Skocz do zawartości

kontynuacja snu offtop


Gość winteer

Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz, nie sie czasem zdarza że kilka niezależnych snów układa mi się w coś w rodzaju "serialu"... przyczym nie mam na myśli kilka kolejnych po sobie nocy, ale czasem są one od siebie oddalone w dłuższym czasie.

Tak czy inaczej, mam wrażenie ze oglądam "kolejne odcinki" jakiejś sennej historii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Win ma swieta racje i jej sie sluuchajcie a niebo bedzie wam dane i przyjda anioly, i bedzie armagiedon(hihi) a Ci co sie sluchali Winteer przetrwaja i zyc beda po wieki wiekow

AMEN

 

no, może nie świetą... ale za to sprawdzoną na mnie.. zobaczymy czy komuś rownież się to przyda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

czesc Wszystkim:)

od okolo tygodnia co dwa dni mam sny ktore sa odpowiedzia na moje pytania i w kazdym kryje sie jakas podpowiedz. Dzisiaj mialam juz trzeci sen z tego cyklu. Cykl ten to noc-sen i noc kiedy nic mi sie nie sni a rano wstaje wypoczeta. Ostatnie dwa byly ze soba polaczone i drugi byl kontynuacja pierwszego. Wszystko sie zgadza, te sny byly tez calkowitym odbiciem tego co czuje, wiec bylam pewna ze "daje " mi je ktos dobry, przyjaznie do mnie nastawiony.

Do dzisiaj...w snie zostal poruszona wlasciwie kluczowa sprawa tego w co wierze i komu ufam. W owym snie znowu odzwierciedlone byly moje obawy ktore sie... potwierdzily. Nie moge, a wlasciwie nie chce w to wierzyc. Owy sen jeszcze nie zostal zinterpretowany gdyz czekam na Mistrzynie z forum:) ale czy istnieje jakas mozliwosc dowiedzienia sie od kogo mam te sny? Nie wiem czy cos nie chce mnie zmylic...albo kto chce pokazac mi prawde.

Czy istnieje jakis sposob? Nie moge powolac sie na to co czuje, gdyz moge byc pod jakims wplywem. Co o tym myslicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...