Jump to content
Guest Daffne

5 KARO - znaczenie

Recommended Posts

Guest Daffne

5 Karo

Piątka Karo - Piątka Dzwonek - 5 Karo - 5 Dzwonek

 

2i1du2c.png

 

Ogólne znaczenie karty:

Karta sprzedawcy, poszukiwacza prawdy, zmian w finansach, moralności, priorytetach, zmiana wartości, zmiany w finansach, zmiana źródeł dochodu, spontaniczny, kreatywny, charytatywny, zmiany w priorytetach, wyjazd, nie lubi rutyny, ograniczenia wolności, niezadowolenie, wewnętrzne poczucie niezadowolenia, niespokojny, zmienny, podróże, ekspansja, brak stabilizacji.

 

Karta Osobowości:

Piątka Karo znajduje się w kolumnie Neptuna i w rzędzie Saturna. Saturn daje jej praktyczne podejście do życia a Neptun fantastyczne wizje. Saturn nie pozwala się lenić i ciężką pracą Piątka Karo może spełnić swoje neptuniczne marzenia.Poszukuje we wszystkim zrozumienia wartości, głębszego znaczenia sensu. Są to osoby odważne, śmiałe, utalentowane, posiadają dar intuicji, kochają zmiany i ogólnie są nieskrępowanie, a to potrzebne im jest do zgłębiania istoty rzeczy. Mogą czasami zaznać okresy niepokoju, a czasami doznać wielkiej satysfakcji z doświadczonego poznania. Piątka Karo dobrze radzi sobie w pracy. Jej praca często wiąże się z podróżami czy handlem. To urodzeni handlowcy z krwi i kości, mogą sprzedać wszystko: jakikolwiek produkt, usługę czy przekonania. Są bardzo wiarygodne, rzetelne, godne zaufania i miłością oddziaływają na innych. Są elastyczne, opiekują się i troszczą o innych oraz obdzielają ich swoja troską. Piątki Karo są wielkimi przyjaciółmi wszystkich ludzi, dlatego powinny postarać się nie być rozrzutne, nie rozdawać naiwnie, aby ich dary nie trafiały do niewłaściwych osób, wówczas będzie można zachować równowagę i szacunek do siebie samego. Wrodzona natura duchowa Piątki Karo daje pewną elastyczność, a jednocześnie w ich życiu pojawia się pewna powściągliwość i zahamowania. Są bardzo atrakcyjne, mają silną konstytucję ciała i dobrze rozwinięte mięśnie świadczące o regularnych ćwiczeniach. Piątka Karo z troską spogląda na przyjaciół i rodzinę. Jest nieprześcigniona w swojej wytrwałości we wszystkim. Jest zawsze tam gdzie jej potrzebują. Może być przydatna w zawodach nauczania lub kierowania grupą ludzi. Jeśli naiwnie podąży za neptuniczną mgłą, wówczas pojawia się srogi Saturn i karze za głupotę ale też zostawia po sobie nauczkę i doświadczenie, a to bezcenne wartości. Jako Piątka ma również trudności ze skupieniem się na jednym działaniu, rozprasza też swoją energię w zbyt wielu kierunkach. W takich okolicznościach warto wybrać jeden cel lub, jeśli to niemożliwe, wyjść i pobiegać, zmęczyć się fizycznie, aby osiągnąć bardziej wyrazisty obraz i podjąć decyzję co do wyboru. Piątka Karo to również niestabilne finanse, a więc doświadczy w życiu dużych zmian na tym polu.

 

5 Karo

jest szczęśliwą kartą i pomyślnym znakiem dla spraw zawodowych i rodzinnych. zapowiada sukcesy w pracy , powodzenie w interesach i pomyślność w małżeństwie. stanowi gwarancję , że nowe projekty w interesach lub sprawach rodzinnych doczekają sie pozytywnego finału. zachęca by otworzyć się na to , co przynosi los i nie zmarnować okazji które same wpadają w ręce. czasem przepowiada narodziny dziecka.

 

Karta Roczna / Sezonowa / Dzienna:

Zmiany w finansach, zmiany w wartościach i priorytetach.

 

Sławne Piątki Karo:

Magda Gessler, Anja Rubik, Charlie Chaplin, Dustin Hoffman, Cindy Crawford, Kurt Cobain, George Bush, Piotr Gąsowski, Magdalena Cielecka, Iwona Pavlović, Mark Zuckerberg, Rihanna

 

Podstawowy układ planetarny:

Słońce - Piątka Karo

Merkury - Dama Pik

Wenus - Walet Trefl

Mars - Dziewiątka Karo

Jowisz - Siódemka Pik

Saturn - Dwójka Trefl

Uran - Król Trefl

Neptun - Walet Karo

Pluton - Czwórka Kier

 

Źródło: 5 Karo

Źródło: M. Piasecka "Wróżenie z kart klasycznych"

Share this post


Link to post
Share on other sites
nalka47

5♦

 

Wygrana na loterii. Spłata długu i zobowiązań – alimentów.

Dobre kontakty otoczeniem. Oferta pracy sezonowej. Awans.

Pomyślność, wzrost dobrobytu. Uzdolnienia do handlu i biznesu w ogóle.

 

Odwrócona:

Złe decyzje. Straty. Bankructwo. Utrata pracy.

Kredyt bez pokrycia. Złe doradztwo. Nieuczciwi partnerzy.

Niezdany egzamin. Przerwanie nauki. Trudne decyzje i rozmowy.

 

 

Zrodlo : Ksiazka H . Zuk -Karty klasyczne

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...