Jump to content
Guest Daffne

2 KARO - znaczenie

Recommended Posts

Guest Daffne

2 Karo

Dwójka Karo - Dwójka Dzwonek - 2 Karo - 2 Dzwonek

 

dfc0pd.png

 

Ogólne znaczenie karty:

Karta spotkania intuicji z logiką, związek finansowy, kombinowanie w celu uzyskania korzyści, współpraca finansowa, obawy finansowe, bezpieczeństwo w finansach, egoizm, wzajemne zaufanie, ma stałe zasady, np. wierność, bywa kłótliwy, miesza sprawy finansowe ze związkami i przyjaźniami, chce zarabiać pieniądze robiąc interesy z bliskimi.

 

Karta Osobowości:

Dwójka Karo znajduje się w kolumnie Saturna i w rzędzie Marsa. Jako Dwójka, potrzebuje współpracy z innymi, partnerstwa, związku lub partnerstwa w biznesie. Ma wewnętrzne przeświadczenie, że jeśli będzie słuchać wewnętrznej intuicji, zaprowadzi ona ją do sukcesu. Ma sporo ambicji, szczególnie skoncentrowanych wokół finansów i dóbr, co stanowi dla niej dużą motywację. Często zdarza się jej poznawać ludzi, którzy mogą okazać się korzystni dla rozwoju kariery. Ma tendencje do tkwienia w rutynie, szczególnie w bliskich relacjach. Niezbyt radzi sobie ze zmianami. W późniejszym wieku może uzyskiwać duże dochody z nieruchomości. Szczególnie może okazać się owocna współpraca z Waletem Kier oraz Królem Pik. Należy pamiętać również, aby odizolować życie prywatne od zawodowego. Jest to karta partnerstwa biznesowego i karta ta ma tendencje do „robienia interesów” z przyjaciółmi czy partnerami. Dwójka Karo jest logiczna i bystra. Często ma zdolności komputerowe. Jak każda Dwójka, lubi się zamartwiać i przejmować drobiazgami. Pamiętać należy, że im mniej się martwi, tym więcej zyskuje.

 

2 Karo

zapowiedź zmiany - od innych kart w rozkładzie zależy czy będzie to zmiana pozytywna czy negatywna. mówi również o związkach partnerskich uczuciowych i zawodowych . radzi by nie przejmować sie negatywna opinią otoczenia , jeżeli współpraca lub uczucia w owym związku dają satysfakcje partnerom. karta doradza taktowne i wyważone postępowanie , dyplomacje oraz zachowanie dyskrecji.

 

Sławne Dwójki Karo:

Michał Wiśniewski, Adam Małysz, Enya, Helen Hunt, Ozzy Osbourne, Harrison Ford, Katarzyna Glinka, Katarzyna Cichopek, Katarzyna Skrzynecka, Kayah, Władimir Putin, Piotr Adamczyk, Jan Nowicki, Monika Pyrek, Justyna Pochanke, Muniek Staszczyk, Olivier Janiak

 

Podstawowy układ planetarny:

Słońce - Dwójka Karo

Merkury - Walet Pik

Wenus - Ósemka Trefl

Mars - Szóstka Karo

Jowisz - Czwórka Pik

Saturn - Dziesiątka Kier

Uran - Dziesiątka Karo

Neptun - Ósemka Pik

Pluton - As Kier

 

Źródło: 2 Karo

Źródło: M. Piasecka "Wróżenie z kart klasycznych"

Share this post


Link to post
Share on other sites
nalka47

2♦

 

Sukces oparty na współpracy w partnerstwie. Założenie spółki.

Małżeństwo ekonomiczne. Atrakcyjna oferta na dobry biznes.

 

Odwrócona:

 

Brak stabilizacji finansowej. Bogactwo niszczy rodzinę.

Straty z powodu kłótni i braku tolerancji. Przykre rozmowy.

 

 

Zrodlo : Ksiazka H . Zuk -Karty klasyczne

Share this post


Link to post
Share on other sites
etam

2 Karo

oznacza litere ;list ,e-mail konkretnie słowo pisane .

wskazuje wymianę pomysłów i nowości.

Dwójki w wielokrotności mogą oznaczać dwukrotnie zabawy lub dwukrotnie kłopoty. Mogą one reprezentować rzeczy najbliższych Dwójki-par, bliźniaki, skarpety, buty, itp.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ciastko08

Mamy tu zapowiedź zmiany - inne karty w rozkładzie przesądzą, czy będzie to zmiana na dobre, czy na złe. Dwójka karo mówi o związkach partnerskich: uczuciowych i zawodowych. Radzi, by nie przejmować się negatywną opinią otoczenia, jeżeli współpraca lub uczucia w owym związku dają satysfakcję partnerom. Karta doradza taktowne i wyważone postępowanie, dyplomację oraz zachowanie dyskrecji.

 

 

 

Źródło : Wróżenie z kart klasycznych ze szczyptą zdrowego rozsądku - M. Piasecka.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ismer

2 karo oznacza kalkulację, czy to przy zawieraniu związku małżeńskiego, czy w biznesowej spółce lub w innym wspólnym przedsięwzięciu. Kalkulacja taka nie musi od razu oznaczać czegoś "złego" lub niewłaściwego - po prostu tu 2 informuje, że osoba, z którą nawiązało się kontakt może mieć jakiś interes w tym, że się z pytającym "wzięła w parę". Często zresztą taki związek (jakiej by nie był natury) jest ogólnie szczęśliwy i zgodny.

2 karo podpowiada także, że warto przyjrzeć się pomysłom czy propozycjom drugiej strony, gdyż są one dobre, korzystne.

Ostrzega także, by zachować dyskrecję i nie gadać tego co ślina na ozór przyniesie, szczególnie w sprawach dotyczących interesów, spółek, tak dotyczących spraw własnych jak i cudzych. Po prostu mówi, że choć mowa jest srebrem, to milczenie - złotem, przynajmniej w niektórych wypadkach.

Może oznaczać także, że wpadnie nam niewielka gotówka lub jakaś inna forma pomocy, ale akurat potrzebna, "ratująca sytuację". Ogólnie w sprawach finansowych oznacza stan równowagi.

 

Jeśli jest odwrócona (lub źle otoczona) to oznacza, że spółka (związek, wspólnota itp) jest lub będzie niekorzystna, jest to duże NIE dla spółki, bo w tym wypadku jest kartą tzw. złych umów.

Trzeba pilnować swoich pieniędzy, biznesu, spraw w pracy czy związanych z pożyczaniem, bo tu łatwo jest o oszustwo finansowe lub przy podpisywaniu umowy. Nie powinno się ani pożyczać komuś pieniędzy (lub innych dóbr) bo na ogół nie zostaną oddane, ani brać pożyczek w banku, parabanku, a już szczególnie nie z podejrzanych źródeł, zresztą nawet od rodziny, krewnych i znajomych królika, gdyż często bywa to przyczyną poróżnienia i konfliktów, gdy pożyczki nie może się spłacić.

W lżejszych przypadkach to są kłótnie i spory na tle pieniędzy i wydatków (tak między małżonkami jak i wspólnikami)

Bywa też, że wskazuje na leniwego pracownika, bałaganiarza lub osobę która nie dotrzymuje umów i zobowiązań.

Jeśli dotyczy spraw finansowych - to jest mniejsze lub większe ich zachwianie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...