagiem ze znajomymi i wysiadlam szukac siostry ciotecznej a pociag odjechal beze mnie z moimi rzeczami, zadzwonilam do rodzicow bo sie okazalo, ze oni jada tym pociagiem, zeby poszli po moje rzeczy..... i tam moj kumpel, zaczal mnie podrywac w rzeczywisrosci tez zaczynba tajkie rzeczy robic.....

 

Czy moglby mi ktos pomoc w interpretacji tego snu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wchodzenie po schodach zawsze oznacza przyszłość, jesteś z rodziną więc masz jej wsparcie. Jak to się mówi są z Tobą "na dobre i na złe". Schody prowadzące na noc to ta część przyszłosci, która jest przed Tobą zakryta i nie wiadoma. Intuicyjnie wyczuwam,że wiesz,co to oznacza,ale nie chcesz tego dopuścić do świadomości - zastanów się nad tym. Ślady krwi na schodach oznacza głębbokie zranienie Twojego partnera, ten trup na plaży to wlaśnie on. Morze i woda to są te sprawy o których nie wiemy, są one w naszej nadświadomości. Mam wrażenie,że Twoja rodzina nie jest za bardzo za tym mężczyzną i go nie akceptują. To także może oznaczac jego zranienie.

 

Pociąg oznacza zmianę życiową w tym przypadku będzie to dotyczyć znajomych. Bardzo zły motyw tutaj to ten,że pociąg odjeżdża bez Ciebie - stracisz jakąs okazję,coś minie bezpwortotnie. Może Twój mężczyzna jest zazdrosny o tego kolegę? To wszystko jest bardzo złożone i ja tu widze kryzys w Twoim związku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm.... zazdrosny jest.

Rodzina nie znjaja go na tyle, zeby powiedziec czy lubia na chwile obecna nikt nie ma nic przeciwko mama twierdzi, ze sie podoba.....ale jest pewna kwestia, ktora jesli wyjdzie to mysle, ze moga przestrac go akceptowac

 

a trup lezal po drugiej stronie po ktorej schody prowadzily na dol

Edytowane przez Princess19891
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...