Jump to content
Guest Daffne

2 KARO - znaczenie

Recommended Posts

Guest Daffne

2 Karo

Ogólne znaczenie karty:

Karta spotkania intuicji z logiką, związek finansowy, kombinowanie w celu uzyskania korzyści, współpraca finansowa, obawy finansowe, bezpieczeństwo w finansach, egoizm, wzajemne zaufanie, ma stałe zasady, np. wierność, bywa kłótliwy, miesza sprawy finansowe ze związkami i przyjaźniami, chce zarabiać pieniądze robiąc interesy z bliskimi.

 

2 Karo

zapowiedź zmiany - od innych kart w rozkładzie zależy czy będzie to zmiana pozytywna czy negatywna. mówi również o związkach partnerskich uczuciowych i zawodowych . radzi by nie przejmować sie negatywna opinią otoczenia , jeżeli współpraca lub uczucia w owym związku dają satysfakcje partnerom. karta doradza taktowne i wyważone postępowanie , dyplomacje oraz zachowanie dyskrecji.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
nalka47

2♦

 

Sukces oparty na współpracy w partnerstwie. Założenie spółki.

Małżeństwo ekonomiczne. Atrakcyjna oferta na dobry biznes.

 

Odwrócona:

 

Brak stabilizacji finansowej. Bogactwo niszczy rodzinę.

Straty z powodu kłótni i braku tolerancji. Przykre rozmowy.

 

 

Zrodlo : Ksiazka H . Zuk -Karty klasyczne

Share this post


Link to post
Share on other sites
etam

2 Karo

oznacza litere ;list ,e-mail konkretnie słowo pisane .

wskazuje wymianę pomysłów i nowości.

Dwójki w wielokrotności mogą oznaczać dwukrotnie zabawy lub dwukrotnie kłopoty. Mogą one reprezentować rzeczy najbliższych Dwójki-par, bliźniaki, skarpety, buty, itp.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ciastko08

Mamy tu zapowiedź zmiany - inne karty w rozkładzie przesądzą, czy będzie to zmiana na dobre, czy na złe. Dwójka karo mówi o związkach partnerskich: uczuciowych i zawodowych. Radzi, by nie przejmować się negatywną opinią otoczenia, jeżeli współpraca lub uczucia w owym związku dają satysfakcję partnerom. Karta doradza taktowne i wyważone postępowanie, dyplomację oraz zachowanie dyskrecji.

 

 

 

Źródło : Wróżenie z kart klasycznych ze szczyptą zdrowego rozsądku - M. Piasecka.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ismer

2 karo oznacza kalkulację, czy to przy zawieraniu związku małżeńskiego, czy w biznesowej spółce lub w innym wspólnym przedsięwzięciu. Kalkulacja taka nie musi od razu oznaczać czegoś "złego" lub niewłaściwego - po prostu tu 2 informuje, że osoba, z którą nawiązało się kontakt może mieć jakiś interes w tym, że się z pytającym "wzięła w parę". Często zresztą taki związek (jakiej by nie był natury) jest ogólnie szczęśliwy i zgodny.

2 karo podpowiada także, że warto przyjrzeć się pomysłom czy propozycjom drugiej strony, gdyż są one dobre, korzystne.

Ostrzega także, by zachować dyskrecję i nie gadać tego co ślina na ozór przyniesie, szczególnie w sprawach dotyczących interesów, spółek, tak dotyczących spraw własnych jak i cudzych. Po prostu mówi, że choć mowa jest srebrem, to milczenie - złotem, przynajmniej w niektórych wypadkach.

Może oznaczać także, że wpadnie nam niewielka gotówka lub jakaś inna forma pomocy, ale akurat potrzebna, "ratująca sytuację". Ogólnie w sprawach finansowych oznacza stan równowagi.

 

Jeśli jest odwrócona (lub źle otoczona) to oznacza, że spółka (związek, wspólnota itp) jest lub będzie niekorzystna, jest to duże NIE dla spółki, bo w tym wypadku jest kartą tzw. złych umów.

Trzeba pilnować swoich pieniędzy, biznesu, spraw w pracy czy związanych z pożyczaniem, bo tu łatwo jest o oszustwo finansowe lub przy podpisywaniu umowy. Nie powinno się ani pożyczać komuś pieniędzy (lub innych dóbr) bo na ogół nie zostaną oddane, ani brać pożyczek w banku, parabanku, a już szczególnie nie z podejrzanych źródeł, zresztą nawet od rodziny, krewnych i znajomych królika, gdyż często bywa to przyczyną poróżnienia i konfliktów, gdy pożyczki nie może się spłacić.

W lżejszych przypadkach to są kłótnie i spory na tle pieniędzy i wydatków (tak między małżonkami jak i wspólnikami)

Bywa też, że wskazuje na leniwego pracownika, bałaganiarza lub osobę która nie dotrzymuje umów i zobowiązań.

Jeśli dotyczy spraw finansowych - to jest mniejsze lub większe ich zachwianie.

  • Super 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...