Jump to content
Guest Daffne

4 TREFL - znaczenie

Recommended Posts

Guest Daffne

4 Trefl

Czwórka Trefl - Czwórka Żołędź - 4 Trefl - 4 Żołędź

 

68bw2c.png

 

Ogólne znaczenie karty:

Karta umysłowej stabilizacji i zadowolenia, spokoju umysłu, stabilny umysł, umysłowa satysfakcja, konstruktywne użycie wiedzy wiodące do spokoju umysłu, pozytywne nastawienie umysłowe, siła umysłu, upartość, dobre oceny, spokój umysłu, udane planowanie, nie boi się ciężkiej pracy, przyciąga nieodpowiedzialnych partnerów - nieetycznych i nieuczciwych.

 

Karta Osobowości:

Czwórka Kier znajduje się w kolumnie Jowisza i w rzędzie Marsa. Jowisz daje jej wielkie pomysły i ideały a Mars wolę walki i siłę, aby osiągnąć swoje cele. Wibracje Czwórki Trefl to postępowe myślenie, wyższa intuicja i naturalne talenty. Jest rozsądna i potrafi dobrze wybrać. Jeżeli jednak coś nie idzie po jej myśli, coś blokuje ją, staje się niespokojna i czasami trudna i skomplikowana. Natura Czwórki Trefl jest połączeniem spokoju i stabilności z niepokojem a to znaczy, że kiedy umysł Czwórki Trefl jest skoncentrowany na tym co aktualnie ją absorbuje – gwarantuje jej to sukces. Pilność, pracowitość i wytrwałość, a także ich wrodzona inteligencja prowadzą w ostatecznym rozrachunku do sukcesu, do osiągania wyznaczonych sobie celów. Miłość i uznanie dla wartości języka otwiera im drzwi do pracy w mediach, do bycia: dziennikarzem, pisarzem, poeta, pedagogiem i aktorem i wszędzie tam gdzie potrzebna jest łatwość komunikowania się z innymi, ponieważ posiadają one silna Energię, silne Ego i ich osąd jest zdrowo-rozsądkowy. Czwórka Trefl interesuje się ludźmi, którzy ją otaczają, doceniają jej inteligencję i wartości intelektualne. Jest przekonująca i potrafi namówić innych do swojego punktu widzenia. Są to osoby popularne i cenione przez społeczeństwo czy grupy ludzi z którymi dane było im się spotkać. Mogą rozmawiać z każdym i na każdy temat. Są dla siebie samych najlepszymi przyjaciółmi, polegają na sobie, dlatego nie boją się zmian we własnym życiu, podróżują, nawiązują wciąż nowe znajomości i nie nudzą się. Bardzo kochają i troszczą się o innych, wychodzą naprzeciw innym, by pomóc tym, których kochają. Czwórka Trefl bywa arogancka, szczególnie wobec osób, które są mniej inteligentne niż ona sama. Bywa również władcza i nie znosząca sprzeciwu.

 

4 Trefl

karta o nieprzychylnej wymowie. zwiastuje nieszczęście pecha , porażkę nawet stratę. należy zachować szczególną ostrożność w kontaktach z ludźmi. wystrzegać się ryzykownych decyzji , nieuczciwych interesów. wskazane jest skorzystanie z porad fachowców.

 

Karta Roczna / Sezonowa / Dzienna:

Umysłowa stabilizacja, siła umysłu.

 

Sławne Czwórki Trefl:

Marek Kondrat, Sophia Loren, Jennifer Lopez, Tede, Magda Mołek, Agata Buzek, Paweł Małaszyński, Cezary Żak, Michał Piróg

 

Podstawowy układ planetarny:

Słońce - Czwórka Trefl

Merkury - Dwójka Karo

Wenus - Walet Pik

Mars - Ósemka Trefl

Jowisz - Szóstka Karo

Saturn - Czwórka Pik

Uran - Dziesiątka Kier

Neptun - Dziesiątka Karo

Pluton - Ósemka Pik

 

Źródło: 4 Trefl

Źródło: M. Piasecka "Wróżenie z kart klasycznych"

Share this post


Link to post
Share on other sites
nalka47

4♣

 

Nagle wszystko zacznie się walić.

Kłótnie w rodzinie i pracy.

Kłopotliwa ciąża, poronienie, choroba.

Odejście z domu rodzinnego.

Klęska w partnerstwie.

Trudności materialne.

 

Odwrócona:

 

Zdarzy się cud.

Wszystko wróci do normy.

Stabilizacja w domu, pracy i w partnerstwie.

Radość z ciąży, powrót do zdrowia.

Wykorzystaj uśmiech losu,

"kuj żelazo póki gorące.

 

 

Zrodlo : Ksiazka H . Zuk -Karty klasyczne

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...